FIFA

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: mocsok » 2017. október 12., csütörtök 0:42

nektek működik a coop seasons?
nekem napok óta nem. kiírja hogy talált ellenfelet, bedob a kis arénába és az idők végezetéig vezethetem a labdát a kapusra, nem csinál semmit. az az egyedüli megoldás ha kilépek a játékból.

pc.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. október 7., szombat 10:37

Annyi változás van, hogy a telefonos ügyfélszolgálaton azt mondták küldjem nekik vissza, ha kibontottam a cuccot, ha nem, és visszafizetik az árát. Elmondásuk szerint az egész világon káosz van, a spanyoloknál talán csak orosz nyelvűeket küldtek, a cseheknél meg lengyeleknél meg csak németet. Mondjuk most ezt nem tudom, hogy csak próbálják az EA-re kenni a dolgot, vagy tényleg igaz.

Az a lényeg, hogy a lóvét elvileg visszakapom.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. október 7., szombat 9:11

Ahogy olvasgattam neten, elég sokan befurodtek így velük. Ezek után en biztos nem vásárlok tőlük soha semmit.

Kivancsi vagyok, hogy ezzel a helyzettel is mennyire lesznek korrektek. Vagy szerezzenek angol letöltő kódot, vagy akkor adják vissza a lovet.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. október 7., szombat 8:49

Azkoszi :|
Lehet csak veletlen, de furcsaltam eddig is hogy azon az oldalon mennyi akcio van mindenre xboxon is. Lehet akkor az ilyenek miatt.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8192
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2017. október 7., szombat 8:10

Előrendeléssel megvettük az új fifát pc-re konzolbirodalomról. A gond csak az, hogy cseh verziót küldtek le, amiben csak cseh meg lengyel nyelv van.

Járt vki így?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kovacsm93
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2014. október 6., hétfő 13:25

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: kovacsm93 » 2017. október 3., kedd 17:40

Sziasztok! Xbox onenon nem enged elinditani semmilyen online modot pedig van liveom. Valami olyasmit ir hogy az ea accountomat meg az xbox profilomat kene osszehangolni. Ilyenkor mi a teendo, hogy kene ezt csinalni? Koszonom a segitseget elore is!

wolf15
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2013. november 21., csütörtök 15:03

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: wolf15 » 2017. október 1., vasárnap 20:48

realistahuni írta:Journey kérdés a 18-ból.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha nem bactam volna ki az ügynököm akkor maradtam volna az angol klubomba?
Csak mert ügynök nélkül a fater hívott LA-ből aztán MLS-ben kötöttem ki aminek annyira nem örülök.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nem. Annyi lett volna a különbség, hogy marad az ügynököd, de ugyanúgy az MLS-ben kötsz ki.
extra spoiler
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!utána pedig csak a Bayern, PSG, Atletico trióból választhatsz, semmi Real Madrid... elvileg

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2017. október 1., vasárnap 8:50

Journey kérdés a 18-ból.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ha nem bactam volna ki az ügynököm akkor maradtam volna az angol klubomba?
Csak mert ügynök nélkül a fater hívott LA-ből aztán MLS-ben kötöttem ki aminek annyira nem örülök.
Love football, hate antifa.

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2017. szeptember 30., szombat 17:34

Valóban az volt.
Ezen a virágnyelven még nem hallottam. :agree:

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2017. szeptember 30., szombat 16:11

gondolom ncore

gaborz1
Hozzászólások: 560
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 12:14
Kedvenc játékosaid: Zizou, CR7
Kedvenc csapatod: Nem is lehet kérdés

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: gaborz1 » 2017. szeptember 30., szombat 15:42

Ez mint jelent pontosabban?? Jöhet akár privátban is.
Csak mert kíváncsi vagyok. :lol:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2017. szeptember 30., szombat 13:37

"Ingyen A könyvespolcon", aki még nem tudná! :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
mexes
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: mexes » 2017. szeptember 30., szombat 11:18

Yazid írta:én elkezdtem egy karriert guti hernandez néven :D

palermo.

3 védős rendszerről kell átállni és sajna a játékosállomány arra épül, úgyhogy télen venni kellesz pár játékost, mert a nyári átigazolást kiszoktam kapcsolni direkt. :)

nagyon fasza szerintem a játék, aki könnyűnek véli használja a tactical védekezést, eléggé megnehezíti
Még benne van a régi védekezés?:D online nem használható sztem 16ota

Avatar
Yazid
Hozzászólások: 3366
Csatlakozott: 2013. május 2., csütörtök 8:57
Kedvenc játékosaid: Zidane

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Yazid » 2017. szeptember 30., szombat 10:43

én elkezdtem egy karriert guti hernandez néven :D

palermo.

3 védős rendszerről kell átállni és sajna a játékosállomány arra épül, úgyhogy télen venni kellesz pár játékost, mert a nyári átigazolást kiszoktam kapcsolni direkt. :)

nagyon fasza szerintem a játék, aki könnyűnek véli használja a tactical védekezést, eléggé megnehezíti

Avatar
mexes
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: mexes » 2017. szeptember 30., szombat 10:26

nzooli93 írta:Na kinek, hogy tetszik ?? :D :D
Nekem jobban tetszik,mint a 17. Nagy dolgokat nem újítottak,de sok apró dolgot finomra hangoltak, ami sokkal nagyobb játékélményt ad. Legalábbis nekem.
Jobb mint a 17. Egy dolog nem jön be ... Gyakorlatilag folyamatosan nyomkodom a passzt és lehetetlen tőlünk elvenni. Kevesebb skill kell hozzá első blikkre. A támadó helyezkedés merfoldeket ver a védő helyezkedésre de nem ez csak az első 10meccs :)

Avatar
nzooli93
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2017. február 23., csütörtök 12:11
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: nzooli93 » 2017. szeptember 30., szombat 9:55

Na kinek, hogy tetszik ?? :D :D
Nekem jobban tetszik,mint a 17. Nagy dolgokat nem újítottak,de sok apró dolgot finomra hangoltak, ami sokkal nagyobb játékélményt ad. Legalábbis nekem.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2017. szeptember 28., csütörtök 18:34

mexes írta:
k!ll3rcsöcs írta: Ez komoly, hogy itt 40 euróért kapok egy kódot, letöltöm és megy??? :ozil:
Yep. Érdemes a pre order versiont rendelni ha FUT oztok, hatalmas előny az elején :) javaslom paypallal fizetni, de én még nem jártam úgy hogy bármi gáz lett volna. A leghosszabb kb 10perc volt. Az utóbbi 3-4 fifat fmet csgo t és pubgt is így vettem.
Én csak multizni akarok, meg haverokkal játszani. Mondjuk nekem PS4-re kell, szóval előbb kipróbálom valami filléres dologgal, aztán ha működik, akkor jöhet a FIFA :)

Avatar
mexes
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: mexes » 2017. szeptember 28., csütörtök 16:59

Úszómester írta:Es ez hogy működik? Megveszem legolcsóbbat es aktivalom?
Választasz, regisztrációt én mindenképp javaslom, fizetes és parperc türelem, kb egy cigi :D email cím a lényeg, erre küldik kép formátumban a kódot, vagy az oldalon tudod majd megnyitni a vásárolt dolgok között.
Utána origin activate product key folyamat gondolom már megvan :)

Avatar
mexes
Hozzászólások: 784
Csatlakozott: 2013. június 3., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Xabi Alonso, Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: RM

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: mexes » 2017. szeptember 28., csütörtök 16:53

k!ll3rcsöcs írta: Ez komoly, hogy itt 40 euróért kapok egy kódot, letöltöm és megy??? :ozil:
Yep. Érdemes a pre order versiont rendelni ha FUT oztok, hatalmas előny az elején :) javaslom paypallal fizetni, de én még nem jártam úgy hogy bármi gáz lett volna. A leghosszabb kb 10perc volt. Az utóbbi 3-4 fifat fmet csgo t és pubgt is így vettem.

Béla
Hozzászólások: 157
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:20
Kedvenc játékosaid: Sergio Ramos, R9

Re: FIFA

HozzászólásSzerző: Béla » 2017. szeptember 27., szerda 20:49

Xbox one-ra én úgy vettem meg hogy innen http://www.cdkeyplus.com/xbox/xbox-gift-cards vettem Szingapúri gift cardot. Majd xbox-on a régiót átállítottam Szingapúrra regisztráltam egy kamu szingapúri címet ( keresel egy mekit vagy egy benzinkutat a google maps-en és beírod a címét) majd a xbox store-ból kikeresed a játékot és megveszed. Nekem még volt élő Ea Accessem és így lejött még 10% az árból, és még 10óra Trialt is kaptam az Ea Access miatt.
2013.05.28
11.45


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 5 regisztrált és 0 vendég