FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. június 13., szombat 23:27

gaborz1 írta: Ultimate SBC kinyílt srácok?
Nekem egy 98-as Mbappé jutott. :mrgreen:
:banplz: :banplz: :banplz: :he:




:mrgreen:
ZIDANE

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2020. június 13., szombat 23:24

Ultimate SBC kinyílt srácok?
Nekem egy 98-as Mbappé jutott. :mrgreen:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. június 5., péntek 20:36

Skacok! Jönnek még valami értelmesebb kártyák valamikor?
Csak mert van 40pakkom kb. és ha lesz még valami, akkor megvárom.. :mrgreen:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. június 2., kedd 11:51

I am GC írta: Mikyen poszton jàtszanàl szìvesen?
írtam privátot. :)

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. június 2., kedd 11:32

Elég sokunkat felkúrt ez a hétvége ahogy látom.
Én 7-8 meccs után hagytam abba, amikor folyamat kaptam a 2 perces hosszabbitás ötödik percében a gólokat, hányinger az egész.
Eladok mindenkit aztán a drafton kipróbálok pár olyan kártyát ami érdekel.
Love football, hate antifa.

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 2., kedd 11:30

Látszik mennyire vagyok hardcore fifás már, erről nem is hallottam de kössz, bepróbálom. :D
Nem illik.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2020. június 2., kedd 11:17

Igen
Fun célból ott a volta, vagy a pro clubs haverokkal
A seasons az meg full chill. Kevesen hasznaljak, nyugis közösség es nincs hendicap.bar vannak ott is kevesen, akik azt hiszik champions cup on vannak, meg olyan is aki golnal csitit, de nem jellemző. Kepessegeidez mérten olyan divizioban tolod, ahova valo vagy. Jo kis nyugis focitgatas.
Meglehet talalni a megfelelő jatekmodot ebben. Ezek a módok olyanok, mint a playboy. A FUT meg a tutti frutty party
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

I am GC
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. január 13., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Benzema, Beckham, Zidane, Makelele, R. Carlos, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: I am GC » 2020. június 2., kedd 11:16

TheBull6 írta: Nekem is van egy ismerősöm, online seasonsben div 1-2. Aztán bármikor elverem a száját ha játszunk egymás ellen. :D

Amúgy van egy ps-es pro club ahol szívesen látnának? :) Nem tudom, hogy tudok-e lerakni valamit az asztalra, de maximum elköszönünk egymástól 2-3 meccs után. :D
Mikyen poszton jàtszanàl szìvesen?

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. június 2., kedd 11:16

Nekem is van egy ismerősöm, online seasonsben div 1-2. Aztán bármikor elverem a száját ha játszunk egymás ellen. :D

Amúgy van egy ps-es pro club ahol szívesen látnának? :) Nem tudom, hogy tudok-e lerakni valamit az asztalra, de maximum elköszönünk egymástól 2-3 meccs után. :D

Avatar
géza
Hozzászólások: 1120
Csatlakozott: 2017. január 25., szerda 17:09

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: géza » 2020. június 2., kedd 10:57

Online season es pro club is eleg jo jatekmod, en mar csak azokkal jatszom, szignifikansan kevesebb erdekes dolog tortenik, raadasul ha kikapsz, akkor tenyleg azert mert az ellenfel jobb volt, nem meg azert mert Ronaldok mennek a Mustafijaid ellen. :mrgreen:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. június 2., kedd 10:50

Egyik barátom is sima online seasont nyom, elvileg sokkal kevésbé szar mint a FUT. De még én sem próbáltam :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

NewZoo
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2017. szeptember 29., péntek 16:54
Kedvenc játékosaid: Zidane; Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: NewZoo » 2020. június 2., kedd 10:43

Egy-két éve nem játszom de régebben volt ilyen, hogy online de választott csapattal, pl madrid és akkor kb hasonló csapatokkal játszottam online. Ott mindenkinek kb azonos rangú csapata volt és főleg a játéktudás számított. Én ráadásul billentyűzetem nyomom (van még egyáltalán ilyen rajtam kívül? :D ) és feljutottam az első második ligába mindig. Az nem jobb mint a FUT?

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. június 2., kedd 9:51

Amúgy én megértelek titeket, én is nagy bölcsen mondom hogy tudjátok mekkora pénzlehúzós szkriptelt fos a FUT és ne basszátok fel magatokat, de mikor nagy ritkán tolok egy meccset, azonnal felbasz. :lol:

Sajnos aki csak úgy online játszogatna, annak élvezhetetlen, hogy a kis közepesen jó csapata ellen bedob csupa 90+os emberkét, akiket a gép szépen elirányítgat én meg szopok. :lol:

NBA 2k-ban ezért jó a sima play online a normál csapatokkal és a csapatok besorolása kalapokba, nem OP lapok és OP AI ellen kell széllel szemben hugyozni.
Nem illik.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. június 2., kedd 9:34

Lehet itt bármilyen cool head, ha olyannal rak össze aki pl elitben végez. Amikor látom a meccs elején, hogy három red-je van a múltheti tots-ból, akkor azért nem érzem annyira fairnek a játékot. :) Ott te lehetsz, bármennyire hideg fejű, már nem az fog dönteni.
Persze ezen nem javít az sem, hogy épp annyit ismerek, tudok a játék mechanikáról, mint pl faterom. :D Dzsokis védekezni se tudok, valamint tuti a AI védekezés se jól van beállítva, mert nekem semmit nem csinálnak, csak ácsorognak. Mind1, elfutkozom én magam, emberre úgysem arra vált akire kéne. :D
Na mind1, még 1 hétvége. :)

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1336
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2020. június 2., kedd 1:07

Amugy ez egy ördögi kör minden évben. Gyűlölöm es szeretem. De hideg fej kell hozzá. Máskülönben elkezdesz őszülni.

Utolso előtti wl em volt most. 17:2 nél abbahagytam. Gold2 szamit. A 2 vereség is csak a script. Jó eredmény igen, de tovabbvinni? Aaaa ismerem, mint a rossz pénzt. Júniusban elitre menni, rafeszulni, boxot kinyomi ezért a hulladekert. Nem erdemes. Neztem gabo stream et hetvegen... hát.... faszan tukrozi a jatek jelenlegi állapotát . A reward rendszer is undormany. Most jon az ultimate tots, aztán uritsetek klubot es draftozzatok el a haverokkal az osszes coint. Az legalabb meg tud fun lenni. Legalabb is amig osszerakod a csapatot. Jött ra idén vagy 30 patch...kuka.meccs kozbe rakjatok le a kontrollert, hat keci az AI levedekezi, meg leblokkol helyettem mindent. :lol:
de amig lesz fifa pont, addig változás nem lesz. Szar pack luck, szar reward rendszer, szar szerver, glitchek, script. A sok madar meg pontbol akar eredményt es viszik, mint a cukrot. ea bácsi meg röhög es hízik, de ha szoba hozza valaki nyilvanosan, bannoljak. Gg bigjoke
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2020. június 1., hétfő 22:52

Caraway írta: Nekem is ez volt az utolso wl-em, mivel annyira felbaszodtam.
6-2-be voltam, mikor bedobott egy magyar srac ellen. Konkretan lejatszottam, vezettem is 1-0-ra, erre egybol kick offbol egyenlitett. 1-1 utan hosszabbitas, vegigdominaltam az egeszet, lottem ket kapufat 100%-os ziccernel, erre egy kontrabol 116-ba golt lott. Abban a pillanatban megfogtam es kinyomtam a boxot. :lol:
Azota be se leptem, szoval talan silver 3-ba vegeztem, nem er annyit az egesz. :kalapos:

Marad a pro clubs haverokkal, ott legalabb jokat lehet rohogni.
Nekem meglett 17 winnel utolsó meccsel a Gold2.
Nem igazán volt olyan meccsem ahol lejátszottak volna, inkább sok olyan volt ahol ott minden bement nekem semmi. Nekem 2 meccsem volt ahol ült minden. 2-0-ra ment az ellenfél a 20-ik percben majd 6-2 volt ide a félidőben. A másik meg 4-0 félidőben lépett le.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. június 1., hétfő 18:09

Nekem is ez volt az utolso wl-em, mivel annyira felbaszodtam.
6-2-be voltam, mikor bedobott egy magyar srac ellen. Konkretan lejatszottam, vezettem is 1-0-ra, erre egybol kick offbol egyenlitett. 1-1 utan hosszabbitas, vegigdominaltam az egeszet, lottem ket kapufat 100%-os ziccernel, erre egy kontrabol 116-ba golt lott. Abban a pillanatban megfogtam es kinyomtam a boxot. :lol:
Azota be se leptem, szoval talan silver 3-ba vegeztem, nem er annyit az egesz. :kalapos:

Marad a pro clubs haverokkal, ott legalabb jokat lehet rohogni.

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6610
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. június 1., hétfő 17:47

TheBull6 írta: 11-10-es állasnál nyertem egyet végre 2 sz*po után. Kövi srác marha jól tolta, írtam is neki h hogyan áll: 9-1 (9es win streak), felvett friendbe, végül 28-2-vel zárt.
Kövi ellenfelem 19-3 (13as win streak), aztán a harmadik srác 21-2 (16os win streak).
Aztán a maradék meccseket le se játszottam. Ultimate tots után nem is fogok többet champsezni az is biztos, mert ennek sok értelme nincs. Minden héten játszom 6-9 ilyen ellen. Én is szívesen játszanék silver hármas vagy bronze egyes ellenfelek ellen..
:lol: :lol: :lol:
Ugyanigy jartam :lol: elso negy meccsem ugy buko volt h mar mikor meglattam a csapatat mar tudtam h ha anyam iranyitana is kikapnek :lol: kokemeny 11winem lett de bent hagytam 2 v 3 meccset mert mar felhuzott. :lol:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. június 1., hétfő 16:08

11-10-es állasnál nyertem egyet végre 2 sz*po után. Kövi srác marha jól tolta, írtam is neki h hogyan áll: 9-1 (9es win streak), felvett friendbe, végül 28-2-vel zárt.
Kövi ellenfelem 19-3 (13as win streak), aztán a harmadik srác 21-2 (16os win streak).
Aztán a maradék meccseket le se játszottam. Ultimate tots után nem is fogok többet champsezni az is biztos, mert ennek sok értelme nincs. Minden héten játszom 6-9 ilyen ellen. Én is szívesen játszanék silver hármas vagy bronze egyes ellenfelek ellen..

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2020. május 31., vasárnap 21:52

Galacticos írta: Kb 3-400k coinert laliga teambe milyen cdmet ajanlanatok? Van kozepen meg egy moi gomezem es egy odegaardom, ugyhogy kene az ero. Totssf casera gondoltam de lassunak tunik. Vagy inkabb a 96os kroos?
Illetve, 94es carvajal er 400k-t? Most egy basic semedom van ott.
Igaz, hogy boxon több mint 500k, de Essien.
Nálam a hétvégén is aratott a TOTS-ok között.
Én Carvajalt 300k-ért vettem, de szerintem minden egyes zsetont megért.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég