FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 23., hétfő 19:39

Galacticos írta:azért elmegy az ea a jó büdös :cens: anyjába.
isco 84. khedira 84 úgyhogy illarra 80.
jesé 72.
ramos rövidhaj, varanenál arc. de cr arca az mi? paintbe mintha összenyomták volna. illarránál, diegolopeznél és isconál is random arc közben neymar kurva jól megvan csinálva.
a játékmenet meg így elsőre tök más, a passzok jobbak.
Ez komoly? :roll: Jesé 72 :roll: Azt hittem lesz legalább 77. Varane, Marci, Modric hányas lett? Nekem csütörtökön jön meg X-re az előrendelésem.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 22., vasárnap 19:43

BBarni írta: Viszont azt hittem, hogy az összes átigazolás benne lesz, de Özil még Madridban van, Bale pedig a csirkéknél, de annyi baj legyen!
Első frissítésnél átrakják,ami szerintem pár nappal a megjelenés után lesz max :)

Nekem elméletileg csütrtökön megjön az előrendelés PCre,át is tolom vhogy az accot USA-bvelire és megpróbálom előbb tolni. (Vagy vhogy így lehet előbb tolni :D )
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 22., vasárnap 14:07

így hogy lenyomtam egy szezont éjjel és ma reggel. :mrgreen:
ami nagy negatívum: nem írja az átigazolásoknál hogy melyik játékos hányas értékelésű. figyeltetni kell a kutatóddal mint az fm-ben és akkor tudod meg az értékeit de nem az összértéket. ez zavar de amúgy szerintem baszott jó lett. főleg az ütközések, sokkal több a körömpassz, jobban kijön a jó felépítésű játékosoknak a fizikai előnye. ami még nem tetszik az az hogy szögletet beadom és kb gól, ha ramos, ha bale, ha karim, ha varane szinte mind tud fejelni és már csak rajtam áll hogy a kapuba vagy mellé.
keretem:
iker, lopez
carvajal, arbeloa, nacho, pepe, ramos, varane, marcelo, coentrao
kondogbia, casemiro, illarramendi, modric
isco, cé, jesé, bale, el shaarawy
benzema, jackson martinez

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. szeptember 21., szombat 20:43

azért elmegy az ea a jó büdös :cens: anyjába.
isco 84. khedira 84 úgyhogy illarra 80.
jesé 72.
ramos rövidhaj, varanenál arc. de cr arca az mi? paintbe mintha összenyomták volna. illarránál, diegolopeznél és isconál is random arc közben neymar kurva jól megvan csinálva.
a játékmenet meg így elsőre tök más, a passzok jobbak.

szerk. nálam ott van karrier módnál hogy testreszabott legyen a keret.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. szeptember 21., szombat 17:59

Tetszik egyelőre a játék, bár sose voltam nagy fifás...a nézők is jók lettek,védekezni is könnyebb! Viszont azt hittem, hogy az összes átigazolás benne lesz, de Özil még Madridban van, Bale pedig a csirkéknél, de annyi baj legyen!

:salute:

pero001
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:32
Kedvenc játékosaid: C.Ronaldo, Casillas, Benzema, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pero001 » 2013. szeptember 21., szombat 17:20

Jólvan :D Nem figyeltem :Đ

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 21., szombat 17:16

realfan91 írta:
én eltudtam adni a Fifa 13-as zsetonjaimat szerencsére, 1:10 arányban, maradt olyan 250.000 zsetonom, miután eladtam mindenkit FUT 13ban, kaptam érte 25ezer FIFA 14 zsetont
Azt hogy a p*csbe? PC-re is lehet ilyet?
hát ha találsz rá embert...
sajnos nem igen lehet, mert átverik az embert, emiatt nagyon nehéz cserélgetni...
mert vagy neked, vagy neki kell először megvennie a másik kártyáját... te felteszel 1 kártyát a fifa 14 fut web appon és azt kell neki megvennie, míg ő feltesz egyet fifa13-on, amit meg te veszel meg, valakinek meg kell vennie előbb és ilyenkor a másik kiszolgáltatott, mert nyugodtan leléphet...
én szerencsére találtam egy magyar emberkét, akinek kellettek zsetonok és így sikerült ezt lebonyolítanom.
PSC-n is én kérdeztem :P
PSC-n te nem kérdeztél semmit, te leírtad ezt a dolgot, hogy máshol olcsóbb.
Azért írtam, hogy
PSC-n is kérdezték
, mert tudtam, hogy te vagy. Mondjuk a "tőled" szócskát odarakhattam volna, de azt hittem egyértelmű :D

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. szeptember 21., szombat 17:05

én eltudtam adni a Fifa 13-as zsetonjaimat szerencsére, 1:10 arányban, maradt olyan 250.000 zsetonom, miután eladtam mindenkit FUT 13ban, kaptam érte 25ezer FIFA 14 zsetont
Azt hogy a p*csbe? PC-re is lehet ilyet?

pero001
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:32
Kedvenc játékosaid: C.Ronaldo, Casillas, Benzema, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pero001 » 2013. szeptember 21., szombat 16:55

ferni írta:
pero001 írta: én eltudtam adni a Fifa 13-as zsetonjaimat szerencsére, 1:10 arányban, maradt olyan 250.000 zsetonom, miután eladtam mindenkit FUT 13ban, kaptam érte 25ezer FIFA 14 zsetont :D


amúgy úgy tudom, hogy a PCseknek ott van ez a Get More gomb, konzolosknál meg nincs.
Akkor meg kell várni a megjlenést :)

PSC-n is én kérdeztem :P Mert nagyon gondolkozom, hogy lemondom az előrendelésem és inkább megveszem így. USA Store-on van fent, 59,99 $-ért ( középárfolyamon 13.200 Ft) és jár hozzá valamilyen exklúzív PS3 téma, 09.24 00:01-től letölthető és 24 db PREMIUM gold pack a FUT-ba 24 héten keresztül. Egészen jól hangzik. Jóval barátibb ár mint a FUT Edition és ugyan ezt kapnám hozzá.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 21., szombat 16:36

pero001 írta: Amúgy nézte valaki PS Store-on a fifa-t? Elgondolkodtató, mert pár száz ft-al olcsóbb ha ott rendelem, 2 nappal hamarabb lehet játszani és 24 arany pack-ot adnak még ajándékba is. Annyi, hogy utána nem lehet eladni a játékot.
PSC-n is kérdezték, de ez melyik Storeban van? :)

én eltudtam adni a Fifa 13-as zsetonjaimat szerencsére, 1:10 arányban, maradt olyan 250.000 zsetonom, miután eladtam mindenkit FUT 13ban, kaptam érte 25ezer FIFA 14 zsetont :D


amúgy úgy tudom, hogy a PCseknek ott van ez a Get More gomb, konzolosknál meg nincs.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. szeptember 21., szombat 16:06

Na akkor jól emlékeztem, de nekem nem jelentkezik a " get more". Elképzelhető, hogy csak a megjelenéstől lehet venni?
Fingom sincs, mer nekem ott van a gomb. :D Nemtudom, hogy PS-re hogy működik.

pero001
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:32
Kedvenc játékosaid: C.Ronaldo, Casillas, Benzema, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pero001 » 2013. szeptember 21., szombat 15:44

Na akkor jól emlékeztem, de nekem nem jelentkezik a " get more". Elképzelhető, hogy csak a megjelenéstől lehet venni?

A napi ajándékok jók, eddig kaptam egyszer 2500 zsetont és egy diego lopezt is :P

Amúgy nézte valaki PS Store-on a fifa-t? Elgondolkodtató, mert pár száz ft-al olcsóbb ha ott rendelem, 2 nappal hamarabb lehet játszani és 24 arany pack-ot adnak még ajándékba is. Annyi, hogy utána nem lehet eladni a játékot.

realfan91
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:08
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. szeptember 21., szombat 15:08

pero001 írta:Sziasztok!

Tudja esetleg valaki, hogyan lehet coin-t vásárolni az Ultimate Team-hez? :)
A webapp-nál a a coin meg a fifa pointok mellett írja, h get more és ott átdob a vásárlási képre...amúgy meg fifa pointokat lehet vásárolni csak.

Más: Amúgy ha minden nap beléptek a webappba megjelenésig, kaptok vmi szart. Ma 1000 coint kaptam, de lehet h minden nap ez van. Én meg elfelejtettem belépkedni az elmúlt napokban. :-( :mrgreen:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 21., szombat 13:31

Nyomtam 10-15 meccset demoval. Nekem az jött le belőle, hogy végre nem elég az, ha gyors játékosaid vannak, mert faszán leütközi egy-egy jóval lassabb, de termetesebb védő. 13-ban az nyert, akinek több gyors játékosa volt kb. Ami még tetszik, hogy talán a védekezés könnyebb lett egy kicsit, viszont a támadás nehezebb. Tehát az LB+Y magas indítást is nehezebb kivitelezni és a csatárt is többször beérik a védik egy-egy ilyen indításnál. Nagyon várom a teljes játékot. Ja és a demoban szerintem El Shaarawy az egyik legjobb játékos, legalábbis vele csináltam a legszebb dolgokat, szóval lehet meg is veszem majd Realba a padra :)

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. szeptember 18., szerda 16:26

Tudja valaki mire jók 14 UT-ben a Manager League kártyák?

pero001
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:32
Kedvenc játékosaid: C.Ronaldo, Casillas, Benzema, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pero001 » 2013. szeptember 18., szerda 10:01

PS-re szeretnék venni. Amúgy meg azért, mert gondolkoztam az ultimate edition vásárlásán, de itt feljebb is említették, hogy csak hetente egy csomagot ad. Annak meg nincs túl sok értelme és mivel az UT edition árával számoltam, így meg marad 4 ezer ft kb, és gondoltam, akkor abból tudnék venni játékosokat, ha megoldható. Web app-ba viszont nem tudok venni :/ Nem találok sehol ilyesmit.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 18., szerda 9:28

pero001 írta:Sziasztok!

Tudja esetleg valaki, hogyan lehet coin-t vásárolni az Ultimate Team-hez? :)
PCre nem lehet szerintem. Gugli PSre meg Xboxra dobott ki találatot,de ahol néztem ott nincs. Olyan zöld cuccot tudsz venni szerintem venni. annál elég ha rákattintasz webappbe szerintem.

De,miért akarsz venni? Miért jó az?
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

pero001
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 9:32
Kedvenc játékosaid: C.Ronaldo, Casillas, Benzema, Ramos, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pero001 » 2013. szeptember 17., kedd 12:33

Sziasztok!

Tudja esetleg valaki, hogyan lehet coin-t vásárolni az Ultimate Team-hez? :)

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. szeptember 15., vasárnap 21:32

Potyára ne is, demoból sok minden ki van bontva, lehet pont az is ami kellene a radeonodhoz (Kitudja, miket követnek el a vásárlás élénkítése érdekében..) Mindenféleképp várd ki a 25.-ét, aztán egy tört full játékkal megkell lesni, ha nem megy, akkor max. havertól egy gyors kölcsönkért kártya és teszt.
Na végül elindult. Kössz a segítséget, kiderült, hogy ez a APPCRASH hibám volt. Lehet te is írtad ezt is de most sikerült megoldani. Úgy néz ki videókártya is elég lesz mert egész faszán fut. THX!

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 15., vasárnap 20:02

kíváncsi leszek erre a mostanira...azt láttam h a játékosok pontjai némely esetben túl vannak értékelve


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég