FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
mexes
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: mexes » 2013. június 6., csütörtök 19:42

Sziasztok. Beállna valaki hozzánk Virtual Pro csapatba? ... elég idegesítő mikor az ellen egész csapatot irányít és lámáskodik a gép.
origin: iamviktor1
másik: cu_cocaine
Vegyetek fel. Ha lehet szeressen passzolni és az illető... :_)

Béla
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Béla » 2013. június 6., csütörtök 18:57

ferni írta: 3-2 ide, 84. perc, oldalról sima lapos bepassz középre, üres kapu, kb 3 méterre van a csatárom a kaputól, full normális lapos passz ugyebár és épphogy megnyomom a lövés gombot ez a szar bazzeg felszabja a felső kapufára 3 méterről az üres kaput :roll:
ezért nem szabad rögtön ellőni, nekem is volt már számtalan ilyen most már inkább átveszem és besétálok a labdával a kapuba.
az ea tehet arról hogy előnyről pár perc alatt buktál?vagy hogy kihagytad üres kapura?
már bocs egyáltalán nem offense. de ahhoz te is kellettél hogy 4perc + hosszabbítás alatt előnyről bukj és kapj három gólt.
mondjuk az ea csinálta ilyenre a játékot szóval ők tehetnek arról....

Az is ha a meccs vége fele kapsz gólt onnantól összezuhannak a játékosok és ilyenkor már nem lehet védekezni, amit a gól előtt levédekeztél azt már a gól után már nem fogod tudni.
2013.05.28
11.45

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. június 6., csütörtök 17:47

Galacticos írta:
ferni írta:kösz EA, faszán össze lett rakva ez az idei fifa is....
az ea tehet arról hogy előnyről pár perc alatt buktál?vagy hogy kihagytad üres kapura?
már bocs egyáltalán nem offense. de ahhoz te is kellettél hogy 4perc + hosszabbítás alatt előnyről bukj és kapj három gólt.
hát biztos én nyomhattam meg azt a kört olyan rosszul és fájhatott szegény controllernek, hogy felé rúgta :smile: ne vicceljünk már... ugyanúgy rúgtam, ahogy mindig, akkor laposan berúgja szépen, most meg 3 méterről felső léc... :salute:
és az is az én hibám, hogy hirtelen eltűnt a védelmem is, hiába nem tettem át támadóbbra semmit :ike: és az ellenfél se lett támadóbb, mert ő már ultra offenzívan tolta egy ideje.

ezek a random dolgok nagyon gusztustalanok... borzasztóan túlzásba vitték... olyan epic gólokat kapok folyamat....

BLaZEtől is olyan gyönyörű gólt kaptam tegnap Ultimate Teamben...
így néztem,hogy mégis mi a lókuki van... :ike:

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. június 6., csütörtök 17:31

igen e azzal lesz kiküszöbölve jövőre hogy állítólag nagyobb hangsúlyt fektetnek a középpályára és ne 1 passzal ér be kaputól kapuig
én még azt vettem észre hogy pl 60. percig 0-0 minden támadását kivédem stb és ahogy kapok egy gólt onnantól mintha elfelejtenének védekezni a játékosaim 30 perc alatt kapok még 3 at kb szóval nagyon reális

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6599
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. június 6., csütörtök 17:19

ferni írta:kösz EA, faszán össze lett rakva ez az idei fifa is....
az ea tehet arról hogy előnyről pár perc alatt buktál?vagy hogy kihagytad üres kapura?
már bocs egyáltalán nem offense. de ahhoz te is kellettél hogy 4perc + hosszabbítás alatt előnyről bukj és kapj három gólt.

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. június 6., csütörtök 17:16

hogy mindig rá kell jönnöm mekkora gusztustalan f.s játék ez a fifa.... :roll:
3-2 ide, 84. perc, oldalról sima lapos bepassz középre, üres kapu, kb 3 méterre van a csatárom a kaputól, full normális lapos passz ugyebár és épphogy megnyomom a lövés gombot ez a szar bazzeg felszabja a felső kapufára 3 méterről az üres kaput :roll:
aztán meg kapok egy gólt a 86. percben, majd még kettőt a hosszabbításban....
kösz EA, faszán össze lett rakva ez az idei fifa is.... :salute:
szánalmas

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. június 6., csütörtök 13:27

Ha valakit érdekel UT-be PC-re van eladó egy TOTS Aubameyangom és Fannim. Mindegyik 4-1-2-1-2

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Donát » 2013. június 6., csütörtök 12:08

FIFA 14 Gameplay trailer

Béla
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Béla » 2013. június 5., szerda 21:34

Úszómester írta:na EA megint alkotott, thiago silva 87 es pac ...
legalább annyi jó benne hogy lenyomja a sima meg a másik két If Thiago Silva árát, talán majd tudok venni egy 89-est belőle.
2013.05.28
11.45

Avatar
petzricsi
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 13:56
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: petzricsi » 2013. június 5., szerda 21:33

ESL-en belül lesz egy kupa (PC) lehet nyerni miden szép és jót! Ha valakit érdekel : http://www.esl.eu/hu/fifa13/news/222924 ... i-tmutat-/

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. június 5., szerda 19:43

na EA megint alkotott, thiago silva 87 es pac ...

Avatar
rellat
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:55
Kedvenc játékosaid: Robi Carlos, Ronaldo, Zidane, Raúl, C.Ronaldo, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: rellat » 2013. június 5., szerda 13:01

ohh értem, köszi a választ.

Avatar
balakal
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 22:00
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Khedira, Arbeloa, Bajzát
Kedvenc csapatod: Szpari
Tartózkodási hely: BP

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: balakal » 2013. június 5., szerda 12:07

rellat írta:Sziasztok. Ez lehet hülye kérdés lesz, de csinálom a légy profi karriert pc-n és van benne egy olyan fejlődés, hogy "nyerd meg a ligát", és hiába nyertem már meg 4 különböző csapatnál is a bajnokságot akkor sem kapom meg azt a fejlődést. Szerintetek mi lehet a baj?
Bugos a játék, nekem se adja be ezt az achievementet, nincs mit tenni...

Avatar
rellat
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 23:55
Kedvenc játékosaid: Robi Carlos, Ronaldo, Zidane, Raúl, C.Ronaldo, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: rellat » 2013. június 5., szerda 9:59

Sziasztok. Ez lehet hülye kérdés lesz, de csinálom a légy profi karriert pc-n és van benne egy olyan fejlődés, hogy "nyerd meg a ligát", és hiába nyertem már meg 4 különböző csapatnál is a bajnokságot akkor sem kapom meg azt a fejlődést. Szerintetek mi lehet a baj?

Béla
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Béla » 2013. június 4., kedd 9:23

azért az tényleg elég durva hogy cavani kb isten a játékba (még nem játszottam ellene) jól lő, gyors, jól vezeti a labdát jól fejel szóval minden megvan
ezt a kék Cavani-ra mondod? Mondjuk azt túlzásnak érzem hogy 91 a sebessége, de tényleg a legjobb csatárt csinálták belőle.
azt sajnálom hogy szinte mindig ugyan olyan csapat ellen játszok pl : seria A csapat, premier league csapata, bbva cspat brazil válogatott stb, nem hogy jönne már egy full kék vagy legalább benne lenne cr vagy messi stb
mondjuk egyszer játszottam messi ellen de szart se ért kb jól meg is vertem
:hmmm: mondjuk ez még eszembe se jutott, de most hogy mondod tényleg unalmas egy idő után. Nekem is azért volt meglepő ez a tegnapi 9 kék meg 2 If játékos, kb 4-5 milliót biztos ért az a csapat hanem többet.
IF Varane? Az hogy ilyenkor?
Nem tudom hogy lehetett, de benne volt. Amikor nyitottam egy If Dzemaili-t őt is 1 hónappal azután nyitottam miután benne volt a hét csapatában.
2013.05.28
11.45

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. június 3., hétfő 22:42

Úszómester írta:azért az tényleg elég durva hogy cavani kb isten a játékba (még nem játszottam ellene) jól lő, gyors, jól vezeti a labdát jól fejel szóval minden megvan
egyetlen egy baj van vele, de az kumma nagy... :roll:
a work rate-je magas-magas és bakker mindig visszamegy védekezni... hát maradjon már elől bakker...
nagyon zavaró...

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. június 3., hétfő 19:46

na csak meg vettem annyira rosszul nem jártam vele, volt benne If Varane, Rooney meg egy Yaya Touré ez a három volt az értékesebb lap. Talán vissza hozza a 100k-t ha mindenkit eladok.
IF Varane? Az hogy ilyenkor? Már rég volt az a hét csapata amiben Varane volt.

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. június 3., hétfő 19:37

azért az tényleg elég durva hogy cavani kb isten a játékba (még nem játszottam ellene) jól lő, gyors, jól vezeti a labdát jól fejel szóval minden megvan
azt sajnálom hogy szinte mindig ugyan olyan csapat ellen játszok pl : seria A csapat, premier league csapata, bbva cspat brazil válogatott stb, nem hogy jönne már egy full kék vagy legalább benne lenne cr vagy messi stb
mondjuk egyszer játszottam messi ellen de szart se ért kb jól meg is vertem

Béla
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Béla » 2013. június 3., hétfő 17:17

na csak meg vettem annyira rosszul nem jártam vele, volt benne If Varane, Rooney meg egy Yaya Touré ez a három volt az értékesebb lap. Talán vissza hozza a 100k-t ha mindenkit eladok.

Ja az imént játszottam egy olyan csapattal ahol 11-ből 9 kék lap volt, maradék kettő meg If Bale és Hazard volt. Ki is kaptam elég rendesen, de az a Kék Cavani és di Natale k :cens: rva jó. Őket nagyon elnézegetném a saját csapatomban, csak sose lesz rá elég lóvém.
2013.05.28
11.45

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. június 3., hétfő 14:51

igen kicsit hülyén írtam na szóval: mitől happy hour hogyha veszel 100 k ért egy csomagot amibe nincs senki jó játékos max nagyon ritkán, 7500 csomagokkal kb ugyanott vagy szerintem ebbe sincs meg abba sincs senki max ha nagy tételbe veszel 1 darab 100 k-s packot meg szerintem fölösleges nyitni


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 5 regisztrált és 0 vendég