FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
fringsquad
Kedvenc játékosaid: cé, marci, jesé, modric
Kedvenc csapatod: rm

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: fringsquad » 2013. szeptember 13., péntek 12:54

játszottam pár meccset amiből az jött le nekem, h könnyebb a védekezés, de nehezebb a passzolgatás ez miatt pedig a támadásaim is kevesebbszer érnek célt. én nem fogom megvenni... ez egy frissített 13. több semmi.
carvajal.bale.vidal.jesé

Monkey
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. szeptember 13., péntek 10:52

A helyzet az, az hogy Radeon X550 nem támogatott a Fifa által(A fifa már újabb SM modelű kártyákat támogat csak).

Részletes lista, mely videokártyákat támogatja a FIFA14:
http://themsnproject.atw.hu/fifasupport.html
Hoppsz a régebbi videókártyám dobozát néztem :roll:
Ati Radeon HD 4600 van, ezzel működnie kéne?
Thx

Marky
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. szeptember 13., péntek 7:33

lordgabi írta:lehetetlen küldetés volt a 13-at elindítani.
miért? nem értem, maximum azért nem indulhatott mert nem bírta a laptop :mrgreen:

lordgabi
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. szeptember 13., péntek 0:34

Én is kipróbáltam, a lényeg, hogy szépen fog futni, jó lesz (bár jó lenne egy dzsojsztikot is beújítani majd)... :)

+ ismét megjegyzem, remélem a PES14-et majd úgy adják ki, hogy laptopon is tolhassam, mert hiába megvolt minden, lehetetlen küldetés volt a 13-at elindítani. :ike:
Ex-szerkesztő.
Kép
HUNGARY ESPANA REAL MADRID UKRAINA BRAZIL

2015. november 25. UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

dzsihad91
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Raúl, Casillas, Roberto Carlos, Cristiano Ronaldo...
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

HozzászólásSzerző: dzsihad91 » 2013. szeptember 12., csütörtök 13:01

A demo nekem is nagyon bejön, a gameplay-t nagyon eltalálták most, a menü rendszer is szép átlátható, modern...de ez akkor is csak egy FIFA 13.2 nem pedig 14, legalább annyi lehetne az EA-ben hogy olcsóbban adják.Foltozgatások történtek csak, végre sikerült megcsinálni normálisan a Bernabeu-t, (nem 5 km van a pálya és a nézők) között meg még pár stadion(Anfield,Allianz,Signal Iduna).

Minden esetre idén a Pes lesz a nyerő nálam az ütni fog, de a fifát se hanyagolom el mert tényleg jól kijavították a 13 hibáit.Aztán majd 2018ra talán megkapjuk a nextgen verziót.................................. :-@ EA Sports,It is the same...

Marci77
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. szeptember 11., szerda 19:19

Ibra az isten eddig.Neymar jó még .Puyol elég hülye ha az ellenfélnél van :D Reust még nem hasznàltam eleget. Menez jobbszélsőbe nagyon bejön.
A többiről majd ha meglesz az egész. Írtam hosszabban de befagyott és nem írom újra.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

GT37
Kedvenc csapatod: Barça, Spurs

HozzászólásSzerző: GT37 » 2013. szeptember 11., szerda 18:40

___Samy___ írta:csak sikerült beszereznem a demót xboxra, és toltam vele egy meccset
első benyomás alapján sokkal élethűbb az egész, a mozgás, a dinamika, minden
alig várom, hogy jöjjön a teljes :)
Jaja, nekem is tetszik. Bár toltam egy meccset a PSG-vel (átpártoltam :mrgreen: ), és Cavaninak kissé darabos a mozgása. :mrgreen:
Bale meg még a Spursben van. :D

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 11., szerda 18:39

ment a pü
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

pheco
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

HozzászólásSzerző: pheco » 2013. szeptember 11., szerda 18:36

___Samy___ írta:csak sikerült beszereznem a demót xboxra, és toltam vele egy meccset
:ozil: Hogy csináltad? :kivagyhe:

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 11., szerda 18:36

csak sikerült beszereznem a demót xboxra, és toltam vele egy meccset
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

bla255
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Luka Modric, Gareth Bale, Lahm
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Stockport County

HozzászólásSzerző: bla255 » 2013. szeptember 11., szerda 14:33

Monkey írta:És megoldható szerinted valahogy hogy működjön vagy kinéz egy új videókártya? :kivagyhe: :shifty:
Hát, én inkább azt mondom, hogy egy olcsóbb kártyát szerezz be, mert X550nel szerintem nem nagyon fog már működni, esetleg, ha a régi engine videokártya vezérlő részét meghagyják, de DEMOból kiindulva teljesen felújították azt is.
ferni írta:nem értem ,hogy lehet billentyűzettel játszani.... :hmmm:
egyszerűen képtelenség olyan szinten játszani, mint Controllerrel.
Kinek mi jön be. :) pl. én gyakorlatilag az egész videojátékozást billentyűvel kezdtem(jó, Mario - Nintendo az nem :D ) viszont valahogy nekem a billentyűvel mindent egyszerűbb csinálni FIFA-ban, gamepaddal is tudok játszani viszont ott valahogy sok dolgot nem érzek úgy, vagy nem áll rá sokszor a kezem. Lehet ha többet gamepadoznék, vagy lenne konzolom gördülékenyebben menne a játék gamepaddal, de míg nincs valami olyan "Big Hit", ami miatt azt mondja mindenki, hogy muszáj egy PS4 / Xbox One, hogy tudjam tolni, esetleg régebbi konzol, addig marad a billentyűzgetés.

realmadridfan
Kedvenc játékosaid: Isco

HozzászólásSzerző: realmadridfan » 2013. szeptember 11., szerda 10:58

Monkey írta: És megoldható szerinted valahogy hogy működjön vagy kinéz egy új videókártya? :kivagyhe: :shifty:
Bocs, hogy beleszólok, de nekem volt ilyen kártyám régen, de már a 11-gyel is nehezen birkózott meg, úgyhogy lehet az lesz (2005-ös a cucc, az is szép, hogy a 13-mat vitte, most meg már ezeket a szuper 100% realisztikus lelátókat nem bírja biztos :mrgreen: ). :roll:

Santi
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

HozzászólásSzerző: Santi » 2013. szeptember 11., szerda 10:50

ferni írta:nem értem ,hogy lehet billentyűzettel játszani.... :hmmm:
Kicsit OFF, de a szimulátoros világban is ugye a kormány az igazi, de mégis rengetegen játszanak gamepaddal vagy billentyűzettel is (többek között én is) és nem is olyan rosszul. Számos kormányostól simán gyorsabban és szebben tudok vezetni még billel is. Itt egy gyorsköröm példának.
Nyilván aki komolyabb szintekre elakar jutni ott már a kormány elengedhetetlen, ahogy FIFA-ban is a controller, de amatőr vagy hobbiszinten haverokkal simán jó a billentyűzet is.

ON :mrgreen:

Monkey
Kedvenc játékosaid: Zidane, Cristiano Ronaldo, Marcelo, Asensio

HozzászólásSzerző: Monkey » 2013. szeptember 11., szerda 10:13

A helyzet az, az hogy Radeon X550 nem támogatott a Fifa által(A fifa már újabb SM modelű kártyákat támogat csak).

És megoldható szerinted valahogy hogy működjön vagy kinéz egy új videókártya? :kivagyhe: :shifty:

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 10., kedd 22:54

bla255 írta:
ferni írta:jó lett ez a fifa demo, csak meg kell majd szokni ezt az egészet :) emlékszem a Fifa 13mal szenvedtem 3-4 hetet mire jól ment vele :lol: :lol: :lol:
csak jöjjön már ki a teljes.... :shifty:
Nekem is tetszik :) Fizikán sokat javítottak(mindenki emiatt szidja hogy gagyi a vezérlés, pedig inkább realisztikusabb 1-2 dologtól eltekintve.). A billentyűzetkiosztás alapból ismét horribilis, 1nap azzal fog elmenni mire engedi az összes beállítást a jól megszokott Nyíl+WASDE kombós dolgokkal. :)
nem értem ,hogy lehet billentyűzettel játszani.... :hmmm:

Gabo
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. szeptember 10., kedd 22:53

ferni írta:jó lett ez a fifa demo, csak meg kell majd szokni ezt az egészet :) emlékszem a Fifa 13mal szenvedtem 3-4 hetet mire jól ment vele :lol: :lol: :lol:
Igen, tényleg sokat javult. Évek óta ez lesz az első eredeti fifa amit meg fogok venni. :D Akarok egy kicsit multizni is.

bla255

HozzászólásSzerző: bla255 » 2013. szeptember 10., kedd 22:50

Nekem is tetszik :) Fizikán sokat javítottak(mindenki emiatt szidja hogy gagyi a vezérlés, pedig inkább realisztikusabb 1-2 dologtól eltekintve.). A billentyűzetkiosztás alapból ismét horribilis, 1nap azzal fog elmenni mire engedi az összes beállítást a jól megszokott Nyíl+WASDE kombós dolgokkal. :)

ferni

HozzászólásSzerző: ferni » 2013. szeptember 10., kedd 22:41

jó lett ez a fifa demo, csak meg kell majd szokni ezt az egészet :) emlékszem a Fifa 13mal szenvedtem 3-4 hetet mire jól ment vele :lol: :lol: :lol:

bla255

HozzászólásSzerző: bla255 » 2013. szeptember 10., kedd 22:31

Monkey írta:én ebben a számítógép dologban nem vagyok annyira otthon. Ati Radeon x550 videókártyám van. Aztán hogy ez jó vagy sem azt nem tudom :D Egyel lejebb leírtam, hogy hogy sikerült elindítanom de grafika pocsék plusz képernyőt is összenyomta. Akkor valószínüleg videókártya miatt lehet? Szerinted a teljeshez sem lesz jó ez a kártya? Thx

___Samy___

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2013. szeptember 10., kedd 22:11

pheco írta:Mióta van ez így, hogy gold kell a demo letöltéshez? Úgy rémlik, hogy a 13 demot anélkül tudtam leszedni és az előtte lévőket is.
jó kérdés, én is csak néztem egyet :vivo:

Vissza: “FIFA-PES-FM”