FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Berti » 2020. december 17., csütörtök 8:55

Nálam idén nagyon kibaszta a biztosítékot.
3 év után visszatértem a PES-hez és inkább eladtam a 21-es FIFAt kevesebb, mint fele annyiért, amiért vettem.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: füst » 2020. december 17., csütörtök 8:54

TheBull6 írta: Ő a fifa isten nálam. :salute: :D
Hát meg amúgyis. :D

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. december 17., csütörtök 8:35

Én a 10 órás trialt nem játszottam el, annyira nem jött be. :lol:

Pedig aztán az 5 osztályozó meccset megnyertem, berakott vagy div2-3-ba és ott is nyertem a meccseket, aztán játszottam több milliós csapatok ellen is. De egyszerűen nem láttam semmi javulást a 20-hoz képest, meg még grafikailag is mintha rosszabb lett volna.

Ezzel bohóckodtam amúgy :D Reus-t a kapott pénzből húztam be egyből. Ő a fifa isten nálam. :salute: :D

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 17., csütörtök 8:04

Pedig nagyon szerettem ezt a szart, mással nem is játszottam évekig, de hát sajna másodjára is le kellett róla mondanom... Kár érte.

Cserébe megy ezerrel a Valorant.... :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: füst » 2020. december 17., csütörtök 7:15

Lassan két hete nem játszok fut-tal, számomra élvezhetetlen lett. :D
A legutolsó meccsen betelt a pohár, egy gyors góllal vezetést szereztem majd egész meccsen szenvedtem, tök lassúak voltak a játékosaim, se a lövések, se a passzok nem mentek, a 70. perc környékén 1-2 re fordították a meccset, majd a középkezdés utan hirtelen az összes játékosom gyorsabb lett, megtáltosodtak, hogy 2-2 legyen a vége. Annyira látványos volt az egész , hogy teljesen elment a kedvem a folytatástól.

Eddig is bűntudatom volt hogy megvettem a fifát, de remek tanulópénz volt ez, többet nem fordul elő. :D
Helyette inkább Stellaris, abban van a vitamin.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 17., csütörtök 6:44

The Worst Company in Gaming is Getting Sued by HUNDREDS of People
Végre tesznek ezek ellen a szerencsétlen pénzéhes szemét EA ellen is valamit, bár sztem rohadtul leszarják.

2019es Ultimate Team Cup-on pl 27.000 dollár volt az átlag, hogy annyiba került egy csapat, amivel játszottak.........

Az meg, hogy van pofájuk tagadni, hogy belenyúlnak a játékba és a játékmenetbe az a csúcs.
Mindegy, hogy Dynamic Difficulty Adjustmentnek hívjuk vagy scriptnek vagy faszom tudja minek, de 100%, hogy nem tiszta a játék és belenyúl abba, hogy ki nyerjen és segít ide-oda a játék és ez a leggusztustalanabb az egészben és hogy miért csinálják ezt? Hogy még több pénzt elcsesszél a játékra....


esport az :lol: :lol: :lol:

Mintha CSGOznál azt hirtelen lassabban menne a karaktered, lassabban lőne meg mindent mellélőnél, hiába találod el és ez megy hosszú-hosszú évek óta és ugyanúgy megveszik az emberek ezt a szart.
Hányinger.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. december 12., szombat 15:34

hala real írta: Icon swapsbol szerintetek mi a legjobb kombo? En hagi es suker kozul az egyiket szerintem kiveszem, a maradekot meg bevaltom pakkokra. :hmmm:
icon pack és mondjuk a 25 83+. vagy a 85+os. Én a midre próbálok majd rámenni. Bár sokaknál a baby jobb a midnél :DD 2 ultimate vagy a 25 83+ ami vonz még. mellé. De a végén úgyse jutok majd el annyi iconswapig ami mindhez kell,mert lusta leszek :DD
Játékosok közül szerintem egyik se túl jó,max Vidic,ár-értékben. Vidic+Base+ az Ultimate packek vagy a 85+ a legjobb deal valószínűleg. Vagy a Mid+valami.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. december 12., szombat 11:40

Marci77 írta: (Squad) Bulider menüpont alatt Futbinen csinálsz csapatot hala real,és onnan. Save aztán copylink
Koszonom :)
Icon swapsbol szerintetek mi a legjobb kombo? En hagi es suker kozul az egyiket szerintem kiveszem, a maradekot meg bevaltom pakkokra. :hmmm:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. december 8., kedd 9:44

Joao Felix drága,de nem túlárazott. Én kivettem,mert az egyik kedvencem irl,most nyomatok egy fun csapatot vele,Nedveddel(első baseből jött,meglepően op,ajánlom mindenkinek,ST/CAM poszton),és David Silva+Fabregas recordbreakerrel. Nem nagy meta,de élvezem :D. Természetesen van másik is Hazarddal,Maneval....

Ez az egyik.(Így mondjuk még nem próbáltam,csak Maneval,Jesussal,Teixeira és Alessandrini helyén,nem játszottam kb semmit az utóbbi 2 hétben.(+Semedo a RB,ha Mane van ott RMben)
Ez a másik, amit ki is próbáltam pár meccsen.(Nem volt pénzem jobb Llorentére :D )

Jött egy untradeable IF Ben Yedder valamelyik upgrade packből BFkor,őt kéne még kipróbálnom...

(Squad) Bulider menüpont alatt Futbinen csinálsz csapatot hala real,és onnan. Save aztán copylink :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. december 8., kedd 9:06

Hogy tudjatok igy belinkelni a csapatotokat? :kalapos:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. december 7., hétfő 22:35

Galacticos írta:
Csak miattam ne vedd meg mert lehet mas stilusba jatszunk es maskepp mukodik majd nalad. De nekem nagyon bevalt. De ugyanezt tudom mondani hector herrera is.
Sokat használom a 84-es lapját, félidőben szokott jönni és rengeteg meccset hozott már, beteg mód lehet vele cselezni, szóval szerintem jól járnék ezzel én is.. :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. december 7., hétfő 22:23

reeed_ati írta: Hiába 82-es a lap, eszméletlen op., tudok vele védekezni, párharcot szinte nem veszít, támadásban meg mintha lenne egy Ronaldinhóm kb.
Ezt mondom en is, hasznaltam egy ideig es basszus hiaba 82es oriasi a pali. De ugyanez moussa sissoko, egy vadallat.
reeed_ati írta: Erre alakítottam át most.
Esetleg ötlet, hogy merre tovább?
Szerintem Félix upgrade lesz a következő, Gala meggyőzött.
Csak miattam ne vedd meg mert lehet mas stilusba jatszunk es maskepp mukodik majd nalad. De nekem nagyon bevalt. De ugyanezt tudom mondani hector herrera is.

nekem ez van most csak messi rf es loyaltivel 7es chemin.
Oriasi paros a ket kecske.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. december 7., hétfő 22:08

Galacticos írta:
TheBull6 írta: de szerintem decemberben, egy 87-es játékosért a 4kiló marha sok. Milyen kártya? Tudna még fejlődni? vagy ilyen fixen 87 marad
Mar bocs, de ha azt se tudod milyen lap, (nem hogy nem hasznaltad, nem is lattad) akkor mi alapjan adsz neki tanacsot?
Ott van egy 82es totw renato. 250ezer coin. 82es lap, megis szinten megeri. 79es sissoko multheten meg 20ezer coin volt. 79esert 20ezer? Ha csak az overallt nezed nem veszed meg, de oriasi a pali.

En kivettem, es minden centet megert. Es linkel crrel.
Ma nagyon felvert idegileg a játék, eladtam a fél csapatomat(Kanté,DeBruyne,Hagi, egyszerűen nem akart működni..), aztán mondom ha már ennyire dicsérik Renatót, akkor beruházok rá, rosszabb már nem lesz.. és végre Félix is mehet a kezdőbe..
Hiába 82-es a lap, eszméletlen op., tudok vele védekezni, párharcot szinte nem veszít, támadásban meg mintha lenne egy Ronaldinhóm kb. :mrgreen:
Erre alakítottam át most.
Esetleg ötlet, hogy merre tovább?
Szerintem Félix upgrade lesz a következő, Gala meggyőzött. :kalapos:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. december 7., hétfő 21:34

TheBull6 írta: de szerintem decemberben, egy 87-es játékosért a 4kiló marha sok. Milyen kártya? Tudna még fejlődni? vagy ilyen fixen 87 marad
Mar bocs, de ha azt se tudod milyen lap, (nem hogy nem hasznaltad, nem is lattad) akkor mi alapjan adsz neki tanacsot?
Ott van egy 82es totw renato. 250ezer coin. 82es lap, megis szinten megeri. 79es sissoko multheten meg 20ezer coin volt. 79esert 20ezer? Ha csak az overallt nezed nem veszed meg, de oriasi a pali.

En kivettem, es minden centet megert. Es linkel crrel.

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2020. december 7., hétfő 16:28

TheBull6 írta:
reeed_ati írta: Azon agyalok, hogy megèrnè-e kirakni a 87es Felixet 4kilòèrt??
84esben van meg, a legjobb csatárom eddig, baromi jòl lehet vele cselezni, jòl is lő..
A baj az, hogy untrèdes sbc, szal a 400bòl nem látok kèsőbb semmit.
Közben neg ikonokat is kapok ennyièrt pl. Crespo ès őt bármikor eladhatom..
Szerintetek?? :hmmm:
Bár nem vagyok képben, hogy mennyire könnyen vagy nem könnyen lehet pénzt szerezni az idei fifában, de szerintem decemberben, egy 87-es játékosért a 4kiló marha sok. Milyen kártya? Tudna még fejlődni? vagy ilyen fixen 87 marad?
Én karácsonyig tervezek Puskást venni 1,7 millió körül, szóval a drága kártya dolog valtozó szerintem egyénenként.
Persze nálam ez volt a cél mióta kiderült, hogy bekerül Puskás a játékba, hogy szerezzek egyet.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. december 7., hétfő 16:02

reeed_ati írta: Azon agyalok, hogy megèrnè-e kirakni a 87es Felixet 4kilòèrt??
84esben van meg, a legjobb csatárom eddig, baromi jòl lehet vele cselezni, jòl is lő..
A baj az, hogy untrèdes sbc, szal a 400bòl nem látok kèsőbb semmit.
Közben neg ikonokat is kapok ennyièrt pl. Crespo ès őt bármikor eladhatom..
Szerintetek?? :hmmm:
Bár nem vagyok képben, hogy mennyire könnyen vagy nem könnyen lehet pénzt szerezni az idei fifában, de szerintem decemberben, egy 87-es játékosért a 4kiló marha sok. Milyen kártya? Tudna még fejlődni? vagy ilyen fixen 87 marad?

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. december 7., hétfő 10:29

Azon agyalok, hogy megèrnè-e kirakni a 87es Felixet 4kilòèrt??
84esben van meg, a legjobb csatárom eddig, baromi jòl lehet vele cselezni, jòl is lő..
A baj az, hogy untrèdes sbc, szal a 400bòl nem látok kèsőbb semmit.
Közben neg ikonokat is kapok ennyièrt pl. Crespo ès őt bármikor eladhatom..
Szerintetek?? :hmmm:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. november 29., vasárnap 23:33

Realista24 írta: Beckham három év alatt 40 milliót kap a Fifatol hogy beletettek.
Amíg focizott sem volt ennyi a fizetése :lol: :lol:

És persze még is jelentek a haborgok, Ibra és Bale vezérletével, hogy ők nem adtak engedélyt, hogy a játékba legyenek.

Raiola és Barnett újra akcióban :kalapos:
Ibra is már túltolja a dolgokat. Egyrészt a milannak exclusiv licensze van az ea sportsal ezért akkor rakják ki ibrát reklámnak amikor csak akarják másrészt a játékosok jogai meg a fifpronál vannak szóval reklamálni ott kell.

Ezért van pl céronaldo meg a dzsuventusz játékosok a játékban maga a klub viszont piemonte calcioként szerepel fake mezekkel meg logóval.

Raiolanak gondolom szemetszúrt,hogy főként ibraval szokta az ea promozni a milanos dolgokat és elkezdett viszketni a tenyere.De amíg nem borítón szerepel nem hiszem,hogy tudnak fogást találni.

Kahn esete más volt,azthiszem vele tényleg reklámozták a world cup 2002es játékot meg nemtudom akkoriban is a fifpro volt e felelős a játékosok licenszeiért.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62625
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 28., szombat 7:45

Beckham három év alatt 40 milliót kap a Fifatol hogy beletettek.
Amíg focizott sem volt ennyi a fizetése :lol: :lol:

És persze még is jelentek a haborgok, Ibra és Bale vezérletével, hogy ők nem adtak engedélyt, hogy a játékba legyenek.

Raiola és Barnett újra akcióban :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

kerek0120
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2020. augusztus 18., kedd 13:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kerek0120 » 2020. november 24., kedd 22:04

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy tudtok vmi oldalt, ahonnan tudnék vásárolni PC változathoz eredeti kulcsot a 21-hez és nem 15-20-ba kerül?

Láttam pár akciót, pl 14-ért, de az DVD változat. Nekem csak kód kell.

Segítségeteket előre is köszi!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 12 regisztrált és 0 vendég