FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
bla255
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:10
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Luka Modric, Gareth Bale, Lahm
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Stockport County

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: bla255 » 2013. szeptember 15., vasárnap 19:39

Monkey írta: Na sikerült kibogoznom, de nekem ez se oldotta meg. Mind1, megvárom teljeset addig nem veszek gépembe semmit. Ha tudnám hogy az Ati Radeon HD 4600 kártyám miatt nem indul el vennék egy másikat de nem tudom mi a baj, potyára meg nem veszek másikat 30-40k-ért aztán lehet nem is azzal van a gond.
Potyára ne is, demoból sok minden ki van bontva, lehet pont az is ami kellene a radeonodhoz (Kitudja, miket követnek el a vásárlás élénkítése érdekében..) Mindenféleképp várd ki a 25.-ét, aztán egy tört full játékkal megkell lesni, ha nem megy, akkor max. havertól egy gyors kölcsönkért kártya és teszt.

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. szeptember 15., vasárnap 18:05

ATI: Get RadeonPro make a profile with the FIFA 14 Demo,select it,click on Profile > Visual and add these settings: Anti-Aliasing = Application Controlled, Anti-Aliasing Filter = Multisampling, Anti-Aliasing Mode = Multi Sample, Anisotropic Filtering = Application Controlled. From the Advance and Tweak tabs turn OFF Vsync & Tripple Buffering.

Elvileg ez lehet még egy gyógyír a hibára, Radeonosoknál.
Na sikerült kibogoznom, de nekem ez se oldotta meg. Mind1, megvárom teljeset addig nem veszek gépembe semmit. Ha tudnám hogy az Ati Radeon HD 4600 kártyám miatt nem indul el vennék egy másikat de nem tudom mi a baj, potyára meg nem veszek másikat 30-40k-ért aztán lehet nem is azzal van a gond.

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. szeptember 15., vasárnap 16:09

ATI: Get RadeonPro make a profile with the FIFA 14 Demo,select it,click on Profile > Visual and add these settings: Anti-Aliasing = Application Controlled, Anti-Aliasing Filter = Multisampling, Anti-Aliasing Mode = Multi Sample, Anisotropic Filtering = Application Controlled. From the Advance and Tweak tabs turn OFF Vsync & Tripple Buffering.

Elvileg ez lehet még egy gyógyír a hibára, Radeonosoknál.
Erről nem tudnál valamilyen magyar leírást adni mert angolom enm túl erős :D

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 15., vasárnap 12:35

ferni írta:
fringsquad írta:játszottam pár meccset amiből az jött le nekem, h könnyebb a védekezés, de nehezebb a passzolgatás ez miatt pedig a támadásaim is kevesebbszer érnek célt. én nem fogom megvenni... ez egy frissített 13. több semmi.
annyira nevetséges, hogy sokan egy demoból és azon belül is pár meccsből ítélnek meg egy teljes játékot... :lol:
pöppet vicces :)
és ez még a jobbik eset. A kedvencem az amikor olyan haverjaim akik kb nálam Fifáznak évben 4-szer, azok mondják, hogy miért veszem meg minden évben, mikor ugyanaz a játék, csak a mezek mások meg az átigazolásokat megcsinálják. :roll: Ezeken nagyon ki tudok akadni. Persze nincs annyi változás, mint a GTA4 meg az 5 között, de azért bőven újítanak évről-évre. Kimaradna 5 év két Fifa között, akkor erre is menne a recsi mindenhol :mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 15., vasárnap 11:46

ferni írta: amúgy gondolkozok az Ultimate Edition beszerzésén, 4000 Ft+ és kapsz mellé 24 Fut csomagot, elég kedvező ár, utána lehet számolni.
utána néztem ennek...
Ultimate Editon kb annyi, hogy + 24 Gold Pack és most olvastam, hogy ezt a 24et nem egybe kapod meg, hanem hetente kapsz egyet.... hát bakker... :lol: ha annyira kell majd csomag, akkor veszek abból a 4000ből inkább azonnal kb 14-15t, a fene fog várni a heti 1re...
le is mondtam az Ultimate Edition előrendelésemet és be is rendeltem a sima verziót :ike:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 15., vasárnap 0:10

Na ha mindenkit sikerül eladni akit vettem amennyiért akarom akkor lesz 1300ból 6000em.Kezdetnek Kezdő FUTesnek mondhatóként okés. Valbuenát 3x vettem és összesen 800 haszonnal adtam őket tovább :mrgreen:
Gondolkodok hogy építsem-e már előre a csapatomat mert drágul a nép,de majd csak akkor ha lesz több zsém. Mire megjön a gém meg elkezdem azon tolni szépen összeszedem a pénzt.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 14., szombat 14:47

megnyílt a FUT 14 Web App-ja, lehet kereskedni a kapott dolgokból...

amúgy lecsekkkoltam és van jó pár olyan makker kcsg, akiknek már leesett egy Bale meg ilyenek... gondolom már CReket meg Messiket is találtak már..... :roll:

amúgy gondolkozok az Ultimate Edition beszerzésén, 4000 Ft+ és kapsz mellé 24 Fut csomagot, elég kedvező ár, utána lehet számolni.

Avatar
bla255
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:10
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Luka Modric, Gareth Bale, Lahm
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Stockport County

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: bla255 » 2013. szeptember 14., szombat 1:44

szilamer írta:valaki nem tudja, hogy miért mikrolaggol? Már a fifa 13 is laggol. Eleinte semmi baj nem volt játszodtam vagy 3 hónapot aztán abbahagytam most meg akartam játszani és nagyon laggol.
i3 2.2, 4 gb ram, 1 gb geforce vidikari...
Ha lesnéd a Fórumot és nem szeretsz alt+tabozni van egy home-made gyógyírem erre a hülyeségre.

Lényeg: GeForce '13mas drivereken valamiért a D3DOverrideot nem tudja írni a Fifaconfig, így a vsync és a pufferelés megakad az alkalmazásba.

Következőt kell tenni, hogy ez ne legyen: NV Vezérlőpultja -> 3D beállítások kezelése -> fifa13.exe és ->
Előre reprodukált képkockák száma: 4
Függőleges szinkronizálás: Be / Ki (ezt fifaconfigben lesd meg hogy van neked, úgy állítsd. :) )
Többmegjelenítős/Kevert GPU-s gyorsítás: Egymegjelenítős teljesítmény mód

Elvileg ennyi kell neki, és eltűnik a mikrolag, viszont amit cserébe kapsz:
- Meccsből kilépéskor a hírszalag addig fog laggolni alul, míg be nem tölt a fő ablak
- Szabadrúgásnál előfordul némi mikrolag, de nem kibírhatatlan.
- A menü gördülékenyebb lesz, meccsek gyorsabban töltődnek valamennyivel, viszont a vinyót jobban igénybe veszi.

Avatar
bla255
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:10
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Luka Modric, Gareth Bale, Lahm
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Stockport County

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: bla255 » 2013. szeptember 14., szombat 0:39

Monkey írta: Hoppsz a régebbi videókártyám dobozát néztem :roll:
Ati Radeon HD 4600 van, ezzel működnie kéne?
Thx
ATI: Get RadeonPro make a profile with the FIFA 14 Demo,select it,click on Profile > Visual and add these settings: Anti-Aliasing = Application Controlled, Anti-Aliasing Filter = Multisampling, Anti-Aliasing Mode = Multi Sample, Anisotropic Filtering = Application Controlled. From the Advance and Tweak tabs turn OFF Vsync & Tripple Buffering.

Elvileg ez lehet még egy gyógyír a hibára, Radeonosoknál.

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 13., péntek 14:06

fringsquad írta:játszottam pár meccset amiből az jött le nekem, h könnyebb a védekezés, de nehezebb a passzolgatás ez miatt pedig a támadásaim is kevesebbszer érnek célt. én nem fogom megvenni... ez egy frissített 13. több semmi.
annyira nevetséges, hogy sokan egy demoból és azon belül is pár meccsből ítélnek meg egy teljes játékot... :lol:
pöppet vicces :)

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. szeptember 13., péntek 13:50

ASUS K55V
CPU: Intel® Core™ i3-3110M Processor, 2.40 GHz
ODD: DVD Sup.MTI.
HDD: 750GB
Memory: 6GB
OS: Free DOS
Video: NVidia GeForce 610M 2GB

A FIFA mûködik rendesen, végigtoltam a GTA IV-et is, de itt valami bekavart. :/
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
fringsquad
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 19:10
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. szeptember 13., péntek 12:54

játszottam pár meccset amiből az jött le nekem, h könnyebb a védekezés, de nehezebb a passzolgatás ez miatt pedig a támadásaim is kevesebbszer érnek célt. én nem fogom megvenni... ez egy frissített 13. több semmi.
carvajal.bale.vidal.jesé

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. szeptember 13., péntek 10:52

A helyzet az, az hogy Radeon X550 nem támogatott a Fifa által(A fifa már újabb SM modelű kártyákat támogat csak).

Részletes lista, mely videokártyákat támogatja a FIFA14:
http://themsnproject.atw.hu/fifasupport.html
Hoppsz a régebbi videókártyám dobozát néztem :roll:
Ati Radeon HD 4600 van, ezzel működnie kéne?
Thx

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. szeptember 13., péntek 7:33

lordgabi írta:lehetetlen küldetés volt a 13-at elindítani.
miért? nem értem, maximum azért nem indulhatott mert nem bírta a laptop :mrgreen:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. szeptember 13., péntek 0:34

Én is kipróbáltam, a lényeg, hogy szépen fog futni, jó lesz (bár jó lenne egy dzsojsztikot is beújítani majd)... :)

+ ismét megjegyzem, remélem a PES14-et majd úgy adják ki, hogy laptopon is tolhassam, mert hiába megvolt minden, lehetetlen küldetés volt a 13-at elindítani. :ike:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
dzsihad91
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. szeptember 12., csütörtök 13:01

A demo nekem is nagyon bejön, a gameplay-t nagyon eltalálták most, a menü rendszer is szép átlátható, modern...de ez akkor is csak egy FIFA 13.2 nem pedig 14, legalább annyi lehetne az EA-ben hogy olcsóbban adják.Foltozgatások történtek csak, végre sikerült megcsinálni normálisan a Bernabeu-t, (nem 5 km van a pálya és a nézők) között meg még pár stadion(Anfield,Allianz,Signal Iduna).

Minden esetre idén a Pes lesz a nyerő nálam az ütni fog, de a fifát se hanyagolom el mert tényleg jól kijavították a 13 hibáit.Aztán majd 2018ra talán megkapjuk a nextgen verziót.................................. :-@ EA Sports,It is the same...

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 11., szerda 19:19

Ibra az isten eddig.Neymar jó még .Puyol elég hülye ha az ellenfélnél van :D Reust még nem hasznàltam eleget. Menez jobbszélsőbe nagyon bejön.
A többiről majd ha meglesz az egész. Írtam hosszabban de befagyott és nem írom újra.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 11., szerda 18:40

___Samy___ írta:csak sikerült beszereznem a demót xboxra, és toltam vele egy meccset
első benyomás alapján sokkal élethűbb az egész, a mozgás, a dinamika, minden
alig várom, hogy jöjjön a teljes :)
Jaja, nekem is tetszik. Bár toltam egy meccset a PSG-vel (átpártoltam :mrgreen: ), és Cavaninak kissé darabos a mozgása. :mrgreen:
Bale meg még a Spursben van. :D

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8197
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 11., szerda 18:39

ment a pü
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 11., szerda 18:36

___Samy___ írta:csak sikerült beszereznem a demót xboxra, és toltam vele egy meccset
első benyomás alapján sokkal élethűbb az egész, a mozgás, a dinamika, minden
alig várom, hogy jöjjön a teljes :)
:ozil: Hogy csináltad? :kivagyhe:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 22 regisztrált és 0 vendég