Football Manager

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Bencze
Hozzászólások: 1238
Csatlakozott: 2014. június 5., csütörtök 12:32
Kedvenc játékosaid: Benzema, Valverde
Kedvenc csapatod: Tippelj :)

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Bencze » 2014. június 5., csütörtök 21:52

Tudnatok egy jo edzestervet adni? 4-3-3-ban allok fel, gyors tamadasokat vezetek es probalok presszingelni egesz meccsen. Rotalas ellenere is hamar faradnak a jatekosaim.

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2014. június 5., csütörtök 21:51

Nálam a második évben a Honvédot vette át egy portugál, és általában 5-6 millió eurót ad igazolni, de volt már 10 is, ami azért magyar szinten jó összegnek számít.
Bár itt befektető nincs, de leírom mennyi az annyi.

Én most a Fradival nyomulok, első évben Besicet el kellett adnom, 3 millió euro folyt be, abból hoztam boldog-boldogtalant, többnyire szabadúszókat, amúgy nem volt sok zseton. Bajnoki cím, Ligakupa győzelem, Kupadöntő lett belőle, így kaptam 2-3 milliót talán, amit fel tudtam húzni eladásokkal is, de megint a szabad játékosokra mentem, egy drágább igazolásom volt, 1 millióért. Viszont bejutottam a BL csoportkörbe, ez ugye eleve több, mint 8 milliót hoz a konyhára, a bajnokságból nagyon kilóg felfelé a csapat, szerintem az sima lesz, kíváncsi leszek a jövő évi átigazolási keretre.

Ha már befektetők, stabil BL résztvevőként vonzóvá válik akár egy magyar csapat is? Akkor hosszabb távra terveznék.
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. június 5., csütörtök 21:47

Ferencváros írta:Mi számít sok pénznek?
Nálam a második évben a Honvédot vette át egy portugál, és általában 5-6 millió eurót ad igazolni, de volt már 10 is, ami azért magyar szinten jó összegnek számít.
Nem tudom, nem konkrét összegre gondoltam. Nem tudom mennyit fordítanak az új tulajok a csapatba, csak már nem egyszer olvastam, hogy a helyi milliárdos az "xy" csapatot akarja, tervei közt szerepel, hogy rendezze a klub adósságait, vagy olyat, hogy nagy tervei vannak, elit csapatot akar építeni, e szerint fektet be pénzt.
Most, hogy ezek mennyik lehetnek... Angol szinten gondolom bőven 50+ millió.
De nekem elég lenne ha valaki kifizetné a csapat tartozását, mert közben fel vett még 25 milliót a vezetőség.
Mondjuk azon már tudtam kozmetikázni a keret átalakításával, hogy már nem 2.5 millió mínuszokat termelünk havonta, hanem ezzel nagyjából kijövök nullára, egyszer mínuszos, egyszer plusszos.

Én még nem értem el nagy eredményeket ebben a karrieremben, annyit, hogy feljutottunk, utána 2x 11. lettem a PL-ben. De az előző évben már az EL-t érő helyet tűztem ki célul, úgyhogy azt elég rendesen el csesztem, a közelében sem jártam, ugye 11. hely. :roll: Előtte viszont szépen nézett ki az a 11. hely, mert a bent maradás volt a cél.
Idén meg már kiestem a Liga kupából, remélem idény végére a bajnokságban lesz hatása... :mrgreen:
Kell az a 6. hely. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. június 5., csütörtök 21:31

M1Ö írta:Volt már olyan valamelyikőtöknél, hogy kisebb csapatot irányítottatok és pár év után megvette a klubot egy milliárdos, aki sok pénzt ölt bele?
Mert per pill a West Ham-mel játszok egy karriert és elég szép adósságuk van, igazolásokra is csak 5 millió körül kapok és folyamatos mínuszt termelünk, ilyen havi 2-3 millió mínusz az állandó. Úgyhogy jól jönne egy új tulaj, mert nagy céljaim vannak velük. :mrgreen:
Mi számít sok pénznek?
Nálam a második évben a Honvédot vette át egy portugál, és általában 5-6 millió eurót ad igazolni, de volt már 10 is, ami azért magyar szinten jó összegnek számít.

Persze jönnek hozzá eredmények, 5 évből 3szor megnyertem eddig a bajnokságot, és 4-szer voltam az EL csoportkörbe, kétszer a legjobb 16 között. :)
Az már más kérdés, hogy magyar játékos a keret közelébe sincsen :lol:

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2014. június 1., vasárnap 13:02

M1Ö írta:Volt már olyan valamelyikőtöknél, hogy kisebb csapatot irányítottatok és pár év után megvette a klubot egy milliárdos, aki sok pénzt ölt bele?
Mert per pill a West Ham-mel játszok egy karriert és elég szép adósságuk van, igazolásokra is csak 5 millió körül kapok és folyamatos mínuszt termelünk, ilyen havi 2-3 millió mínusz az állandó. Úgyhogy jól jönne egy új tulaj, mert nagy céljaim vannak velük. :mrgreen:
Nagyon ritka, de erős középcsapatoknál hamarabb előfordulhat tulajdonosváltás, és némi extra pénz...

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2014. június 1., vasárnap 12:56

nem :/

le van árazva a VB miatt fm2014 steam-en. Szerintem jöv héten ha sikerül a vizsgám, akkor megveszem :mrgreen:
[FIFA WORLD]

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5626
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. május 24., szombat 13:11

Volt már olyan valamelyikőtöknél, hogy kisebb csapatot irányítottatok és pár év után megvette a klubot egy milliárdos, aki sok pénzt ölt bele?
Mert per pill a West Ham-mel játszok egy karriert és elég szép adósságuk van, igazolásokra is csak 5 millió körül kapok és folyamatos mínuszt termelünk, ilyen havi 2-3 millió mínusz az állandó. Úgyhogy jól jönne egy új tulaj, mert nagy céljaim vannak velük. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. május 18., vasárnap 20:19

FM.2014.v14.1.3.45519.Update.and.Football.Manager.2014.CRACKEDFIX.V.2-3DM

ilyet keress neten hozzá.
:salute: :salute: Köszönöm szépen, jöhet Európa meghódítása a Lokival, aztán a Leeds-szel. :mrgreen:

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. május 18., vasárnap 19:02

hátőőő :mrgreen: asszem megvan a csoportkör. tavaly 6 zakó a chelsea, cska, atletico triótól, idén már kéne 1-2 pont...

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. május 15., csütörtök 20:54

FM.2014.v14.1.3.45519.Update.and.Football.Manager.2014.CRACKEDFIX.V.2-3DM

ilyet keress neten hozzá.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3137
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Pipita » 2014. május 14., szerda 20:17

Jó rég nem játszottam és sík hülyének érzem magam, mindenesetre segítséget szeretnék kérni. Szóval megvettem a nosTeam verzióját ami el sem indult, aztán egy reloadedet találtam, ez már működik PES szinten - csinálok egy menedzsert, betöltöm a ligáimat, kiválasztom a csapatomat, és a menedzserem neve valami full random gyökérség amit én rohadtul nem írtam be, a játékosok közül pedig egyetlen egy valódi játékos sincs. Ez miért van, az egész, mit csinálok rosszul? Esetleg ennyire jók a tört verziók, és hagyni kell az egészet a francba? :( Vagy van valami javító patch/crack? Valakinek volt hasonló problémája?

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. április 27., vasárnap 22:44

Most pont Munki után jövök arcoskodni szóval elég rosszul jön ki de ez van... :lol: :mrgreen:

6 fordulóval a bajnokság vége előtt megvédtük a címünket a bajnokságban :zoldsalas:

20 pontos előnnyel megyünk, de a gólkülönbségek elég viccesek! :lol: :mrgreen:

Na mindegy még hátravan a BL, most a negyeddöntőben játszom a Chelseavel akiket most vertem 4-0-ra a bajnokságban, de azért nem lesz ez olyan könnyű... :coffee:
Jó lenne behúzni, mert a kövi szezonban már lépnék és jó lenne kétszeres BL győztesként, bár nyárra már lezsíroztam Búszkeccet meg A.Sánchezt is, szóval nem hagyom szarban az utódom! :mrgreen:
Közben én lettem így a legsikeresebb magyar edző, megelőzve Guttmann Bélát! :salute:
Viszont sehol sem ismernek el eléggé, OM_nél is csak kedvelt személy lettem(2 bajnoki cím 1 BL, 3 kupa 3 év alatt) és most az Arsenalnál is csak az vagyok pedig már szereztem több mint 12 év után 2 bajnoki címet, 1 ligakupát is, persze egy Wilshere már legenda! :mrgreen:

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. április 27., vasárnap 13:11

http://imagerz.com/QBZBWUtvAwMDVV1OQAVQ

szerintetek? :-( 18 éves ifistám kezdett, annyi sérültünk van, de így is érett a meglepi. :mrgreen:

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. április 25., péntek 18:15

szomszédváros, és miért ne? azért ér ennyit, mert zseni :D nem igazán értem az árak alakulását, van aki kurvajó játékos, és 30k... első évben 2. lettem, de tavaly csak 10., úgyhogy eladtam 2 generált játékosom, 3m euroért kb., így legalább van pénz újrafüvezni a stadiont, mert az összes köcsög beszól, h minősíthetetlen a pálya talaja. :D és a traininget is tudtam fejleszteni, sajnos nagyon veszteségesek vagyunk. most újrastrukturáltam a fizetéseket, és legalább nem havi -100 a zárás.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. április 25., péntek 18:07

Munki_ írta:http://imagerz.com/QBZADktvAwMDVVgZRAVQ

az új világsztár :) pinyő is felfedezte már, kiviszi a srácokat az eb-re. :smile:
Két kérdés:
Te miért vagy a Vecséssel? :lol:
És miért ér a srác, 19 évesként, vecsésiként 550K-t? :D

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. április 25., péntek 18:00

http://imagerz.com/QBZADktvAwMDVVgZRAVQ

az új világsztár :) pinyő is felfedezte már, kiviszi a srácokat az eb-re. :smile:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 24., csütörtök 22:10

Ahhoz csak a 14. hét után jön ki patch :lol:

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4191
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. április 24., csütörtök 22:03

nmate írta:van rá valami fix megoldás?
A hőtan jegyzeted. :mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13788
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2014. április 24., csütörtök 21:59

The module helper.dll has been modified. It may be damaged or infected by a virus. It is recommended that you scan your computer for viruses and reinstall the game.

Ez mi a nyüvek? Reinstall után egy indításig működött, aztán megint ez fogadott. Gondolom tört game hibája, de van rá valami fix megoldás? 14-es FM amúgy.

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2014. április 24., csütörtök 0:09

Én most Aek Athennal játszok, második vonalban járok. 2/2 győzelemmel, majd jelentkezek az első osztályból. :)
Modric - Kroos


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 48 regisztrált és 0 vendég