FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: füst » 2021. október 29., péntek 19:50

Felnőtt embernek nem való, a tavalyit vettem meg, és idegzsábát kaptam attól, hogy volt végre este fél órám két meccsre, és az addig jó játékosaim hirtelen lassúak lettek és pontatlanok.
Köszönöm elég volt, effektíve ha 2 hónapig élveztem valamennyire a játékot, de tavasz végén amikor újra elővettem már halott volt az egész mert mindenki a 22-t várta. :D
Egy forintot nem fogok többet fifára áldozni, amúgyis a paradox játékok a legjobbak. :D

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. október 29., péntek 19:33

A jatek is tud szarsagokat, de a kozosseg fele is gyoker. Irritalo, idiota unneplesek, bunteto elott kilep... A tobbi hulyeseggel nehezen elvezheto. Mondjuk az a heti 1-2 ora pont eleg is. SBCk jok legalabb.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. október 29., péntek 15:15

Berti írta:

Amúgy ez a haverom dolog hogy zajlik? Ő játszik és te pedig nézed közben? :mrgreen:
Régen Fifán éltem, top5 játékos voltam anno PSen online a magyarok között fifa 12-13-14 környékén, még emlékszem a Fifa 13at egy magyar online versenyen nyertem meg magamnak PS3ra és megjelenéskor postázták :lol: :mrgreen:

Egyszerűen besokalltam a játékból, hiába voltam jó, mert egy szar sajnos a játék.

Egyik meccsen fasza mindenki, a másikon meg egy labdát nem tudnak átvenni meg lényegesebben lassabb mindenki, az ellenfél meg repül... :lol: Scripltelt szar dolgokról már nem is írok. Ez nem normális bakker, hogy ekkora különbségek legyenek meccsek közt, amire nem vagy befolyással. Ez egy vicc. Ölöd bele az időt, van jó taktikád, csapatod, fasza minden, azt puff, kövi pillanatban mindenki nulla.
Illetve pay to win a fifa nagyon, ez se tesz jót neki.

Szóval én imádom mai napig a Fifát, de egyszerűen nem vágyok rá, hogy játszak vele csak néha-néha, mert kiidegel telibe.
Van egy barátom, neki csinálgatom az SBCget meg építgetjük közösen a csapatát, mert egyszerűen már régen is imádtam Fifának ezt a részét, elég jó squad builder is vagyok emiatt.

Pár napja átmentem hozzá, játszottam PS5ön 2 meccset, ő már elitebe van Div Rivalsben, első meccsen 6 expected gólt, másodikon 5.2, összesen volt majdnem 30 kapuralövésem, rúgtam 3 gólt, abból 1 tizi :lol: :lol: :lol: Befejezések nem mentek egyedül, elég nehéz az ideiben, főleg, hogy nem is játszok vele nagyon. :mrgreen:

És nekem tökéletesen elég ennyi a Fifából, nem kúrom fel magam, mégis meg van a kis Fifa feelingem :D

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. október 29., péntek 14:47

https://www.futbin.com/22/squad/2298364

Na nekem ez a kezdom most ugy, hogy eddig 85 meccset jatszottam osszvissz, es meg nem is wleztem. Div3 vagyok rivalsba, mondjuk most hetvegere lesz idom szoval bejutottam a wlbe is. Ebbol a csapatbol csak Courtois, Ljungberg, Cahill es Dest tradable, mindenki mast nyitottam vagy sbc. Igazabol csak full funbol jatszok neha meccseket, rakom ki a kis szines lapokat meg csinalom az adott sbcket es ennyi. :)

A formaciom pedig 41212, Fekir cam, Ljungberg es Politani st, a tobbi pedig adott.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2632
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2021. október 29., péntek 14:46

En mondjuk egyaltalan nem tolok WL-t, sweatfest gondolom az egesz. Rivalsban div2-n nem is nagyon akarok tuljutni, mar itt is boven jonnek szembe a Messi, Neymar, Mbappe teamek, annyi meg nekem sincs benne, hogy folyamat kuzdjek.

Ez a csapat, teljesen jol elvagyok vele.

https://www.futbin.com/22/squad/2010751

Mostovoit nyitottam egy 7,5k-s pakkbol, meg Kante esett egy PP-bol, Alaba OTW pedig az elejetol van. A tobbi jatekost venni kellett.

SBC-k kozul jatekost meg nem csinaltam, a MM altalaban legalabb nullan zar, azt erdemes. De mivel a piac nagyon alacsonyan van, igy kis kockazat van a gyengebb packokert kirakott SBC-ken is.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. október 29., péntek 14:18

Marky írta: WL-t kell tolni, ha eljutsz rank3-ig, akkor coin+pakkokbol fixen osszeszedsz 80-at es a Rivalst is ki kell maxolni 7 winnel minden heten. En nem jatszok gep ellen es idom sincs napi 5 orat grindelni szoval Mbapperol mar day1 lemondtam :D
Csak a WL kvali megint elég mák függő, lassan meg csapat függő is, ahogy nyílik az olló.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. október 29., péntek 14:12

WL-t kell tolni, ha eljutsz rank3-ig, akkor coin+pakkokbol fixen osszeszedsz 80-at es a Rivalst is ki kell maxolni 7 winnel minden heten. En nem jatszok gep ellen es idom sincs napi 5 orat grindelni szoval Mbapperol mar day1 lemondtam :D

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. október 29., péntek 13:43

Egyébként rohadt nagy mák is kell hozzá. Nekem pl a legnagyobb eladható nyitásom egy Donnarumma volt, untrade meg egy Mendy.

adam_1519
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2021. október 29., péntek 12:15

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: adam_1519 » 2021. október 29., péntek 13:42

Caraway írta:
ferni írta:
SBCket csinálni folyamat, játszani, WL, Div Rival, adnak szépen pakkot meg mondjuk nem 0 chemin játszani valakit a csapatodban is hasznos.

Olcsó mindenki is, elég jó csapatokat lehet építeni elég hamar, aztán jön a szakadék egy idő után, ahol Bappé, Messi, Neymar, CR a kövi lépés már.


Tipp, Morientes csak 220k most, nevetségesen olcsó és köröket ver az ilyen 500k-s icon csatárokra.

Most itt tart a haverom csapata, úgy hogy csak az Ultimate Edition 4600 Fifa pont, ami úgy mond plusz pénz volt ráköltve.

https://www.futbin.com/22/squad/2295174
Epp most probalgatom en is a Hero lapokat. Ljungberget es Cahillt vettem meg eddig. Elobbi nagyon jo csatarba, utobbi eleg gyengusz a kozeppalyan, de egyelore elfer. Amugy ez a Morientes illene is Ljungberg melle, csak mar igyis van tamadonak egy szines Politano + Fekir es meg Isakot is jo lenne kiprobalni.

Ja es nekem is Sbckbol lett coinom, peldaul Kdbt ketszer is kinyitottam, az mar instant 250 k volt. :D
Melyik SBC-ket érdemes csinálni?

Avatar
Berti
Hozzászólások: 3422
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 20:57

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Berti » 2021. október 29., péntek 13:38

ferni írta:
adam_1519 írta: Sziasztok,
Olvasni szoktalak csak titeket, tippeket szeretnék kérni, hogy hogyan lehet hatékonyabbnak lenni FUT-ban? Elég zavaró, hogy az ellenfélnél olyan játékosok futkároznak akiknek az ára bőven 100K fölött vannak. Hogy lehet ez? Ennyi pénzt ölnek bele? Vagy valamit én csinálok rosszul, hogy nincs ilyenre COIN-om? :D

Bármilyen tippet szivesen veszek.

Ilyen a csapatom jelenleg:
https://www.futbin.com/22/squad/2294610
SBCket csinálni folyamat, játszani, WL, Div Rival, adnak szépen pakkot meg mondjuk nem 0 chemin játszani valakit a csapatodban is hasznos.

Olcsó mindenki is, elég jó csapatokat lehet építeni elég hamar, aztán jön a szakadék egy idő után, ahol Bappé, Messi, Neymar, CR a kövi lépés már.


Tipp, Morientes csak 220k most, nevetségesen olcsó és köröket ver az ilyen 500k-s icon csatárokra.

Most itt tart a haverom csapata, úgy hogy csak az Ultimate Edition 4600 Fifa pont, ami úgy mond plusz pénz volt ráköltve.

https://www.futbin.com/22/squad/2295174
Amúgy ez a haverom dolog hogy zajlik? Ő játszik és te pedig nézed közben? :mrgreen:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2021. október 29., péntek 13:22

ferni írta:
adam_1519 írta: Sziasztok,
Olvasni szoktalak csak titeket, tippeket szeretnék kérni, hogy hogyan lehet hatékonyabbnak lenni FUT-ban? Elég zavaró, hogy az ellenfélnél olyan játékosok futkároznak akiknek az ára bőven 100K fölött vannak. Hogy lehet ez? Ennyi pénzt ölnek bele? Vagy valamit én csinálok rosszul, hogy nincs ilyenre COIN-om? :D

Bármilyen tippet szivesen veszek.

Ilyen a csapatom jelenleg:
https://www.futbin.com/22/squad/2294610
SBCket csinálni folyamat, játszani, WL, Div Rival, adnak szépen pakkot meg mondjuk nem 0 chemin játszani valakit a csapatodban is hasznos.

Olcsó mindenki is, elég jó csapatokat lehet építeni elég hamar, aztán jön a szakadék egy idő után, ahol Bappé, Messi, Neymar, CR a kövi lépés már.


Tipp, Morientes csak 220k most, nevetségesen olcsó és köröket ver az ilyen 500k-s icon csatárokra.

Most itt tart a haverom csapata, úgy hogy csak az Ultimate Edition 4600 Fifa pont, ami úgy mond plusz pénz volt ráköltve.

https://www.futbin.com/22/squad/2295174
Epp most probalgatom en is a Hero lapokat. Ljungberget es Cahillt vettem meg eddig. Elobbi nagyon jo csatarba, utobbi eleg gyengusz a kozeppalyan, de egyelore elfer. Amugy ez a Morientes illene is Ljungberg melle, csak mar igyis van tamadonak egy szines Politano + Fekir es meg Isakot is jo lenne kiprobalni.

Ja es nekem is Sbckbol lett coinom, peldaul Kdbt ketszer is kinyitottam, az mar instant 250 k volt. :D

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. október 29., péntek 12:54

adam_1519 írta: Sziasztok,
Olvasni szoktalak csak titeket, tippeket szeretnék kérni, hogy hogyan lehet hatékonyabbnak lenni FUT-ban? Elég zavaró, hogy az ellenfélnél olyan játékosok futkároznak akiknek az ára bőven 100K fölött vannak. Hogy lehet ez? Ennyi pénzt ölnek bele? Vagy valamit én csinálok rosszul, hogy nincs ilyenre COIN-om? :D

Bármilyen tippet szivesen veszek.

Ilyen a csapatom jelenleg:
https://www.futbin.com/22/squad/2294610
SBCket csinálni folyamat, játszani, WL, Div Rival, adnak szépen pakkot meg mondjuk nem 0 chemin játszani valakit a csapatodban is hasznos.

Olcsó mindenki is, elég jó csapatokat lehet építeni elég hamar, aztán jön a szakadék egy idő után, ahol Bappé, Messi, Neymar, CR a kövi lépés már.


Tipp, Morientes csak 220k most, nevetségesen olcsó és köröket ver az ilyen 500k-s icon csatárokra.

Most itt tart a haverom csapata, úgy hogy csak az Ultimate Edition 4600 Fifa pont, ami úgy mond plusz pénz volt ráköltve.

https://www.futbin.com/22/squad/2295174

adam_1519
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2021. október 29., péntek 12:15

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: adam_1519 » 2021. október 29., péntek 12:30

Sziasztok,
Olvasni szoktalak csak titeket, tippeket szeretnék kérni, hogy hogyan lehet hatékonyabbnak lenni FUT-ban? Elég zavaró, hogy az ellenfélnél olyan játékosok futkároznak akiknek az ára bőven 100K fölött vannak. Hogy lehet ez? Ennyi pénzt ölnek bele? Vagy valamit én csinálok rosszul, hogy nincs ilyenre COIN-om? :D

Bármilyen tippet szivesen veszek.

Ilyen a csapatom jelenleg:
https://www.futbin.com/22/squad/2294610

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. október 8., péntek 11:30

ferni írta:
69erssam írta:

Mi történt a játékkal, hogy kb már a nulladik napon ilyen csapatot össze lehet állítani?
250ezret SBCztem össze, csak az alap SBCk amik a játékba vannak alapból nagyon jól hoznak, Marquee is jól hoz, lett nyitva utána egy IF Jesus meg most egy Frank De Jong, a többi meg Div Rival meg FutChamps tudtommal.


SBC nagyon jó dolog csak foglalkozni kell vele.

Pedig úgy jött az a 250 hogy olyan óriásit nem is nyitottam, csak pl minden non rare gold lap 600ért ment az elején.
Aztán mikor az SBC-kből kinyitod a Kroos, Verratti, Rodri 3ast, akkor agyfaszt kapsz. True Story :lol:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. október 8., péntek 9:14

69erssam írta:
ferni írta: Hát a haveromnak akinek segítettem a csapatot összerakni néztem ma 4 meccsét, 4231, a Goretzka Pogba duó kb magától szűrt, nagyon betegek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
link

Cut Pass Lanes elég jól megy náluk
Mi történt a játékkal, hogy kb már a nulladik napon ilyen csapatot össze lehet állítani?
250ezret SBCztem össze, csak az alap SBCk amik a játékba vannak alapból nagyon jól hoznak, Marquee is jól hoz, lett nyitva utána egy IF Jesus meg most egy Frank De Jong, a többi meg Div Rival meg FutChamps tudtommal.


SBC nagyon jó dolog csak foglalkozni kell vele.

Pedig úgy jött az a 250 hogy olyan óriásit nem is nyitottam, csak pl minden non rare gold lap 600ért ment az elején.

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2021. október 8., péntek 7:41

ferni írta: Hát a haveromnak akinek segítettem a csapatot összerakni néztem ma 4 meccsét, 4231, a Goretzka Pogba duó kb magától szűrt, nagyon betegek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
link

Cut Pass Lanes elég jól megy náluk
Mi történt a játékkal, hogy kb már a nulladik napon ilyen csapatot össze lehet állítani?

filatáska
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: filatáska » 2021. október 7., csütörtök 22:51

kiserik írta: És nem unalmas minden meccset a PSG-MU páros ellen nyomni? :mrgreen:
Ez valótlanság, 21-ben senki nem volt MU-val! :mrgreen:
Jogos a felvetés.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. október 7., csütörtök 22:32

Hát a haveromnak akinek segítettem a csapatot összerakni néztem ma 4 meccsét, 4231, a Goretzka Pogba duó kb magától szűrt, nagyon betegek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
link

Cut Pass Lanes elég jól megy náluk

kiserik
Hozzászólások: 5750
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik » 2021. október 7., csütörtök 22:09

Összeállt a csapat: https://www.futbin.com/22/squad/1233159

SB-ben WC szinten remek kis csapat, persze Puskás csak loan. Rivalsot csak hetente 7 győzelemig játszom max, ott Bale-Dembele, Kroos-Valverde, Modric-Berchiche cserékkel operálok. Mendyre még sajnálom a pénzt.
filatáska írta: Amúgy sokszor olvasom, hogy idegeli az embereket a FUT, időt és energiát beleölve. Elég jó fifásnak gondolom magam, 21-ben sima online seasonsbe 50 meccs után buktam az első pontjaim.
A kérdésem, miért nem játszátok sima online seasons-t Reallal? Igazi csapatok, nincs minden poszton futobolond az ellenfélnél, móka az egész. :)
És nem unalmas minden meccset a PSG-MU páros ellen nyomni? :mrgreen:

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: chronic » 2021. október 7., csütörtök 17:40

filatáska írta: Amúgy sokszor olvasom, hogy idegeli az embereket a FUT, időt és energiát beleölve. Elég jó fifásnak gondolom magam, 21-ben sima online seasonsbe 50 meccs után buktam az első pontjaim.
A kérdésem, miért nem játszátok sima online seasons-t Reallal? Igazi csapatok, nincs minden poszton futobolond az ellenfélnél, móka az egész. :)
Én azt nyomom mikor megunom a futot,nagyjabol marciustól. :mrgreen:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 23 regisztrált és 0 vendég