FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 26., szerda 19:53

Marci77 írta:
realmadridfan írta:A spanyol (BBVA) csapatokba ajánlom Vargast, próbáljátok ki, cserének tökéletes, rohadt gyors és rengeteg gólt lőttem már vele. http://www.futhead.com/14/players/9920/eduardo-vargas/ :shifty:
Miert vennek meg pont a spanyol csapatba? Chilei raadasul braziliaba jatszik. chemistryt se tudod kihozni vele.
nézd meg a másik verzióját... ott van a képe alatt, katt a 77es számra...
meg tudhatnád, hogy eligazolt a Valenciába és azért játszott már pár meccsen :P
és tényleg jó, érdemes kipróbálni :D
ő se rossz amúgy.
http://www.futhead.com/14/players/13740/welliton/
a mésik 2 verziónál ott vannak a pontos adatai, bár jóval jobb volt a 13ban Welliton

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 26., szerda 19:32

Spanyol UT csapatomba akarom megvenni Marcelot és Fabregast...kérdezném, hogy érdemes-e rájuk költeni vagy nézzek más játékost helyettük esetleg. Mennyire számítanak jónak az Ultimate Team-ben? :hmmm:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 26., szerda 19:01

realmadridfan írta:A spanyol (BBVA) csapatokba ajánlom Vargast, próbáljátok ki, cserének tökéletes, rohadt gyors és rengeteg gólt lőttem már vele. http://www.futhead.com/14/players/9920/eduardo-vargas/ :shifty:
Miert vennek meg pont a spanyol csapatba? Chilei raadasul braziliaba jatszik. chemistryt se tudod kihozni vele.

alex... PS2n milyen a fifa? Mert en mar a 13nal is azt vettem eszre hogy szinte full ugyanaz mint a 12,csak a jatekosokat raktak at.
Ezeket a jatekos osszertekeket se ertem igazan,mivel nem ezek a statok a 14ben.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2014. március 26., szerda 16:29

PS2, Fifa 14, Arsenal 2. szezon vége: Szczesny (84), Fabianski (76), Hildebrand (74) - Sagna (78), Jenkinson (76) Mertesacker (84), Inigo Martinez (85), Koscielny (79), Vermaelen (78), Gibbs (77), Monreal (74) - Ramsey (83), Arteta(79), Wilshere (C) (86), Frimpong (76) - Walcott (79) Chamberlain (81), Özil (85), Fabregas (85), Podolski (77), Cazolra (84), Ryo (75), - Benteke (86), Henry (76), Afobe (73).

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. március 26., szerda 16:00

A spanyol (BBVA) csapatokba ajánlom Vargast, próbáljátok ki, cserének tökéletes, rohadt gyors és rengeteg gólt lőttem már vele. http://www.futhead.com/14/players/9920/eduardo-vargas/ :shifty:

Avatar
Victor
Hozzászólások: 2897
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 16:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Norwich City

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Victor » 2014. március 25., kedd 11:22

Cazorla helyett Nasrit tudom ajanlani :)
Hat,Nanival jobba lehet cselezgetni,mig Navas gyorsabb. De amugy nekem meg egyik se volt.
Miert A.Cole a balhatveded? Miert nem Clichy? Es hogyhogy nem Walker a jobbos? :) (mondjuk legalabb nem sablon :D )
Affelay a CAM a spanyolodban,vagy ki? vagy ez milyen felallas? (442?)
Mert Diegot neked is tudom ajanlani :D Eliseut latom megtalaltad mar.
Esetleg Courtoist a kapuba :)
Aduriz amugy jo?
nasri meg van, ő elég jó, kifelejtettem:)
ashley cole nekem bevált, ráadásul csomagból jött ki, clichyre most nincs pénz, másra gyűjtök, no meg ott van még baines, aki szintén elég jó, ha minden kötél szakad, akkor pedig gibbs is. :mrgreen: walkert tegnap megvettem ajánlásra, kipróbálnám, ha működne a :cens: ultimate team.
affelay balszélső csatár a csapatomban.
diego talán még nem volt meg, majd kipróbálom, köszi.
courtois a cserekapus :)
adurizt mindenképp ajánlom, lehet, hogy statok szerint nem annyira jó, de a valóságban szinte mindent belő, erős, megtartja a labdákat és jól fejel, és elég olcsó. sokszor nem szabad hinni az értékeknek :)

ja, az árazós cucc már rég sz.r, inkább ne írjatok be árat, és akkor talán megtaláljátok azt, akit kerestek :lol:

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. március 25., kedd 11:10

becike80 írta:Valakinek szokott olyan problémája lenni ha játékost keres és mondjuk 100000 magasabb értékű játékost akkor ezt irja hogy nincs ilyen játékos! ?
Az árra való szűrés nem nagyon jött össze idén,legalábbis nekem úgy tűnik..van hogy 2000-nél értékesebb játékost sem talál nekem... :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

becike80
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:27
Kedvenc játékosaid: Modric Cr7
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: becike80 » 2014. március 25., kedd 11:08

hunmadridista írta:Srácok, másnak is szarakszik az UT? Nekem azt írja, hogy jelenleg a fifa ultimate team szerverek nem elérhetők :hmmm:
Csak nálam van a baj, vagy mást se enged fel?
Chancee9 írta:nekem most UT-ben egy ilyen spanyol csapatom van:
Lopez - Carvajal, Pepe/Varane, Ramos, Marcelo/Alba - Modric/Arteta, Cazorla/Koke, Ander Herrera, Thiago/Xavi - Arda, Benzema/Costa, Vela/Hulk
még most megpróbálom Songot megvenni, ahogy ajánlottátok, esetleg Arda helyett ki jöhetne szóba? mindenképp egy jobblábas valakit szeretnék
Guardadot próbáld ki...igaz ő nem jobblábas azt hiszem, nekem nagyon bejön. Esetleg Alexis Sanchez vagy Pedro. Pedro nálam az egyik legjobb, őt ajánlom!
Engem sem enged fel
Valakinek szokott olyan problémája lenni ha játékost keres és mondjuk 100000 magasabb értékű játékost akkor ezt irja hogy nincs ilyen játékos! ?

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 25., kedd 10:42

Srácok, másnak is szarakszik az UT? Nekem azt írja, hogy jelenleg a fifa ultimate team szerverek nem elérhetők :hmmm:
Csak nálam van a baj, vagy mást se enged fel?
Chancee9 írta:nekem most UT-ben egy ilyen spanyol csapatom van:
Lopez - Carvajal, Pepe/Varane, Ramos, Marcelo/Alba - Modric/Arteta, Cazorla/Koke, Ander Herrera, Thiago/Xavi - Arda, Benzema/Costa, Vela/Hulk
még most megpróbálom Songot megvenni, ahogy ajánlottátok, esetleg Arda helyett ki jöhetne szóba? mindenképp egy jobblábas valakit szeretnék
Guardadot próbáld ki...igaz ő nem jobblábas azt hiszem, nekem nagyon bejön. Esetleg Alexis Sanchez vagy Pedro. Pedro nálam az egyik legjobb, őt ajánlom!

becike80
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:27
Kedvenc játékosaid: Modric Cr7
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: becike80 » 2014. március 25., kedd 10:28

Sziasztok!

Én Ronira gyűjtögetek már 1,2M megvan szóval már csak 1M kell!
ma reggel megint leálltak a szerverek persze hogy játék legvégén is igy olyan mintha én léptem volna ki és se zseton se pont illetve a kővetkező meccseket is kevesebb zsetont kapok majd!

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2014. március 25., kedd 7:46

nekem most UT-ben egy ilyen spanyol csapatom van:
Lopez - Carvajal, Pepe/Varane, Ramos, Marcelo/Alba - Modric/Arteta, Cazorla/Koke, Ander Herrera, Thiago/Xavi - Arda, Benzema/Costa, Vela/Hulk
még most megpróbálom Songot megvenni, ahogy ajánlottátok, esetleg Arda helyett ki jöhetne szóba? mindenképp egy jobblábas valakit szeretnék

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: volt » 2014. március 25., kedd 0:54

Igen még él :D
Hát így, kicsit (nagyon :angry: ) idegesítő.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 25., kedd 0:46

Ja,a 13nak meg el az UTje? :D
En azthittem hogy az mar nincs. Vagy a Fifa12nek az UTjet zartak le telen? :D
Nem tudok akk mit mondani. Igy jartal. 1x velem is elofordult mondjuk vmikor 3-4 honapja a 14-ben.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: volt » 2014. március 25., kedd 0:42

Marci77 írta:Egyreszt felesleges nyitogatnod a sima csomagokat,mert azoknal kicsi a nyereseg eselye,inkabb gyujtogess.
masreszt ha kilep akkor vagy jovairjak gyozelemnek,vagy nem szamit a meccs,es megint lejatszhatod azt az utso meccsed.
Fifa 13 ha számít valamit, kilépett és kiírta ,h bent maradtál a jelenlegi osztályban, szóval nem tudtam lejátszani a mérkőzést.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 25., kedd 0:40

Egyreszt felesleges nyitogatnod a sima csomagokat,mert azoknal kicsi a nyereseg eselye,inkabb gyujtogess.
masreszt ha kilep akkor vagy jovairjak gyozelemnek,vagy nem szamit a meccs,es megint lejatszhatod azt az utso meccsed.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: volt » 2014. március 25., kedd 0:20

Faszom kivan már ezzel az Ultimate Teammel.. Nem elég ,h a századik arany csomag sem ad egy értékes játékost sem, eddig lewa volt a legértékesebb ( :lol: ), de mikor 3 pontra lenne szükségem a bajnoki címhez, 1 meccs van hátra és valami okoska belejön a játékékba, full bronz csapattal, és az első percben kilép, (persze 3 pontot nem kaptam, bajnok se lettem így :lol: ) akkor legszívesebben valamit szétbasznák..

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 24., hétfő 23:09

hunmadridista írta:
Marci77 írta: Alapba ne nyiss,de azokat az 5k-sokat be lehetett próbálni,mert nem voltak drágák,de jók voltak viszonylag. a 15,25,30k-s packokat már ne nyitogasd :)
Köszi, akkor majd lehet bepróbálok egyet...hátha leesik CR vagy Messi :mrgreen: Amúgy volt már ember itt a fórumon aki valamelyiküket kinyitotta :hmmm: ?
Már nem tudsz. Azok az ünnepi 5k-sok voltak. Nem az alapok. AZ szürke volt,nem ez a sima arany. ezeket ne nyisd :D

Még senkise írta.
Tavaly (Fifa 13-ban) egyik haverom bemakkolt egy CRt,csak már május/június fele volt,mikor kevesebbet játszott vele. :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 24., hétfő 20:41

Marci77 írta: Alapba ne nyiss,de azokat az 5k-sokat be lehetett próbálni,mert nem voltak drágák,de jók voltak viszonylag. a 15,25,30k-s packokat már ne nyitogasd :)
Köszi, akkor majd lehet bepróbálok egyet...hátha leesik CR vagy Messi :mrgreen: Amúgy volt már ember itt a fórumon aki valamelyiküket kinyitotta :hmmm: ?

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 24., hétfő 19:46

hunmadridista írta:
Marci77 írta:Siman lehet. Sokat kell jatszani,jol tradeelni. Meg told be a coin boostert,az is rasegit :D
En nek szerencsere(? keveset jatszolk :/ ) contractokat joideje nem kellett vennem, mert elvoltam azzal amiket a karacsony koruli myitogatassal kaptam kb,most meg a ugye nyitottam ingyen meg 5ks szulinapi packokat
Megéri nyitogatni ezeket a szülinapi pakkokat? eddig nem nagyon mertem...csak azokat nyitottam, amik ugye ajándékba voltak, az az 5 db :D Igaz értelmes játékost nem sikerült kinyitni bennük...a legerősebb Ivanovic volt, de ugye ő meg nem jó a spanyol cspatomba :D
Meg sokan azt mondják, hogy fölös bármilyen csomagot is nyitni, mert csak veszít rajta az ember, érdemesebb inkább bizniszelni.
Alapba ne nyiss,de azokat az 5k-sokat be lehetett próbálni,mert nem voltak drágák,de jók voltak viszonylag. a 15,25,30k-s packokat már ne nyitogasd :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1449
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2014. március 24., hétfő 19:36

Marci77 írta:Siman lehet. Sokat kell jatszani,jol tradeelni. Meg told be a coin boostert,az is rasegit :D
En nek szerencsere(? keveset jatszolk :/ ) contractokat joideje nem kellett vennem, mert elvoltam azzal amiket a karacsony koruli myitogatassal kaptam kb,most meg a ugye nyitottam ingyen meg 5ks szulinapi packokat
Megéri nyitogatni ezeket a szülinapi pakkokat? eddig nem nagyon mertem...csak azokat nyitottam, amik ugye ajándékba voltak, az az 5 db :D Igaz értelmes játékost nem sikerült kinyitni bennük...a legerősebb Ivanovic volt, de ugye ő meg nem jó a spanyol cspatomba :D
Meg sokan azt mondják, hogy fölös bármilyen csomagot is nyitni, mert csak veszít rajta az ember, érdemesebb inkább bizniszelni.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég