FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
kodo
Hozzászólások: 4526
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:59

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kodo » 2020. szeptember 21., hétfő 9:57

TheBull6 írta: Elég brutálnak néz ki Puskás Baby cardja is már. :ozil:

Na nem mintha lényeges lenne, mert a játékot se veszem meg. :D :D
Idén én sem veszem meg, már a tavalyival sem játszottam 1 hónapnál tovább.

Avatar
haszi
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 20:01
Kedvenc játékosaid: Roberto Carlos, Ronaldo, Marcelo, C.Ronaldo, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Farkaslaka, Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: haszi » 2020. szeptember 21., hétfő 8:23

Ha előrendelést adtam le a Champions Edition-re amivel járna elméletileg 3 napos korai hozzáférés, ahhoz hogyan jutok hozzá? :hmmm: Kapok valamilyen kódot mailben? Sosem rendeltem még előre, ezért értetlenkedek, csak most a Fut mód nagyon beszippantott.. s na, muszáj volt :mrgreen:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. szeptember 18., péntek 8:06

Elég brutálnak néz ki Puskás Baby cardja is már. :ozil:

Na nem mintha lényeges lenne, mert a játékot se veszem meg. :D :D

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. szeptember 3., csütörtök 0:01

Pipita írta: 1539 Ft a Fifa 20 a ps storeban, ha esetleg valaki még eddig várt volna vele :mrgreen:

Ennyit talán megér. :lol:
Nem.

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3128
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. szeptember 2., szerda 23:19

1539 Ft a Fifa 20 a ps storeban, ha esetleg valaki még eddig várt volna vele :mrgreen:

Ennyit talán megér. :lol:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: füst » 2020. szeptember 2., szerda 22:38

Ecsém, ha 10 éve lett volna ilyen... sajnos mára elég kevés lehetőségem maradt kockulni, és a rome II total war, stellaris, hoi4 szentháromság még azt a kevés időt is kitölti. Ezek mellett ilyen origin premium dolgok teljesen felejtősek. a fifa sztem 1-2 hónapig fog csak lekötni, arra meg tökéletesen elég lesz g2a-ról megszerezni jóárasítva.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. szeptember 2., szerda 22:06

Amúgy nemtudom ki van itt aki pc-n tolja de nekem 2-3 éve origin premiumom van amit most átneveztek eaplaypro-ra vagy mire. A lényeg ,hogy évi 100 euro és minden ea játékot (Az újakat is)megkapsz early acces ultimate edition meg minden faszom. Ugye 1 új játék kb 20k ha már van 2 cím amivel rendszeresen játszol simán megéri azt a 35ezret.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. augusztus 19., szerda 18:59

füst írta: Mi a dákó, Puskás lesz az egyik legcombosabb lap a játékban.
Rohadtul nem értek hozzá, sose mélyedtem el a FUT-ban, annak is vagy 5 éve hogy kipróbáltam, de...
de asszem ez nem növeli az esélyeimet hogy meg tudjam szerezni.
Nyilván baromi nehezen lesz megszerezhető, max tokenes lesz icon swapsban, gondolom nem is lövik majd el az első körben..
Kb. mint tavaly Zizu, bár belegondolva, hogy megcsináltam Gattusót+Bergkampot, a kettőből kijött volna Zidane is, kár hogy utólag nem lehetett becserélni ezeket a játékosokat..
Azért az adná, ha mondjuk megcsinálsz két gyengébb ikont, akkor azokat később be tudnád cserélni egy baszóbbra, tehát hogy tokenként tovább funkcionálnának..

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: füst » 2020. augusztus 19., szerda 17:59

Mi a dákó, Puskás lesz az egyik legcombosabb lap a játékban.
Rohadtul nem értek hozzá, sose mélyedtem el a FUT-ban, annak is vagy 5 éve hogy kipróbáltam, de...
de asszem ez nem növeli az esélyeimet hogy meg tudjam szerezni.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1119
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: géza » 2020. augusztus 18., kedd 21:26

füst írta: Jó, én a 2016-ot vettem meg utoljára, azóta csak haveroknál fifáztam kb kéthavonta, de már azok is elmaradoznak egy ideje. Az az igazi, ha egy másik balfasszal jatszhatok aki úgy lő kamugólt nullszögből Neymarral hogy maga se érti, és egyből küldöm a tockost mert ott ül mellettem.
Életem legjobb kurvaanyázásai voltak azok, nameg amikor ilyen csibefocis kabarégólok jöttek össze, úgy röhögtünk, hogy én már röfögtem amaz meg sípolt.
Nincs is szebb, mint ittasan a haverokkal egy no rule matchet jatszani ugyanazzal a ket csapattal, ugyanabban a mezben. :mrgreen:

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: füst » 2020. augusztus 18., kedd 21:00

Jó, én a 2016-ot vettem meg utoljára, azóta csak haveroknál fifáztam kb kéthavonta, de már azok is elmaradoznak egy ideje. Az az igazi, ha egy másik balfasszal jatszhatok aki úgy lő kamugólt nullszögből Neymarral hogy maga se érti, és egyből küldöm a tockost mert ott ül mellettem.
Életem legjobb kurvaanyázásai voltak azok, nameg amikor ilyen csibefocis kabarégólok jöttek össze, úgy röhögtünk, hogy én már röfögtem amaz meg sípolt.

pepe0807
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:57
Kedvenc játékosaid: -
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pepe0807 » 2020. augusztus 18., kedd 20:58

Én is állat voltam és előrendeltem... :roll: :roll:
Vagyis hát ez volt a születésnapi ajándékom.... :lol: Természetesen a legjobb edisön....kapok majd egy "jó" OTW lapot is.....nyílván majd tuti olyat amelyik ba..ik fejlődni.... :D

Marky
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. augusztus 18., kedd 20:32

Az, hogy a demonak köze sincs a teljes játékhoz, a Konaminál is tendencia.
Ez a mikrotranzakciós szutyok teszi egy fostengerré a játékot, mert muszáj 99pace 99dribbling játékosokkal játszanod, különben nincs esélyed.
PES-ben imádtam a 3 csillagos csapatokat, ahol muszáj volt ötletesen támadást építeni, de tavaly óta ez a játékrész meghalt, mert mindenki berak 2-3 95+ támadót és egyszerűen átsprintelik a pályát.

Tavasz óta kiégtem a PES-ben, ezért váltottam egy jó kis PS Store akció után. Így ~300 meccs után van egy 90 overallos teamem, azokkal szemben viszonylag jó arányban győzök is, akik fair módon játszanak, de mindig összefutok néhány baromarcúval aki csak a játékmechanikákat képes kihasználni és a meta húzogatós mozdulatokat spameli.

Én ősszel egyiket se veszem meg, mert így lehet megmutatni ezeknek a kiadóknak, hogy azért a 10 centi vastag kolbász már nem megy le a torkunkon.

kiserik
Hozzászólások: 5748
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. augusztus 18., kedd 20:20

géza írta: En egybol biztos nem veszem meg, csak akkor, ha tomegesen mondjak majd az emberek, hogy azok a dolgok megszuntek, amik miatt nem orom jatszani ezzel a jatekkal.
Ezzel van egy kis bibi. Minden éven, az elején teljesen normális a játék. Főleg a demo. Az tökéletes. Aztán, mikor már beindult a sok ökör (már elnézést, de aki ennyi év után is beleugrik a FUT miatt a játékba, főleg Magyarországról, azt nem tudom másnak nevezni), akkor jönnek a patchek és folyamatosan romlik az egész. Karácsonyig úgy ahogy játszható, majd jönnek a verhetetlen gold csapatok, meg az újregek tolása.

Avatar
géza
Hozzászólások: 1119
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: géza » 2020. augusztus 18., kedd 19:59

En egybol biztos nem veszem meg, csak akkor, ha tomegesen mondjak majd az emberek, hogy azok a dolgok megszuntek, amik miatt nem orom jatszani ezzel a jatekkal.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. augusztus 18., kedd 19:50

Yazid írta: valaki készül megvenni a 21et? :mrgreen:
Először azt mondtam, hogy nem, de aztán meggondoltam magam, ráadásul már nagyon jól ismerem a forgatókönyvet: ugyanaz lesz, mint Füstnél.. :D
Kontroller, tv, minden veszélybe fog kerülni, ellenére annak, hogy nem sok örömet okoz ez a szar, mégis hiányzik, valószínűleg ez a függőség.. :x
Csak röhögtem azon a vidin, amiben az új fejlesztésekkel promózták, mintha tavaly ugyanezt az etetést már láttam volna.. :mrgreen:
Én befizetek rá, de annyit tanultam tavalyról, hogy semmi deluxe csilli villli mega edisön, 30 ezrekért, a szaros 80-as használhatatlan ajándék pakkjaival.., bőven elég lesz az alap verzió.

Avatar
füst
Hozzászólások: 3856
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:17
Kedvenc játékosaid: Zidane, Reus, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: füst » 2020. augusztus 18., kedd 19:41

Yep, én megveszem. Az a terv hogy 2 hétig játszok vele, utána kipróbálom a FUT-ot, pár nap alatt felkúratom magam azzal hogy rommá vernek a 12 évesek aztán kinyomom a francba és rá se nézek többet majd el is felejtem hogy megvettem.

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3372
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Yazid » 2020. augusztus 18., kedd 19:36

valaki készül megvenni a 21et? :mrgreen:

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. augusztus 10., hétfő 22:10

en regebben inkabb pes párti voltam, bar konzolon a fifa ment inkabb.
vagy az megrosszabb ? :mrgreen:

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. augusztus 10., hétfő 21:53

en meg azert nem dontottem csak, mert nem tudom mivel fogok jatszani fifa helyett. :lol:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 3 regisztrált és 0 vendég