FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 23., vasárnap 0:10

Valamennyire,de szerintem fullra nem mas. Nekem nem tunt fel nagy kulonbseg.
De lehet h nem toltam eleg single meccset azokkal akiket hasznalok :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 22., szombat 23:45

Marci77 írta: Mondjuk mi a különbség az UT meg a sima között? Szerintem nemigazán van :|
hogyne lenne... full más az egész, kezdjük ott, hogy az UTban az összes játékos fel van turbózva az alaphoz képest...
nagyon meglátszódik... UT főleg szórakozásra van kitalálva.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 22., szombat 23:28

ferni írta:
Marci77 írta:Casillas nem a legjobb a jatekban. Egyreszt alacsony.Masreszt nem jo a handlingje,ami nem jo,mert tobb labda kipattan rola,nem olyan biztos,mint pl Courtois.(Sztem vedd meg a belgat)
Courtoisval meg nincs meg neki a max összhang....

amúgy a sima meccseken pl az Online Idényekben rohadt jó Iker, talán a legjobb kapus, ezt lazán kimerem jelenteni, de UTben nagyon elszabarintották szegényt... :lol:
Mondjuk mi a különbség az UT meg a sima között? Szerintem nemigazán van :|

Tudom,hogy nincs meg neki,de azt már megoldja :mrgreen:
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 22., szombat 21:57

Marci77 írta:Casillas nem a legjobb a jatekban. Egyreszt alacsony.Masreszt nem jo a handlingje,ami nem jo,mert tobb labda kipattan rola,nem olyan biztos,mint pl Courtois.(Sztem vedd meg a belgat)
Courtoisval meg nincs meg neki a max összhang....

amúgy a sima meccseken pl az Online Idényekben rohadt jó Iker, talán a legjobb kapus, ezt lazán kimerem jelenteni, de UTben nagyon elszabarintották szegényt... :lol:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 22., szombat 21:39

Casillas nem a legjobb a jatekban. Egyreszt alacsony.Masreszt nem jo a handlingje,ami nem jo,mert tobb labda kipattan rola,nem olyan biztos,mint pl Courtois.(Sztem vedd meg a belgat)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 22., szombat 17:44

természetesen Upgrade :mrgreen:

ferni
Hozzászólások: 8258
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 22., szombat 17:18

1. én ismerek olyat, akinek az ingyen pakkba SIF Messit adott, szóval hagyjuk is... :roll:
én kaptam 2 Higut (amikből az egyiket ugye 0ért el kellett adnom) meg egy IF Basát, akivel semmire nem megyek...
2. Casillas borzasztó az UTban, siralmasan rossz, pedig az alapjátékban nagyon jó, de az UTban...
Úgyhogy most ilyen a csapatom, Etot meg még valami PL csatárt kéne megvenni Benzema és Costa helyett. Valakinek valami tipp, hogy érdemes alakítgatni a csapaton? :)
3. Upragde Oscar KTK, Upragde Benteke BCS, Eto'o JCS
de rengeteg féleképpen lehet ezt variálni, 1 próbát meg ér amit írtam.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. március 22., szombat 16:08

Köszi az ötleteket! Bentekét meg fogom venni akkor, több helyről is hallottam, hogy nagyon jó, főleg most, hogy upgradelték. :) Marianot is mindenképp kipróbálom, jó gyors, ahogy nézem. Ramos-Silva párossal eddig 5 meccset játszottam, nem egy kategória pl. Piquével, jobb sokkal így a védelem. Az összhangja is 10-es lesz, csak még kell 4-5 meccs, hogy megkapja a hűségbónuszt.

Casillast nem szeretem, nagyon sok gólt kapok vele, de úgy vagyok vele, hogy Courtois is bekapná biztos és sajnálom nem Ikert játszatni, főleg ha már ilyen drága volt... :D Azt mondjuk nem értem, hogy értékei szerint kb a legjobb kapus a játékban, ennek ellenére csomószor rá se mozdul a lövésekre, nem idegesítő, amikor 3 lövésből kapok 3 gólt egy meccsen. :roll:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 22., szombat 13:13

realmadridfan írta:Nekem egy Kompany esett le, de egyelőre nem tudom haszálni a Brazil-Liga BBVA hibridbe, amit sikeresen szétcseszett az, hogy Costát átváltoztatták spanyolra... Pont előtte lévő nap alakult ki teljesen a csapat, örülök, mint majom a farkának, erre látom, hogy costa meg pato 6-os chemistry-s... :lol:

Úgyhogy most ilyen a csapatom, Etot meg még valami PL csatárt kéne megvenni Benzema és Costa helyett. Valakinek valami tipp, hogy érdemes alakítgatni a csapaton? :)

szerk: Dani Alves van még kinézve, bármennyire is nem kedvelem, de Maicon úgy fordul, mint Lipták, hosszútávra nem megoldás. :mrgreen:
PLben Benteke vagy Remy. Olcsok es jok.
Maicon helyett meg probald ki Marianot.(Bordeaux-s)
Nekem o van a hibrid csapatomban JHVben. :)
Belso vedoparosod adja? :D
Casillas amugy milyen,mert en a magadabb kapusokat kedvelem a jatekban.(pl.Courtois)

Nyitottam en meg karacsony korul David Silvat es Yaya Touret,csak az ertuk kapott penzbol en hulye vettem 100k-s packet,amiben senki dragabb nem volt.


Most Thiago Silvara gyujtok :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2014. március 22., szombat 13:05

[quote="realmadridfan"]

Úgyhogy most ilyen a csapatom, Etot meg még valami PL csatárt kéne megvenni Benzema és Costa helyett. Valakinek valami tipp, hogy érdemes alakítgatni a csapaton? :[/quote]
én Benteke-t megvenném , nem tudom mások hogy vannak vele de én senkire nem cserélném le

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. március 22., szombat 12:57

realistahuni, neked nem volt szerencsed

Nyitottam ma egy hatodikat mert megnyertem egy egyszemélyes kupát. 78-as Javi Fuego a legjobb benne. :lol: :lol: :lol: Komolyan baszki már kínomban nevetek. Eddig az egész FUT-ban nyitottam kb 15-20 pakkot és a legjobb akit dobott egy full átlag Bony volt aki egy kicsit hasznomra is szolgált még az angol csapatomba, de ennyi. De ilyent, mint ma, 6 nyitás után Nkoulou meg Rosicky a legjobbak... :vivo:
Fuck this shit.
Love football, hate antifa.

Avatar
realmadridfan
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2014. március 22., szombat 12:55

Nekem egy Kompany esett le, de egyelőre nem tudom haszálni a Brazil-Liga BBVA hibridbe, amit sikeresen szétcseszett az, hogy Costát átváltoztatták spanyolra... Pont előtte lévő nap alakult ki teljesen a csapat, örülök, mint majom a farkának, erre látom, hogy costa meg pato 6-os chemistry-s... :lol:

Úgyhogy most ilyen a csapatom, Etot meg még valami PL csatárt kéne megvenni Benzema és Costa helyett. Valakinek valami tipp, hogy érdemes alakítgatni a csapaton? :)

szerk: Dani Alves van még kinézve, bármennyire is nem kedvelem, de Maicon úgy fordul, mint Lipták, hosszútávra nem megoldás. :mrgreen:

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2014. március 22., szombat 12:47

Marci77 írta:Nem batnatsbol,de szerintem az elobbi felsorolasbol Lukaku mrg ha orosz csapatod van Dzsudzsi alo ertelmesebb :D tobbire nem koltenek.Mondjum ennel a kettonel id van jobb opcio.
realistahuni, neked nem volt szerencsed :D akkor en meg ugyahogy jol is jartam. Csak modt mar ezek nem sokra jok,mert olcso nagyresze,meg szept-okt.-ben ki is haznaltam vna oket. Most kb csak Luiz,meg talan Oscart.
ne aggódj, nem is tudom őket használni :D viszont a 30 darab +28-as szerződés az jól jött :mrgreen: egyedül Xavi az, akit be tudok tenni a spanyol csapatomba, de őt nem is terveztem, hogy megvenném valaha :)

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 22., szombat 12:28

Nem batnatsbol,de szerintem az elobbi felsorolasbol Lukaku mrg ha orosz csapatod van Dzsudzsi alo ertelmesebb :D tobbire nem koltenek.Mondjum ennel a kettonel id van jobb opcio.
realistahuni, neked nem volt szerencsed :D akkor en meg ugyahogy jol is jartam. Csak modt mar ezek nem sokra jok,mert olcso nagyresze,meg szept-okt.-ben ki is haznaltam vna oket. Most kb csak Luiz,meg talan Oscart.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. március 22., szombat 9:25

Mindjárt letörlöm a gecibe. Nkoulou, Rosicky, Coloccini, Spolli, Hangeland, Lulic, Papiss Cisse, Cambiasso, Muniain, Pitroipa, Moses, meg még egy pár noname. :vivo: :-@
Létezik nálam szerencsétlenebb ember ebben az egészben? :lol:
Love football, hate antifa.

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2014. március 22., szombat 9:14

erre az öt promo pakkra gondoltam, igen. nekem ők voltak benne értelmesebb játékosok: Rogerio Ceni, Cleverley, Stekelenburg, Dzsudzsák, Lukaku, Giggs, Agger, Diego Milito, Xavi megy egy IF Alex Teixeira valami brazil a Shaktarban :D
bár ezek azért elmaradnak a ti játékosaitoktól :D

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 22., szombat 8:22

Szivesen,remelm visszakapod a penzed :)

Jogos,a promo szot nem figyeltem. En is kinyitottam oket. Pique,Busquets,Luiz,Wilshere,Cabaye...
Azaz semmi extra. Luiz az akinek kulonoskepp orultem egyedul. Ja meg Griezmann.
Tudok olyat akinek IF Koscielny,vagy epp IF Gerrard jott.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2014. március 22., szombat 7:40

Koszi a valaszt :) akkor még vàrakozok..
Nem chancee vagyok, de szerintem ő az ingyenesekre gondolt, mert 5 éves a fut, és mindenki kapott 5 db ingyenes csomagot. Voltak benne fasza jàtékosok, nekem Chiellini, Vidal, Pepe is volt, kàr hogy nem lehet eladni őket.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2014. március 21., péntek 23:53

LaMartin,az utobbi hetekben,es foleg napokban sokat szarakodnak az EA szerverei. Alig tudok venni jatekost,mert mimdig kidob. (Es a haverjaim is ezt tapasztaljak.)

Chancee, a 25k-sokat vetted meg? megerte? Csak mert szerintem ez nem eri meg,ellentetben a tegnapi/tegnapelotti (mar nemtom :D ) 5k-s packokkal. De leirhatod a tapasztalatod :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Chancee9
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 11:46
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Benzema, Ramos, Modric, Xabi Alonso, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Chancee9 » 2014. március 21., péntek 20:31

nem tudom kit és mennyire érint, de FUT-ban ötéves születésnapi promo csomagok vannak. én kinyitottam mind az ötöt és azért csomagonként 2-3 értelmes játékost adott plusz szerződéseket is


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 16 regisztrált és 0 vendég