FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Galacticos

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. november 16., hétfő 17:19

géza írta: En valtoztatnek a felallason, Müller helyere mehetne Werner, Kroos helyett akar season reward Sabitzer, de Goretzka se rossz megoldas, Hummels helyett is raknek be mast, pace eleg sokat samit cb-nek, akar Zakariat, akar Klostermannt erdemes lehet kiprobalni. Ha valtanal CAM-os felallasra, akkor ott Müller is egesz jo, illetve Reus/Brandt jo beruhazas lehet.
Ha kivette a rttf koundet o is nagyon jo, es mukielevel meg egy lucas hernandezzel a chem is meglenne.

Szerintem aki nagyon brutal az cr iden.
Nekem most igy all.

géza

HozzászólásSzerző: géza » 2020. november 16., hétfő 15:52

Attol fugg ki az a ket csatar, egy Mbappe 7-es chemmel is eleg baszo. :mrgreen:

Werner-Lewa mukodhet ugy hogy Muller CAM, de ez a te jatekstilusodtol is fugg. En szeretem ha a CAM es az egyik csatar gyors, a masik csatar meg bever mindent.

füst
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 16., hétfő 15:48

ŐŐ jó, Zakariáról meggyőztetek, őt berakom Kroos helyére. És akkor Sancho is kuka. De Hummels nálam érinthetetlen, minden szögletnél az ő fejére rúgom a labdát.
Müllert fájó szívvel hajlandó vagyok lecserélni, de előtte megkérdezném; egy Werner-Lewa csatárduó vajon működhetne ha Müller a CAM? vagy ez nagy hülyeség? Mert ha nem, akkor átvariálnám valahogy a csapatot hogy jó legyen.
Noob vagyok, nem tudom biztosan, de sejtem hogy nem jelent jót ha a 2 csatár között nincs meg a chem. :D

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. november 16., hétfő 15:33

füst írta: Egy időre felhagytam a divison rivals-szal, a gép ellen ügyetlenkedtem, meg elvoltam az SBC challengekkel is... így sikerült összehozni az alábbi csapatot.
https://www.futbin.com/21/squad/3015986
Azóta már a pvp játék is jobban megy, de szeretném megkérni az itteni FIFA mágusokat, hogy tanácsot adjanak hogyan fejleszthetem még jobbá a csapatot. :D
Érzésre Sancho és sajnos Kroos azok akik kilógnak lefele, de a többivel megvagyok.

Odáig jutottam el, hogy megszerzem Daviest és Neuert, ezen felül Werner még a cél, de itt már jönnek a bonyodalmak hogy hova és ki helyére. Szóval kb. itt fogy el a tudásom, a kérdésem hogy ki milyen irányba módosítana ezen a csapaton, hogy baszóbb legyen.
Magamtól idáig jutottam el, max még pár játékosnak megszerzem a TOTW kártyáját, amúgy meg elkezdek gyűjteni Puskásra mint végső cél, aztán ennyi. :D
Persze, hogy kilóg Sancho és Kroos, mert sajnos ebben a játékban is a pace a lényeg mindenhol. Ha bundás csapatban gondolkodsz, középre Kroos helyett Zakaria, egyik op lap idén. IF Hummels is lassú, próbáld Klostermannt vagy L.Hernandezt. Schulz, Mukiele oké lapok.
Kimmichet cserélném Goretzkára. IF müller helyett inkább Gnabry szerintem másik felállásban. Sané is elég jó, őt hagynám.
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

géza

HozzászólásSzerző: géza » 2020. november 16., hétfő 15:30

En valtoztatnek a felallason, Müller helyere mehetne Werner, Kroos helyett akar season reward Sabitzer, de Goretzka se rossz megoldas, Hummels helyett is raknek be mast, pace eleg sokat samit cb-nek, akar Zakariat, akar Klostermannt erdemes lehet kiprobalni. Ha valtanal CAM-os felallasra, akkor ott Müller is egesz jo, illetve Reus/Brandt jo beruhazas lehet.

füst

HozzászólásSzerző: füst » 2020. november 16., hétfő 15:23

Egy időre felhagytam a divison rivals-szal, a gép ellen ügyetlenkedtem, meg elvoltam az SBC challengekkel is... így sikerült összehozni az alábbi csapatot.
https://www.futbin.com/21/squad/3015986
Azóta már a pvp játék is jobban megy, de szeretném megkérni az itteni FIFA mágusokat, hogy tanácsot adjanak hogyan fejleszthetem még jobbá a csapatot. :D
Érzésre Sancho és sajnos Kroos azok akik kilógnak lefele, de a többivel megvagyok.

Odáig jutottam el, hogy megszerzem Daviest és Neuert, ezen felül Werner még a cél, de itt már jönnek a bonyodalmak hogy hova és ki helyére. Szóval kb. itt fogy el a tudásom, a kérdésem hogy ki milyen irányba módosítana ezen a csapaton, hogy baszóbb legyen.
Magamtól idáig jutottam el, max még pár játékosnak megszerzem a TOTW kártyáját, amúgy meg elkezdek gyűjteni Puskásra mint végső cél, aztán ennyi. :D

BLaZE
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2020. november 14., szombat 11:33

Boxon ugyanez. Gondolom mindig van valami változtatás. 🤷🏻‍♂️
halálomig madridista leszek

haszi
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema

HozzászólásSzerző: haszi » 2020. november 14., szombat 11:13

Minden egyes FUT belépésnél kéri a Squad Update-t, minden alkalommal és már ez nagyon zavaró. Eddig nem kérte kB egy hete működik így. Ezen tudok valahol változtatni? :kivagyhe: PS4-en használom

hala real
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. november 9., hétfő 18:48

realistahuni írta: A league sbc-k voltak az egyike a kevés élvezhető dolognak a játékban, ezt is sikerült szétkúrni.
uristen, most nezem en is, hogy mit csinaltak...okadok.

kb milliokat lehetett csinalni belole atlag alatti pack luckkal is.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

realistahuni

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. november 9., hétfő 7:24

A league sbc-k voltak az egyike a kevés élvezhető dolognak a játékban, ezt is sikerült szétkúrni.
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

hala real

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. november 6., péntek 20:34

rttf zakaria, pogba, allan (mindharom untradeable) es robertson jott ma :agree:

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

reeed_ati
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. november 5., csütörtök 19:32

Caraway írta:
reeed_ati írta: Skacok! Lesznek érkező új kártyák mostanság?, mert van 20pakkom, el kéne nyitni, csak nem tudom, hogy várjak-e még vele? :D
Azt amúgy hol tudnám legjobban nyomon követni, hogy mikor éppen mi fog érkezni? :hmmm:
Ea Twitter oldala;
https://mobile.twitter.com/easportsfifa

Eszerint holnap pont jonni is fognak rttf kartyak. :mrgreen:
Kösz kösz!! B-)

Caraway
Kedvenc csapatod: Manchester United

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. november 5., csütörtök 19:23

reeed_ati írta: Skacok! Lesznek érkező új kártyák mostanság?, mert van 20pakkom, el kéne nyitni, csak nem tudom, hogy várjak-e még vele? :D
Azt amúgy hol tudnám legjobban nyomon követni, hogy mikor éppen mi fog érkezni? :hmmm:
Ea Twitter oldala;
https://mobile.twitter.com/easportsfifa

Eszerint holnap pont jonni is fognak rttf kartyak. :mrgreen:

reeed_ati
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. november 5., csütörtök 19:07

Skacok! Lesznek érkező új kártyák mostanság?, mert van 20pakkom, el kéne nyitni, csak nem tudom, hogy várjak-e még vele? :D

realistahuni

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. november 3., kedd 18:16

Az életben semmi packluckom nem volt, 20ban volt egy 88 special champions league Goretzka talán.
Ma szottyant 21ben egy Mbappé és De Gea, two rare players packből. :lol: :lol:
Untreadable mindkettő.

Gengszter Zoltán, 2019

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. október 31., szombat 20:45

gaborz1 írta:
Galacticos írta:emilio butragueñot nyitottam 87est :lol:
Mit adsz-veszel, ha nem top secret. :mrgreen:
A van dijk nem tudom milyen packbol lett csutortokon wl-en 11winre kaptam rewardot es abba volt.
Utana azt eladtam 450k korul. Es tegnap mikor 7kor kijott a rolebreakers 2 akk vettem promo packeket de vagy 9et. (A legdragabbakba az 50k promo packbe az eg vilagon semmi nem volt. De komolyan portos otavio 700coinerr ment el es o volt abba a legertekesebb) aztan az egyik 25osbe belenyultam es butra lett. De osszesen a butra kivetelevel 300k minusz volt a nyitogatas, nyilvan az boven megterult vele de ez szerintem 100bol 1.

gaborz1
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2020. október 31., szombat 20:25

Galacticos írta:emilio butragueñot nyitottam 87est :lol:
Mit adsz-veszel, ha nem top secret. :mrgreen:

füst

HozzászólásSzerző: füst » 2020. október 30., péntek 23:45

Áh, felkúrtam magam, játszhatatlan fos. Uninstall, 5 év múlva újra ugyanitt. :mrgreen:

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. október 30., péntek 19:12

emilio butragueñot nyitottam 87est :lol:

hala real

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. október 30., péntek 18:42

gaborz1 írta:
hala real írta: Ez az en hulyesegem, de a jatek ilyen korai szakaszaban nem szeretek jatekosokat venni :lol:
Van jelenleg 2.5 milliom, a csapatom meg kb er 170 k-t, az is csak az untradeable ederson es wijnaldum miatt :smile:

WL kimarad, mert par napig nincs netem. Nektek sok szerencset. :D
2,5 milla szép summa ilyen rövid idő alatt.
Miből sikerült ekkorát szakítanod? :mrgreen:
Kb a fele eladasokbol van (nagyreszt mane es totw rashford), es a masik fele meg "adok-veszekbol".
Galacticos írta:Helyedbe azert egy puskasra csak beruhaznek :D
Igen, ot kineztem mar :D de egyelore nem lehet, kell maradjon "befektetni" :kalapos:

Amugy szetver az ideg, hogy par napig nincs netem most :-@ :lol:

Vissza: “FIFA-PES-FM”