FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 14., hétfő 22:45

Besírsz, messideco linkjéről működött a cucc, elindítom kezdek egy karriert a Swanseavel, jól megy fasza minden...első meccsen 15-ik percben sima lökésért piros, aztán nekifutok egy ellenfélnek újjabb piros, minden szabálytalanság után kiállítás. :lol:
Jöhetne már rendes törés. :agree:
Love football, hate antifa.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. október 13., vasárnap 9:24

LaMartin írta:Egyébként azt nem lehet megnézni(v esetleg nem tudjátok) vhol, hogy melyik csapatoknak a legfiatalabb az átlagéletkoruk? Szeretnék kezdeni valamilyen fiatal, ha lehet alsóbb osztályú csapattal karrier módot kezdeni.
Castilla,Barca B :D Én PSVvel kezdtem egy karriert (meg mellette Reallal hogy kipróbáljam a drágább játékosokat). Igazoltam pár 21 év alatti fiatalt.De Vrij-t és Fischert a riválisok erősségeit elhoztam.(bár általában szeretem ha erősek a bajnokságom élcsapatai,ha eladok embereket szívesebben adom nekik.) Első évben bajnoki meg EL sikert szeretnék (ezt állítottam be,hogy ne maradjon ki mert amúgy sima BL lenne mindig),aztán harmadik szezon végére legyen megminden. A fiatalok jók,pár ember még elmegy majd (pl Park a nagy fizetésével),meg VKP és JHV kell.A fiatalokkal annyi a gond hogy gyorsan fáradnak,és kevés az izmos ember egyelőre. (Meg sokszor MAher a KVK :P )
De Feyernoordot is ajánlhatom,bár ugye a holland csapatok mind első osztályúak
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. október 13., vasárnap 2:34

és mégis hol lelhető fel az a híres crack? :hmmm:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2013. október 12., szombat 21:46

Egyébként azt nem lehet megnézni(v esetleg nem tudjátok) vhol, hogy melyik csapatoknak a legfiatalabb az átlagéletkoruk? Szeretnék kezdeni valamilyen fiatal, ha lehet alsóbb osztályú csapattal karrier módot kezdeni.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7353
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 12., szombat 21:42

Bárki bármit tud, tesztelte, működik vagy valami az ne sajnálja a PÜ-t nekem(és másnak se). :mrgreen:
Love football, hate antifa.

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. október 12., szombat 21:25

teszler írta:
Drake írta:Na végre van crack.Lehet csapatni. :mrgreen:
Hool?? :)
http://skidrowcrack.com/

Asszem :agree: :hmmm:
"And my heart will leave you never."

teszler
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 10:25
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: teszler » 2013. október 12., szombat 21:10

Drake írta:Na végre van crack.Lehet csapatni. :mrgreen:
Hool?? :)
Hala Madrid!

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. október 12., szombat 20:47

Na végre van crack.Lehet csapatni. :mrgreen:

Avatar
oroszisti
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 18:54
Kedvenc játékosaid: Raúl,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, EgriFC

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: oroszisti » 2013. október 12., szombat 20:28

Na végre nekem is meglett :) A fifa 13 nekem kimaradt és 12 után összefosom magam ilyen jó. Mozgások nagyon jók. A védekezés pedig zseniális. A megelőzések , ütközések ,becsúszások . Komolyan ez tetszik a legjobban a játékban . Az indítások k*rva jók . Egyszerűen sokkal reálisabb a játék,mint eddig . Lövések is .. Áááá , hagyjuk is . Egyszerűen zseniális.
Egyedül tényleg a fejesek lettek sokkal könnyebbek(túlságosan is). Nagyon sok gólt fejelek szögletekből .

Várom már a vizsgaidőszakot :mrgreen:
Danilo--Woodgate---Heinze—-Drenthe
-----Gravesen-Gago-Khedira---
Hazard---------------------------Faubert
----------------Jovic------------------

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. október 8., kedd 15:43

Tudja valaki hogy be lehet e állítani hogy UT-ben ha veszek egy játékost és utána átadóra teszem ne a vett értéken akarja mindig listázni? Marha idegesítő hogy ha egyszer nem figyelek és kapásból rányomok arra hogy újra listára teszem elég sok coint bukhatok az üzleten. Kössz

Avatar
ferni
Hozzászólások: 8382
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. október 8., kedd 14:10

BLaZE írta:
Még egy fejes gólt sem kaptam. Ez továbbra sem a gép hibája, csak a védekezésben nem vagytok a toppon.
Ezt ne olyannak mond aki MO top 10ben van évek óta, nem beszélek hülyeséget, gép ellen játszani meg kb olyan, mint m :cens: bálni a gép előtt sz :cens: x helyett...
hagyjad, ne erőlködj, én már nem is válaszoltam neki... akkora pro lehet, hogy csak na, mi vagyunk a bfaszok.... :lol: :lol: :lol:

nem az a baj, hogy beadja és befejeli ez megesik, hanem az, hogy beadja és sokszor bármit is csinálok kajak nincs semmi esélyem se és így fejeli be... tényleg úgy érzi az ember, hogy esélye sem volt, hiába volt ott az embere és ez a rohadt idegesítő... :ike:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. október 8., kedd 9:28

BLaZE írta:
Még egy fejes gólt sem kaptam. Ez továbbra sem a gép hibája, csak a védekezésben nem vagytok a toppon.
Ezt ne olyannak mond aki MO top 10ben van évek óta, nem beszélek hülyeséget, gép ellen játszani meg kb olyan, mint m :cens: bálni a gép előtt sz :cens: x helyett...
Le lehet védekezni.En eddig 2 fejes golt kaptam csak UTbe.Ellenben sokat fejeltem.Volt hogy egy meccsen hármat Konéval.Aztán,vasárnap óta nem megy,nem tudom h javítotzak-e,azért.Mert nehezebben megy jóval. Meg a beadásol is erősebbek... Vagy én bénázok.

8k-ból csináltam egy full argentín csapatot cserecsapatnak.4411-be játszol velük és elég OP csapat.Igazából kontrafocit játszok. Eddig csak győztem velük.Moralez-Zarate duo elöl szétszedi az ellenfelet.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2013. október 8., kedd 8:40

Még egy fejes gólt sem kaptam. Ez továbbra sem a gép hibája, csak a védekezésben nem vagytok a toppon.
Ezt ne olyannak mond aki MO top 10ben van évek óta, nem beszélek hülyeséget, gép ellen játszani meg kb olyan, mint m :cens: bálni a gép előtt sz :cens: x helyett...
halálomig madridista leszek

teszler
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 10:25
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: teszler » 2013. október 7., hétfő 13:54

messideco írta:Semmi infó nincs az esetleges pc-torrent-megjelenéséről? :(
Én is azt várom már de semmi! :(
Hala Madrid!

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. október 7., hétfő 13:37

Semmi infó nincs az esetleges pc-torrent-megjelenéséről? :(
"And my heart will leave you never."

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1352
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. október 7., hétfő 13:33

Egyre jobban kezdek belejönni az új irányításba, már nem annyira zavar. Jó lesz ez.

Ami az egyik legjobban tetszik, hogy van pár játékos akinél még jobban előtérbe helyezik a rájuk jellemző dolgokat. Kellemesen csalódtam, amikor megláttam, hogy pl.: Modricnál, ha úgy esik neki lábra a labda, akkor kb.10/7x külsővel löbböli, vagy indítja a társakat. Visszajátszásnál, lassítva megnéztem és tök olyan a tartása neki, mint igazából. Nagyon jók ezek a kis plusszok. Volt olyan is, hogy gólba tartó labda volt, az emberem emelte már a kezét, hogy gól, de mivel lassan gurult a hátvéd elérte és kivágta...erre fel leengedte vissza kezét és elkezdte fogni a fejét, hogy basszus....

Az nekem sem tetszik, hogy bedobásnál akár tényleg 20métereket is képes utána szaladni a labdának, aztán vissza, hogy elvégezze a bedobást. Ez kicsit vicces lett.

Én legendáson játszom csak, de rögtön feltűnt, hogy az 1v1 nehezebb lett, többet ütköznek le, szorítanak ki, vagy könnyebben érnek utol és gyorsabban, mint eddig. Többet kell fedezned a labdát, vagy húzogatni és inkább a csapatjátékra koncentrálni, sem mint egyénileg eldönteni a meccset. Ez is hatalmas plussz a javára szerintem. :agree:

Ez a fejes gólos történet, hogy általában az ember ilyenekből kap gólt, nálam eddig nem nyilvánult meg. Talán 2gólt, ha kaphattam fejesből, pedig több órát beletoltam már a játékba.<----sok múlik a helyezkedésen, ütemen, no meg a felugrás előtti eltolásokon, lökdöséseken is.
Pozitív eddig nekem, le a kalappal, az eddigi legjobb. :shifty: (97-es és a 2003-as széria kivételével, mindegyikkel nyomultam)
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 7., hétfő 13:28

Aki gyúr...

http://www.myprotein.com/all-offers/fif ... l=thgemail


7000 ft körül a Fifa 14!
Rendelsz egy terméket, a leírtak közül, mellé beírod a kódot, és csak 20 font a fifa PS3-ra, vagy Xbox360-ra. Megéri. :)

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 6., vasárnap 23:20

iker-abate?? varane ramos marcelo-gündogan modric-reus isco cé-falcao nem lenne gyenge kezdő, szerintem meg is valósítható szezon végén a nyári átigazolási időszakban.
lopez-carvajal pepe inigomartinez coentrao-illarra xabi-dm draxler jesé-benteke
+casemiro
ez meg b csapatban nem rossz. csak az a baj, hogy most is pont két csapatra való játékosom van és elég gyakori a sérülés. a héten könnyen lehet, hogy meg lesz a gta, akkor meg a fifa el lesz hanyagolva rendesen, megláSSuk :mrgreen:

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 6., vasárnap 23:06

pheco írta:
Galacticos írta:én eladtam balet és lucas van a jobbszélen, baloson meg cr.
Én is ezen agyalok, hogy eladom majd Balet, mert a jobbosan használhatatlan. Volt, hogy áttettem meccs közben balosra jobbosra meg jött DM, Cé meg ment csatárba, ott sokkal jobb volt Bale. Szerintem eladom és jön Reus a jobbosra. Illarra helyére Gündogant tervezem, plusz lehet Carvajal helyére is hozok valakit. Csatárba most Balo-Benteke páros van, de Falcaot szeretném, csak kérdés mennyiért lehet elhozni, lehet őt majd nyáron igazolom le.
Gündögan az első évben ajánlott. Utána 80 milliós ára lesz... Bale meg eladható. Nekem is 14 gólt lőtt egy idényben. Csak a statisztikája jó, hogy lassan 90-es lesz...

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6673
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 6., vasárnap 22:44

Galacticos írta:én eladtam balet és lucas van a jobbszélen, baloson meg cr.
Én is ezen agyalok, hogy eladom majd Balet, mert a jobbosan használhatatlan. Volt, hogy áttettem meccs közben balosra jobbosra meg jött DM, Cé meg ment csatárba, ott sokkal jobb volt Bale. Szerintem eladom és jön Reus a jobbosra. Illarra helyére Gündogant tervezem, plusz lehet Carvajal helyére is hozok valakit. Csatárba most Balo-Benteke páros van, de Falcaot szeretném, csak kérdés mennyiért lehet elhozni, lehet őt majd nyáron igazolom le.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég