FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. június 29., szombat 23:17

még régebben írtam, hogy a fleetwood town-al feljutottam az első osztályba, azóta megnyertem minden hazai kupát, a bl-t meg az európai szuperkupát, aztán meg kirúgtak, szimuláltam a meccseket :mrgreen:
na mindegy, nem is ez a lényeg, hanem ez a didier yapi yapo gyerek, iszonyatos ütemben fejlődik
18 évesen vettem meg a szabadúszók közül, vmi 72-es szint körül volt, 188 cm, 82 kg, elefántcsonparti
lehúzott a fleetwoodban 3 és fél évet, felment a szintje 86-ig, minden gólkirályi címet bezsebelt, lepasszoltam a barcának 63 milláért, és most ránéztem az előbb, 89-es szinten van 23 évesen, brutál
és ezek mellé van 8 specialitása: lesipuskás, gyorshajtó, légiveszély, zsonglőr, távlövő, akrobata, ítéletvégrehajtó, a támadó ék
jah és messit kiszorította a barcából :mrgreen:

szóval ha találkoztok vele, vegyétek meg, nagyon megéri
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. június 28., péntek 18:33

Engem az zavar,hogy megsérül egy játékos (csapattárs(ha playerbe tolom) vagy ellenfél) és az edző nem cseréli le. Pedig van cseréje.

Pl playerbe Szpartakba voltam CAM,egyik meccsen megsérült Welliton (aki amúgy egy önző f*sz :angry: ) a 30. percbe,de hagyta fennt és csak a 85.be cserélte le. Addig csak 4 támadás ment el rajta. (és mivel maradt ő rúgta a 11-est nem én..)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
GT37
Hozzászólások: 4455
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 16:28
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. június 28., péntek 18:22

Úszómester írta:az a beszólás a kedvencem hogy kb vezetek 5-0 ra 80. perce rúgok még 1 et és akkor mondja hogy ez a párharc eldőlt -.- tényleg? fel se tűnt :D
A legjobb az volt nálam, amikor hátulról, két lábbal, brutálisan felrúgtam egy embert, aki le is sérült, erre megszólal, hogy "Megsérült a játékos! A mozdulatai alapján húzódásra gyanakszom." :lol: :lol:

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. június 28., péntek 18:18

az a beszólás a kedvencem hogy kb vezetek 5-0 ra 80. perce rúgok még 1 et és akkor mondja hogy ez a párharc eldőlt -.- tényleg? fel se tűnt :D

El Mercenario
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:15
Kedvenc játékosaid: El Principe

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: El Mercenario » 2013. június 28., péntek 17:37

fifa 11-et tolom xboxon
mancityvel kezdtem karriermódot mert ők fizetnek a legtöbbet
leigazoltam ramost,benzemát,walcottot,nasrit
kölcsönbe jött wilshere
sokmindenkit eladtam pl k.touré-->barca 30 milka,adebayor--->barca 35 milkó
és maradt 90 millám :mrgreen: de ennyiért se jött ronaldó :(
4-3-3-ban tolom
--------------------hart----------------------
richards----ramos---kompany----kolarov
---------------n de jong---------------------
--------yaya----------------milner----------
--benz----------balotelli-----------silva----

gólkényszerben lejön benz és jön walcott
benzben nagyot csalódtam
sokáig ő volt a kezdőcsatár csatár helyén játszattam nem volt nagyszám
ktk-ban még gázabb
itt a szélen elviselhető

nasri a gyakran játszatott cserejátékosok közé tartozik
bejöhet yaya helyett milne helyett dejong helyett(ezesetben yaya megy középre)stb
tévezt is gyakran becserélem legtöbbször silva helyett
értéke teveznek nagyon jó 86-os (ballónak 81) de nem valami nagy szám
és akiben még nagyot csalódtam az silva
hogy a rövid passzos játékba mennyire nem illik bele(itt a játékban életben nem tudom)
beindulásokat se érzi kényszerítőzni nem tud
viszont elfutni a védők mellett és beívelni azt tud
nem is akárhogyan

akik jól teljesítenek
yaya,balló(olyan gólókat lövök vele hogy az csak na )ramos és kompany belső páros(átlag értékelésük 9 körül van :ozil: )

richardsot és ramost szoktam cserélgetni de richards nem rossz jobbhátvédként

ami nagyon gyatra a fifa11-ben(mint minden fifában? :kivagyhe: )az a kommentátor páros
2-0-ra vezetek labdabirtoklás 70-30 körül erre benyögi egyenlő erők párharca
első félidő 0-0 ebben a félidőben nem sok gólt láthattunk
nem akarom az összeset leírni de iszonyat idegesítőek

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. június 27., csütörtök 18:59

nem tudom a választ mert én csak most kezdtem a játékos karriert
de nekem is lenne egy kérdésem az miért van ha csak a játékosomat irányítom és pl rúgok 1 gólt adok 1 gólpasszt akkor 80.pernél még kb 9,2 es értékelésem van de utána játékbeli percenként 0,3 al csökken az értékelésem a csapatomnál sincs a labda akkor mit kéne csinálnom? persze nem mindig van ez de azért idegesítő

Avatar
doncsontos
Hozzászólások: 1188
Csatlakozott: 2013. május 13., hétfő 14:12
Kedvenc játékosaid: Luis Figo, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: doncsontos » 2013. június 27., csütörtök 18:21

Azt elmondhatná valaki h karrier módban mért olyan rohadt nehéz átigazolni egy másik csapathoz? 3 éve mindent nyerek legendás szinten és 1db ajánlatot nem kapok egy csapattól se..ja de igen a Sampdoriatol...
Luis Figo 10
Ronaldo Nazárió 9
Zinedine Zidane 5

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. június 16., vasárnap 10:33

tegnap pont ezt vettem észre én is mondom tolok pár idény mérkőzést és legalább lesz egy normális jobbhátvéd madridba erre meg be se lett rakva -.-

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. június 16., vasárnap 0:50

komolyan mondom... :roll:
EA-nél nagyon okos emberek dolgozhatnak...
Idényeket tolok és nézem a csapatokat, hogy mik vannak a legújabb Online keretekben...

ilyen full friss igazolásokat, mint Navas, Fernandinho stb megoldanak, ők már a Cityben vannak.
Falcao, Carvalho, Moutinho, James R. már a Monacoban stb...
de az hogy Götzét átpakolják a Bayernbe, vagy Neymart a Barcába az már luxus nekik... pedig ezeket már jóval korábban tudjuk, mint Navas átigazolását... Carvajal sincs pl. a Realban.
jó lesz ez így, hogy random raknak csak át pár emberkét.... :roll:

Béla
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Béla » 2013. június 13., csütörtök 19:44

hú ma 3 egészen jó csapat ellen sorsolt össze az EA. Első egy teljes Arsenal 9IF játékossal és egy kék Cazorlával meg egy kék kapus volt akit nem ismerek. 2. Kék: Landreau, Tremuilanas, N'Koulou, Sakho,Fanni. Elől sima Ibrahimovic, Kék Aubemayang és Menez.
3. Egy teljes Real keret kék Ronaldóval, és Casillas-al. Nagyon jó meccsek voltak mondjuk lehet azért élveztem ennyire mert mindhármat megnyertem.
És vettem egy If Benat-ot.
2013.05.28
11.45

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2013. június 13., csütörtök 15:23

FIFA 14 GAMEPLAY
halálomig madridista leszek

devinho7
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. május 12., vasárnap 16:58
Kedvenc csapatod: Kaposvári Rákóczi Fc

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: devinho7 » 2013. június 12., szerda 21:59

ez nem az én napom :D fut-ban 6 meccs 3om bukta, 2 x, 1 győzelem :lol: a legnagyobb poén hogy a 3om bukta kb ugyan az a csapat ellen... van ilyen hogy 1. osztályba csak angol csapattal lehet nyomulni? hazard,walcott,yaya,hart,kompany ez kb minden baromnak megvan... erre jön még esetleg egy bale,rvp,balotelli vagy valami ilyen lapok és mind a 3om annyit játszott hogy kiteszi a szélre és beadja. 120x egymás után és persze mindig lefut a széleken ilyen emberekkel és természetesen 1-2-3 gólt kapar azért a nagy benga emberekkel ott középen... na mind1. esküszöm felüdülés lenne már valami olyan ember ellen kikapni aki kicselez meg a fülén pörgetve viszi be a labdát... :coffee:

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. június 11., kedd 16:26

Béla írta:Szombaton Ut-ben megvettem Benat-ot a Betisből 99-es a szabadrúgása 96-os csavarás 98-as lövő erő. Kb 10 meccset játszottam vele és eddig volt kb 3 szabadrúgás gólom most hogy ő lövi a szabadot 10 meccs alatt lőttem vele 7et.Szöglet fejesekből is több gólt szerzek, nagyon megérte, 1000 coins-ért vettem úgy hogy 96 meccsre még volt szerződése.
Valószínű hogy a legjobb vételem volt. Nagyon ajánlom mindenkinek aki Ut-zik.
amúgy tudtok még ilyen emberkéket, akiknek nagyon el van túlozva így pár képessége, mert ez sehogy se reális.... :lol:

idáig nekem csak az szúrt egyedül szemet, hogy az INF Di Vaio-nak 97es a befejezése :D

Béla
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Béla » 2013. június 11., kedd 16:06

online módban nekem még sohasem volt olyan hogy sérülés miatt le kellett volna cserlénem játékost vagy kihagyott volna meccset e miatt.Ha meg is sérült meccsen annyi volt hogy ült a földön 10 mp-ig aztán felkelt sétált egy 10 métert és utána rendbe jött. Viszont játszottam egyszemélyes módot abban már hagyott ki játékos meccset sérülés miatt, szóval szerintem csak ott van ilyen.

Szombaton Ut-ben megvettem Benat-ot a Betisből 99-es a szabadrúgása 96-os csavarás 98-as lövő erő. Kb 10 meccset játszottam vele és eddig volt kb 3 szabadrúgás gólom most hogy ő lövi a szabadot 10 meccs alatt lőttem vele 7et.Szöglet fejesekből is több gólt szerzek, nagyon megérte, 1000 coins-ért vettem úgy hogy 96 meccsre még volt szerződése.
Valószínű hogy a legjobb vételem volt. Nagyon ajánlom mindenkinek aki Ut-zik.
2013.05.28
11.45

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. június 11., kedd 14:18

vannak sérülések ha pl hátulról csúszik be durván vagy elesik és eltörik a csuklója stb nekem már volt pár

devinho7
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. május 12., vasárnap 16:58
Kedvenc csapatod: Kaposvári Rákóczi Fc

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: devinho7 » 2013. június 11., kedd 14:12

édes istenem :lol: játszottam ma pár meccset utvel.. nem kellett volna... ez a fifa közösség is egy nagy rakás :cens: lő egy szöglet gólt meg egy megpattanót de ilyen fullos premier league kerettel(if bale,if sturridge,hazard meg ilyenek) erre vezet 2-0ra leszarom már elkezdek cselezgetni összejön egy jó szóló csak már elfárad a csávóm és felrúgja hátulról hogy még véletlenül se rúgjak gólt... :mrgreen: :agree: utána tölti be a csapatot nézem na ennek megvan a full psg a lapok alapján ugye, elkezdi a meccset nézem a szögletnél mi ez a pirlo... nézem utána full más csapata volt mint ami a kártyákon volt a meccs elején... ez mi? :coffee: am lejátszottam kb már 250 meccset de még 1x se volt sérülés. ez hogy lehetséges? vannak ilyen olyan gyógyító kártyák de nálam még sérülés se volt... :Đ

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. június 10., hétfő 3:30

megint nem tudtam ellenállni a csomagoknak... :roll: ne nyissatok bakker, felesleges :lol:
most épp volt egy 15ezres, nekem meg pont volt 16ezrem...
de persze, hogy full bukta volt, mint ahogy eddig az összes...
1 csomagból nem jöttem még ki pluszosba...
csak azokból, amiket nyertem.... :lol: :lol: :lol:


ja és nem tudom miért halogattam eddig, de csak most vettem meg Balotellit és nálam teljesen jól játszik, jobban meg vagyok vele elégedve, mint Cavanival :)

Avatar
balakal
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 22:00
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Khedira, Arbeloa, Bajzát
Kedvenc csapatod: Szpari
Tartózkodási hely: BP

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: balakal » 2013. június 9., vasárnap 1:17

ferni írta:Ultimate Team, 1 meccs van hátra, kell a győzelem a bennmaradáshoz.

kezdődik a meccs, 2. percben én nyomok egy pausét, ő kilép bakker és kiesek... :roll:
most ez mi, de komolyan????????

amúgy hányadik percig lehet kilépni az Ultimate Teamben, hogy ne írja be 3:0nak?
mert volt amikor direkt tartottam a labdát, mert láttam a csapatából, hogy ki fog lépni, de a 8. percben is lepausézta, kilépett és olyan volt a meccs mintha meg se történt volna....
most is azt hittem ez lesz, erre.... :roll:
Velem is hasonló történt, 2 pont kellett volna a bajnoki címhez, az 50. perc körül 0-0 volt, megszakadt a kapcsolat és ahelyett, hogy semmisnek vette volna a meccset, kiírta, hogy bentmaradtam...
Amúgy itt nincs tudtommal ilyen 5 perces kilépési korlát, mint Idények módban, szóval ha ő kilép akkor neki 0-3-nak adja a meccset.

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. június 9., vasárnap 0:56

Ultimate Team, 1 meccs van hátra, kell a győzelem a bennmaradáshoz.

kezdődik a meccs, 2. percben én nyomok egy pausét, ő kilép bakker és kiesek... :roll:
most ez mi, de komolyan????????

amúgy hányadik percig lehet kilépni az Ultimate Teamben, hogy ne írja be 3:0nak?
mert volt amikor direkt tartottam a labdát, mert láttam a csapatából, hogy ki fog lépni, de a 8. percben is lepausézta, kilépett és olyan volt a meccs mintha meg se történt volna....
most is azt hittem ez lesz, erre.... :roll:

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. június 6., csütörtök 20:09

ezt nem hiszem el :cens: :vivo: :-@
az miért van hogy ha jobban játszik az ellenfél akkor :üres kapura nem tudom berúgni ,tizenegyest kihagyom , bale-t lefutja arbeloa ,ha véletlen elveszem tőle a labdát egyből elpattan tőlem egy normális passzt nem tudok adni

na mind1
végre jött egy ilyen csapat ,casillas ,ramos,piqué ,pepe,ronaldo,xabi alonso,xavi, di maria benzema ,messi
de ez is vicces egész meccsen 3 lövése volt nekem 17 és kikapok 2:1 re -.- ronaldoval messivel semmit nem tudott csinálni kakával lőtte a gólokat


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 6 regisztrált és 0 vendég