FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
LaMartin
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:38
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Iker Muniain,
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Újpest, Magyarország

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: LaMartin » 2020. április 14., kedd 11:45

Sziasztok,
ha úgy van, és megvagyunk, szívesen segítenék egy Xboxos Fifa bajnokság megszervezésében :D

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 14., kedd 8:47

TheBull6 írta: Na szóval a csapatok:

La Liga

Prem

Bundes most így néz ki, de Havertz érkezésével szerintem ez lesz belőle.

Olasz jelenleg, de ez szerintem legkésőbb a jövőhétre ilyen lesz.

Francia csapat pár napja állt össze a token miatt, itt is várható mostanában az átalakulás erre.

Az informok nagy része mind futchamps pick, vagy pedig nem eladós csomagból vannak. Ahogy a játékosok közül is a már délután írt hármason (Reus,Goretzka, Schulz) kívül mindenki első tulajos.
tetszik,hogy nem metára mész,meg próbálod változatosan élvezni :D De azt nem értem,hogy chem style-okat miért nem használsz. Csapatokkal az egyetlen nagyobb problémám mindenhol kb a szélsővédők. Azon kívül nem szólnék bele,de biztos,hogy ott nem akarsz kivételt tenni a first owner lapoktól? :mrgreen: (LaLigánál meg Ligue1-nél főleg+Zappacosta,Digne)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. április 14., kedd 0:04

Na szóval a csapatok:

La Liga

Prem

Bundes most így néz ki, de Havertz érkezésével szerintem ez lesz belőle.

Olasz jelenleg, de ez szerintem legkésőbb a jövőhétre ilyen lesz.

Francia csapat pár napja állt össze a token miatt, itt is várható mostanában az átalakulás erre.

Az informok nagy része mind futchamps pick, vagy pedig nem eladós csomagból vannak. Ahogy a játékosok közül is a már délután írt hármason (Reus,Goretzka, Schulz) kívül mindenki első tulajos.

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. április 13., hétfő 23:32

Galacticos írta: Nyitottam egy prime icon packet hatha bedob valami jot.. 91es shearer.. :lol: :lol: :lol:
Na ez pazarlas volt. :lol:
gratulálok.
okos voltál
ott volt Dalglish, alig kellett volna hozzá token.....


chemistry meg nem dobja meg a pacet érezhetően 10zel, ezért kell az alap sebesség.
na mindegy, sok értelme nem volt most járatni a számat.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. április 13., hétfő 20:22

Beadások és a szögletek továbbra sem működnek így a szarnak pofon egy lesipuskás csatár, mostmár oda is csak futóbolondot tudsz tenni.
Gondolom nehéz lett volna patchel megoldani hogy ne mindenki csak kisszögletet toljon orrba-szájba.
Love football, hate antifa.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8391
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. április 13., hétfő 18:21

Galacticos írta: Nyitottam egy prime icon packet hatha bedob valami jot.. 91es shearer.. :lol: :lol: :lol:
Na ez pazarlas volt. :lol:
mondjuk nem tudom, milyen a jatekstilusod, de en imadom az ilyen lesipuskas arcokat, erosek, pontosak, mindig ott vannak ahol kell, felszantja neked a 16-oson belul.

a chem styleokkal mar annyira nem vagyok kepben, de sztem hasznalhatova tudod tenni, majd marci kiszamolja. :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 13., hétfő 17:38

ferni írta: Bernat meg Carvajal kuka
Mendy meg Semedo nagyon olcsók és nagyon jók.
De Alba se lehet rossz balra.

A legnagyobb hibája a csapatnak a csatár, Dalglish 16 token, vedd ki őt, de Rush is annyi.
Dalglish most is másfél millió, nem véletlen, 5* weak foot nagyon baszó idén.
Tényleg hatalmas nagy javulás lesz a mostaniakhoz képest.

Ter Stegen a játék legjobb kapusa, nehogy vegyél Oblakot.
Stegenre tegyél Basic chemet ha más van rajta.
Bernat miért kuka? Mindent tud,és jobb védő mint Alba. Alba gyorsabb,ennyi,de egy Shadowval minimális lesz a különbség,pace-t kivéve meg mindenben jobb Bernat. Mendy soso,de vele is vitatkoznék a játék ezen pontján. Mivel Bernat védekezesése és driblingje,labdakezelése is jóval jobb. Viszont az árkülönbözet jól jöhet Galának. Semedoval mondjuk egyet értek,azt írtam is már :D

Ter Stegen se jön be mindenkinek,ezért mondtam,hogy Oblak is jó opció,Courtoisnál sokkal jobb. Nekem volt a lehető legjobb ter Stegenem,és nem éreztem túlzottan,Oblak sokkal jobban bejött. De ismerek olyat is aki WR Areolat használ inkább. Előfordul,hogy a meta, mégse jön be valakinek :D Személy szerint Oblak handlingje elég jól jön,mivel mindenki össze vissza boxolgatja,ütögeti a labdát,ahelyett,hogy megfogná.
Galacticos írta:Szerintetek elsosorban hol erositsek?
Amúgy itt miért nem cseréled emg Odegaardot és Moi Gomezt? :D akkor Bernat is 10 chem lenne,meg Odegaard is.

Másik meg,Mendy mellett Lodi 81es UCL Motm verziója is jó. Sőt Mendynél jobb mindenben.És még kevésbé lenen pace gond mint Bernatnál. Annyi,hogyha spórolni akarsz más posztra,Mendy azért olcsóbb 15k-val kb.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. április 13., hétfő 17:19

Realista24 írta: Van legalább 10 fő mindenre, akarja valaki megszervezni?
Azt már nem :mrgreen:

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. április 13., hétfő 15:27

Nyitottam egy prime icon packet hatha bedob valami jot.. 91es shearer.. :lol: :lol: :lol:
Na ez pazarlas volt. :lol:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. április 13., hétfő 14:51

realistahuni írta: Amúgy ha ennyien vagyunk ps-re szerintem jobban benne lennék egy pro clubsban :mrgreen:
PRO CLUBS-t én is adom. :D :D Minap csináltam meg a promat, játszottam is párat online, de azért az igazi egy csapat lenne, Madrid mezben. B-)

Nagyon pörgött a topik mostanában, vissza is olvastam jó pár oldalt.

Januárban csatlakoztam én is a fifa közösséghez, sőt a PS4 közösséghez is. Utoljára fifa 17-el játszottam PS3-on. Látom van itt a topikban amúgy minden: chem styleok, end game kártyák stb stb. Előbbivel tele vagyok, mégse rakok senkire. Bankban 767 ezer coin, szóval még csak venni is azt vennék szinte akit akarok, (főleg ha eladnám a kb első hét rewardjaiból packolt Messim :D ), de mégis nagyrészt azokat használok, akiket vagy sbc-ből, csomagból vagy objectiveből nyertem. (Sima Trippier a múlthétig a kezdő jobbhátvédem volt a hétvégi csapatban. :D )
Vett játékosom egyedül Reus, Goretzka és Schulz most ha jól emlékszem, de majd este megnézem. Bundesliga csapattal kezdtem, vagyis Reus csapattal. Ő volt az elsődleges cél, a többieket utána vettem mellé, de ezek nagyrésze is már cserélődött. Nincs "meta" csapatom, meg szerintem "meta" játékom se, nem is emiatt játszom. Vannak hibái a játéknak bőven, sőt ha igazolnék pár komolyabb arcot, biztos nagyobb sikereket is elérnék (általában gold3 a célom, egy hét kivételével mindig el is értem eddig). De nem is akarok, többé kevésbé teljesen élvezem így is és nem is igazán kifizetődő... Talán egy 86-os Arnautovic ami a fut champses választásból a legjobb ami eddig esett. Úgy, hogy néha még a 82-es arcok között is voltak olyanok, akiknek örültem volna, de persze jöttek a Reinak és hasonlóak.. :)

Minden ligából van egy csapatom, icon tokenek viszonylag könnyen is mennek. Az elsőből már nem tudtam kivenni senkit, a másodikból is csak Van der saart és Hierrot sikerült. Őket az egyik hétvégi csapatomban használom. A mostaniból a csomagot vettem ki, Lineker esett belőle, nem igazán örültem neki, de 87 meccsen van 130 gólja és 90 gólpassza, szóval annyira nem rossz a srác. :D Valószínűleg a maradékból Litmat és Laudrupot fogom kivenni.

Este rakok majd képet a liga csapatokról, a két hétvégi csapatom pedig ez:
Itt már Trippier helyett 88-as Bustos van. Portu helyett, pedig Messi jön a padról.

Ez pedig a másik. Tegnap a birthday pack-ból Havertz esett, szóval most valószínűleg ki kell találnom valamit, vagy csereként jön majd ő is mint a szülinapos Bellarabi.

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7332
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2020. április 13., hétfő 14:33

Amúgy ha ennyien vagyunk ps-re szerintem jobban benne lennék egy pro clubsban :mrgreen:
Love football, hate antifa.

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. április 13., hétfő 14:08

Galacticos írta:
ferni írta:
Bernat meg Carvajal kuka
Mendy meg Semedo nagyon olcsók és nagyon jók.
De Alba se lehet rossz balra.

A legnagyobb hibája a csapatnak a csatár, Dalglish 16 token, vedd ki őt, de Rush is annyi.
Dalglish most is másfél millió, nem véletlen, 5* weak foot nagyon baszó idén.
Tényleg hatalmas nagy javulás lesz a mostaniakhoz képest.

Ter Stegen a játék legjobb kapusa, nehogy vegyél Oblakot.
Stegenre tegyél Basic chemet ha más van rajta.
Van mendym meg semedom is de alap mind a ketto. Ter stegenbol a 91es kartya? Hoz akkora javulast h megeri a kulonbozetet?
84es semedo 120ert?
Az alapok is jobbak, mint a mostaniak, tegyél rájuk egy Sentinel chemistryt azt kész is.
Ter Stegenből nekem az UCLes volt meg, azt vedd meg, ne a TOTY Nomineet.
Megéri, nincs sok különbség köztük árban.

Sajna a jobbszél mostoha poszt a játékban, szóval maradjon az a Hazard, meg ha meg van már Asensio meg Ödegaard is, ők is maradjanak.
Vedd ki Dalglisht, addig maradjon ez a csapat, Stegen upgrade meg a szélsőhátvédeket cseréld le.

Bartra meg a Villarrealos se rosszak.

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. április 13., hétfő 14:06

A hatasotokra elkezdtem jatszani en is, gondoltam adok a FUT-nak egy eselyt. A jatekkal talan a 2001-es kiadas ota jatszom, de valamiert sosem probaltam ki igazan ezt a jatekmodot talan 1 meccset leszamitva, mindig a karrier modban kotottem ki.

Szombat ota tolom, jelenleg igy allok:
https://www.easports.com/fifa/ultimate- ... b:FFA20PCC

Romantikus vagyok es eddig ragaszkodtam a 4-3-3-hoz hamis kilencessel, de nem igazan talalok hozza megfelelo embert a elore. Jelenleg Asensio van kozepen elol, de nem oda valo.

Arra gondoltam, hogy eredemes lenne a tamadosort renovalni, mert tenyleg mindenki poszton kivul van, ami ahogy megtanultam, rossz hatassal van a chemre. Dembele szimpatikus huzasnak tunne jobb tamadonak, balra pedig Inaki meg talan vallalhato is marad. Hamis kilencesre viszont egyaltalan nincs otletem. Ti mit gondoltok? Dobni kene a jatekrendszert es hiaba ragaszkodnek hozza?

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. április 13., hétfő 13:54

ferni írta:
Galacticos írta: Szerintetek elsosorban hol erositsek?
Gondolkoztam machis helyett 86os inakin (kb 140k) vagy jobbhatvedbe a betises emerson (kb 200k), kp-ra valaki azt nem tudom kit egyelore thomas partey volt az otletem. De mar azt is neztem hogy talan a 92es oblak is jo lehetne.
Kb 140k coinom van es 10 tokenem.
Bernat meg Carvajal kuka
Mendy meg Semedo nagyon olcsók és nagyon jók.
De Alba se lehet rossz balra.

A legnagyobb hibája a csapatnak a csatár, Dalglish 16 token, vedd ki őt, de Rush is annyi.
Dalglish most is másfél millió, nem véletlen, 5* weak foot nagyon baszó idén.
Tényleg hatalmas nagy javulás lesz a mostaniakhoz képest.

Ter Stegen a játék legjobb kapusa, nehogy vegyél Oblakot.
Stegenre tegyél Basic chemet ha más van rajta.
Van mendym meg semedom is de alap mind a ketto. Ter stegenbol a 91es kartya? Hoz akkora javulast h megeri a kulonbozetet?
84es semedo 120ert?

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62612
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 13., hétfő 13:53

Van legalább 10 fő mindenre, akarja valaki megszervezni?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. április 13., hétfő 13:42

Galacticos írta: Szerintetek elsosorban hol erositsek?
Gondolkoztam machis helyett 86os inakin (kb 140k) vagy jobbhatvedbe a betises emerson (kb 200k), kp-ra valaki azt nem tudom kit egyelore thomas partey volt az otletem. De mar azt is neztem hogy talan a 92es oblak is jo lehetne.
Kb 140k coinom van es 10 tokenem.
Bernat meg Carvajal kuka
Mendy meg Semedo nagyon olcsók és nagyon jók.
De Alba se lehet rossz balra.

A legnagyobb hibája a csapatnak a csatár, Dalglish 16 token, vedd ki őt, de Rush is annyi.
Dalglish most is másfél millió, nem véletlen, 5* weak foot nagyon baszó idén.
Tényleg hatalmas nagy javulás lesz a mostaniakhoz képest.

Ter Stegen a játék legjobb kapusa, nehogy vegyél Oblakot.
Stegenre tegyél Basic chemet ha más van rajta.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2730
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 13., hétfő 13:36

Galacticos írta: Szerintetek elsosorban hol erositsek?
Gondolkoztam machis helyett 86os inakin (kb 140k) vagy jobbhatvedbe a betises emerson (kb 200k), kp-ra valaki azt nem tudom kit egyelore thomas partey volt az otletem. De mar azt is neztem hogy talan a 92es oblak is jo lehetne.
Kb 140k coinom van es 10 tokenem.
Carvajal sajnos nagyon kevés, főleg, hogy nem shadow van rajta, egy 90feletti sebességű szélső simán szétfutja..
Én őt mindenképpen cserélném, vagy ha ő, akkor csak shadow chemyvel.
Csatárkérdés az már komolyabb ügy spanyolba, ott én is dilemmába voltam.., lehet megérné a prime icon pack 9tokenért és hátha ad egy baszó támadót..
Bár én 12-ért maldinit venném ki, az legalább nem lutri. :D
(Haverom pár napja nyitott egy 92es Pogbát, 2,5 milla, én meg nyitom a 75ös játékosokat :vivo: :lol: )

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6608
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. április 13., hétfő 12:45

Szerintetek elsosorban hol erositsek?
Gondolkoztam machis helyett 86os inakin (kb 140k) vagy jobbhatvedbe a betises emerson (kb 200k), kp-ra valaki azt nem tudom kit egyelore thomas partey volt az otletem. De mar azt is neztem hogy talan a 92es oblak is jo lehetne.
Kb 140k coinom van es 10 tokenem.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. április 12., vasárnap 16:15

reeed_ati írta:
Caraway írta:

Losz egy golt, vezetsz 1-0-ra, es utana csinalsz egy lovocselt amivel megallsz, a gep pedig nem fog megtamadni. Ertelemszeruen mindket felidobe megcsinaltam a lovocselt, aztan kesz is. Ha xbox-os vagy, akkor az ellenfel tizenhatosan belul kell megcsinalni. En az osszes tokenes squad battle meccsemet igy csinaltam.
Emiatt rengeteg idot megsporoltam, csinalhattam kozbe barmit, amig letelt a meccs ideje. :mrgreen:
Mikor csináltad ezt?
Csak mert én is próbáltam már pár hete és nem működött../ps4 és a kezdőkörbe/
Pár percig nem támadnak meg, aztán utána egyszer csak megindulnak.. :mrgreen:
Kb 2-3 hete. Eleinte amugy nekem se ment, fel is idegesitett, mert mindenhol azt olvastam, hogy mukodik. De gyakoroltam, aztan mar nekem is megy. En asszem valamelyik bal hatso triggert is szoktam hasznalni a lovocsel kozbe(lt vagy lb).
Lehet olyan ellen probaltad, akinek a csapata agressziv letamadasra van allitva, amikor kivalasztod az ellenfeled job oldalt latod majd. Olyannal jatsz, akinek a defense az balanced.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 12., vasárnap 15:54

Caraway írta:
Losz egy golt, vezetsz 1-0-ra, es utana csinalsz egy lovocselt amivel megallsz, a gep pedig nem fog megtamadni. Ertelemszeruen mindket felidobe megcsinaltam a lovocselt, aztan kesz is. Ha xbox-os vagy, akkor az ellenfel tizenhatosan belul kell megcsinalni. En az osszes tokenes squad battle meccsemet igy csinaltam.
Emiatt rengeteg idot megsporoltam, csinalhattam kozbe barmit, amig letelt a meccs ideje. :mrgreen:
Ezt nem ismertem,este kipróbálom. Én PCn vagyok,remélem jól működik ott is. Mondjuk a frusztráló meccsek alatt azt az 1 gólt alig bírtam meglőni,ez volt a gondom :DDD utána elpasszolgatok hátul,ha nem akarom magamat idegesíteni,és biztosra megyek. de ott 10ből 8szor az ellenfél szerzett vezetést,és teljesen leszívta az agyam :D
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 14 regisztrált és 0 vendég