FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 10., péntek 23:13

Galacticos írta: Level 17nel vagyol seasonsbe.
Szerintem kb egy heten belul megvagyok a tokenekkel is. Oblakot vagy terstegent mar neztem en is csak azok meg dragabbak majd a jovoheti rewardbol.
Most ugyis weekend leaguezek hatha onnan is osszejon valami arra tartalekoltam egy 92es essien es 93as hugo sanchezt 7 meccsre :lol: machist megvettem egesz jo aron 20k-ert, majd most kiprobalom.
94es puyol jo lehet? Arra pont lenne tokenem is. Szurkoloi hova tartozas annyira nem zavar, grizmannba is gondolkodtam meg van egy sima ucl vidalom az cserekent egyik leghasznosabb jatekosom.
Puyol nem rossz. En inkab a packot valasztanam,mert sok jo lap johet,meg Puyol nem a legyorsabb,a Shadownak meg vedekezest nezve nem sok ertelme van rajta,de neked Puyol biztosabb valasztaskent fekudhet. Viszont szerintem inkabb vard ki a Maldini primeot,nemsokara jon a swaps 2.felvonasa,tovabbi tokenekkel.Overmars se rossz,de neked felesleges,esetleg meg Dalglish 16ert aki jo lehetne a kozepes aruak kozul.+Bergkamp,Petit,Cannavaro,Kaka talan,en tulzottan nem ajanlom,de lehet,hogy csak nekem nem fekudt. 22 tokenbol mar lehet egy Maldini+Puyol duod. De lehet jobb elobb Maldini,aztan eldontod mi legyen a maradekkal.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. április 10., péntek 15:28

Marci77 írta:
Galacticos írta: itt a mostani csak balhatvedbe bernat van mar.
50k korul van most a coinom es nem sokara meg lesz a 9 meg a 10 tokenem.
Februarba kezdtem, a masik csapatom is hasonlo volt, inaki helyere kene a 86os inaki elol, mrg egy daralo kp-s arra meg a 87es thomas parteyt neztem ki.
Ez remélem csak ingame néz így ki,és alapban nem így kezdesz. 433ban kezdj.Így
Ne 4 chemen legyen Hazard,és mellette Asensio meg Moi Gomez is 7(utóbbira majd tegyél Enginet vagy valamit,basic chelyett :D). Kezdj 4-3-3ban,Hazard lesz akkor csak 7 chemen(alapban 5,de Laligas edző+loyalty 10 meccs után ad 1-et hozzá).És ingame váltasz a 41212re,vagy amire akarsz.
Másik,hogy ennél az Inakinál bőven tudsz jobbat ennyi pénzből is,odaraktam őket a padra. Machís a legjobb mert 4* 4*,gyors,sniperrel neked tökéletes lehet,és nem drága.Isak Totw moments is elég jó opció. Aspas Scream(És véletlenül se a totw moments,az rosszabb lap,és a másik 2 előbb említettet akkor már előbb használnám) elég korrekt lap,bár Machís neked jobban feküdhet,ha Inakit szeretted.4.opció még Gameiro Scream is lehet. De legolcsóbb és lehet,hogy a legjobb megoldás is Machís. Nem baj,ha nincs pénzed Inaki 86os lapjára még.
Partey nem rossz választás,de előbb szerintem Inakit cseréld le a fentebb említettek valamelyikére.Hector Herrera WR lapja se rossz
Más akin javítanék az Carvajal,főleg,hogy nem Shadow-val használod(ami érthető,mert az drága),így mindenképp Semedot ajánlanám,aki alapban 92 pace,rá elég a egy sentinel vagy backbone. Még ha gondolom érzelmi döntés is,akkor is sima upgrade lenne. Vagy akkor Shadow-t szerezz Carvajalra.

Nem tudom hogy állsz a seasonnel,de ha elérnéd a maxos 30.szintet,akkor neked Carrasco jó választás lehet,kiválthatja simán Hazardot (elfér 7 chemen),akinek az árát meg elköltheted más posztokra.

Kapus poszton meg Ter Stegen szintén bőven jobb Courtoisnál,vagy Oblak,de csapaton belül Aréola WR is egyértelműen,csak hát ő drágább. De ha nem akarod a 2 rivális kapusát,akkor lehet a francia is cél :D (pl Carrasco elérésével a Hazardból kapott pénzzel)
Level 17nel vagyol seasonsbe.
Szerintem kb egy heten belul megvagyok a tokenekkel is. Oblakot vagy terstegent mar neztem en is csak azok meg dragabbak majd a jovoheti rewardbol.
Most ugyis weekend leaguezek hatha onnan is osszejon valami arra tartalekoltam egy 92es essien es 93as hugo sanchezt 7 meccsre :lol: machist megvettem egesz jo aron 20k-ert, majd most kiprobalom.
94es puyol jo lehet? Arra pont lenne tokenem is. Szurkoloi hova tartozas annyira nem zavar, grizmannba is gondolkodtam meg van egy sima ucl vidalom az cserekent egyik leghasznosabb jatekosom.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 10., péntek 13:03

Galacticos írta: itt a mostani csak balhatvedbe bernat van mar.
50k korul van most a coinom es nem sokara meg lesz a 9 meg a 10 tokenem.
Februarba kezdtem, a masik csapatom is hasonlo volt, inaki helyere kene a 86os inaki elol, mrg egy daralo kp-s arra meg a 87es thomas parteyt neztem ki.
Ez remélem csak ingame néz így ki,és alapban nem így kezdesz. 433ban kezdj.Így
Ne 4 chemen legyen Hazard,és mellette Asensio meg Moi Gomez is 7(utóbbira majd tegyél Enginet vagy valamit,basic chelyett :D). Kezdj 4-3-3ban,Hazard lesz akkor csak 7 chemen(alapban 5,de Laligas edző+loyalty 10 meccs után ad 1-et hozzá).És ingame váltasz a 41212re,vagy amire akarsz.
Másik,hogy ennél az Inakinál bőven tudsz jobbat ennyi pénzből is,odaraktam őket a padra. Machís a legjobb mert 4* 4*,gyors,sniperrel neked tökéletes lehet,és nem drága.Isak Totw moments is elég jó opció. Aspas Scream(És véletlenül se a totw moments,az rosszabb lap,és a másik 2 előbb említettet akkor már előbb használnám) elég korrekt lap,bár Machís neked jobban feküdhet,ha Inakit szeretted.4.opció még Gameiro Scream is lehet. De legolcsóbb és lehet,hogy a legjobb megoldás is Machís. Nem baj,ha nincs pénzed Inaki 86os lapjára még.
Partey nem rossz választás,de előbb szerintem Inakit cseréld le a fentebb említettek valamelyikére.Hector Herrera WR lapja se rossz
Más akin javítanék az Carvajal,főleg,hogy nem Shadow-val használod(ami érthető,mert az drága),így mindenképp Semedot ajánlanám,aki alapban 92 pace,rá elég a egy sentinel vagy backbone. Még ha gondolom érzelmi döntés is,akkor is sima upgrade lenne. Vagy akkor Shadow-t szerezz Carvajalra.

Nem tudom hogy állsz a seasonnel,de ha elérnéd a maxos 30.szintet,akkor neked Carrasco jó választás lehet,kiválthatja simán Hazardot (elfér 7 chemen),akinek az árát meg elköltheted más posztokra.

Kapus poszton meg Ter Stegen szintén bőven jobb Courtoisnál,vagy Oblak,de csapaton belül Aréola WR is egyértelműen,csak hát ő drágább. De ha nem akarod a 2 rivális kapusát,akkor lehet a francia is cél :D (pl Carrasco elérésével a Hazardból kapott pénzzel)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. április 10., péntek 10:47

Marci77 írta:
Galacticos írta: Winterrefresh bernat valakinek? O vagy egy 86os marcos alonso?
Látatlanban Bernat (arra célzok,hogy még nem próbáltam), szélsővédőnek kell a sebesség,még Carvajal is lassú,shadowval soso,nem hogy Alonso. Ráadásul Bernat dribling statjai elég jók,ami szintén nagy előny szélen. Alonsonál előbb játszatnám a base Semedot 7 chmen bal szélen :D Bernat tökéletes,amíg Lodira nem lesz pénzed. Amúgy most mi a csapatod,és mennyi pénzed van? :)
itt a mostani csak balhatvedbe bernat van mar.
50k korul van most a coinom es nem sokara meg lesz a 9 meg a 10 tokenem.
Februarba kezdtem, a masik csapatom is hasonlo volt, inaki helyere kene a 86os inaki elol, mrg egy daralo kp-s arra meg a 87es thomas parteyt neztem ki.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 9., csütörtök 23:00

Galacticos írta: Winterrefresh bernat valakinek? O vagy egy 86os marcos alonso?
Látatlanban Bernat (arra célzok,hogy még nem próbáltam), szélsővédőnek kell a sebesség,még Carvajal is lassú,shadowval soso,nem hogy Alonso. Ráadásul Bernat dribling statjai elég jók,ami szintén nagy előny szélen. Alonsonál előbb játszatnám a base Semedot 7 chmen bal szélen :D Bernat tökéletes,amíg Lodira nem lesz pénzed. Amúgy most mi a csapatod,és mennyi pénzed van? :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 9., csütörtök 14:39

Galacticos írta: Winterrefresh bernat valakinek? O vagy egy 86os marcos alonso?
Én bepróbáltam Bernátot, még Lodi előtt és hát egész jó volt, szépen ráteszed a shadow chemyt, aztán jó lesz az..
Alonso vs Bernat
Alonsót gyorsan felejtsd el, simán szétfutják.. :)

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. április 9., csütörtök 14:33

Winterrefresh bernat valakinek? O vagy egy 86os marcos alonso?

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8482
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. április 8., szerda 11:49

nem épít beadásokra a játék
a beadasokat mar el is felejtettem, elvezheto volt mikor pl offlineban valaki ellen jatszottal es ott volt a cavani-ibra duo a psg-ben :lol:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 8., szerda 11:46

'shutterisland írta: bar en nem igazan fifazok 2-3 eve, de a regebbi fifakban elegge mukodott ez.

4-3-3 munkas csapat.
kozepen 3 faradhatatlan csucsneger box2box-kent (pl regen egy vidal, ramires, yaya vagy manapsag talan egy kante, keita, ndombele all ehhez legkozelebb).
kozuluk a tamadasban legkevesbe fogalmatlanabb egy picit elorebb, illetve elore 3 gyors es/vagy eros, szivos jatekos. (pl hogy csak masodvonalas arcokat mondjak, a jo oreg ibarbo-doumbia-gervinho a korabbiakban :mrgreen: )
de alapvetoen a keretben, padon is hasonlo jellegu arcok.

annyira fizikalis es gyors volt a jatek, hogy az ero, sebesseg, munkabiras miatt ilyen felepitesu csapatokkal lehetett nagyon daralni.
meg a kozepesebb arcok is tobbet ertek, mint a papiron magasabb erteku, intelligensebb, de fizikai parameterekben gyengebb jatekosok.
minden odapattant, ott maradt a parharcokban es a jatek rohangalos mivolta miatt teljesen le lehetett dominalni azokat, akik esszel jatszanak.

az uj fifakra (18 utan) ez mar nem ennyire jellemzo ?
Annyira nem,mivel nem épít beadásokra a játék,jobban kell a jó wf és hogy tudja a labdát kezelni,passzolni a játékos,ne legyen túl darabos.


Eddigiekben annyira nem erőltettem az icon swapokat,mert nem volt elég időm meg kedvem,de most elkezdtem,jobban játszok majdnem a LaLigás firstowner csapatommal mint a simával :lol: Cél semmi extra,a packra megyek,aztán már elég nekem.Kezdőbbeknek nem éri meg,de azért már egész sok használható ember van. Vagy ha másnem magasabb rating ami jó sbckbe :mrgreen:

Enyém most valahogy így néz ki: https://www.futbin.com//20/squad/14800398
változtatom az embereket néha a kezdőben elsősorban elől. Meg Zidanet közben csak 1x használtam még a PrimeGrind miatt
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. április 8., szerda 0:55

Icon Swapból csak olyat érdemes kivenni, aki játék végéig jó lesz, ha már ennyi melót teszel bele.
Én Hagit vettem ki, nagyon imádtam, de ahogy lett egy CR Messi Neymar trióm és Messi el is vette a középső CAM posztját már is nem fért be annyira, de a jobb CAMba odafért azért, de nem volt mindig az igazi.
Icon Swap 1be nem véletlen nem tettek endgame playert.
Utólag Zanettit vettem volna talán ki, bár ott az a pace már lehet kevés lenne, szóval maradt volna Baby Rio, ő azért még sztem mindig top védő, még mindig 900k PSen, szóval utólag ez a kettő volt az okos lépés.

Icon Swap 2be, aki nem Essient vette ki, úgy hogy kigyűjthette az összeset az szimplán hülye, Sniper chemmel nagyon baszó lap, imádtam.

Icon Swap 3ba már több opció is van, de középtájékon Maldini magasan kiemelkedik.
Dalglish vagy Rush is jó lehet még, aki támadót akar, Moments Petit is end game CDM, de itt már poszt függő is kinek mi kell a csapatába, a top nevekből vannak jók.
Pl normális RWt nehéz találni, az a Garrincha meg elég baszó.

A lényeg olyat vegyél ki aki marad a játék végéig fixen.

11 kezdő emberből kivehettél 3at a kezdődbe ingyen, ez nagyon nagy help.
Paulinho is 160k volt anno az SBCje, Diego Carlos SBC 50-60k volt az elején, Ter Stegen nem drága, cserébe a legjobb kapus a játékban.
A semmiből lehetett idén baszó csapatot csinálni.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 7., kedd 21:04

Caraway írta: Kellett itt a fut-ról beszélnünk, erre most nyitottam egy Fut Birthday di Mariat, egyből el is kelt 780 ezerért. :mrgreen:
Menjél már valahova :vivo: , mostanában még 80feletti játékost sem nyitok, nemhogy 8kilóért.. :mrgreen:
ferni írta:
Galacticos írta: Litmanen, gattuso vagy trezeguet van valakinek? Par meccs es meglesz az eleg tokenem hozza csak nem tudom meg melyiket valasszam.
Egyik se, gyűjts még.
Jön még majd 12 a mostani 12höz
Egy Maldini pl csak 13 token, ő tutira megéri
Igaza van Ferninek, Gattusót vettem ki, de valahogy nem az igazi, van hogy hoz jó meccseket, de nem adja eléggé..
A másik kettő meg totál felejtős..
Nekem Maldini lesz a következő szerintem.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. április 7., kedd 20:26

kiserik írta:
Mindig is utáltam az OP, egyen PL huszárokat :lol:

Én ezzel fejeztem be annó:
https://www.futbin.com/20/squad/14777602
Lucas, Witsel meg Werner nagy királyok voltak a buli csapatomban, de a leginkább Havertz.
Nem illik.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. április 7., kedd 19:53

Kellett itt a fut-ról beszélnünk, erre most nyitottam egy Fut Birthday di Mariat, egyből el is kelt 780 ezerért. :mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. április 7., kedd 19:49

Galacticos írta: Litmanen, gattuso vagy trezeguet van valakinek? Par meccs es meglesz az eleg tokenem hozza csak nem tudom meg melyiket valasszam.
Egyik se, gyűjts még.
Jön még majd 12 a mostani 12höz
Egy Maldini pl csak 13 token, ő tutira megéri

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. április 7., kedd 18:22

Statok alapján nekem egyik se tetszik annyira hogy rámenjek az icon swapokra.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. április 7., kedd 18:05

Litmanen, gattuso vagy trezeguet van valakinek? Par meccs es meglesz az eleg tokenem hozza csak nem tudom meg melyiket valasszam.

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2020. április 7., kedd 16:38

Én nagyon későn kezdtem el FUTozni, az előző FUT season végén. Ott megtetszett a Daniel James kártya, az az egyetlen amit volt időm végig megcsinálni, így aköré építettem a csapatot. Ez most így néz ki:

--------------------Rashford 83 ---- Auba 88 ------------------
Sterling 88 --------------------------------------- Daniel James 86
-----------------Sissoko 81 ------ Doucure 84
Shaw 81 ----- VVD 90 ----- Joe Gomez 80 ------ Kyle Walker 84
-------------------------------Allison 89

Trossard 87, Ndombele 81, Davidson Sanchez 83, Felipe Anderson 84, Vardy 85 vannak rendszeresen rotálva.

Hajtok a Fred 89-re, illetve két player pickem lesz a weekend leagueből, remélem jön valami hasznos.

kiserik
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. április 7., kedd 16:26

ziro4vr írta: PL csapat van most de kössz, nyilván akkor ő lenne vagy Oblak. :lol:

Btw ez a Cancelo ahoz képest mekkora low budget, adja azért.
Mindig is utáltam az OP, egyen PL huszárokat :lol:

Én ezzel fejeztem be annó:
https://www.futbin.com/20/squad/14777602

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 7., kedd 13:21

ziro4vr írta:

Lehetegy Kante Fabinho swap lesz a következő cél akkor. Mondjuk pl Essien eléggé állat volt mikor pár meccsre megkaptam.
Állítólag a 85-ös Essien jobb, mint a 90-es, de most látom Bélának megvan, majd ő megmondja.. :mrgreen:
Béla írta: Na ha már ennyire téma a fifa20 akkor mutatom a csapatom, napi 3-4 meccsel idáig ezt tudtam összehozni. Pénzt nem raktam bele annyit nem ér ez a szar. https://www.futbin.com/20/squad/14772760 2játékos: Butragueno és Essien(max 2milliót érnek ketten) eladható aki ér valamit. A többiek Icon swap-ból vagy sbc-ből vagy különböző feladatokból jöttek.
Butrát nagyon gyűlölöm, egyszerűen tarthatatlan volt Ramosékkal.. :D

Béla
Hozzászólások: 158
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Béla » 2020. április 7., kedd 13:07

Na ha már ennyire téma a fifa20 akkor mutatom a csapatom, napi 3-4 meccsel idáig ezt tudtam összehozni. Pénzt nem raktam bele annyit nem ér ez a szar. https://www.futbin.com/20/squad/14772760 2játékos: Butragueno és Essien(max 2milliót érnek ketten) eladható aki ér valamit. A többiek Icon swap-ból vagy sbc-ből vagy különböző feladatokból jöttek.
2013.05.28
11.45


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 8 regisztrált és 0 vendég