FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. május 31., vasárnap 20:09

Kb 3-400k coinert laliga teambe milyen cdmet ajanlanatok? Van kozepen meg egy moi gomezem es egy odegaardom, ugyhogy kene az ero. Totssf casera gondoltam de lassunak tunik. Vagy inkabb a 96os kroos?
Illetve, 94es carvajal er 400k-t? Most egy basic semedom van ott.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. május 25., hétfő 17:13

Én pont a franciára készülök, Ben Yedder miatt :D Jobban kellene ő, mint Mbappe vagy Neymar :D SeriaAsnál biztos jobb tots lesz,meg könnyebben linkelhető is. Gold 1-2 környékére be kellene hozni,az elég is. Már ha lesz elég időm rá hétvégén.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. május 25., hétfő 11:21

Itt a talán már végleges csapatom, sokat már nem tolok velük szerintem, két hétben volt 3-4 meccs amit játszottam..

Egyébként Mariano eléggé beast nálam, eddig amelyik szabi mögé odaállt, az gól lett.. :D

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. május 25., hétfő 11:04

Igazából én is ki akartam ezt a mostanit ülni, de a 99-es Ronaldo (na nem mintha gold3-ban azt kapna majd az ember :D ) miatt letoltam. Garantáltat is megcsinálom majd (tele vagyok fölös TOTS-okkal), de most nem fogok külön pakkokat tolni, hiába van egy-két jó játékos. (Bár messze még a csütörtök. :D Valamint ha a garantáltból vagy a redekből valaki jó esik, az is sokat változtatna a dolgokon. :D )

Francia kiülésén is gondolkozom, de ahogy te is írod, van egy két arc, vagyis lesz, aki miatt végigpörgetem majd azt is szerintem. Nem mintha nagyon használnám a francia ligásokat rivals meccseken kivül, de viszonylag könnyen tudom átalakítani a másik hétvégi ligás csapatot, ha esetleg esne egy Mbappe vagy hasonló.

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2020. május 25., hétfő 10:06

Én nem mentem rá a Bundas TOTS-ra. Nem is WL-eztem, ahogy most hétvégén se.
A garantált pakkból Sommer jött és ennyi.
Portugálból: garantált pakk Corona, meg tegnap a napi küldis rare player pakkból Paulinho.
Olaszbol még senki, de ezt is hanyagolom, a gyengébb pakkokat lőttem el csak.
A franciát várom, arra tartalékolok, hátha Mbappé vagy Neymar beesik.
Meg ugye elvileg jön majd az Ultimate TOTS, ha végigmentek a ligákon.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. május 25., hétfő 8:48

Most meg mintha a teljes ellenkezője lett volna a játék a múlt hétnek. Többnyire élvezhető volt a játékmenet. Nem is értem én ezt, na mind1, maradhatna ilyen. 14 win, maradt 6 meccs, ami igazából megint lehetett volna 10 is akár.

Ki hogy zárta a Bundes tots-ot? Valamint pakkolt valaki már 99-es Ronaldot? :D

Itt olasz ligás totsokból még egyelőre semmi (bár csomagom se volt még értelmes), bundesből pedig:

2x Hakimi
2x Hradecky
2x Niederblablabla
Serdar
Kimmich
Haland
Havertz
Davies

+ jött egy Rafa és Corona is.

+ egy piros Havertz.

Sajnos Reus nem jött össze. :-( Mondjuk én voltam a hülye, simán elkölthettem volna egy száz-kétszáz, de akár háromszázat a pakkokra hátha, mert igazából teljesen mind1, hogy 800 ezer vagy 1 millió coin, játékost úgysem veszek. Azért is megérte volna még költeni egy keveset, mert volt még játékos Reuson kívül akinek örültem volna: Upa, Hummels, Lewa, Müller pl.

Persze nem panaszkodom, mert elég brutál profittal lett ez zárva. Valamint ebből egy hét leforgása alatt ez lett, úgy hogy a coinom, nem hogy kevesebb, de még több is lett. Nehezen raktam ki amúgy a srácokat, de még ott vannak a klubban, ha esetleg visszatérnék hozzájuk. :D (Talán Schulz nincs már, őt szerintem elhasználtam az egyik csomaghoz. :-( )

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. május 18., hétfő 9:50

13 winre futotta másodjára, az utolsó meccsemen 2-0-ról egyenlítettem, aztán jött a fitness glitch és majdnem mindenkinek lenullázta a stamináját.

gg ié.

Mondjuk így is bravúr sztem, gold Lenglettel és Varane-al hátul. :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. május 18., hétfő 8:27

hala real írta:
filatáska írta: Mi a baj a szerverekkel? Mostanában nem játszottam.
Jatssz 3 percet, es latni fogod :lol:
Peldaul, hogy szo szerint kifut a jatekosom a palyarol, mert 10000 evvel kesobb reagal az iranyvaltasomra. Ez nagyban segit....
Vagy, hogy nem lo, amikor megnyomon, ezert megnyomom megint, erre "red timed" lesz, mert hat az elso gombnyomast bevette, csak hat ugyebar 1000 evvel kesobb lotte volna el.
Vagy, hogy megakad, aztan begyorsul, igy teljesen iranyithatatlanna valik, ami szinten sokat segit ..
Ilyenek csak.
Januarban kb lealltam a fifaval, most visszajottem a tots miatt, de nagyon ugy tunik, hogy megint eleg belole. :kivagyhe:


Nem akarok mindig negativ lenni, ugyhogy probalom nem lehuzni itt mindig a jatekot.
Csatlakozom a negativitáshoz...

Én már hét közepén amikor játszottam pár rivals meccset is éreztem, hogy marhára "nehéznek" érződik a játék. De a hétvégi ligában még inkább érezhető volt.

Élvezhetetlen volt ez így, ha nem a bundes tots lett volna, félbe is hagytam volna.

Passzok szörnyűek voltak, labda alig gurult néha, + mindig extra érintés, meg várakozás mire passzol (addigra persze odaértek). Emellett úgy fordultak mint a traktorok bakker. Lehetett bárki, bármilyen ball controllal vagy agility-vel vagy bármivel. Másnak meg a sima 78-82-es játékosa úgy ment és fordult mint a nyúl... valamint két-háromszor is, kapu előtt keresztbe bepasszolt labdát nem rúgott be az emberke, mert nem regisztrálta a lövést persze... :)

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. május 17., vasárnap 20:17

Srácok, 87-es Lemart használta valaki?
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. május 16., szombat 17:02

filatáska írta:
hala real írta: az okadek szerverekkel se artana kezdeni valamit. ezen ment el az elso meccs.
meg csak most kezdtem, de mar kedvem sincs az egesz wl-hez.
Mi a baj a szerverekkel? Mostanában nem játszottam.
Jatssz 3 percet, es latni fogod :lol:
Peldaul, hogy szo szerint kifut a jatekosom a palyarol, mert 10000 evvel kesobb reagal az iranyvaltasomra. Ez nagyban segit....
Vagy, hogy nem lo, amikor megnyomon, ezert megnyomom megint, erre "red timed" lesz, mert hat az elso gombnyomast bevette, csak hat ugyebar 1000 evvel kesobb lotte volna el.
Vagy, hogy megakad, aztan begyorsul, igy teljesen iranyithatatlanna valik, ami szinten sokat segit ..
Ilyenek csak.
Januarban kb lealltam a fifaval, most visszajottem a tots miatt, de nagyon ugy tunik, hogy megint eleg belole. :kivagyhe:


Nem akarok mindig negativ lenni, ugyhogy probalom nem lehuzni itt mindig a jatekot.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: filatáska » 2020. május 16., szombat 16:45

hala real írta: az okadek szerverekkel se artana kezdeni valamit. ezen ment el az elso meccs.
meg csak most kezdtem, de mar kedvem sincs az egesz wl-hez.
Mi a baj a szerverekkel? Mostanában nem játszottam.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. május 16., szombat 16:25

hala real írta: az okadek szerverekkel se artana kezdeni valamit. ezen ment el az elso meccs.
meg csak most kezdtem, de mar kedvem sincs az egesz wl-hez.
Egészen elképesztő de nekem ma délután jól ment.
Gondolom itt a legtöbb embernek egyértelmű, de sokat javított a helyzeten hogy a tv-t felváltottam monitorra. :mrgreen:
Azért úgy már elviselhetőbb a button delay.
Love football, hate antifa.

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2020. május 16., szombat 8:52

Én ki is hagyom ezt a hétvégét.
Az elmúlt 2 hétvége pont elég volt.

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. május 16., szombat 8:29

az okadek szerverekkel se artana kezdeni valamit. ezen ment el az elso meccs.
meg csak most kezdtem, de mar kedvem sincs az egesz wl-hez.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. május 15., péntek 21:32

Kezd már kicsit sok lennie a 99-es kártya szerintem, most Lewa is kapott egyet.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. május 15., péntek 19:14

ti is igy nyitjatok a pakkokat ? :lol:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. május 15., péntek 9:59

Na hát lehet tényleg jó taktika ez a csalódottan ide írás. :D

Volt ez a 81+-os player pick, persze semmi...

Mondom jólvan csinálok egyet ebből a premium upgradeból is, hátha. Elsőre egyből 88-as Lucas Perez. Aztán játszottam ezekkel, meg csináltam a sima gold upgrade packeket a non rare kártyákból. 11 rare-ből premium upgrade, ha összejött a 11 la liga rare, akkor meg csináltam egyet a sima la liga upgrade packből. Eléggé ki is ürítettem a klubbot, mert az összes többi ligás non rare-t is elhasználtam kb... De amivel aztán zártam végül a tegnapi napot:
96 Kroos 2x
95 Ter Stegen
94 Carvajal
88 Lucas Perez
87 Laporte
86 Isco

Hogy csak az említésre méltókat írjam. :D Az egyik Kroos, valamint Ter Stegen és persze Laporte sima Two rare player packből esett.

Alapból 1 millió coinom volt, amikor elkezdtem még két-három napja ezeket csinálni. Voltam egyszer 1,1 millión, amikor kiürítettem az eladható ezüstöket a klubból. Most 955-ön vagyok. Tegnapi napnak hála (főleg hogy tegnap kb max 30-40 ezret költöttem) ezt még lenyelem úgy hogy, igazából jött a klubba 2 Oblak, meg egy Gerard Moreno is a fentiekhez. Morenot leteszteltem pár meccsen, nem az igazi sajnos, de még adok neki majd esélyt, meg lehet megnézem a csatár mögött is. Pedig eladtam volna Messit, hogyha bejött volna a srác. :D

Viszont neki kell állnom megint játékosokat gyűjteni, mert nagyon megleszek vágva a Bundes TOTS-ra, amit igazából nagyon várok.. Főleg ha lesz Reus :sziv: Igazából, csak ő kell. :D
Kb 2 vagy 3 upgrade packre elegendő Bundes rare-m van és ahogy néztem már felment az áruk. :(

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. május 15., péntek 0:27

Nekem most eléggé kiadta ebben a pár napban, biztos valami zavar van iénél.. :mrgreen:
Ugye nemrég jött Ramos96, ma este jött Oblak96, ami azért perfect, mert őt megvettem korábban és így most visszajött az ára, azt a pénzt meg belepakolhatom a Benzema alapba.. :D

Most ez a kezdőm, előre jön még Benz és a szélre lehet megveszem a törpét.. :hmmm:, igencsak lement már az ára, szerintetek használható? A staminája az botrány, de minden másban ott van..

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. május 14., csütörtök 21:08

gaborz1 írta:
TheBull6 írta: Akkor megérte pár órával ezelőtt csalódottan írnod. Grat, de persze azert k..... e :D :-*
Bizony megérte. :lol:

Hova tennétek Karimot?
Előre csatárba vagy a csatár mögé?
Most baby Butrageno van elől és nem szívesen tenném ki, mert imádom.
CAM/CF. Ne ő legyen legelöl.Jobb egy sorral hátrébb. vagy ugye 2 csatárosban lehet az egyik a 2ből elöl,de inkább többet szolgáljon ki,ne ő legyen a "csúcs ék"
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2020. május 14., csütörtök 20:51

TheBull6 írta: Akkor megérte pár órával ezelőtt csalódottan írnod. Grat, de persze azert k..... e :D :-*
Bizony megérte. :lol:

Hova tennétek Karimot?
Előre csatárba vagy a csatár mögé?
Most baby Butrageno van elől és nem szívesen tenném ki, mert imádom.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 24 regisztrált és 0 vendég