FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 1., szombat 14:39

Ezt sima offline karrier módban is be lehet állítani? Bár így is sok szögletet fejel a Ramos-T.Silva-CR hármasom, de nem ártana újítani valamit.
persze. practice arena, ott xboxon backet nyomsz (ps-en select, pc-n nem tom), és ott lesz h create set piece. szögletnél meg úgy választod a figurát, mint ahogy meccs közben a taktikát meg a mentalitást állítod.

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. június 1., szombat 14:22

Boky írta:én se vagyok oda a szögletekért, elég buzis abból gólt szerezni, de jobb egy buzis góllal nyerni mint kikapni :D

practice arenaban lehet create set piece, és ott be lehet állítgatni h ki hova helyezkedjen és merre mozogjon.
Ezt sima offline karrier módban is be lehet állítani? Bár így is sok szögletet fejel a Ramos-T.Silva-CR hármasom, de nem ártana újítani valamit.

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 1., szombat 14:18

én se vagyok oda a szögletekért, elég buzis abból gólt szerezni, de jobb egy buzis góllal nyerni mint kikapni :D

practice arenaban lehet create set piece, és ott be lehet állítgatni h ki hova helyezkedjen és merre mozogjon.

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. június 1., szombat 14:00

Srácok, ezek szerint nektek megy az Ultimate team online idény???
Nekem most már krvarég óta azt írja hogy probléma lépett fel az UT szerverekkel és próbáljam később :SSS

Ja. Azt hogy is kell csinálni, hogy beállunk a gólvonalra? :)
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. június 1., szombat 13:58

Boky írta:gondolom már mindenki találkozott legalább egyszer azzal a szögletkombinációval, hogy 4-5 ember beáll a gólvonalra és a szöglet rúgásakor kifutnak az 5ösre. :D

a lényeg, hogy ha jól csinálod akkor baromi hatékony. :lol:

tegnap éjjel csináltam meg a taktikát, már akkor is szereztem vele 3 gólt 4 meccsen, de most szegény puja az 5 góljából 3at így kapott :lol:

néha inkább ellövöm 30ról egy szögletben reménykedve, minthogy megpróbáljam a gólvonalig vinni :D
bármilyen szögletet lelehet védekezni, csak azt is meg kell tanulni, mert a bfaszok mindig bekapják a szögleteket...
amúgy én nem vagyok híve ezeknek a saját gyártmányoknak, beszélhetünk itt formációról, taktikáról vagy ilyenekről...
de hát akinek jól esik csinálja, sajnos a FIFA-ban utálom ezeket a funkciókat.


ja és teljes mértékben megérte átváltania Serie A csapatra, sokkal jobbak és masszívabbak, mint az angol csapatom :salute:
ha jól számoltam kb 90 és 100ezer között hoztam össze, de itt már megvan kb. az egész keret :D
nagyon jók, de tényleg B-)



ja és a Real meccsig beszéljetek le arról, hogy 25ezerért nyissak csomagot, mert most van egy ilyen, de tudom, hogy úgyis befogom szívni, de még így is kiakarok nyitni egyet.... 12 játékos, abból ha jól emlékszem 3 ritka, ez a csomag.... :( de mindig ott van a hátha... hogy lesz benne valami...

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. június 1., szombat 13:21

gondolom már mindenki találkozott legalább egyszer azzal a szögletkombinációval, hogy 4-5 ember beáll a gólvonalra és a szöglet rúgásakor kifutnak az 5ösre. :D

a lényeg, hogy ha jól csinálod akkor baromi hatékony. :lol:

tegnap éjjel csináltam meg a taktikát, már akkor is szereztem vele 3 gólt 4 meccsen, de most szegény puja az 5 góljából 3at így kapott :lol:

néha inkább ellövöm 30ról egy szögletben reménykedve, minthogy megpróbáljam a gólvonalig vinni :D

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. június 1., szombat 9:18

de utálom az olyanokat akik ha több gólos hátrányban vannak akkor inkább leteszik a kar-t és nem csinálnak meccs végéig semmit-.-
ja meg most küld egy gyerek egy üzenetet hogy kiszámítható és átlagos a csapatom
visszaírtam neki hogy akkor miért nem győztél le :D

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. május 31., péntek 20:15

nagyon meguntam az angol csapatomat, pedig vettem bele már nem angolokat is, pl Yaya, Fellaini de nem volt az igazi...
szóval kb eladtam vagyis még mindig adom mindenemet.

most hogy a fél csapatot eladtam van 75.000 coinom és ha elviszik a maradék kb 20 emberemet, abból jönnie kell kb max 35nek még.
szóval lesz 110ezrem nagyjából.
és én egy Serie A csapatot fogok abból csinálni.
se a spanyol, se a német, se ugye az angol bajnokság, se egy brazil "válogatott" nem jött be úgy igazán, miután átnéztem a kínálatot és az olaszok meg nagyon jónak tűntek, sőt össze is igazolgattam őket a FIFA-ban, szóval nem FUT-ban és ilyen nem rangsorolt online meccsen egész jók voltak.

szóval 110ezerből a tervem egy jó kis Serie A team, ennyiből már ki fog jönni sztem :P
remélem jók lesznek :D

devinho7
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. május 12., vasárnap 16:58
Kedvenc csapatod: Kaposvári Rákóczi Fc

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: devinho7 » 2013. május 28., kedd 14:23

szuper, köszi. akkor ez nem játszik mert nincs pénzem minden meccs után megvenni azt a szart :D am hihetetlen mekkora fos ez az egész ea. a szerverektől kezdve ez az egész rendszerre ráférne egy kis alakítgatás. érthetetlen, hogy nyitogatom azt a szart 7500ért és 2 ezüst is van benne :lol: egyszerűen már nem hiszem el... kaptam 2 db játékost akit el tudtam adni 500-ért és ennyi. na mind1... most gyűjtök és várok hátha majd a 25ezres pakkokban lesz valami mert ez így elég gyatra... :coffee: amúgy brazilokat veszek a keretembe, egész jókat tudtam összekukázni viszonylag olcsón. de kellene már pár nagyágyú is a csapatba...

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. május 27., hétfő 22:58

devinho7 írta:wáháháháháhááhá... végre 10 nyitás után sikerült találnom egy Chiellinit :mrgreen:
nekem idáig egy 82-es volt a legjobb emberke akit nyitottam... :lol: :lol: :lol:
nézegettem és a játékban még nem nagyon ismerem mire jók az edzők. szóval ha van erőnléti meg ilyen olyan edzőm látom +10-15%ot ad védekezésre meg erőnlét meg mindenre lehet. ezek hogy működnek csak rá kell tenni a játékosra vagy csak ott kell lennie. meg minden játékos kap akkor +15%ot. valaki okosabb ezt magyarázza el légyszi :salute: természetesen FUTról van szó :-)
tudtommal ez úgy működik, hogy ha veszel olyan lapot ami felturbózza az emberkédet 1 meccsig, az edzők annak a %-át húzzák fel.

pl a fejelésére veszel egy +20-as kártyát egy adott játékosra és megvetted az összes fejeléses edzőt, ami 50%, akkor a +20as fejelés kártyából lesz plusz 30-as.
az edzők megmaradnak, csak ezeket a képességfelhúzós lapokat kell mindig venni.

vagyis én így tudom, aztán lehet máshogy van :ike:

devinho7
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. május 12., vasárnap 16:58
Kedvenc csapatod: Kaposvári Rákóczi Fc

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: devinho7 » 2013. május 27., hétfő 22:36

wáháháháháhááhá... végre 10 nyitás után sikerült találnom egy Chiellinit :mrgreen: nézegettem és a játékban még nem nagyon ismerem mire jók az edzők. szóval ha van erőnléti meg ilyen olyan edzőm látom +10-15%ot ad védekezésre meg erőnlét meg mindenre lehet. ezek hogy működnek csak rá kell tenni a játékosra vagy csak ott kell lennie. meg minden játékos kap akkor +15%ot. valaki okosabb ezt magyarázza el légyszi :salute: természetesen FUTról van szó :-)

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 27., hétfő 17:44

Ja bocs azt elfelejtettem, PC és legnagyobb részben 4-1-2-1-2 játékosok de előfordul 4-3-3 is. Thx

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 27., hétfő 17:43

milyen platform?

Avatar
Monkey
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 12:47
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. május 27., hétfő 17:42

Valaki aki szokott kereskedni tudna segíteni hogy kb-ra mennyit lehetne kérni coinba, vagy Euróba ezért a komplett keretért? Kössz
http://kepfeltoltes.hu/view/130527/j_t_ ... es.hu_.png

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. május 27., hétfő 11:36

Jó lenne ha kezdenének valamit végre az Ultimate teammel/szerverekkel, mert kábé 1 hete nem tudok online idényt nyomatni... gondolom ezt nem csak nekem irogatja kifele :)
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
G.E.M.A
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 23:21
Kedvenc játékosaid: Rivaldo, Henry, Casillas
Kedvenc csapatod: Katalánok, Ágyúsok, A Trükkös Fák
Tartózkodási hely: Tököl

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: G.E.M.A » 2013. május 26., vasárnap 23:57

Szevasztok, akinek megvan eredetibe (PC) és akar, vegyen fel Originen. Nevem: Wolfy1111
Nagyon kezdő vagyok még, tippeket várom mint Ultimate Team-re mint taktikákra, köszi :-)
Nem, nem vagyok divatmajom, nem 1 éve drukkolok a klubomnak, nem egy játékos miatt lettem Barcás.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 26., vasárnap 13:56

devinho7 írta:ezek a módosítók futban meddig jók? mert vettem egy Kakát 1k ért és nem valami gyors, ezért gondoltam veszek rá egy all+10et. de nem írják hogy ez meddig jó. 1,5,10 vagy hány meccs?
1 meccsig.

devinho7
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2013. május 12., vasárnap 16:58
Kedvenc csapatod: Kaposvári Rákóczi Fc

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: devinho7 » 2013. május 26., vasárnap 13:43

ezek a módosítók futban meddig jók? mert vettem egy Kakát 1k ért és nem valami gyors, ezért gondoltam veszek rá egy all+10et. de nem írják hogy ez meddig jó. 1,5,10 vagy hány meccs?

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. május 25., szombat 23:04

ferni írta:...
Hát igen, az idegeknek nem tesz jót az UT.
A legjobb amikor kupa döntőben 3-0ra vezetek 84ik percben, kiírja hogy megszakadt a kapcsolat, visszadob menübe, egyből visszalépek UT-be, minden csodásan működik, csak egy kis hiba volt, csak hát kár hogy 0-3ra kikaptam. Aztán meg még van pofája levinni a DNF szorzót is mellé :lol:

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. május 25., szombat 22:00

annyira egy kiszabott gusztustalan fos ez a fifa bazzeg... szánalmas... :-@
2-1 ide, letelik a 90 perc, kiírja 1 perc hosszabbítás.
erre bazdmeg leszerel a BÍRÓ, igen a BÍRÓ és ebből lekontráz és gólt lő.... :lol: :lol: :lol:
aztán elkezdtem támadni, mert úgyis lefújja majd ha esetleg elveszíteném...
a saját 16osánál leszerel a csávó és megint lekontráz és engedte neki bazdmeg nem fújta le és megint berúgta.... :-@ :lol: :lol:
aztán nekem meg a középkezdés után lefújta...
szánalom, nincs jobb szó rá... sok lesz ez az EAtől.... :roll:
mínusz nem tudom hány ezer, mert rosszak voltak a szervereik és nem számoltak el az idény végi zsetonokat, akkor fél óráig nem volt jó és játszani se lehetett, aztán a Marcelos sztori, most meg ez...
nem igaz, hogy nem lehet úgy megcsinálni, hogy a bíró ne érjen bele... ennek mégis mi értelme van, hogy tönkretossza a játékot? :ike:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég