PES

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
torjack
Hozzászólások: 3428
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:48
Kedvenc játékosaid: R9, Zizou, Raúl, RC, San Iker, Redondo, Hierro, Xabi, Ramos, CR7
Kedvenc csapatod: RMCF, Fradi,Nationalelf

Re: PES

HozzászólásSzerző: torjack » 2015. július 8., szerda 8:54

A PES meg... már jó a grafikus motor, de amíg nincsenek licencek meg értelmes játékmódok, addig nem tudom komolyan venni.
Mondjuk a licencprobléma kiküszöbölhető. :shifty:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: PES

HozzászólásSzerző: nmate » 2015. június 12., péntek 22:57

András93 írta:Kíváncsi vagyok, ha ezt Bale csinálja hazai pályán az Atletico ellen az egyenlítés után, akkor ő is megkapná, hogy mekkora király.
Mondjuk az más szitu lenne, de amúgy egyetértek, ez a Totti elég "alja" fazon.

A PES meg... már jó a grafikus motor, de amíg nincsenek licencek meg értelmes játékmódok, addig nem tudom komolyan venni.

Avatar
András93
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 20:14
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PES

HozzászólásSzerző: András93 » 2015. június 12., péntek 22:24

Ennyi maradt a Romának...

Kíváncsi vagyok, ha ezt Bale csinálja hazai pályán az Atletico ellen az egyenlítés után, akkor ő is megkapná, hogy mekkora király. :roll:
Jó, tudom, Totti legenda, Bale nem. Mondjuk így szerintem csak még rosszabb.

OFF vége

Avatar
Seraf
Hozzászólások: 3342
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 12:14
Kedvenc játékosaid: Beckham, Ramos, Benzema, Varane, Casillas, R.Carlos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F., Ferencváros

Re: PES

HozzászólásSzerző: Seraf » 2015. június 12., péntek 19:36

azóta már van rendes...

[ New & Official ] PES 2016 E3 Trailer

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: PES

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. június 12., péntek 19:26

https://www.youtube.com/watch?v=3mRCtx0K1WA

totti selfie. :D

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: PES

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2015. március 2., hétfő 11:00

Na majd meglesem, köszi :)

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: PES

HozzászólásSzerző: gunner » 2015. március 2., hétfő 10:54

Nem tudom Imbula a játékban mennyire jó, a Marseilleben elég jól játszik.
"And my heart will leave you never."

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: PES

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2015. március 2., hétfő 10:51

Ő persze kiszemelt :D De valami ismeretlenebb arcra gondolok, mondjuk valami fekára :mrgreen:

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: PES

HozzászólásSzerző: gunner » 2015. március 2., hétfő 10:49

Verratti. Jobb nem kell nála szerintem még neked sem :D :-P
"And my heart will leave you never."

Avatar
Nzedge
Hozzászólások: 1162
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 11:28
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo,Figo,Guti
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: PES

HozzászólásSzerző: Nzedge » 2015. március 2., hétfő 10:46

Valaki egy pesben tehetséges fiatal vkp-t tudna mondani? :D

Avatar
grofs
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2013. augusztus 6., kedd 10:27

Re: PES

HozzászólásSzerző: grofs » 2015. január 5., hétfő 15:11

Hali,

most fogunk kezdeni PES 15-vel PS3-n. Valaki szokott online játszani?

Avatar
MadridistaGabee
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2014. december 6., szombat 22:00
Kedvenc játékosaid: CR7,GB11,JR10,IC1,SA16,TC17,DG19
Kedvenc csapatod: RM,ManCity,NYRB,Juve,Roma,Chelsea
Tartózkodási hely: Ukrajna - Kárpátalja - Beregszász

Re: PES

HozzászólásSzerző: MadridistaGabee » 2014. december 6., szombat 23:03

Ez a PES-2015 kegyetlenül ellett b*szva :( Minden becsúsznál sárga kapsz,ha meg hátulról,akkor egyből :D Grafika,az elég jó :v Lövés már javul,és szabadrúgás sem rossz :v FIFA még mindig jobb :)
• Cristiano Ronaldo • Sergio Ramos • Iker Casillas • Gareth Bale • James Rodríguez
Kép
OTHER: • Francesco Totti • Sergio Agüero • Andrea Pirlo • Thierry Henry • Tim Cahill • Diego Costa

teszler
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2013. május 7., kedd 10:25
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF

Re: PES

HozzászólásSzerző: teszler » 2014. november 15., szombat 12:24

Nekem nem megy a Pes, de nem tudom mért.

Belépésnél mikor írja, hogy nyomjak meg egy gombot kidob "működése leáll" problémával. :vivo:
Hala Madrid!

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: PES

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 14., péntek 17:56

Aztán a szabálytalanságok. Szinte bármilyen belépőért sárga jár, viszont néhány odacsúszásnál meg szabadrúgás sincs.
fifában meg olyan kamutiziket fújkál, hogy nem tudom, hogy sírjak e vagy nevessek, mikor mutat középre a spori és köbö hozzá se értem az ellenfélhez. :mrgreen:

az egyvonalas esetek lesnek fújása (ez mind a két játékban előfordul) meg lehet, hogy a realitás érdekében van benne, de valahogy fel tud mérgelni, mikor ezen megy el 1-1 meccs.

1 szó, mint 100, számomra gépen pes, konzolon fifa, mind a kettő esetben egyértelműen.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: PES

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 14., péntek 10:36

dzsi91 írta:Azt meg valaki elmagyarázhatná nekem,hogy hogy van az,hogy vannak csapatok stadionok, bajnokságok amik mind2 játékban benne vannak(San Siro,Allianz Aréna,Liga BBVA stb...) De amikor a FIFA-ban sírnak a Bajnokok ligája liszencért akkor mindig az van,hogy azt nem lehet mert az a Pesnél van.
Mert ilyen szerződést kötött a PES. Így szeretné megtartani a userek nagy részét, hogy ennyiben egyedibb, jobb legyen.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: PES

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2014. november 14., péntek 9:13

A PC-s FIFA megegyezik a PS4/XOne verzióval, A PC-s Pes viszont még előző generációs, nem ugyanaz mint a PS4/Xone Pes, ami szerintem egy Marketing fail a konami részéről, Konzolra jóval kissebb a lehetőség a Patchelésre, így ott alapból mindenki a FIFA-t választja majd,hogy ne ilyen Blue londonokkal tolja majd Chelsea helyett stb, az egyetlen esélye a Pes-nek,hogy felvegye a versenyt a FIFA-val a PC,mert ott a Pesedit.com legalább kijavítja nekik a Licensz hibákat...Így viszont esélyük nincs a PC-s Nextgen FIFA-val szemben...

Grafikában voltak idők amikor a Pes jobban bejött, de most egyszerűen a FIFA egy fullos PC-n gyönyörű, Gameplayben valóban kicsit Arcade az EA játéka, de amiket beleraknak azokat jól megcsinálják.A Pes nekem elég bugos szokott lenni, így hiába lenne realisztikusabb a játékmenet, olyan failok vannak benne, amik többet rontanak az egészen mint bármelyik FIFA bug.

Ezek az alapvető hiányosságok meg egyszerűen a konami lustasága, nem a csúnya gonosz EA Sports munkássága...Pes 2015 és nem mutatják a játékos bevonulásokat?14 db stadion?????(nekem ne mondja senki,hogy a FIFA miatt van ennyi,Stade de France,3 portugál stadion, ezek benne voltak az előző verziókban és a FIFA-ban azóta sincsenek benne, mégis kivették a Pesből) Pes 2014 és nincs benne eső meg hó? A Pes 2013ban benne volt az összes Spanyol stadion,oké ott a FIFA a hibás, mert megszerezték az összes LaLiga stadiont,jövőre valszeg fullos lesz a spanyol stadion lista a FIFA-nal,csak idén nem rakták még bele, mert a PL stadionok így is szóltak elég nagyot.

A Patchelhetőség meg oké, 10 perc alatt megoldom a mezeket, meg a csapatneveket,de a hiányzó stadionokat nagyon nehéz pótolni, mert hiába csinálnak a Modderek stadionokat azért közel sem az a minőség mint amit a konami képes csinálni. Mára már a FIFA könnyebben Patchelhető mint a Pes,aki kicsit utána jár az tudja,hogy a FIFA-ba is bármit meglehet oldani, legyen az egy hiányzó bajnokság liszensz probléma,mez,reklámtábla... Karriermódban valami idegesítő dolog, vagy bármi.

Nem zárkózom el soha a Pes-től,mindig megadom neki a lehetőséget, mert sokáig a FIFA előtt volt nálam a sorban.De pénzt én ezért a játékért soha nem adnék. Nem nyújt annyit nekem,hogy minden gól más(mert itt tényleg minden gól más) mint amennyi hiányosság van benne.Az meg,hogy akinek nincs kedve/ideje önmaga szerkesztgetni a játékot,kb 3-4 hónap amire a modderek játszhatóvá teszik, onnantól van fél éved játszani és már jön is a következő rész.

Azt meg valaki elmagyarázhatná nekem,hogy hogy van az,hogy vannak csapatok stadionok, bajnokságok amik mind2 játékban benne vannak(San Siro,Allianz Aréna,Liga BBVA stb...) De amikor a FIFA-ban sírnak a Bajnokok ligája liszencért akkor mindig az van,hogy azt nem lehet mert az a Pesnél van.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
realistahuni
Hozzászólások: 7328
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:57
Kedvenc játékosaid: Zidane, Van Nistelrooy, Modric, Varane, Kovacic, Gerrard
Kedvenc csapatod: Reyes de Europa
Tartózkodási hely: Székelyföld

Re: PES

HozzászólásSzerző: realistahuni » 2014. november 14., péntek 8:12

Szabálytalanságokkal nincs gond. Pl. Worldba ami 15-ös motorral fut le kell hentelni az ellenfelet, hogy csak befújjon egyáltalán egy faltot. Pesbe meg az elkésett belépőket kőkeményen büntetik. Tegnap Torinoval kezdtem egy menedzser módot első meccsen már villant a piros. :mrgreen:
Meg kell szokni, jó lesz ez.
Love football, hate antifa.

Avatar
kredenc
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2014. május 9., péntek 11:17
Kedvenc játékosaid: Ronaldo,Zidane

Re: PES

HozzászólásSzerző: kredenc » 2014. november 14., péntek 6:38

'shutterisland írta: nálam óriási a különbség a fifa és pes között pc-n utóbbi javára, pont úgy, mint a konzolon, csak ott éppen fordított esetben, ott a pes nem jött át és a fifa élvezetesebb, játszhatóbb.
De a konzolos fifa idén a pc-s alatt van fejlesztésben(x360,ps3). Tehát az x one és ps4 egyezik meg a pc-s fifával.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: PES

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. november 14., péntek 1:12

Hát a játékosok mozgása egy dolog, az tényleg fasza a PES-ben, de néha vannak olyan dolgok (maga alól CR elrakja 30-ból a pipába), amik nagyon amatőr dolgokra utalnak. Aztán a szabálytalanságok. Szinte bármilyen belépőért sárga jár, viszont néhány odacsúszásnál meg szabadrúgás sincs.
Egymás ellen bohóckodni megfelelő lehet, de amúgy nem élvezhetőbb, mint a FIFA.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8343
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: PES

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2014. november 13., csütörtök 23:31

nmate írta:Hát azt nem tudom miért lenne különb PC-n a PES, ezt jó lenne tudni. Mert nagyjából 3-4 éve a FIFA mindenben veri. Játékmódok, licencek, fizika, atmoszféra... minden. Grafikában sem jobb már.

Törten könnyebb beszerezni és jobban optimalizált, talán ez.
játékmódokban szerintem nem veri, pes-ben is van become a legend, master league, kupák, a licencekről meg annyit, hogy egy patcheléssel a PL-t szépen rendbe lehet hozni, be lehet tenni más ligákat még a meglévők mellé/helyett, én például az MB1-et is beraktam egyszer.
persze 1-2 órát el kell vele tökölni, de mivel többszáz órát játszik vele hosszú távon az ember, megéri.
ha pedig licencek, a bl licence is náluk van.

a játékmotor meg olyan, hogy kinek ez, kinek az, olyan, mint a szőke vagy barna lányok.
a fifa más fizikán alapul, és reálisabb is, ellenben annyira a sebességre épít, hogy emiatt az is néha egysíkú.

nálam óriási a különbség a fifa és pes között pc-n utóbbi javára, pont úgy, mint a konzolon, csak ott éppen fordított esetben, ott a pes nem jött át és a fifa élvezetesebb, játszhatóbb.
bár haver már próbálta konzolon a pes 15-öt, és állítólag dinamikusabb, kicsit fifásabb lett.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 2 regisztrált és 0 vendég