FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. október 3., kedd 8:21

PC-re előrendelve 1 nappal a launch előtt 43 euróért (sajnos) megvettem.
cdkeys.com oldalról, először kamu szaga volt, aztán csekkoltam twitteren és teljesen legit oldal. 5 perc alatt kapod a kódot ea playre, onnan tölti le.

Ennyire olcsó szerintem a 18 óta nem volt.
Love football, hate antifa.

szobandras
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 8:35
Kedvenc játékosaid: Raúl, Ronaldo, Roby Carlos, Zidane, CR, Ramos, Modric, Jude
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: szobandras » 2023. szeptember 22., péntek 19:57

FC24: az új menüt szokni kell, főleg, hogy franc tudja hány évig ugyanaz volt. A meccsek előtti felvezetés megkurtítást én is sajnálom, életszerűbb volt a 23-ban. Cserébe kaptunk félidei, meg meccs végi vágóképeket, kb 4 jelenet ismétlődik, az biztos h ezeket mindenki max egyszer fogja megnézni.
Gameplay nekem érzésre ugyanaz maradt, de ez rendben volt az előzőben is. Viszont az, hogy BL meccsen továbbra is csak 3at lehet cserélni, nah az kurva gáz 70 euróért...

UI: ha valaki tudja, hogy védekezéskor a halványabb háromszöget a játékosom feje fölül hogy tudom eltüntetni, kérem ossza meg velem :salute:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. szeptember 22., péntek 18:01

Gameplay kicsit jobb lett grafika kicsit jobb lett. Dinamikus mezek néha jólnéznek ki néha nagyon nem.

A bodytypeokkal nemtudom mitakartak már megint, minden második játékos úgy kivan baszva mintha ufc játék lenne.

De képesek voltak kivenni a meccs intro-t szoval nincs bl himnusz nincsenek csapatfelállások gondolom majd jövőre új fícsörként prezentálják. :lol: nagy élmény amikor mutatják az üres bernabeut ahogy locsolják a gyepet aztan a következő képkicka már kezdősípszó. Számomra ez így élvezhetetlen akkor is ha sokan skippelni szokták a bevonulást meg a felállásokat én mindig kiszoktam ülni.

Amúgy meg rengeteg bug van a karriermódban is.

Az új menü pofás lett de szerintem gyorsabb volt az előző.

Jah és 10 év után lenyírták rakitic haját. Talán Ramos coffja is lekerül majd mielőtt visszavonul. :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
Realfan9
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2016. április 25., hétfő 17:03
Kedvenc játékosaid: Modric, Ramos, R9, CR, ZZ
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: London

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realfan9 » 2023. szeptember 17., vasárnap 18:05

Yazid írta: Az új fifa xbox onera ugyanaz lesz a gameplay mint a 23?
Régen mintha olvastam volna olyat, hogy csak series xre csinálják, onera marad ugyanaz kb. Vagy ez baromsag?(remelem)
Ezek nem lesznek benne:

PlayStation 4 and Xbox One will not support the HyperMotion V technology but it will support every other feature such as the Sapien tech, and PlayStyles featured along with all the major gameplay updates. Here’s a list of all the gameplay features that won’t be in the PS4 and Xbox One versions of EA FC 24 as a result of not having HyperMotion V:

- Full Team Volumetric Motion
- Machine Learning
- AI Mimic
- AcceleRATE 2.0
- Kinetic Shielding

Ezen kívül ami még kimarad:
- Dynamic Moments feature to Career Mode. These include open-top bus parades after a big title win, as well as end-of-season awards like the Ballon d’Or.
- PS4 and Xbox One players won’t benefit from the same lighting, crowd, and animation improvements that the more powerful hardware allows.

VB miatt megvettem tavaly, szerintem idén max ránézek majd ha bekerül Gamepass-re. :coffee:
There are two types of midfielders- There is Modric and there are ones who are not Modric.

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. szeptember 17., vasárnap 17:49

Yazid írta: Az új fifa xbox onera ugyanaz lesz a gameplay mint a 23?
Régen mintha olvastam volna olyat, hogy csak series xre csinálják, onera marad ugyanaz kb. Vagy ez baromsag?(remelem)
Kétlem kiadnák teljesen ugyanazt mikor új neve is lesz

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3366
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Yazid » 2023. szeptember 17., vasárnap 16:19

Az új fifa xbox onera ugyanaz lesz a gameplay mint a 23?
Régen mintha olvastam volna olyat, hogy csak series xre csinálják, onera marad ugyanaz kb. Vagy ez baromsag?(remelem)

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2797
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: soadroli » 2023. szeptember 12., kedd 0:00

Legutóbb a 17-et vettem meg még lemezen, most pedig ezt az újat, mert Steam-en a régi CS:GO-s cuccokat eladtam és lett 90 euróm :lol: (és semmi értelmeset nem találtam amit ne tudnék lekalózkodni :mrgreen: )
Kép

cart
Hozzászólások: 2611
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: cart » 2023. szeptember 11., hétfő 23:51

Hiányoznak a női játékosok a top 10-bol, három 90+ is van belőle
:mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. szeptember 11., hétfő 23:41

Kijöttek a 24 ratingjei

https://i.ibb.co/hYVcJJj/F6-FE67-EE-FEF ... 3-ECB2.jpg

Messi jobb mint Vini :lol:

Militao+ Rüdiger 86
van Dijk 89 :lol:

A holland annyira volt kicselezhetetlen, hogy egy jó angol 5. Hely befigyelt nekik :kalapos: De még a BL-ben is becsusszant ellenünk 5 gól hazai pályán :lol:

Valverde lehozta az eddigi leggyengébb szezonját kb: 86—>88

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. augusztus 20., vasárnap 12:30

kicsit ez is ilyen, eleg sok mindent lehet vasarolgatni meg sokmindenbe befektetni, igy van jelentosege a fizunak is.
mondjuk ahogy eszrevettem, eleg gyorsan ki lehet maxolni a karaktert, kb 26 evesen mar nem lehet fejlodni skillekben, gondolom ezert vannak a penzugyi dolgok hogy ne fulladjon 100 szazalekig unalomba a vege.

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. augusztus 20., vasárnap 12:17

'shutterisland írta: azzal nincs gond, hogy kroosek par season utan visszavonulnak, jon helyettuk re-gen ugyanabba a ligaba de azokat felismered a kis profil kepukrol, hogy generaltak.
inkabb a transzferek volumene es idiotasaga fura.

amugy en is mindent meguntam eddig de ezzel a karierrel elpotyogok a vegeig, soha eletemben nem vittem vegig egy karaktert sem abban a modban, mikor egy embert iranyitasz es a 25 millas jachtra es norveg vb gyozelemre varok meg. :mrgreen:

erdekesseg, hogy tozsdezni, ingatlanba meg energiaforrasokba is lehet penzt invesztalni, mikor mar tele van a karaktered loveval, meg lehet halfkey is elvezne. :D
Valamelyik régi football manager volt ilyen, hogy a saját karriered is egyengetted. 2008 környékén.

Avatar
miro.
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2023. április 15., szombat 9:40
Kedvenc játékosaid: Modric, Sergio Ramos, R9
Kedvenc csapatod: Real Madrid, RB Salzburg
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: miro. » 2023. augusztus 20., vasárnap 7:48

'shutterisland írta: azzal nincs gond, hogy kroosek par season utan visszavonulnak, jon helyettuk re-gen ugyanabba a ligaba de azokat felismered a kis profil kepukrol, hogy generaltak.
inkabb a transzferek volumene es idiotasaga fura.

amugy en is mindent meguntam eddig de ezzel a karierrel elpotyogok a vegeig, soha eletemben nem vittem vegig egy karaktert sem abban a modban, mikor egy embert iranyitasz es a 25 millas jachtra es norveg vb gyozelemre varok meg. :mrgreen:

erdekesseg, hogy tozsdezni, ingatlanba meg energiaforrasokba is lehet penzt invesztalni, mikor mar tele van a karaktered loveval, meg lehet halfkey is elvezne. :D
Hatha beteszik a csajokat is,akkor nem kell generaltat venned. :mrgreen: :mrgreen:
Real Madrid

Roger Federer :goat:

Red Bull Salzburg

SERIENMEISTER 2013-2023

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. augusztus 7., hétfő 21:30

azzal nincs gond, hogy kroosek par season utan visszavonulnak, jon helyettuk re-gen ugyanabba a ligaba de azokat felismered a kis profil kepukrol, hogy generaltak.
inkabb a transzferek volumene es idiotasaga fura.

amugy en is mindent meguntam eddig de ezzel a karierrel elpotyogok a vegeig, soha eletemben nem vittem vegig egy karaktert sem abban a modban, mikor egy embert iranyitasz es a 25 millas jachtra es norveg vb gyozelemre varok meg. :mrgreen:

erdekesseg, hogy tozsdezni, ingatlanba meg energiaforrasokba is lehet penzt invesztalni, mikor mar tele van a karaktered loveval, meg lehet halfkey is elvezne. :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. augusztus 7., hétfő 19:40

'shutterisland írta: egyebkent ami most igy eszembe jutott, hogy ezt az agyf.sz random igazolas generatort kicsit vissazbb tekerhetnek a karrier modokban.

Ha pc-n vagy megtudod csinalnk úgy, hogy a te csapatod igazolhat és eladthat az összes többi meg nem ad és vesz senkit így a keretek reálisak maradnak. Mondjuk én 1-2 max 3 szezont szoktam játszani ha 10-15 szezonokat nyomsz úgy azért vicces lesz az 50 éves kroos a realban :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2023. augusztus 7., hétfő 18:30

egyebkent ami most igy eszembe jutott, hogy ezt az agyf.sz random igazolas generatort kicsit vissazbb tekerhetnek a karrier modokban.

ertem en, hogy kell egy kis jatekosmozgas, de hat olyan irrealis hulyesegek meg elborult keretek jonnek ki, hogy teljesen gagyi az egesz nehany szezon utan :mrgreen:

peldakeppen, a player karrieremben a real elleni bl elodonto meccsen a real kezdoje es padja 2028-ban :

courtois

valami re-gen bhv
saliba
kounde
hakimi

foyth
aouar
harvey elliot

vini
nico gonzalez
raspadori

pad : bajrami, kayky, tayvon gray, schjelderupp, ostigard, fuidias

meg meg ilyenek, hogy talisca liverpoolban, grealish porto vagy valverde atleti.

nyilvan nem elet-halal kerdes de kisse rontja az elmenyt egy player carrierben, mikor odaigazolsz egy nagycsapathoz par szezon utan es ilyen szaudi liga szeru vegyesvagottak vannak. :D



Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2023. július 14., péntek 13:48

Most meg már Cech a legjobb csatár a játékban meg Lloris a legjobb VKP mert megkavarták a posztokat…

Komédia
Annyival árnyalnám, hogy ez most ilyen nyári fun promo volt, nem kell különösebben komolyan venni.
Cech és LLoris is jók, de nem a legjobbak és ha nem tetszik tudsz választani több alternatívát.

Én TOTS óta jól szórakozom amúgy, az esett le, hogy talán érdemesebb lenne minden évben áprilisban megvenni a játékot, mert egyrészt olcsóbb, másrészt minimális idővel és energiával lehet jó csapatot építeni. Előtte kb. a WL is majdnem felesleges, 90%-ban 10k értékű kártyát kapsz.
Love football, hate antifa.

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. július 14., péntek 6:19

Whiteheart írta: El kell venni fos Fifatol ezt mert ugyanolyan szar a játékuk mint az egész szervezetük...
sosem volt a fifa a gyarto. fifa csak a nevet adta eddig

de attol meg igaz hogy egy raklap fos amiben evek ota ugyanazok a bugok javitatlanul szerepelnek
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3400
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Berti » 2023. július 14., péntek 5:12

Nem a fifa a gyártó, hanem az ea, ami amúgy már nem is fifa :mrgreen:

Avatar
Whiteheart
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2018. november 4., vasárnap 1:37
Kedvenc játékosaid: Benzema, CR, Courtois
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kanizsa

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Whiteheart » 2023. július 14., péntek 1:37

El kell venni fos Fifatol ezt mert ugyanolyan szar a játékuk mint az egész szervezetük...
🇭🇺✝️🇭🇺

cart
Hozzászólások: 2611
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:02

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: cart » 2023. július 13., csütörtök 21:06

Ja az az egy kulonbseg van hogy kb 50 fajta spacial kartya van :lol:
Gondolom igy meg tobb penzt lehet ezekre kolteni


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 7 regisztrált és 0 vendég