FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2015. március 14., szombat 10:05

Tegnap gondoltam kipróbálom az EA help-et, megérdeklődöm, hogy miért szar az egész, és cserébe hátha jóváírnak egy kis kompenzációt. :Đ

Kérdezi az advisor, hogy mi a probléma, mondom vettem 5 db ritka arany szerződést, a pénzt levonta, de nem kaptam meg a lapokat. Aztán, hogy mennyibe kerülhettek kb, mondom 1300 x 5, visszakérdez, hogy akkor 65000 coint ha jóváír, az úgy okés? Mondom az nem volna rossz... :mrgreen: És 5 percen belül rajta is volt az accountomon a 65k coin, kicsit elszámolta az emberke egy nullával. :lol:

Az hozzátartozik, hogy utána 25k-ért vettem egy pakkot, amiben semmi nem volt, 5-ezret ha ért az egész, de így se jártam rosszul.

Avatar
kiserik_2
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:59
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2015. március 14., szombat 10:04

Anyaka írta:Sammon jó üzlet most is. 500 körül vettem, most 4-5000 között megy el.
Egyébként a Futbin is halott egy ideje. Van arra az oldalra valami alternatíva, ahol látom a piaci árakat?
Winter Update óta nem mennek ezek az oldalak, de már nincs jelentőségük. Futhead.com-on megvan minden lényeges.

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2015. március 13., péntek 23:44

Na, ugye eladogattam az ir jatekosaimat. 33 volt, kb 15 bronz, 5-6 o'shea, 3-4 hoolalan, egy robbie keane, par ireland es a tobbi ezust. Az eladasokbol nagyon sok zsetonom jott, 46k-bol 110k-t szereztem!
Azota majdnem megnyertem xbox 360-on az online kupat, de a dontoben kikaptam, nem baj holnap ujrakezdjuk:D

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. március 13., péntek 21:57

Nekem egy zöld Keane-m van, de semmi értelme kb. Ugyanaz, mint az alap.
El is adtam a csapat nagy részét. 50 ezer jött be kb.

Avatar
Steve
Hozzászólások: 7385
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:53
Kedvenc játékosaid: R9, RC, Guti, Zidane, Modric, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Steve » 2015. március 13., péntek 19:53

Hello!

Kérdésem lenne. Hogyan lehet ipad/iphone Fifa 15 app-el sima Fifat jatszani.

Ùgy értem nincs idöm sokat játszani, csak 10 évente egyszer. Baromira nincs idöm csapatot venni, játékosokkal bizniszelni meg mit tudom én. Szeretnék csak simán belépni és az aktuális KÈSZ! csapatokkal játszani.

Valami golg csomagot vagy ilyesmi baromságot kell venni hozzá?

Köszi a választ!

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. március 13., péntek 19:20

FIFA 15 streamerek twitch-en pack nyitogatást nyomják ezerrel....~20 pack, amit láttam és csak egy zöld O'Shea esett. :mrgreen:

meg 2 Benzema, 2 Ibra, Sanchez, Hummels, MotM Higu

(közben egy zöld Gibson)
[FIFA WORLD]

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. március 13., péntek 14:21

Sammon jó üzlet most is. 500 körül vettem, most 4-5000 között megy el.
Egyébként a Futbin is halott egy ideje. Van arra az oldalra valami alternatíva, ahol látom a piaci árakat?

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. március 13., péntek 13:28

Arkorlatozas zavar most,de az megjobban hogy nem jok a szerverek. Nem tudom eladni az irjeimet kozben meg 2 honapja csomot begyujtottem -.- Bocs attol akinek javasoltam osszegyujteni parat,nem hittem hogy ez lesz...
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. március 13., péntek 12:54

Eladni az ír játékosokat mikor érdemes? Bár az árkorlátozás miatt úgyse sok értelme volt...

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. március 13., péntek 12:31

worldben nem vagyok jártas, de a kupa maga 18.-ig tart :) de szerintem lesz ott is.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. március 13., péntek 12:19

sebydani írta:estétől szent patrik napi kupa srácok, online 20e coin plusz egy zöld Keane, offline 10e plusz egy zöld Keane a jutalom, persze úgy hogy Keane-t nem lehet eladni. lehet nyomatni srácok :mrgreen:

ez mit takar? "napi kupa" ???

ez lesz world-ben is? :)
[FIFA WORLD]

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. március 13., péntek 12:09

estétől szent patrik napi kupa srácok, online 20e coin plusz egy zöld Keane, offline 10e plusz egy zöld Keane a jutalom, persze úgy hogy Keane-t nem lehet eladni. lehet nyomatni srácok :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. március 13., péntek 10:14

csak azért, mert Seasons-t toltam, ott is div4 vagyok, mert többet még nem volt időm ott játszani, viszont simán nyerhetőek a div-ek és így könnyedén lehet coinokat szerezni. Szerintem megéri. Most a kupáknál meg látom, hogy többsége ilyen csak bronz vagy csak ezüst játékosaid lehetnek dolgokhoz vannak kötve és hát nem túl jövedelmezőek szóval onnan nem éri meg igazán csinálni. Ez akkor lett volna jó, ha már az elején megnézem mikor még az "alap" csapatom volt és nem egyből online kezdek. Igaz így is van pár, amit meglehet csinálni már egy erősebb gold csapattal vagy épp pont annak van csinálva. Pihentetni jó + egy kis extra bevétel ^^



Ha betartod azt, hogy tényleg csak 3 meccset tolsz majd vársz a szerverek leállására, akkor elég "élvezhető", viszont az vicc, hogy nem random állnak le a szerverek, hanem tényleg bizonyos időközönként és így se tudnak semmit se tenni ellene. (vagy nem akarnak...) 1 hete így csinálom, hogy 3 meccs után várom a leállást és mindig megtörténik...Meccsből így nem is fagytam ki a héten...



Ti mennyi coint, xpt kaptok a meccsek után? ~450 coin, ~1200 xp a győzelemért?
[FIFA WORLD]

Avatar
Sunsky
Hozzászólások: 1475
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 10:30
Kedvenc játékosaid: Ibra, Modric, Isco, Neymar
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Sunsky » 2015. március 13., péntek 1:18

LeagueofLesbians írta:Nah közben meg van a div4 is :D = mostanában nem fagy ki annyit a game. Igaz úgy csinálom, hogy tolok 3 meccset és utána várok míg le nem állnak az ea serverek :mrgreen: egy kis felfrissülés + nem kúrja el a meccsem :mrgreen:



Szoktatok Single Player Seasons illetve Tournamentseket tolni?
Én toltam párat, ott szoktam pihentetni a játékosaimat egy ideig, csak aztán még hogy véletlenül se működjön valami faszán, meghalt a rendszer. Hiába játszottam le a tournamentek első meccsét és jutottam tovább, visszadobott mindig az első meccsre... Megpróbáltam pár héttel később, ugyanez, facebookon a hivatalos oldalon olvastam, hogy más is így járt, tovább nem próbáltam.

Most pár napja nem játszottam, de akkor ezek szerint még mindig leállnak a szerverek.. ? ... mert akkor továbbra sem játszok, nem ülök előtte a nagy semmiért... :vivo:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2939
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. március 12., csütörtök 15:34

Tofi írta:Valami vélemény erről srácok?? Én látom rosszul vagy tényleg nem sok értelme van most ezzel játszani?
Pont az ilyen coinsárulók ellen lett ez bevezetve. Psen is ez van. Hogy ne lenne értelme? Játszani szeretek, nem kereskedni. :)
Engem pont nem érint, heti 10 meccsel nem sok érdeklődést mutattam A Messi-Ronaldo féle vonulat felé :Đ úgyhogy nem zavar, hogy bevezették, persze megértem azokat is, akiket nagyon :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Tofi
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2015. március 10., kedd 9:34
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Tofi » 2015. március 12., csütörtök 14:35

Arra a következtetésre jutottam, hogy felesleges már a pc-s fifa 15-el online meccseket tolni... Most, hogy behozta az ea ezt a min/max price dolgot teljesen elszabták az egészet...ezt vagy kezdték volna igy a fifa 15öt vagy hagyták volna a 16ra... mert igy aki gold sellerektől bevásárolt goldal az meg tud venni akárkit akármit...aki meg nem az meg van lőve mert lássuk be 5-10 millákat csak ugy, hogy játszol majdhogynem lehetetlen összeszedni 1 általunk kedvelt játékosra legyen az akár Messi akár Ronaldo vagy akárki...A gold sellerek szintén meg vannak lőve mert igazábol csak olyan játékosokat tudnak megvenni amiket be tudsz rakni annyiért amennyi goldot vennél, abban meg nincs üzlet mert igazábol az ára visszajön nekik és igy te jársz rosszul...

Valami vélemény erről srácok?? Én látom rosszul vagy tényleg nem sok értelme van most ezzel játszani?

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. március 12., csütörtök 13:07

Nah közben meg van a div4 is :D = mostanában nem fagy ki annyit a game. Igaz úgy csinálom, hogy tolok 3 meccset és utána várok míg le nem állnak az ea serverek :mrgreen: egy kis felfrissülés + nem kúrja el a meccsem :mrgreen:



Szoktatok Single Player Seasons illetve Tournamentseket tolni?
[FIFA WORLD]

Kopacz
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2014. április 3., csütörtök 21:00
Kedvenc játékosaid: Zidane, Sergio Ramos, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kopacz » 2015. március 12., csütörtök 9:03

Nekem váratlanul megtojt tegnap, nyitottam egy IF Gibbset. Az ára 200e-400e.
Szerintetek tényleg el lehet passzolni ennyiért? (pl. 200e)

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. március 12., csütörtök 8:29

egy db Sturridge :lol: :roll: meg egy rakás átlagos játékos, semmi extra. Ibarbo legfeljebb jó lesz szupercserének, ennyi :mrgreen: Griezmann-t múltkor lecseréltem a javított változára, nagyon durva amúgy, ajánlani tudom csak, de szegény előtt áll a sorban egy Neymar, így ő is csak a padról beállva segít :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. március 12., csütörtök 7:53

Nah lett valami a nagy packezesbol? Potyogtak a Ronaldok? :mrgreen:
[FIFA WORLD]


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég