FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. szeptember 2., kedd 16:24

Drake írta:Megvettem Bryzgalovot (KH),Iturbét (BSZ) meg JDS-t (KVK-KK). Kéne még egy jobbszélső meg egy jobbhátvéd.(Chamberst kölcsönöztem,de őt csak kupameccseken meg Rayo szintű csapatok ellen akarom játszatni.És ez a Paredes gyerek megér 10 milliót?

jhv pl:aurier,peruzzi jobbszélsőnek meg bruno,cartabia. Paredes simán megér annyit. nálam most a real-ba játszik és 66millióért is eltudtam volna passzolni például.
Marci77 írta:
doncsontos,Zouma nald fejlodott? En senkirol se tudok akinel fejlodott volna :D
Nalam Ox es Kovacic se fejlodott talan 1-2-t max
én azt figyeltem meg vele kapcsolatba hogyha van 2-3 gólja vagy gólpassza akkor fejlődik rendesen viszont ha ezek a számok nullák akkor nálam is megreked mint pato :mrgreen:
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. szeptember 2., kedd 16:11

Megvettem Bryzgalovot (KH),Iturbét (BSZ) meg JDS-t (KVK-KK). Kéne még egy jobbszélső meg egy jobbhátvéd.(Chamberst kölcsönöztem,de őt csak kupameccseken meg Rayo szintű csapatok ellen akarom játszatni.És ez a Paredes gyerek megér 10 milliót?

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. szeptember 2., kedd 15:33

Mond hogy milyen posztra kene :D

Meg en is mondok: Benzia,J.Malanda,Willems,Biraghi(legalabbis nalam most.O lehet hogy bugos szal neha jo neha nem),Chambers,Ake,Van Ginkel,Morrison,Bakkali,Grenier...



doncsontos,Zouma nald fejlodott? En senkirol se tudok akinel fejlodott volna :D
Nalam Ox es Kovacic se fejlodott talan 1-2-t max

Amugy futhead-en megtalalhatok a tehetsegek,majd este linkelem ha kell.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. szeptember 2., kedd 14:44

Martial, Bryzgalov, Dier, Digne, Jonathan Dos Santos, Ben Davies, Janmaat, Cancelo, Ocampos, Danilo.
Love football, hate antifa.

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2014. szeptember 2., kedd 14:20

Drake írta:Tudnátok olyan játékosokat mondani,akik fiatalok és viszonylag gyorsan fejlődnek?Ilyen N'castle/Sevilla szintű csapattal kezdenék manager módot és szeretném ilyen Kovacic/Saúl típusú tehetségekkel feltölteni a keretet.

paredes,coman,zouma,quintero,atsu,origi,bakkali,moreno :mrgreen: ,ljajic,de sciglio,sterling,fernando,bruma,iturbe,suso...úgynagy hirtelen :D
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. szeptember 2., kedd 14:18

Drake írta:Tudnátok olyan játékosokat mondani,akik fiatalok és viszonylag gyorsan fejlődnek?Ilyen N'castle/Sevilla szintű csapattal kezdenék manager módot és szeretném ilyen Kovacic/Saúl típusú tehetségekkel feltölteni a keretet.
Jesé, Sterling. Nem tudom, hogy mennyire fejlődnek, de nagyon jók benne :) Talán még Oxlade.

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Drake » 2014. szeptember 2., kedd 14:14

Tudnátok olyan játékosokat mondani,akik fiatalok és viszonylag gyorsan fejlődnek?Ilyen N'castle/Sevilla szintű csapattal kezdenék manager módot és szeretném ilyen Kovacic/Saúl típusú tehetségekkel feltölteni a keretet.

Avatar
Kecskezs
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 4:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2014. augusztus 29., péntek 20:09

VanillaSky írta:
@update, amazon csak US only, szóval nem nyert.
Onnan vettem, nem kell ahhoz US only. :)

pü.

VanillaSky
Hozzászólások: 2131
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 1:26

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2014. augusztus 29., péntek 20:02

@update, amazon csak US only, szóval nem nyert.
Onnan vettem, nem kell ahhoz US only. :)

Avatar
Kecskezs
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 4:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2014. augusztus 29., péntek 20:01

*közben amazonon lehet ráleltem egy 10$-es ajánlatra, de azért ne kíméljetek a lehetőségekkel.
@update, amazon csak US only, szóval nem nyert.
10$-15$ között még áldoznék rá, talán megfog annyira, hogy a 15-öt is előrendeljem :)

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. augusztus 29., péntek 19:47

Chancee9 írta:arra tud nekem válaszolni, hogy ha most nekem UT-ben van csapatom és zsetonom akkor azzal mi lesz ha megveszem a 15-öt és ott is elkezdek UT-zni? át lehet vinni vagy elveszik a mostani?
elveszik, ha mindenki továbbvitte volna mindig évről-évre, akkor mindenki CRekkel szaladgálna. :D

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2014. augusztus 29., péntek 19:40

arra tud nekem válaszolni, hogy ha most nekem UT-ben van csapatom és zsetonom akkor azzal mi lesz ha megveszem a 15-öt és ott is elkezdek UT-zni? át lehet vinni vagy elveszik a mostani?

Avatar
Kecskezs
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 4:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Kecskezs » 2014. augusztus 29., péntek 19:19

VanillaSky írta:Áhh, ezért megérte kiszórnom azt a 10 dollárt. :lol:
Tudna valaki dobni egy megbízható oldalt ahonnan 10 dollárért beszerezhető a játék vagy egy hozzá tartozó Origin kód?
Eddig PES vonalán mozogtam inkább, de 10$-ért még ma megvenném szórakozni egy keveset haverokkal.
A legolcsóbb amit találtam az 15 Euro volt, de nem vagyok tapasztalt az online kulcsok piacán :) .


*közben amazonon lehet ráleltem egy 10$-es ajánlatra, de azért ne kíméljetek a lehetőségekkel.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. augusztus 29., péntek 12:54

Én karácsonyra leptem meg megam vele, 20 euroért netről, origin kódként.
A mai napig eljátszogatok vele, viszont nem tervezem a közel jövőben, hogy pénzt adjak ki a legújabbért, inkább leveszem polcról vagy kipróbálom a PES-t is mert utoljára a 10-esen toltam azon is.
Az online felület nekem nem igazán érte meg a pénzt. Haverommal mikor akartunk játszani rengeteg időt elbasztunk a csatlakozásokkal, és néha laggolt is elég szépen. UT-ben és idényekben idegesítő amikor a sok puhapöcsű 2-0 után kilépik, meg ott is egy örökkévalóságnak tűnt amíg végre talált egy ellenfelet. A lag meg elég gyakran előfordul ezeknél a játékmódoknál is, annak ellenére, hogy system requirementsben 512 Kpbs-t kérnek minimumnak, nekem meg van 12 megás netem(ezért is akartam tenni egy próbát, de valahol sejtettem, hogy ez lesz). Hát vicc.
Love football, hate antifa.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. augusztus 29., péntek 12:53

Tavaly 9k volt elorendelve,most 11. Valoszinuleg a next-gen miatt.(Es sztem kicsit dragabb is marad egy ideig) En elorendelem,nem akarok napokkal kesobb bekapcsolodni,mar nagyon varom.
Stresszlabda tavaly is volt,nem hasznaltam,csak nrha racsaptam az asztalra :D Ha nagyon unatkozok dobalom a falnak :D


Szoval szerintem rendelt elo nyugodtan :) (csak komteollert is vegyel hozza ha nincs)

Azt meg elore nem tudni h bugos lesz-e.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2014. augusztus 29., péntek 12:35

PC-re Auchan+Tescoban 9ezer szokott lenni az első héten(?).

Avatar
Becksy23
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2013. november 25., hétfő 16:00
Kedvenc játékosaid: Beckham, Scholes, Modric, Nani, Varane, James
Kedvenc csapatod: Manchester United, Real Madrid, Portugália, New England Patriots
Tartózkodási hely: Sopron

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Becksy23 » 2014. augusztus 29., péntek 11:31

Ewr írta:
füst írta:Gondolkozok hogy megrendeljem-e a FIFA 15-öt PC-re, mert *a fene a mocskos pofámat, éppen megengedhetem magamnak, meg mégiscsak next gen, és most sikerült beruházni egy 27"-os monitorra, szóval szeretném egy kicsit kiélvezni. Még életemben nem vettem meg FIFÁt -*ozott tagmondat ide ismét beilleszthető-, ezért nem mozgok otthonosan a témában, és ezért szivesen fogadnék 1-2 tanácsot. Vajon érdemes 11K-ért most beruházni? Vagy az internet egy rejtett zugában lehet találni olcsóbbért? Esetleg az üzletekben 1-2 hét után lényegesen olcsóbb lesz? Mintha a 14-et 8K-ért dobálták volna az emberhez tavaly az auchanban. Nem tudom, mi ilyenkor a trend? A fenti 11K-s összegnél jobb ajánlatot nem találtam, viszont nem túl bizalomgerjesztő, hogy ajándék stresszlabdát(!) adnak a játék mellé. Vagy hagyjam a fenébe, mert a nextgen miatt úgyis bughalmaz lesz? help?
Szerintem Fifát sosem szabad rögtön megjelenés napján megvenni. Én konzolon játszok és ott az a tapasztalatom, hogy nagyon gyorsan leesik az ára pár ezer forinttal. Ez nem tudom, hogy így van-e PC-n is, de azt tanácsolom várj pár hónapot a vásárlással. :)
Szerintem megéri előrendelni, 1-2 ezer forint nem ér több hónapos várakozást. Már alig várom hogy megjöjjön :mrgreen:
Navas - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Verratti, Modric, Kroos - Bale, Benzema, Ronaldo

Casilla, Nacho, Coentrao, Casemiro, Isco, Lucas Vazquez, Lacazette

Yanez, Vallejo, Hugo Mallo, Kovacic, Asensio, Odegaard, Mariano

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Ewr » 2014. augusztus 29., péntek 1:02

füst írta:Gondolkozok hogy megrendeljem-e a FIFA 15-öt PC-re, mert *a fene a mocskos pofámat, éppen megengedhetem magamnak, meg mégiscsak next gen, és most sikerült beruházni egy 27"-os monitorra, szóval szeretném egy kicsit kiélvezni. Még életemben nem vettem meg FIFÁt -*ozott tagmondat ide ismét beilleszthető-, ezért nem mozgok otthonosan a témában, és ezért szivesen fogadnék 1-2 tanácsot. Vajon érdemes 11K-ért most beruházni? Vagy az internet egy rejtett zugában lehet találni olcsóbbért? Esetleg az üzletekben 1-2 hét után lényegesen olcsóbb lesz? Mintha a 14-et 8K-ért dobálták volna az emberhez tavaly az auchanban. Nem tudom, mi ilyenkor a trend? A fenti 11K-s összegnél jobb ajánlatot nem találtam, viszont nem túl bizalomgerjesztő, hogy ajándék stresszlabdát(!) adnak a játék mellé. Vagy hagyjam a fenébe, mert a nextgen miatt úgyis bughalmaz lesz? help?
Szerintem Fifát sosem szabad rögtön megjelenés napján megvenni. Én konzolon játszok és ott az a tapasztalatom, hogy nagyon gyorsan leesik az ára pár ezer forinttal. Ez nem tudom, hogy így van-e PC-n is, de azt tanácsolom várj pár hónapot a vásárlással. :)

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: füst » 2014. augusztus 29., péntek 0:12

Gondolkozok hogy megrendeljem-e a FIFA 15-öt PC-re, mert *a fene a mocskos pofámat, éppen megengedhetem magamnak, meg mégiscsak next gen, és most sikerült beruházni egy 27"-os monitorra, szóval szeretném egy kicsit kiélvezni. Még életemben nem vettem meg FIFÁt -*ozott tagmondat ide ismét beilleszthető-, ezért nem mozgok otthonosan a témában, és ezért szivesen fogadnék 1-2 tanácsot. Vajon érdemes 11K-ért most beruházni? Vagy az internet egy rejtett zugában lehet találni olcsóbbért? Esetleg az üzletekben 1-2 hét után lényegesen olcsóbb lesz? Mintha a 14-et 8K-ért dobálták volna az emberhez tavaly az auchanban. Nem tudom, mi ilyenkor a trend? A fenti 11K-s összegnél jobb ajánlatot nem találtam, viszont nem túl bizalomgerjesztő, hogy ajándék stresszlabdát(!) adnak a játék mellé. Vagy hagyjam a fenébe, mert a nextgen miatt úgyis bughalmaz lesz? help?

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. augusztus 28., csütörtök 23:22

VanillaSky írta:Áhh, ezért megérte kiszórnom azt a 10 dollárt. :lol: Az EAt mindig jó érzés gazdagítani. Messivel butulok a gyakorlómissziókban. Nyomd hosszan röviden szóköz+célzás+csavart+emelt labda meg kerülgesd a bóját fél perc alatt. Talán ha lesz kontrollerem jobb lesz addig megy a kukába a játék.
Kontroller nelkul sz*rt se er szerintem. Ruhazz be egyre. 2-3k-ert mar kapsz egyet amivel elleszel. :D (bar most mat onlinehoz kicsit keso,mert jon lassan a 15,de 10 dollart megert szerintem)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 21 regisztrált és 0 vendég