FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
csabi*
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. október 28., hétfő 23:00

köszi :)
akkor a 13at tolom majd remélhetőleg .. a 14 semmiképp nem fog menni

szerk.:
és karrier módban milyen kapcsolat van a "sima" RM és a Castilla között ? Ha a nagyokkal vagyok akkor szabadon hozhatok fel játékosokat vagy meg kell vennem őket ?
Kép

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. október 28., hétfő 22:55

csabi* írta:a castilla melyik fifában jelent meg előszőr ? 11 ,12 ?
elméletileg már a fifa 06ban és 07ben is benne voltak, meg most a 13ban meg a 14ben.
akkor vannak benne, amikor másodosztályban vannak :)

csabi*
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

HozzászólásSzerző: csabi* » 2013. október 28., hétfő 22:49

a castilla melyik fifában jelent meg előszőr ? 11 ,12 ?
Kép

Chancee9
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2013. október 28., hétfő 22:23

realfan91 írta:Mintha az eredeti nem fagyna ki (meccs közben.) :mrgreen:
semmilyen buggal nem találkoztam eddig a 14ben (PC), pedig szinte minden nap játszok vele online is, offline is

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. október 28., hétfő 22:05

megesik :D a készítők annyit mondanának, másra helyeztük a hangsúlyt, kár hogy az a más évek óta nem jön :D :D

realfan91
Kedvenc játékosaid: Di Maria, Jesé, Beckham, Zidane

HozzászólásSzerző: realfan91 » 2013. október 28., hétfő 0:40

wZoLee7 írta:
BENJAMINJR írta:mikor lehet mar letolteni a fifa 14 et pc re??????
első kommentnak FIFA? :D már jó ideje le lehet tölteni, csak sajnos elég jól kódolták a dolgot és nehéz feltörni. Eddig sok volt a játékhiba, pl piros lapok, nagy labda, kép remegés...elvileg már lelehet tölteni olyan fifát ami a v4-es crackel már kiküszöböli ezeket a hibákat, csak nincsenek nézők és a pálya felett sem jó a kép...plussz néha random kidob a játék (elvileg nem meccs közben)
november elejére már várható azért rendes verzió is, addig meg tanulni kell és zh-kat írni :D
Mintha az eredeti nem fagyna ki (meccs közben.) :mrgreen:

wZoLee7
Kedvenc játékosaid: Benzema, Modric, Marcelo, Verratti, Isco, Ramos
Kedvenc csapatod: REAL MADRID

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. október 25., péntek 18:27

első kommentnak FIFA? :D már jó ideje le lehet tölteni, csak sajnos elég jól kódolták a dolgot és nehéz feltörni. Eddig sok volt a játékhiba, pl piros lapok, nagy labda, kép remegés...elvileg már lelehet tölteni olyan fifát ami a v4-es crackel már kiküszöböli ezeket a hibákat, csak nincsenek nézők és a pálya felett sem jó a kép...plussz néha random kidob a játék (elvileg nem meccs közben)
november elejére már várható azért rendes verzió is, addig meg tanulni kell és zh-kat írni :D

Corleone
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, Ferencvárosi TC

HozzászólásSzerző: Corleone » 2013. október 25., péntek 17:48

Valaki tudja, hogy kivitelezhető-e az, hogy PC-n úgy lehessen irányítani joystickkal, mint konzolon? Főképp cselezésnél zavar, hogy nem kell használni az L2+jobb kar kombit.. Én azt szoktam meg. Próbálgattam állítgatni, le is töltöttem valami kis setup-szerűséget, de azóta ha elkezdek sprintelni pl akkor a játékosom visszahúzza a labdát. :hmmm:
#happyshitting

ali75
Kedvenc játékosaid: Asensio, Zidane

HozzászólásSzerző: ali75 » 2013. október 25., péntek 15:36

És azt hogy telepíted? Vagy mit kell vele csinálni hogy játszható legyen? Mert nekem kódot kért? Köszi a segítséget.

gunner

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. október 25., péntek 15:31

Majd kéthete :D

Wertz

HozzászólásSzerző: Wertz » 2013. október 25., péntek 15:22

h3x0r írta:TKP: Ronaldoval itt szeretek a legjobban jatszani, 8 gol 4 assit.
Akkor úgy néz ki nem vagyok egyedül. TKP poszton én is CRt játszatom vagy egy hozzá hasonló stílusú játékost (pl amikor a Spurssel voltam Balet)

BENJAMINJR
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Isco, Varane, Marcelo
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: BENJAMINJR » 2013. október 25., péntek 15:15

mikor lehet mar letolteni a fifa 14 et pc re??????

balakal
Kedvenc játékosaid: Casemiro, Khedira, Arbeloa, Bajzát
Kedvenc csapatod: Szpari

HozzászólásSzerző: balakal » 2013. október 25., péntek 1:09

Nagyon büszke vagyok magamra, sikerült első próbálkozásra megnyernem Ultimate Teamben az első osztályt. :D
Ha valakit érdekel, ezzel a két csapattal vitézkedek:
http://www.futhead.com/14/squads/1095098/
http://www.futhead.com/14/squads/1450949/
Traorét tudnám nagyon ajánlani, 53 meccsen 85 gólt szerzett :)

h3x0r

HozzászólásSzerző: h3x0r » 2013. október 23., szerda 11:53

Biztos sokan jartatok mar ugy, hogy elkezdtetek egy manager modot es par even belul mar csak ismeretlen jatekosokbol allt a csapatotok, akiket tv-ben meg nem is lattatok jatszani. Egyik baratommal pont errol beszeltunk es ajanlotta hogy probaljam ki ugy a jatekot, hogy csak 30 even feluli jatekosokbol alljon a keretem.
Termeszetesen a Real-al kezdtem el a manager modot. Fajt a szivem amikor olcson eladtam a fiatal jatekosokat. A jelenlegi csapatbol csak a 30-on feluliek maradhattak: Casillas, Carvalho, Xabi es Kaka. Kicsit csaltam, mert a 29 eves Pepe es Arbeloa is maradt illetve Essient (29), Modricot (27) es Jesust(24) nem lehetett eladni. Adan (24)-t is megtartottam. A legnagyobb hibam az volt, hogy Ronaldot(27) nem akartam olcson eladni, a City csak az utolso orakban fogadta el az ajanlatom es mar nem tudtak megegyezni a portugallal.

.............................Casillas(Adan,Jesus)......................
Cole(Zaccardo).......Pepe(Luisao).......Barzagli(Carvalho).......Evra(Arbeloa)
..............Xabi(Carrick, Essien)..............Modric (Arteta)..............
Donovan (Maggio)..............Ronaldo(Kaka)..............Villa(Arshavin, Beckham)
...................................Eto`o...................................

Eddig 11 meccs alatt 26 pontot szereztem (a barca 29-el vezet) (8 gyozelem, 2 dontetlen, 1 vereseg)
A szuperkupat megnyertem (otthon 2-2, idegenben 2-0), viszont a bajnoksagban kikaptam a barcatol (0-1).

A kapus poszt egyertelmu.
BH: Evrat kicsit aron felul, 8.5-ert szereztem meg, de nagyon jol jatszik.
JH: Maicont szerettem volna, de 15-ert se adtak ide, ezert inkabb 8-ert leigazoltam Ashley Cole-t. Zaccardot nem ismerem, de 3-ert jo lesz serules esete.
KH: Pepe, Carvalho megvolt. Barzagli 12.5-ert kicsit draga volt, de eddig nagyon jol jatszik. Luisao 7-ert is elfer.
VKP: Carrick-et 8-ert megszereztem, Xabi serulese alatt jol jatszott
KK: Modric melle Arteta jott 8.5-ert, de csak cserekent jatszatom. Viszont idegesit, mert egyfeszt panaszkodik. Ez mondjuk az en hibam, mert megfeledkeztem Essienrol, ha tudom h itt van, nem igazolom le Artetat.
BK: Villa 17-ert jo uzlet volt 5 golnal es 4 assistnal tart, Arshavin pedig 3.5-ert nagyon jo csere. Beckham-et fel millioert hoztam, de mar megbantam. Lassu es nem is nagyon jatszatom.
CS: Ibrat szerettem volna, de 35-ert se adtak ide, ezert inkabb hoztam Eto`o-t, aki az eddigi legjobb jatekosom, 9 golnap es 5 assistnal tart
TKP: Ronaldoval itt szeretek a legjobban jatszani, 8 gol 4 assit. Viszont rengeteget kell fusson, ezert sokszor 60-70 perc utan Kakat cserelem be
BK: Donovan 12-ert jott, eddig semmi extra, remelem kesobb belejon. Maggio 8.5-ert nem sokat mutatott. Sokszor Kaka jatszik a helyukon.

Egy kicsit nehez, mert heti 2 meccs van es elegge kell rotalnom a keretet, hamar elfarad mindenki. Ha valakit erdekel, kovetkezo szezon elejen irok egy ujabb beszamolot :)

csabi87

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. október 17., csütörtök 11:51

Karrier indításnál amikor kérdezi, hogy mi legyen a pénznem, meg az edző neve, ott rákérdez a keretre is. A legújabb letöltésére kell menni. Én is beleestem először ebbe a csapdába, utána meg abba, hogy nem állítottam be BL-t, így harmadszor sikerült jól megcsinálnom
Ez akkor is működik ha a polcról vettem le a cumót. :mrgreen:
Szóval érted...
Amúgy nem volt jó,mert kilépett állandóan a játékból szóval amit az előbb írtam azt elkiabáltam.
Még várok vele ha már ennyit kibírtam akkor azt a kis időt még kibírom,mire lesz egy normális a könyvtárban. :)
Ami ne tetszik az a közönség,nemigaz hogy nemtudnának rajta valamit csinálni.
A mozgások cselek stb. minden fajintos. :agree:
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 17., csütörtök 11:17

csabi87 írta:Miért van az,hogy nekem Özil a Realban van,és nem az Arsenalban? :ike:
Ezt nem értem.A játék megy nincs benne hiba.
Karrier indításnál amikor kérdezi, hogy mi legyen a pénznem, meg az edző neve, ott rákérdez a keretre is. A legújabb letöltésére kell menni. Én is beleestem először ebbe a csapdába, utána meg abba, hogy nem állítottam be BL-t, így harmadszor sikerült jól megcsinálnom :mrgreen:

csabi87

HozzászólásSzerző: csabi87 » 2013. október 17., csütörtök 11:14

Miért van az,hogy nekem Özil a Realban van,és nem az Arsenalban? :ike:
Ezt nem értem.A játék megy nincs benne hiba.
Ez a videó tökéletesen bemutatja, hogy a FIFA mennyire tisztel engem, a klubomat és az országomat. Sok minden érthetővé vált.

kiserik_2
Kedvenc csapatod: Real Madrid, AC Milan, BVB

HozzászólásSzerző: kiserik_2 » 2013. október 15., kedd 19:05

realistahuni írta:Besírsz, messideco linkjéről működött a cucc, elindítom kezdek egy karriert a Swanseavel, jól megy fasza minden...első meccsen 15-ik percben sima lökésért piros, aztán nekifutok egy ellenfélnek újjabb piros, minden szabálytalanság után kiállítás. :lol:
Jöhetne már rendes törés. :agree:
Elvileg ma rakták ki a javított cracket (4. verzió). Én sajna csak holnap tudom majd tesztelni.

realistahuni
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2013. október 14., hétfő 22:45

Besírsz, messideco linkjéről működött a cucc, elindítom kezdek egy karriert a Swanseavel, jól megy fasza minden...első meccsen 15-ik percben sima lökésért piros, aztán nekifutok egy ellenfélnek újjabb piros, minden szabálytalanság után kiállítás. :lol:
Jöhetne már rendes törés. :agree:
"Nincs gyűlölködés. Csak óriási csalódás van. Nekem az atleti az életem. Megint nem sikerült. Nem tudod milyen érzés. Megalázo. Elvesztettem a foci iránti érdeklődésem. Na mindegy. Most már leszarom."

Gengszter Zoltán, 2019

Marci77
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. október 13., vasárnap 9:24

LaMartin írta:Egyébként azt nem lehet megnézni(v esetleg nem tudjátok) vhol, hogy melyik csapatoknak a legfiatalabb az átlagéletkoruk? Szeretnék kezdeni valamilyen fiatal, ha lehet alsóbb osztályú csapattal karrier módot kezdeni.
Castilla,Barca B :D Én PSVvel kezdtem egy karriert (meg mellette Reallal hogy kipróbáljam a drágább játékosokat). Igazoltam pár 21 év alatti fiatalt.De Vrij-t és Fischert a riválisok erősségeit elhoztam.(bár általában szeretem ha erősek a bajnokságom élcsapatai,ha eladok embereket szívesebben adom nekik.) Első évben bajnoki meg EL sikert szeretnék (ezt állítottam be,hogy ne maradjon ki mert amúgy sima BL lenne mindig),aztán harmadik szezon végére legyen megminden. A fiatalok jók,pár ember még elmegy majd (pl Park a nagy fizetésével),meg VKP és JHV kell.A fiatalokkal annyi a gond hogy gyorsan fáradnak,és kevés az izmos ember egyelőre. (Meg sokszor MAher a KVK :P )
De Feyernoordot is ajánlhatom,bár ugye a holland csapatok mind első osztályúak
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Vissza: “FIFA-PES-FM”