PES

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: PES

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. március 5., szerda 14:06

én abszolút pes párti vagyok, szóval nekem bejön.
ezt szoktam meg, engem a fifa mérgel.
mondjuk boxon szeretek fifázni, de pc-n billentyűzettel csak a monitort köpködném, annyira szar szerintem.

a pes 6 hatalmas, psp-n a pes 2014 nagyjából a pes 6 játékmotorjával megy, szóval azt is imádtam.

Zidanekrisz
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:37
Kedvenc játékosaid: Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: PES

HozzászólásSzerző: Zidanekrisz » 2014. március 5., szerda 14:01

Sziasztok,
Jó régen írtak már ebbe a topikba, hát most megteszem én. :D Lehet azért mert nem igazán jött be senkinek az új 2014-es játék? Én nem tudom h milyen lett, mert nem megy az már a gépemen sajnos.

PES6
Szokott még valaki rajtam kívül pes6-ozni? :) Én mostanában igen sokat online szoktam. Sztem a legjobb pes az összes közül, még mindig.
Shollym patchet kell felrakni hogy működjön. http://www.pes-patch.com/2013/12/sholly ... -in-1.html Ezen a linken keresztül lehet leszedni és 3 féle verziót tartalmaz (1. csak klubbok, 2. csak válogatottak, 3. klasszikus csapatok)
Kíváncsi vagyok ki játszik még vele rajtam kívül. :D
Ha valakinek van kedve kipróbálni online az írjon. Tudok segíteni az elindításban is ha nem megy :)

Avatar
rafael23
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 0:02
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: SU

Re: PES

HozzászólásSzerző: rafael23 » 2013. október 9., szerda 18:51

Demes írta:Elég sokan szidják rendesen a Fifát is, sok sikert
hiányolják az újításokat

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: PES

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. október 9., szerda 18:38

rafael23 írta:PES 2014 :( 6 év után visszatérek a Fifához
Elég sokan szidják rendesen a Fifát is, sok sikert :D

Avatar
rafael23
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 0:02
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: SU

Re: PES

HozzászólásSzerző: rafael23 » 2013. október 9., szerda 18:30

PES 2014 :( 6 év után visszatérek a Fifához

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: PES

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2013. október 8., kedd 13:02

2085 Khedira

gondoljátok hozhatok Albiolról, Arbe-ről, Pepéről és bármelyik játékosunkról ilyen képet ;) :roll:

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: PES

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. október 5., szombat 20:05

Khedira valami brutális a játékban, fáradhatatlan, szinte alig lehet leszerelni, roppant jól, pontosan, erősen lő bárhonnan - jó lenne, ha átragadna ez a tudás az igazi SK-ra. :D
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: PES

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. október 1., kedd 9:49

Annyira nem gáz amúgy, mint írtam, meg lehet szokni, csak el kell felejteni ilyen ML és BAL módokat. Haverokkal ismét jó szórakozás, az meg, hogy tele van hibával, további izgalmakat csempész a dologba :mrgreen:

Nem kell komolyan venni, ennyi a lényege.

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: PES

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2013. október 1., kedd 7:37

Remélem a FIFAban idén nem kellesz ekkorát csalódnom.
Pedig sajnos fogsz...
halálomig madridista leszek

besteve7
Hozzászólások: 1887
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PES

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. szeptember 24., kedd 18:16

Hát ez a játék úgy trágya ahogy van. Lényegében semmi pozitívumot nem tudok elmondani róla, talán annyit, hogy a 13 hoz képest élethűbben mozognak a játékosok, + a kapus is nevezhető embernek. Ezen kívül viszont számomra mindenben visszaléptek a játékmenet értékelhetetlen, tavaly legalább amikor nem volt más rá tudtam magam szedni bl, mester league szezonokra ezen kötve hiszem. Arról nem is beszélve, hogy BAL módon szezonokig nyúztam, ettől 4 meccs után el ment a kedvem. Ezzel a játékkal kínozni lehetne maximum. Szégyen, hogy a Konami 2013-ban ilyen játékért akar pénzt el venni az emberekből, az egész olyan érzést ad, mintha a fejlesztők egy hónappal a leadás előtt jöttek volna rá, hogy meg kell csinálniuk, az egész össze van dobálva a menü, a zenékről ne is beszéljünk, ha 60 éves emberek a célközönség akkor jó. :vivo: :vivo: :vivo:
Ha pontozni kellene nálam egy 3/10-t érdemel meg.
Remélem a FIFAban idén nem kellesz ekkorát csalódnom.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: PES

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. szeptember 22., vasárnap 18:13

FIFA 13-ban R betűvel váltottam, itt alapból Q volt most is. V betű számít az ESC-nek, alig találtam meg.
wZoLee7 írta:nekem nem sikerült megoldani a graf kártyás hibát...egy jó leírás sokat segítene, szlovák az egész de remélem gy is meg bírkózom vele
Intel(R) HD Graphics 4000 ‎(PS5.0/VS5.0)‎ volt az elsődleges először, ez gyenge volt, majd észrevettem, hogy az Illesztőprogram hiánya miatt nem az elsődleges kártya a Nagy teljesítményű NVIDA processzor, amely az újratelepítés előtt az elsődleges volt, majd átállítottam a driverfrissítés után erre (Nvidia GeForce 610M 2GB), és megoldódott az említett bibi. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Drake
Hozzászólások: 1035
Csatlakozott: 2013. május 3., péntek 15:39
Kedvenc játékosaid: Henry
Kedvenc csapatod: FC Barcelona,Arsenal

Re: PES

HozzászólásSzerző: Drake » 2013. szeptember 22., vasárnap 17:52

Ti tudtok váltogatni a játékosok között?Nekem a FIFÁ-ban meg a tavalyi PES-ben is a Q gombra volt állítva a játékos váltás,de itt nem találom hol kell beállítani.

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: PES

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 22., vasárnap 17:50

nekem nem sikerült megoldani a graf kártyás hibát...egy jó leírás sokat segítene, szlovák az egész de remélem gy is meg bírkózom vele

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: PES

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. szeptember 22., vasárnap 17:34

Letöltöttem, először buherálni kellett a videókártyával néhány dolgot, mert piros volt a Settings programban, meg nem engedte, hogy átállítsam HIGH-re a minőséget, és LOW szinten utálatos volt az egész.
Sikerült, akadásmentesen lejátszottam az első meccsemet, Regular szinten (két és fél éve nem játszottam vele), 5-0-ra legyőztem a PSV Eindhoven csapatát BL meccsen, az első gólomat Gareth szerezte, hatalmas bomba volt. :D
A menü nagyon egyszerű, mint amikor van egy komoly oldal, amely rendelkezik mobil verzióval, és gépen is a mobilost kell használni, a mai világban ez elég gagyinak számít. Régen játszottam tehát vele, a grafika azóta sokat javult, tudnak arcokat csinálni a Konaminál, az tuti, bár Modric haja nem a legjobb lett. CR, Iker, Benzema, Varane, nagyon élethű lett szinte az egész keret. PESEdit kiadta az első programját, felteszem majd, és akkor nőni fog majd a játékidő... :D
Várom már nagyon a FIFA 14-et, az ugye mindig kijön magyarul is, tehát sokkal vonzóbb cucc, addig pedig tesztelem majd tovább ezt, szépen fut. B-)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

Avatar
RaúlRealMadrid
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:26
Kedvenc játékosaid: Raúl, Guti, Beckham, Cristiano Ronaldo "The Commander", Ramos, Kaká, Coentrao, Özil
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F. ; Ferencváros TC

Re: PES

HozzászólásSzerző: RaúlRealMadrid » 2013. szeptember 20., péntek 23:40

Nem tudom. Nálam tökéletes, szerintem az eddigi legjobb PES. Nálam nincsenek ilyen teleportáló játékosok meg satöbbi nyalánkságok. Pedig 3. évemet tolom BaL módban legnehezebb fokozaton. Most akkor csak nálam jó a játék? :D Nem értem. Pedig higgyétek el hogy nem PES párti vagyok. 2011-ig csak FIFA-ztam, sőt a 13 is meg van eredetiben... és mégis azt mondom, hogy idén PC-n a PES a nyerőbb... :mrgreen:

besteve7
Hozzászólások: 1887
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 10:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Falcaó
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PES

HozzászólásSzerző: besteve7 » 2013. szeptember 20., péntek 23:31

Galacticos írta:szerk.: ja igen és a fifánál idén már a nézők ki vannak dolgozva úgyhogy tényleg le lett söpörve a pes már akkor is ha csak ennyi újítás történt.
Tudtommal az új Ignite motor csak Xbox one-ra és PS4 re lesz elérhető, ami tartalmaz egy raklapnyi új animációt + a nézők kidolgozását. Persze lehet a többi konzolra, pc-re is szebbek lesznek a szurkolók, de nem olyan mértékben, mint ahogy az a legtöbb trailerben van.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: PES

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2013. szeptember 20., péntek 15:32

sentry írta:De egy biztos. PES6-nál jobb focis játék még nem készült. Ez lehetetlen sok elfogult fifa fannak vagy fiatal gyerkőcnek. De ez biztos. Az fizikában és játékélményben zseniális
Az biztos, Karácsonyra kaptam meg, előtte nem is hallottam róla, zseniális volt, minden téren ütötte az akkori FIFA cuccokat, 2001-től toltam PS1-en a 2004-ig, utána PC-n minden évben, a 2005-öt nagyon szerettem emlékszem. :D
A többi PES is jobban bejött utána, de mindig volt egy-egy időszak a kettő között, hogy mikor melyiket toltam aktívan. 11-12-őt nem toltam egyiket sem itthon, mert nem ment akadás mentesen a régi gépen, a FIFA 13 tehát jó volt ennyi kihagyás után, a PES 13-at már részleteztem...
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

sentry
Hozzászólások: 1888
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:44

Re: PES

HozzászólásSzerző: sentry » 2013. szeptember 20., péntek 15:17

nmate írta:A PES 6 játékélményben odabasz mindent, a mai napig. Azzal rohadt élvezetes játszani :mrgreen:


Egyébként csak meg kellene találnia a KONAMI-nak az aranyközéputat, a realitás és a jó játékélmény között, aztán simán jó lenne.
Fifa 97 óta kb vagy talán még előbbi verziótól fogva szinte mind kipróbáltam egészeten fifa 2012ig aztán nem ment el a gépemen. Pest az 4. vagy 5. széria óta nyomtam a 2012ig. A régi gépemen már nem ment el a 2013. szóval az kimaradt.

De egy biztos. PES6-nál jobb focis játék még nem készült. Ez lehetetlen sok elfogult fifa fannak vagy fiatal gyerkőcnek. De ez biztos. Az fizikában és játékélményben zseniális.

Új gépemen repülni fog mindkettő, úgyhogy tuti kipróbálom. :)

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13021
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: PES

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2013. szeptember 20., péntek 15:03

eleinte én teljesen Pes párti voltam, de kissé meguntam hogy patchelni kellett, nem is egyszer szóval átpártoltam a fifara...bár a BAL mod a pesben sokkal jobb

Avatar
Gabo
Hozzászólások: 233
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 22:18
Kedvenc játékosaid: Beckham
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PES

HozzászólásSzerző: Gabo » 2013. szeptember 20., péntek 14:49

Galacticos írta:
Gabo írta:Azt hiszem idén a FIFA a nyerő.
mint minden évben.
Speciel a PES13 nekem jobban bejött, mint a FIFA.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 8 regisztrált és 0 vendég