FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. november 5., csütörtök 19:07

Skacok! Lesznek érkező új kártyák mostanság?, mert van 20pakkom, el kéne nyitni, csak nem tudom, hogy várjak-e még vele? :D
Azt amúgy hol tudnám legjobban nyomon követni, hogy mikor éppen mi fog érkezni? :hmmm:

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. november 3., kedd 18:16

Az életben semmi packluckom nem volt, 20ban volt egy 88 special champions league Goretzka talán.
Ma szottyant 21ben egy Mbappé és De Gea, two rare players packből. :lol: :lol:
Untreadable mindkettő.
Love football, hate antifa.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. október 31., szombat 20:45

gaborz1 írta:
Galacticos írta:emilio butragueñot nyitottam 87est :lol:
Mit adsz-veszel, ha nem top secret. :mrgreen:
A van dijk nem tudom milyen packbol lett csutortokon wl-en 11winre kaptam rewardot es abba volt.
Utana azt eladtam 450k korul. Es tegnap mikor 7kor kijott a rolebreakers 2 akk vettem promo packeket de vagy 9et. (A legdragabbakba az 50k promo packbe az eg vilagon semmi nem volt. De komolyan portos otavio 700coinerr ment el es o volt abba a legertekesebb) aztan az egyik 25osbe belenyultam es butra lett. De osszesen a butra kivetelevel 300k minusz volt a nyitogatas, nyilvan az boven megterult vele de ez szerintem 100bol 1.

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2020. október 31., szombat 20:25

Galacticos írta:emilio butragueñot nyitottam 87est :lol:
Mit adsz-veszel, ha nem top secret. :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: füst » 2020. október 30., péntek 23:45

Áh, felkúrtam magam, játszhatatlan fos. Uninstall, 5 év múlva újra ugyanitt. :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. október 30., péntek 19:12

emilio butragueñot nyitottam 87est :lol:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. október 30., péntek 18:42

gaborz1 írta:
hala real írta: Ez az en hulyesegem, de a jatek ilyen korai szakaszaban nem szeretek jatekosokat venni :lol:
Van jelenleg 2.5 milliom, a csapatom meg kb er 170 k-t, az is csak az untradeable ederson es wijnaldum miatt :smile:

WL kimarad, mert par napig nincs netem. Nektek sok szerencset. :D
2,5 milla szép summa ilyen rövid idő alatt.
Miből sikerült ekkorát szakítanod? :mrgreen:
Kb a fele eladasokbol van (nagyreszt mane es totw rashford), es a masik fele meg "adok-veszekbol".
Galacticos írta:Helyedbe azert egy puskasra csak beruhaznek :D
Igen, ot kineztem mar :D de egyelore nem lehet, kell maradjon "befektetni" :kalapos:

Amugy szetver az ideg, hogy par napig nincs netem most :-@ :lol:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. október 30., péntek 18:20

Marci77 írta: Basszus,Paulinhomat délelőtt akartam megvenni a csapatomba,de 150 alatt nem tudtam snipeolni :D Most 190k. (Azért is raktam bele a csapatomba előre,mert ígyis úgyis megveszem,de szívás :D
Ugyanis jön Alex Teixeira rulebreakers elvileg. Ahogy DiMaria,Kroos(sokat emelnek a pacen majd),Lukaku,Reus,Pogba,Van Aanholt,Opara,Gimenez,Calhanoglu is. Ha igaz a leak.
En is ezt varom, lautaro vagy lukaku benne lesz arra lehet lecsapok de felo hogy 500k felett lesz.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. október 30., péntek 18:09

Basszus,Paulinhomat délelőtt akartam megvenni a csapatomba,de 150 alatt nem tudtam snipeolni :D Most 190k. (Azért is raktam bele a csapatomba előre,mert ígyis úgyis megveszem,de szívás :D
Ugyanis jön Alex Teixeira rulebreakers elvileg. Ahogy DiMaria,Kroos(sokat emelnek a pacen majd),Lukaku,Reus,Pogba,Van Aanholt,Opara,Gimenez,Calhanoglu is. Ha igaz a leak.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. október 30., péntek 18:01

ferni írta:
Marci77 írta: Nekem EZ a csapatom. 4321et,442t,4222t vagy 5212t játszok. Utóbbiban Semedo rcb,Traoré rwb,tökéletes leosztás. Traoré erős,gyors nem para,hogy nem jó a defendingje,mert lefutóm,elnyomom az ellenfelet. Semedo meg M/H,szóval a workrate nem zavar be,cserébe jó biztosíték a sebességével kiugratásoknál. Talisca parádé. Lucast használom többször,még ha Dembele is max chemes,mert valahogy jobban megy vele ha ST. Szélen jobb Dembele. Mondjuk kiszedtem Mukielet,és van untradeable Walkerem is,szóval alakíthatnék bárhogyan :D Varanet lehet beteszem Militao helyett,és Diego Carlos csak 8 chem. egyelőre elégedett vagyok. Allan nem rossz,bár Llorrentével se volt gondom aki előtte volt.Sőt.Most gyűjtök pénzt, meg untradeable játékosokat,aztán 1-2 hétig legalább elleszek ezzel a csapattal.
Talisca milyen?
Jó eléggé,szerdáig az alapját használtam,most kiszedtem az upgradet. Ha nem kínai ligás lenne,25-30k-ba kerülne legalább, nem 1be. Jól lő,jól passzol,szabadot is tud rúgni,4*4*,magas,szóval kapu elé érkezve levegőben is veszélyes. Fel is ívelheted rá kapussal,ha úgy van. Egy enginet ráraksz,korrekt a sebessége CAMban,és méginkább dob a passzolásán. Nem a legfürgébb/fordulékonyabb,de bőven ellensúlyozza. Ez az SBCs verzió meg mégjobb sebességben,meg mindenben. belefér a Phys downgrade.
Paulinho ugyanígy alulértékelt a liga miatt. Tavaly a flashback lapja kb endgame volt novemberben(?). Pace kéne még,de amúgy mindent tud :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. október 30., péntek 17:00

Marci77 írta: Nekem EZ a csapatom. 4321et,442t,4222t vagy 5212t játszok. Utóbbiban Semedo rcb,Traoré rwb,tökéletes leosztás. Traoré erős,gyors nem para,hogy nem jó a defendingje,mert lefutóm,elnyomom az ellenfelet. Semedo meg M/H,szóval a workrate nem zavar be,cserébe jó biztosíték a sebességével kiugratásoknál. Talisca parádé. Lucast használom többször,még ha Dembele is max chemes,mert valahogy jobban megy vele ha ST. Szélen jobb Dembele. Mondjuk kiszedtem Mukielet,és van untradeable Walkerem is,szóval alakíthatnék bárhogyan :D Varanet lehet beteszem Militao helyett,és Diego Carlos csak 8 chem. egyelőre elégedett vagyok. Allan nem rossz,bár Llorrentével se volt gondom aki előtte volt.Sőt.Most gyűjtök pénzt, meg untradeable játékosokat,aztán 1-2 hétig legalább elleszek ezzel a csapattal.
Talisca milyen?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. október 30., péntek 16:13

Helyedbe azert egy puskasra csak beruhaznek :D

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: füst » 2020. október 30., péntek 15:48

Burzsuj ecik. :mrgreen:

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2020. október 30., péntek 15:44

hala real írta: Ez az en hulyesegem, de a jatek ilyen korai szakaszaban nem szeretek jatekosokat venni :lol:
Van jelenleg 2.5 milliom, a csapatom meg kb er 170 k-t, az is csak az untradeable ederson es wijnaldum miatt :smile:

WL kimarad, mert par napig nincs netem. Nektek sok szerencset. :D
2,5 milla szép summa ilyen rövid idő alatt.
Miből sikerült ekkorát szakítanod? :mrgreen:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. október 30., péntek 15:39

Ez az en hulyesegem, de a jatek ilyen korai szakaszaban nem szeretek jatekosokat venni :lol:
Van jelenleg 2.5 milliom, a csapatom meg kb er 170 k-t, az is csak az untradeable ederson es wijnaldum miatt :smile:

WL kimarad, mert par napig nincs netem. Nektek sok szerencset. :D
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. október 30., péntek 14:13

Koszi sracok, be is ruhaztam egy mendy-hazard balszelre, tenyleg nagy erosites volt. Cuadrado helyett meg hatrahuztam hakimit. :)

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. október 30., péntek 14:08

Marci77 írta:
Még jó Militao,ha nem vagy kitömve pénzzel :D sok a beindítás idén,több mint tavaly,kell a sebesség,de nem törpe,nem lesz gond beadásoknál se.Lenglet lehetne még opció,és akkor Cancelo jhv,de gondolom ő drága most neked :D
Marcelo helyett használd Yuri Berchichet. Gyorsabb,erősebb,jobb védő mint Marcelo. Marcelo dribbling meg az 5*skill miatt nagyobb fun,de talán hasznosabb Yuri :D
Gabriel Jesús fasza játékos,ajánlom.
Na Militao lett, Marcival meg szeretek cselezni, egyelőre meghagyom.. :D
Este próba.. :kalapos:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. október 30., péntek 13:50

reeed_ati írta:
ferni írta:
Tudsz variálni, mert Mendy megadja a chemet Varanenak simán, 2 pirosat is kiüt, mert egy klub, 1 nemzetiség.
https://www.futbin.com/21/squad/2159822
én pl ezt így megcsinálnám, nem is lenne drága, Benzi nem a legnagyobb ász a Fifában sajna, ahogy Laporte se, meg legalább Vardyt is tudnád használni.
Vardyt elsóztam már, mert trédes volt.. :D
Militao nem lesz gyenge középre?, elég kuka idén a védekezési tudásom.., Laporte tavaly eléggé adta nekem, még a lassú alap kártyája is..
Na és ez?
https://www.futbin.com/21/squad/2160700
Hasonló, mint amit küldtél, csak Vardy helyett Jesus, ellenem elég jól szoktak menni vele..
Ja és Mendy egyelőre nem fér bele, csóróság van.. :( :D , vagy egy Marci low budget, vagy majd Alba..
Chemy miatt még Cancelo..
Még jó Militao,ha nem vagy kitömve pénzzel :D sok a beindítás idén,több mint tavaly,kell a sebesség,de nem törpe,nem lesz gond beadásoknál se.Lenglet lehetne még opció,és akkor Cancelo jhv,de gondolom ő drága most neked :D
Marcelo helyett használd Yuri Berchichet. Gyorsabb,erősebb,jobb védő mint Marcelo. Marcelo dribbling meg az 5*skill miatt nagyobb fun,de talán hasznosabb Yuri :D
Gabriel Jesús fasza játékos,ajánlom.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. október 30., péntek 13:36

ferni írta:
Tudsz variálni, mert Mendy megadja a chemet Varanenak simán, 2 pirosat is kiüt, mert egy klub, 1 nemzetiség.
https://www.futbin.com/21/squad/2159822
én pl ezt így megcsinálnám, nem is lenne drága, Benzi nem a legnagyobb ász a Fifában sajna, ahogy Laporte se, meg legalább Vardyt is tudnád használni.
Vardyt elsóztam már, mert trédes volt.. :D
Militao nem lesz gyenge középre?, elég kuka idén a védekezési tudásom.., Laporte tavaly eléggé adta nekem, még a lassú alap kártyája is..
Na és ez?
https://www.futbin.com/21/squad/2160700
Hasonló, mint amit küldtél, csak Vardy helyett Jesus, ellenem elég jól szoktak menni vele..
Ja és Mendy egyelőre nem fér bele, csóróság van.. :( :D , vagy egy Marci low budget, vagy majd Alba..
Chemy miatt még Cancelo..

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: füst » 2020. október 30., péntek 13:27

Ne idegesítsetek, nekem tök szar lapokat ad a játék, legértékesebb játékosom Haaland, őt is úgy kellett megvennem. összvissz 100K coinból ki lehet hozni a csapatomat, és tarcsiban is csak 50K van. Majdnem minden nap játszok, amióta kijött, de lassan sztem abba is hagyom a ez előre várt okok miatt; kamuindítások, elnyomhatatlan benganégerek, 95 pacés utolérhetetlen támadók. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég