FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. május 7., csütörtök 20:02

Valakinek van rb ramosa? Megeri?
Icon maldinire milyen chemet raknatok? Shadow?

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. május 7., csütörtök 19:14

reeed_ati írta: Skacok! Újabb spanyol ligás TOTS játékosok mikorra várhatóak?
Csak mert én most nem nyitogattam ki a pakkjaimat, hátha pénteken lesz valami.., vagy feleslegesen várok? :mrgreen: :hmmm:
Most :D Meglepo. 2 legjobbat(? En mondjuk ezt kevesbe varom) lovik el eloszor.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. május 7., csütörtök 11:24

Sokat lépett előre a csapat a héten, ez már egész pofás.

https://www.futbin.com/20/squad/15681948

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. május 7., csütörtök 9:44

Marci77 írta:
reeed_ati írta: Skacok! Újabb spanyol ligás TOTS játékosok mikorra várhatóak?
Csak mert én most nem nyitogattam ki a pakkjaimat, hátha pénteken lesz valami.., vagy feleslegesen várok? :mrgreen: :hmmm:
Elvileg most a Seria A jön,hétfőn a portugál liga,és jövő péntek a LaLiga
Én úgy tudom, hogy a Bundes jön most és úgy jövő héten a LaLiga. De a lényeg igazából az, hogy jövő hétig várni kell rájuk valszeg. :)

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. május 7., csütörtök 8:07

reeed_ati írta: Skacok! Újabb spanyol ligás TOTS játékosok mikorra várhatóak?
Csak mert én most nem nyitogattam ki a pakkjaimat, hátha pénteken lesz valami.., vagy feleslegesen várok? :mrgreen: :hmmm:
Elvileg most a Seria A jön,hétfőn a portugál liga,és jövő péntek a LaLiga
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. május 6., szerda 22:39

Skacok! Újabb spanyol ligás TOTS játékosok mikorra várhatóak?
Csak mert én most nem nyitogattam ki a pakkjaimat, hátha pénteken lesz valami.., vagy feleslegesen várok? :mrgreen: :hmmm:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. május 4., hétfő 10:18

A WL egy +-5-os rendszer alapjan mukodik. Tehat ha elkezded, es nyersz 1 meccset akkor +1-esnek szamol, es ugyanugy +1-es ellenfeleket dob be. A maximum a +5 es a minimum a -5, ezert van az sokszor, hogy ha egymasutan buktal mondjuk 3-4-et, akkor utana meg elkezdesz folyamatosan nyerni, mert szarokkal dob ossze. Viszont ha zsinorba valaki mondjuk 6-7-8 stb meccset nyer, akkor is a +5-os statuszba marad, ezert is konnyebb a proknak, minket mezei jatekosokat pedig ezert dobhat ossze nagyon eros ellenfelekkel. Remelem erthetoen irtam le. :mrgreen:

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2020. május 4., hétfő 10:10

Halfkey írta:
TheBull6 írta:

Imádom az ilyeneket én is...

Nem olvastam utána amúgy, de mi alapján megy az ellenfélválasztás? Gondolom nem teljesen random. Nálam az lenne az alap, hogy a különbséget veszi alapnak. Tehát Te mondjuk állsz 16-13-vel, akkor nem ad neked ellenfélnek valakit, aki +15-el áll.... Persze nem azt mondom, hogy mindig ilyen ellenfelet kapj, de ez legyen az elsődleges szempont. Vagy +- 3 a tiédhez képest, de nagyon maximum 5..
Láttam a TOP100-asok között még valamelyik héten, hogy a csávó 28-0-nál 12-14-es ellen játszott. Annak sok értelme van..

Nekem amúgy a szokásos 14 win. Benn maradt 5 meccs, mint a múlt héten. Mondjuk a realitás ezen a héten meg az előzőn is kb az lett volna hogy benn maradt 7-10 meccs...

Azt veszi - elméletileg - alapul hogy ki milyen tier felé tendál.
Nyílván az elején, ha belefutok egy olyanba aki 20-30 perc alatt rommáver, azt megértem, mert lehet hasonló statunk, de az ilyen különbségeket azért valahogy kiküszöbölhetnék.

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. május 4., hétfő 9:48

TheBull6 írta:
gaborz1 írta: 16 win lett.
Utolsó előtti meccsen 80. perc után 2 kapufam volt 2-2nél, majd a hosszabításban oboa.
Utolsó meccsen a cseh srác ellen 5-0-ás cumika, de az első 15 percben 2 fullos ziccerem maradt ki, nála meg minden gól lett. A meccsünk előtt 19-4-el állt a srác. Mondhatom korrekt volt az EA ellenfélválasztó rendszere.
Imádom az ilyeneket én is...

Nem olvastam utána amúgy, de mi alapján megy az ellenfélválasztás? Gondolom nem teljesen random. Nálam az lenne az alap, hogy a különbséget veszi alapnak. Tehát Te mondjuk állsz 16-13-vel, akkor nem ad neked ellenfélnek valakit, aki +15-el áll.... Persze nem azt mondom, hogy mindig ilyen ellenfelet kapj, de ez legyen az elsődleges szempont. Vagy +- 3 a tiédhez képest, de nagyon maximum 5..
Láttam a TOP100-asok között még valamelyik héten, hogy a csávó 28-0-nál 12-14-es ellen játszott. Annak sok értelme van..

Nekem amúgy a szokásos 14 win. Benn maradt 5 meccs, mint a múlt héten. Mondjuk a realitás ezen a héten meg az előzőn is kb az lett volna hogy benn maradt 7-10 meccs...

Azt veszi - elméletileg - alapul hogy ki milyen tier felé tendál.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. május 4., hétfő 9:29

gaborz1 írta: 16 win lett.
Utolsó előtti meccsen 80. perc után 2 kapufam volt 2-2nél, majd a hosszabításban oboa.
Utolsó meccsen a cseh srác ellen 5-0-ás cumika, de az első 15 percben 2 fullos ziccerem maradt ki, nála meg minden gól lett. A meccsünk előtt 19-4-el állt a srác. Mondhatom korrekt volt az EA ellenfélválasztó rendszere.
Imádom az ilyeneket én is...

Nem olvastam utána amúgy, de mi alapján megy az ellenfélválasztás? Gondolom nem teljesen random. Nálam az lenne az alap, hogy a különbséget veszi alapnak. Tehát Te mondjuk állsz 16-13-vel, akkor nem ad neked ellenfélnek valakit, aki +15-el áll.... Persze nem azt mondom, hogy mindig ilyen ellenfelet kapj, de ez legyen az elsődleges szempont. Vagy +- 3 a tiédhez képest, de nagyon maximum 5..
Láttam a TOP100-asok között még valamelyik héten, hogy a csávó 28-0-nál 12-14-es ellen játszott. Annak sok értelme van..

Nekem amúgy a szokásos 14 win. Benn maradt 5 meccs, mint a múlt héten. Mondjuk a realitás ezen a héten meg az előzőn is kb az lett volna hogy benn maradt 7-10 meccs...

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2020. május 4., hétfő 8:41

Halfkey írta: Nektek hogy ment a weekend league? Soha nem volt még ilyen kevés winem, sokkal rosszabb teammel se, nemtudom hogy én bénáztam vagy ennyivel komolyabb volt a hét. Utolsó meccsen lett meg a 14 win.
16 win lett.
Utolsó előtti meccsen 80. perc után 2 kapufam volt 2-2nél, majd a hosszabításban oboa.
Utolsó meccsen a cseh srác ellen 5-0-ás cumika, de az első 15 percben 2 fullos ziccerem maradt ki, nála meg minden gól lett. A meccsünk előtt 19-4-el állt a srác. Mondhatom korrekt volt az EA ellenfélválasztó rendszere.

becike80
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:27
Kedvenc játékosaid: Modric Cr7
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: becike80 » 2020. május 4., hétfő 2:00

[/quote]

Én Kakával játszottam, szerintem igen gyenge lett sajnos és mivel mások is ezt mondják, valószínű, hogy nem nálam volt a gond.
15 tokent nem adnék érte, max csak ha valami hatalmas Kaká fan vagy, akkor..
Sokkal inkább egy jó Maldini a védelem közepébe. :)
[/quote]

Köszönöm szépen a segítséget

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: géza » 2020. május 4., hétfő 0:50

Visszatertem a futhoz, nincs kimondottan meno cspatom, kb. a Real B csapata, plusz Depay es Ander Herrera. Elmult harom meccsen kivetel nepkul az ellenfel elso percben lecserelt harom noname jatekost harom iconra. Harombol kett meccsen utolso perces gollal veszitettem.

A harmadik meg rage quit volt miutan cserelt.

Maradok a pro clubnal azt hiszem.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. május 4., hétfő 0:48

Halfkey írta: Nektek hogy ment a weekend league? Soha nem volt még ilyen kevés winem, sokkal rosszabb teammel se, nemtudom hogy én bénáztam vagy ennyivel komolyabb volt a hét. Utolsó meccsen lett meg a 14 win.
Nekem is 14win lett, 2meccs benne maradt, de én meg épp most éreztem könnyebbnek :mrgreen: , persze erősödött a csapatom elég rendesen, nyilván ez is közrejátszik.
Viszont jó pár meccsem még nyerhető lett volna, amiket elszórakoztam, na meg volt egy, ahol a 90.-ben merült le a kontrollerem, aztán mire összedugtam, gólt kaptam.. :D
becike80 írta: Icon swapbol max 15 kártyám lesz szóval Kaka max elérhető érdemes kiszedni vagy inkább Maldini ?
Én Kakával játszottam, szerintem igen gyenge lett sajnos és mivel mások is ezt mondják, valószínű, hogy nem nálam volt a gond.
15 tokent nem adnék érte, max csak ha valami hatalmas Kaká fan vagy, akkor..
Sokkal inkább egy jó Maldini a védelem közepébe. :)

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. május 3., vasárnap 22:07

Kakáról elég rosszak a reviewk, de én nem próbáltam.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. május 3., vasárnap 19:02

Na ezt az Ayoze challenget behúztam, gondolom használhatatlan lap lesz, de a Saném helyére megnézem mit tud.
Nem illik.

becike80
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:27
Kedvenc játékosaid: Modric Cr7
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: becike80 » 2020. május 3., vasárnap 18:01

Bocsi nem sikerült szerkeszteni ez lenne a csapatom http://kepkezelo.com/images/98z3nh6vq7jd4am21glj.png

becike80
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 21:27
Kedvenc játékosaid: Modric Cr7
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: becike80 » 2020. május 3., vasárnap 17:45

Helló!

Icon swapbol max 15 kártyám lesz szóval Kaka max elérhető érdemes kiszedni vagy inkább Maldini ?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. május 3., vasárnap 16:05

Danke. Ha Morataval ment a tripla ez is menni fog. :lol:
Nem illik.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. május 3., vasárnap 15:42

ziro4vr írta: Srácok a fineszes lövés lehet az átemelős és a csavart is? :D
Csavart.
Atemelos az chip.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 26 regisztrált és 0 vendég