FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 12., vasárnap 15:50

Caraway írta:
Marci77 írta:
Melyiket? Lehet elsiklottam felette,hogy van.
Losz egy golt, vezetsz 1-0-ra, es utana csinalsz egy lovocselt amivel megallsz, a gep pedig nem fog megtamadni. Ertelemszeruen mindket felidobe megcsinaltam a lovocselt, aztan kesz is. Ha xbox-os vagy, akkor az ellenfel tizenhatosan belul kell megcsinalni. En az osszes tokenes squad battle meccsemet igy csinaltam.
Emiatt rengeteg idot megsporoltam, csinalhattam kozbe barmit, amig letelt a meccs ideje. :mrgreen:
Mikor csináltad ezt?
Csak mert én is próbáltam már pár hete és nem működött../ps4 és a kezdőkörbe/
Pár percig nem támadnak meg, aztán utána egyszer csak megindulnak.. :mrgreen:

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. április 12., vasárnap 15:45

Marci77 írta:
Caraway írta:
Sb glitchet nem szoktad hasznalni?
Melyiket? Lehet elsiklottam felette,hogy van.
Losz egy golt, vezetsz 1-0-ra, es utana csinalsz egy lovocselt amivel megallsz, a gep pedig nem fog megtamadni. Ertelemszeruen mindket felidobe megcsinaltam a lovocselt, aztan kesz is. Ha xbox-os vagy, akkor az ellenfel tizenhatosan belul kell megcsinalni. En az osszes tokenes squad battle meccsemet igy csinaltam.
Emiatt rengeteg idot megsporoltam, csinalhattam kozbe barmit, amig letelt a meccs ideje. :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 12., vasárnap 15:22

Caraway írta:
Marci77 írta: Meg sose rageltem kb az idei fifan,de az,hogy a conmebol csapatommal 10 squad battles meccsbol nem birok 5ot nyerni eljuttatott arra pontra :D Annyita pofatlanul csalja le. Pedig maskor altalaban lelazazom a sb meccseket amik kellenek. Mondjuk ezek a conmrbol jatekosok is sz*rok statok ide vagy oda,91es Lisandro(nala a H/H nagyon zavaro,masnal meg nem volt ezzel gondom,pedig be van allitva az instrukcio is,hogy maradjon elol)+88as Scoccoval semmit se tudok kezdeni.+mind elfarad 60 perc utan. Bezzeg a goldokkal teli laliga vagy mas ligas csapataimmal nem sok gondom akadt amikor mentem a tokenekre
Sb glitchet nem szoktad hasznalni?
Melyiket? Lehet elsiklottam felette,hogy van.
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. április 12., vasárnap 14:11

Marci77 írta: Meg sose rageltem kb az idei fifan,de az,hogy a conmebol csapatommal 10 squad battles meccsbol nem birok 5ot nyerni eljuttatott arra pontra :D Annyita pofatlanul csalja le. Pedig maskor altalaban lelazazom a sb meccseket amik kellenek. Mondjuk ezek a conmrbol jatekosok is sz*rok statok ide vagy oda,91es Lisandro(nala a H/H nagyon zavaro,masnal meg nem volt ezzel gondom,pedig be van allitva az instrukcio is,hogy maradjon elol)+88as Scoccoval semmit se tudok kezdeni.+mind elfarad 60 perc utan. Bezzeg a goldokkal teli laliga vagy mas ligas csapataimmal nem sok gondom akadt amikor mentem a tokenekre
Sb glitchet nem szoktad hasznalni?

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. április 12., vasárnap 14:03

Realista24 írta:
nmate írta: Jól hangzik (xbox), de egyelőre nem vesz rá a lélek, hogy kifizessek 8 ezer forintot ezért a hulladékért :D Egy scriptelt, microtransactionökre alapuló játékom már van, nem kéne még egy :D
Felőlem lehetne 19 is. Nekem is csak az van.
Jó, jöhet felőlem, persze jöhetne olyan is, aki 20-on is nyomja.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 12., vasárnap 13:05

nmate írta: Jól hangzik (xbox), de egyelőre nem vesz rá a lélek, hogy kifizessek 8 ezer forintot ezért a hulladékért :D Egy scriptelt, microtransactionökre alapuló játékom már van, nem kéne még egy :D
Felőlem lehetne 19 is. Nekem is csak az van.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 12., vasárnap 12:47

Meg sose rageltem kb az idei fifan,de az,hogy a conmebol csapatommal 10 squad battles meccsbol nem birok 5ot nyerni eljuttatott arra pontra :D Annyita pofatlanul csalja le. Pedig maskor altalaban lelazazom a sb meccseket amik kellenek. Mondjuk ezek a conmrbol jatekosok is sz*rok statok ide vagy oda,91es Lisandro(nala a H/H nagyon zavaro,masnal meg nem volt ezzel gondom,pedig be van allitva az instrukcio is,hogy maradjon elol)+88as Scoccoval semmit se tudok kezdeni.+mind elfarad 60 perc utan. Bezzeg a goldokkal teli laliga vagy mas ligas csapataimmal nem sok gondom akadt amikor mentem a tokenekre
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

I am GC
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. január 13., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Benzema, Beckham, Zidane, Makelele, R. Carlos, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: I am GC » 2020. április 12., vasárnap 11:39

pepe0807 írta:
Realista24 írta: Rapid szavazás, lehet van igény PS-re és Xboxra is.
Ps, ha osszejonne én is benne vagyok 😊
Karantèn Pro Clubs :sziv: :hmmm:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: nmate » 2020. április 12., vasárnap 11:35

Jól hangzik (xbox), de egyelőre nem vesz rá a lélek, hogy kifizessek 8 ezer forintot ezért a hulladékért :D Egy scriptelt, microtransactionökre alapuló játékom már van, nem kéne még egy :D

pepe0807
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 21:57
Kedvenc játékosaid: -
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: pepe0807 » 2020. április 12., vasárnap 11:33

Realista24 írta: Rapid szavazás, lehet van igény PS-re és Xboxra is.
Ps, ha osszejonne én is benne vagyok 😊

db97
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2017. február 8., szerda 21:19

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: db97 » 2020. április 12., vasárnap 10:42

Sziasztok!

Elkezdtem életemben először a FUT-ot (FIFA 20), kaptam is egy Welcome Pack-et, lehetettt választani kölcsönbe egy ikont, meg még három játékost azt hiszem. Na most tök jó, ki is választottam a 4 játékost, mindegyik az Items to take, vagy valami hasonló nevű sávban voltak. Aztán kiléptem a Store-ból, de nem találom sehol a választott kártyákat, a csapatba nem tudom berakni őket. Lehet, hogy ez egy nagyon noob kérdés, de tényleg életemben először léptem be a FUT-ba, szóval nem igazán tudom, most mivan. Elcsesztem valamit? :mrgreen:

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2020. április 11., szombat 17:28

reeed_ati írta: Angoloknál kit ajánlanátok?, De Geát, vagy Alissont?
Statokra De Gea jobb, viszont kh-ban ott lesz Van Dijk, árban ugyanannyi mindkettő, na és Alissonról nem túl jók a vélemények Futbin fórumon, persze ez nyilván nem jelent semmit.. :D
Így néz ki az esti WL előtti csapatom
De Gea vagy Llorris
Alisson nem tul jo.
Galacticos írta: Inkabb a szelsi hatvedekkel allok hadilabon mert azokbol akik tenyleg mimosegi elorelepes lennenek baromi dragak.
Latom neked meg ott van ben yedder, jezusom de gyulolom :lol: minden meccsen kapok tole golt de meg ha cdmbe hasznaljak akkor is :lol:
Senki se jatszatja CDMkent :D Az hogy ott kezd semmit se jelent,ingame taktika van, amiatt ugyis elol van,csak chem miatt kezd valakinel cdmben
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2020. április 11., szombat 14:10

Ha megleszunk, ugy gondolom fair play modjara kell letolni. Itt, p.ü.-ben megbeszelt időben lejatszuk a random generált hatalmas rangadokat. Oda-visszavagos, idegenbeli gol nincs. Döntetlen eseten 3. mérkőzés dönt. Az összecsapás vegeredmenyet uriemberek modjara egy laza gratuláció mellett itt publikalva várjuk a következő ellenfelet. A gyoztes neve mellé 1evig jar a habiszti esportolo név, illetve Tádám ir egy 2oldalas cikket a bajnok életéről, es hogyan jutott el idaig. :mrgreen:
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

Petr
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2017. január 14., szombat 23:45
Kedvenc csapatod: Barcelona

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Petr » 2020. április 11., szombat 13:39

Realista24 írta: Rapid szavazás, lehet van igény PS-re és Xboxra is.

PC-n. :mrgreen:

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62740
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. április 11., szombat 13:27

Rapid szavazás, lehet van igény PS-re és Xboxra is.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. április 11., szombat 13:22

realbeckham írta: Lassan ez a topic válik a legpörgosebbe. Tolni kéne egy madridom karantén kupát. Online Friendly. Eroviszonyok miatt nem az UT csapattal. Platform függő nyilvan, de hátha összejönne ps, box rol egy kormeccs szerű létszám.
En benne lennek es ps.

Avatar
realbeckham
Hozzászólások: 1351
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 18:38
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realbeckham » 2020. április 11., szombat 13:19

Lassan ez a topic válik a legpörgosebbe. Tolni kéne egy madridom karantén kupát. Online Friendly. Eroviszonyok miatt nem az UT csapattal. Platform függő nyilvan, de hátha összejönne ps, box rol egy kormeccs szerű létszám.
https://youtu.be/3yR5B8viTWQ
but we had possession, we dominated Real Madrid
Lord Xavi

BarçaNorbi
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2015. január 10., szombat 15:35
Kedvenc játékosaid: Ronaldinho, Ronaldo, Henry, Iniesta, Thiago, Neymar
Kedvenc csapatod: Barça

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: BarçaNorbi » 2020. április 11., szombat 13:09

reeed_ati írta: Angoloknál kit ajánlanátok?, De Geát, vagy Alissont?
Statokra De Gea jobb, viszont kh-ban ott lesz Van Dijk, árban ugyanannyi mindkettő, na és Alissonról nem túl jók a vélemények Futbin fórumon, persze ez nyilván nem jelent semmit.. :D
Így néz ki az esti WL előtti csapatom
Pluszt nem ad a zöld link, ha 10-es mindkettő játékos chemje, tapasztalatom PL játékosokkal nem túl sok van, de az ellenfeleimnél kb. 80-20 arányban inkább De Geat láttam.

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2743
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2020. április 11., szombat 12:55

Angoloknál kit ajánlanátok?, De Geát, vagy Alissont?
Statokra De Gea jobb, viszont kh-ban ott lesz Van Dijk, árban ugyanannyi mindkettő, na és Alissonról nem túl jók a vélemények Futbin fórumon, persze ez nyilván nem jelent semmit.. :D
Így néz ki az esti WL előtti csapatom

Avatar
Galacticos
Hozzászólások: 6638
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:58

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Galacticos » 2020. április 11., szombat 11:31

Marci77 írta:
Galacticos írta: Level 17nel vagyol seasonsbe.
Szerintem kb egy heten belul megvagyok a tokenekkel is. Oblakot vagy terstegent mar neztem en is csak azok meg dragabbak majd a jovoheti rewardbol.
Most ugyis weekend leaguezek hatha onnan is osszejon valami arra tartalekoltam egy 92es essien es 93as hugo sanchezt 7 meccsre :lol: machist megvettem egesz jo aron 20k-ert, majd most kiprobalom.
94es puyol jo lehet? Arra pont lenne tokenem is. Szurkoloi hova tartozas annyira nem zavar, grizmannba is gondolkodtam meg van egy sima ucl vidalom az cserekent egyik leghasznosabb jatekosom.
Puyol nem rossz. En inkab a packot valasztanam,mert sok jo lap johet,meg Puyol nem a legyorsabb,a Shadownak meg vedekezest nezve nem sok ertelme van rajta,de neked Puyol biztosabb valasztaskent fekudhet. Viszont szerintem inkabb vard ki a Maldini primeot,nemsokara jon a swaps 2.felvonasa,tovabbi tokenekkel.Overmars se rossz,de neked felesleges,esetleg meg Dalglish 16ert aki jo lehetne a kozepes aruak kozul.+Bergkamp,Petit,Cannavaro,Kaka talan,en tulzottan nem ajanlom,de lehet,hogy csak nekem nem fekudt. 22 tokenbol mar lehet egy Maldini+Puyol duod. De lehet jobb elobb Maldini,aztan eldontod mi legyen a maradekkal.
Inkabb a szelsi hatvedekkel allok hadilabon mert azokbol akik tenyleg mimosegi elorelepes lennenek baromi dragak.
Latom neked meg ott van ben yedder, jezusom de gyulolom :lol: minden meccsen kapok tole golt de meg ha cdmbe hasznaljak akkor is :lol:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 11 regisztrált és 0 vendég