FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Marci77
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. október 8., kedd 9:28

BLaZE írta:
Még egy fejes gólt sem kaptam. Ez továbbra sem a gép hibája, csak a védekezésben nem vagytok a toppon.
Ezt ne olyannak mond aki MO top 10ben van évek óta, nem beszélek hülyeséget, gép ellen játszani meg kb olyan, mint m :cens: bálni a gép előtt sz :cens: x helyett...
Le lehet védekezni.En eddig 2 fejes golt kaptam csak UTbe.Ellenben sokat fejeltem.Volt hogy egy meccsen hármat Konéval.Aztán,vasárnap óta nem megy,nem tudom h javítotzak-e,azért.Mert nehezebben megy jóval. Meg a beadásol is erősebbek... Vagy én bénázok.

8k-ból csináltam egy full argentín csapatot cserecsapatnak.4411-be játszol velük és elég OP csapat.Igazából kontrafocit játszok. Eddig csak győztem velük.Moralez-Zarate duo elöl szétszedi az ellenfelet.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

BLaZE
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2013. október 8., kedd 8:40

Még egy fejes gólt sem kaptam. Ez továbbra sem a gép hibája, csak a védekezésben nem vagytok a toppon.
Ezt ne olyannak mond aki MO top 10ben van évek óta, nem beszélek hülyeséget, gép ellen játszani meg kb olyan, mint m :cens: bálni a gép előtt sz :cens: x helyett...
halálomig madridista leszek

teszler
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

HozzászólásSzerző: teszler » 2013. október 7., hétfő 13:54

messideco írta:Semmi infó nincs az esetleges pc-torrent-megjelenéséről? :(
Én is azt várom már de semmi! :(
Hala Madrid!

gunner

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. október 7., hétfő 13:37

Semmi infó nincs az esetleges pc-torrent-megjelenéséről? :(

realbeckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2013. október 7., hétfő 13:33

Egyre jobban kezdek belejönni az új irányításba, már nem annyira zavar. Jó lesz ez.

Ami az egyik legjobban tetszik, hogy van pár játékos akinél még jobban előtérbe helyezik a rájuk jellemző dolgokat. Kellemesen csalódtam, amikor megláttam, hogy pl.: Modricnál, ha úgy esik neki lábra a labda, akkor kb.10/7x külsővel löbböli, vagy indítja a társakat. Visszajátszásnál, lassítva megnéztem és tök olyan a tartása neki, mint igazából. Nagyon jók ezek a kis plusszok. Volt olyan is, hogy gólba tartó labda volt, az emberem emelte már a kezét, hogy gól, de mivel lassan gurult a hátvéd elérte és kivágta...erre fel leengedte vissza kezét és elkezdte fogni a fejét, hogy basszus....

Az nekem sem tetszik, hogy bedobásnál akár tényleg 20métereket is képes utána szaladni a labdának, aztán vissza, hogy elvégezze a bedobást. Ez kicsit vicces lett.

Én legendáson játszom csak, de rögtön feltűnt, hogy az 1v1 nehezebb lett, többet ütköznek le, szorítanak ki, vagy könnyebben érnek utol és gyorsabban, mint eddig. Többet kell fedezned a labdát, vagy húzogatni és inkább a csapatjátékra koncentrálni, sem mint egyénileg eldönteni a meccset. Ez is hatalmas plussz a javára szerintem. :agree:

Ez a fejes gólos történet, hogy általában az ember ilyenekből kap gólt, nálam eddig nem nyilvánult meg. Talán 2gólt, ha kaphattam fejesből, pedig több órát beletoltam már a játékba.<----sok múlik a helyezkedésen, ütemen, no meg a felugrás előtti eltolásokon, lökdöséseken is.
Pozitív eddig nekem, le a kalappal, az eddigi legjobb. :shifty: (97-es és a 2003-as széria kivételével, mindegyikkel nyomultam)
Inkább egy pofon az igazságért, mint kitüntetés a hazugságért
A Toda Madre o Un Desmadre
The Walking Dead
Tolkien all, Max Brooks all, S.King all, S. Jackson & Ian Livingstone

Anyaka
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 7., hétfő 13:28

Aki gyúr...

http://www.myprotein.com/all-offers/fif ... l=thgemail

7000 ft körül a Fifa 14!
Rendelsz egy terméket, a leírtak közül, mellé beírod a kódot, és csak 20 font a fifa PS3-ra, vagy Xbox360-ra. Megéri. :)

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 6., vasárnap 23:20

iker-abate?? varane ramos marcelo-gündogan modric-reus isco cé-falcao nem lenne gyenge kezdő, szerintem meg is valósítható szezon végén a nyári átigazolási időszakban.
lopez-carvajal pepe inigomartinez coentrao-illarra xabi-dm draxler jesé-benteke
+casemiro
ez meg b csapatban nem rossz. csak az a baj, hogy most is pont két csapatra való játékosom van és elég gyakori a sérülés. a héten könnyen lehet, hogy meg lesz a gta, akkor meg a fifa el lesz hanyagolva rendesen, megláSSuk :mrgreen:

Anyaka

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 6., vasárnap 23:06

pheco írta:
Galacticos írta:én eladtam balet és lucas van a jobbszélen, baloson meg cr.
Én is ezen agyalok, hogy eladom majd Balet, mert a jobbosan használhatatlan. Volt, hogy áttettem meccs közben balosra jobbosra meg jött DM, Cé meg ment csatárba, ott sokkal jobb volt Bale. Szerintem eladom és jön Reus a jobbosra. Illarra helyére Gündogant tervezem, plusz lehet Carvajal helyére is hozok valakit. Csatárba most Balo-Benteke páros van, de Falcaot szeretném, csak kérdés mennyiért lehet elhozni, lehet őt majd nyáron igazolom le.
Gündögan az első évben ajánlott. Utána 80 milliós ára lesz... Bale meg eladható. Nekem is 14 gólt lőtt egy idényben. Csak a statisztikája jó, hogy lassan 90-es lesz...

pheco

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 6., vasárnap 22:44

Galacticos írta:én eladtam balet és lucas van a jobbszélen, baloson meg cr.
Én is ezen agyalok, hogy eladom majd Balet, mert a jobbosan használhatatlan. Volt, hogy áttettem meccs közben balosra jobbosra meg jött DM, Cé meg ment csatárba, ott sokkal jobb volt Bale. Szerintem eladom és jön Reus a jobbosra. Illarra helyére Gündogant tervezem, plusz lehet Carvajal helyére is hozok valakit. Csatárba most Balo-Benteke páros van, de Falcaot szeretném, csak kérdés mennyiért lehet elhozni, lehet őt majd nyáron igazolom le.

Galacticos

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2013. október 6., vasárnap 19:57

én eladtam balet és lucas van a jobbszélen, baloson meg cr. és nálam is az van hogy a beadásaim 80%-a fejesgóllal végződik, már jackson martinez a kezdőcsatárom benzema helyett -több gólt szerez mint cr vagy akárki más- délelőtt is nyomtam egy meccset és fejelt 3gólt a psg-nek thiago silváról világklasszison.
ramos meg varane is nagoyn sok gólt szerez szöglet után.
eleinte rengeteg gólt is kaptam, mostmár szinte egyet sem, ahogy jön a beadás ráváltok ramosra és tarolok mindent.

Anyaka

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 6., vasárnap 19:32

pheco írta:Nem azt mondom, hogy folyamatosan kapom a fejes gólokat, bár kaptam párat az tény. De az én góljaim 80%-a is fejes, ami rohadtul idegesít. Alig van értelmes ziccer a játékban. Még nem is fogható arra, hogy béna lennék, mert évek óta legendáson nyomom, most meg világklasszison és így is szivat a gép.
Azért az csapat, és játékstílus függő is. Ha eddig állandóan a széleken rohangáltál el, akkor most nem fogsz. Meg kell tanulni újítani, és ehhez sokszor 1v1-ben is le kell gyűrni a gépet. Egyre jobban kezdenek számítani a taktikai elemek is, mert az ellenfelek is máshogy reagálnak rá. Simán meg lehet nyitni egy csapatot, csak el kell találni a megfelelő játékelemeket. Például az első idényemben a Real-t megvertem 5-1-re simán! Utána meg ilyen nevesincs csapat a kupában majdnem lehúzott egy ikszre, és szenvedtem, de szerencsére jött egy kapáslövés, amik viszont sokkal hatásosabbak, mint tavaly.

A legendás meg néha könnyebb, mint a világklasszis szint. Bár ez évente változik.

pheco

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 6., vasárnap 19:17

Anyaka írta:Még egy fejes gólt sem kaptam. Ez továbbra sem a gép hibája, csak a védekezésben nem vagytok a toppon.
PC-re csak 9. De a konzolos ár mindig drágább sajnos.
Nem azt mondom, hogy folyamatosan kapom a fejes gólokat, bár kaptam párat az tény. De az én góljaim 80%-a is fejes, ami rohadtul idegesít. Alig van értelmes ziccer a játékban. Még nem is fogható arra, hogy béna lennék, mert évek óta legendáson nyomom, most meg világklasszison és így is szivat a gép.

Savant
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. október 6., vasárnap 19:11

Monnyuk én nem karrierezek, szal a "gép" okosságait nem annyira ismerem.
Én csak UT, online idény.
És 9 k volt pcre :)
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Anyaka

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2013. október 6., vasárnap 19:01

pheco írta:
Savant írta:A fanyalgók nem játszanak vele. Ennyi.
Való igaz a 13-hoz képest nincsenek korszakalkotó ötletek. Ettől függetlenül ha az ember megszokja a menüt, az irányítást... talán még élvezhetőbb, mint az elődje.
Csak eléggé idegesítő, hogy 14k-t kiad érte az ember és egy ilyen elcseszett játékot kap. Van benne ami jobb lett, de az, hogy 1v1-ben sokkal erősebb a gép meg az, hogy 10-ből 8 gól fejes az egyszerűen szánalmas. Mióta behozták a taktikus védekezést a 12-ben, azóta egyre csalóbb az egész játék. Gép ellen konkrétan élvezhetetlen a 14. Haverom ellen jobb volt, szóval online játékra jó lesz.
PC-re csak 9. De a konzolos ár mindig drágább sajnos.

pheco

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. október 6., vasárnap 18:30

Savant írta:A fanyalgók nem játszanak vele. Ennyi.
Való igaz a 13-hoz képest nincsenek korszakalkotó ötletek. Ettől függetlenül ha az ember megszokja a menüt, az irányítást... talán még élvezhetőbb, mint az elődje.
Csak eléggé idegesítő, hogy 14k-t kiad érte az ember és egy ilyen elcseszett játékot kap. Van benne ami jobb lett, de az, hogy 1v1-ben sokkal erősebb a gép meg az, hogy 10-ből 8 gól fejes az egyszerűen szánalmas. Mióta behozták a taktikus védekezést a 12-ben, azóta egyre csalóbb az egész játék. Gép ellen konkrétan élvezhetetlen a 14. Haverom ellen jobb volt, szóval online játékra jó lesz.

Monkey
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. október 6., vasárnap 18:24

Tud valaki megoldást arra, hogy 2 napja magátol, kb 10. perc után kilép az online játékból a gép? Mit állíthatott el, hogy ezt csinálja? Kössz

Savant
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. október 6., vasárnap 17:45

A fanyalgók nem játszanak vele. Ennyi.
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

szilamer
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Özil, Varane, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Arsenal

HozzászólásSzerző: szilamer » 2013. október 6., vasárnap 17:28

Mi is a haverommal szeretnnék megvenni a fifa 14-et, de lehet elinditani a játékot CD nélkül?
In vino veritas.

"Varane, boss of Real defence"

Casillas-Carvajal-Varane-Ramos-Coentrao--Isco-Modric-Kroos--Cristiano-Benzema-Bale

Marci77
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. október 6., vasárnap 14:54

A sok elégedetlenkedő örülhet. Javították a hibákat kb. Pl fejelés finesse shot nem lesz olyan OP. Vagyis még nem tom h vane frissítés de ma vagy holnap lesz ahogy olvastam. :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

teszler
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

HozzászólásSzerző: teszler » 2013. október 5., szombat 23:21

Pc-re van aki megvette és eladná? :)
Hala Madrid!

Vissza: “FIFA-PES-FM”