FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 18., kedd 18:45

FUT módban nincsen benne Jesé? Rákerestem és kidobott egy Jesé Rodriguez nevű játékost, de brazil volt valami brazil csapatban és más volt a képnél is, viszont 72-es, mint Jesé alapból. Padra tuti megvenném.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 13., csütörtök 19:23

Latom senkise ueta meg be ide hogy Modric vegre benne van a Totw-ban/ben. Mondjuk engem meglep hogy pont most. Mar tarthatna 2-3-nal. Hazardnak mar a mostani a 3.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 9., vasárnap 18:18

Köszönöm. Azt hittem lehet tervezni és az istenért nem találtam azt a menüpontot. Sajna ma már nem játszom, mert kifolyik a szemem.. LaMartin felvettelek friendnek.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 9., vasárnap 18:12

Mielőtt eseetleg vennél egy Real mezt drágán (ami amúgy felesleges),ne olyat vegyél hanem Castillásat.(Ez igaz ha Barcásat akar valaki,akkor Barca Bset vegyen)
Nekem is így van meg a kék Real mez :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2014. február 9., vasárnap 17:58

Vegyél egy bármilyen mezt átigazolási listán. Ha megvetted , utána aktiválhatod

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 9., vasárnap 17:17

Menedzseri feladatoknál írja, hogy változtassam meg a csapat mezét. Azt hol a fenébe lehet?

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 9., vasárnap 16:19

Végigszenvedtem... 16-0, abból legalább 7-et ő lőtt a kapusával... Nem értem az ilyenek minek játszanak.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 9., vasárnap 16:14

Ne lepj ki. De akkor se lehetoleg ha o megy 5 gollal, mert a kovetkezo meccseken akkor kevesebb zset kapsz. En mindent vegigszenvedek akarmi van. Mondjuk ongolrugdosokkal nem talalkoztam meg.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 9., vasárnap 16:09

Most nyomom FUT-ban, a 25. percben 5-0 volt nekem, azóta öngólokat rugdossa magának a faszfej... Nem lehet ilyenkor csinálni valamit? Gondolom kilépek akkor ő nyer...

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 9., vasárnap 9:25

Szerintem van,csak lehet hogy 10 millaval tobbet kell fizetned erte mint mas csapattal. Mondjuk en nem vennen meg. 30 eves es nagy a fizetese. 2 ev mulva elkezd visszaesni vszeg. (Mondjuk en is megvettem Ibrat a Realba,de ott tobb a penz.)


Kozben tegnap befejeztem a jatekoskarrieremben a 2. szezonomat.
Az elsoben a Lazioban kezdtem mert nem olyan gyenge csapat,kuzdenem kell a helyemert es ugy lattam hogy van TKP/CAM poszt. Erre az elso meccstol 4-3-3ban toltuk egy KK/CM poszton szamoltak velem is...
Vegulis nem.jott rosszul mert a vedekezesem jobban fejlodott mint elobbre,es sokat volt nalam a labda.
Sokat rotaltak,mert ugye az allokepessegem meg nem volt jo,alapkezdo a fontosabb meccseken viszont februartol voltam.
Telen gondolkodtam hogy lelepek,fr nem jott jo ajanlat,meg rajottem hogy itt jobban fejlodhetek.
Oszinten mar nem emlekszem hogy mit nyertunk mert meg Oktoberben fejeztem be azt a szezont. Asszem bajnoksagba masodikak lettunk,kupat talan megnyertuk,az ELbol korabban kiestunk.
Nyaron atmentem a Chelseabe.(Nem nagy orommel,de csak ok voltak nagyobb csapat,ahol van posztom).
Eleinte kevest jatszottam,de a telen belelendultem jottek a golok,golpasszok,ideny vegere mar alap lettem.(Amugy nagyon sokan voltunk a kozepso es a ket szelso posztra,vagy 10en legalabb.)
Bajnoksagot siman nyertuk,de a Bajnokok Kupajat(BL) es a Carling Cupot is behuztuk.
Nyaron eddig meg nem tudtam lepni mert csak a Barca hivott,de 4-3-3-ba nem akarok menni ha lenne mas lehetoseg.Csak ugye mindenhol akarok kupakat nyerni.
Szoval meg sehova se mentem,egyelore nyertuk az angol szuperkupat.
Remelem le tudok lepni.(83as vagyok amugy)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. február 9., vasárnap 6:54

Szerintetek van esély, hogy Yaya Touré átjöjjön a Unitedbe? Persze jelentős pénzért valószínűleg, de hátha sikerülne (Fifa14). Ez a fő célom a csapattal egyelőre :mrgreen:
"And my heart will leave you never."

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2014. február 7., péntek 20:52

Pheco majd felvehetsz ha akarsz, Rattiestlake77 vagyok

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 7., péntek 15:25

pheco írta:Vettem ma egy hónapos liveon, aki akar tolhatunk a napokban pár meccset :)
Lehet elkezdem UT-t, bár annyira idegen nekem, de adok neki egy esélyt szerintem.
Nekem is idegen volt,de ha van 1-2 haverod aki játszik,és jó is akkor segítségedre lehetnek,ami elég jó.
De ha bármi segítség kell,írj nekem,vagy írd ki ide,és lesz aki segít :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 7., péntek 14:45

Vettem ma egy hónapos liveon, aki akar tolhatunk a napokban pár meccset :)
Lehet elkezdem UT-t, bár annyira idegen nekem, de adok neki egy esélyt szerintem.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 6., csütörtök 18:22

PS2re szerintem mar penzkidobas megvenni. Mar bocs.
Osztalytarsam tavaly kolcsonkapta ra a 13at,az olyan volt mint a 12 csak atraktak az igazolasokat. De aztan,ahogy erzed.
Jese tenyleg jo,en is szeretem a Hannoverembe is leigazoltam meg ugye Realba is ott van.
Akit ajanlani tudok,csere TKPnak az Bittencourt. Nekem nagyon bejott. Foleg hogy fejlodott. Gyors,jol vezet labdat.Most mar nem is mindig van szivem kihagyni. Amugy Huszti is adja nekem rendesen,csak lassu kicsit szelsonek.

pheco,latod,meg kellett volna szerezni ingyen Matuidit elso telen. En megszereztem,es nagy tanar.

Amugy GT,es akik meg toljak a menedzsert,ha van kicsit tobb penzetek,es van lehetosegezek Courtoist venni akkor vegyetek. Bar kisebb csapathoz csak nagyobb fizetesert megy. De talan nem tulzok ha azt mondom,hogy a jatek legjobb kapusa,foleg ha fejlodik. :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
alexoxladjackoxi
Hozzászólások: 2068
Csatlakozott: 2013. július 30., kedd 16:17
Kedvenc játékosaid: Wilshere, Lacazette, Koscielny,
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: alexoxladjackoxi » 2014. február 6., csütörtök 16:15

Chippelt PS2-vel játszom. Még nem vettem meg a Fifa14-et, de szeretném megkérdezni, hogy ugyanaz-e a játék PS2-n, mint PS3-an vagy XBOX-on? A PS2-nél is vannak olyanok, hogy elakar menni egy játékos, meg ilyenek? Lehet hülyén hangzik a kérdésem, de a haverom azt mondta, hogy nem ugyanolyan a PS2-s és mondjuk a PS3-as Fifa.

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 6., csütörtök 16:11

pheco írta:Áá Dembélé nagyon bejött azon a poszton, nagy gólokat rúgok vele meg sok gólpasszt is ad. Ramires lett belőle kb 10-ért jött.

Viszont Jesét mindenkinek ajánlom, játék elején 72-es volt legutóbbi frissítésnél 76-os. Igaz, hogy nem ment feljebb egy szezon után, de ő lett a csapatom gólkirálya 16 góllal(ez mondjuk inkább Higu szegénységi bizonyítványa :mrgreen: ) Na majd mostani szezonban Cavanival 30 alatt meg sem állok :mrgreen:
Akkor majd én is kipróbálom ott, amúgy is akartam már kezdeni egy karriert a Spurs-szel. :D

Jesé nálam is bevált anno a Wolfsburgban, 4-2-3-1-ben a Deulofeu-Bernard-Jesé-Lukaku négyes rohamozott elöl... :salute: Aláztam mindenkit. :mrgreen: És nálam gyorsabban is fejlődött, mint Deu.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. február 6., csütörtök 16:08

GT37 írta:Vagy tedd hátra Dembélét Behrami mellé, és vedd meg Bernardot, én imádom. :salute:
Áá Dembélé nagyon bejött azon a poszton, nagy gólokat rúgok vele meg sok gólpasszt is ad. Ramires lett belőle kb 10-ért jött.
Köszi neked is Marci :) Amúgy elnéztem, mert Cech nem is jött el :mrgreen: Sirigu lett belőle. Uruguayal meg vb bronzéremig jutottam, elég pacek a Suarez-Cavani páros elől B-)

Viszont Jesét mindenkinek ajánlom, játék elején 72-es volt legutóbbi frissítésnél 76-os. Igaz, hogy nem ment feljebb egy szezon után, de ő lett a csapatom gólkirálya 16 góllal(ez mondjuk inkább Higu szegénységi bizonyítványa :mrgreen: ) Na majd mostani szezonban Cavanival 30 alatt meg sem állok :mrgreen:

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: GT37 » 2014. február 6., csütörtök 15:34

pheco írta:Mondjatok légyszi pár kk-t, aki védekezésben fain, de azért támadásnál sem vak és ami a legfontosabb, hogy olcsó legyen kb 10-15millió.(karrier mód, nem ut)
Kovacic, nekem nagyon bejött.

Vagy tedd hátra Dembélét Behrami mellé, és vedd meg Bernardot, én imádom. :salute:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. február 6., csütörtök 14:37

Baszd el :D
Hatha szerzel egy CDM Oxlade-Chamberlaint :lol:

Amugy az utobbi idokben nem olyan jok a Totw-k
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 9 regisztrált és 0 vendég