Football Manager

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. augusztus 17., vasárnap 12:29

Össze jött Fierro-nak az aranylabda. :) Kis túlzással saját nevelés, úgyhogy nagyon örülök neki. :)
Messi egyébként 9x-es (!!!) győztes... :roll:

http://imagerz.com/QBYTWUtvAwMDBV8fRQVQ
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4758
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Toti » 2014. augusztus 16., szombat 23:34

hopp-hopp
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. augusztus 16., szombat 12:02

Santi írta:Játékban Alt+F9-et nyomsz, ezzel elmenti az aktuális képernyőt a játék alapértelmezettként a Dokumentumok\Sports Interactive\Football Manager 2014\screenshots mappába.
Ezt képet megfogod és feltöltöd egy képfeltöltő oldalra például http://imagerz.com/
Innen pedig feltöltés után kimásolod a Directlink mezőben látható linket és elhelyezed itt a fórumon természetesen url tagek közé rakva, ami gondolom már menni fog.

A link kb így fog kinézni
http://imagerz.com/QBYSDUtvAwMDBVobQAVQ
Köszi a segítséget! :) Ezek után akkor terhelhetem a fóumot. :mrgreen: Csak egyelőre nincs mivel, mert úgy néz ki, hogy igaz a mondás, hogy minden csoda 3 napig tart. Idén már ki estem a liga kupából egy Newcastle ellen (pedig az összes nagy kiesett), csak 4. vagyok a bajnokságban és a BL-ben sem állunk valami jól, csak 2-ok vagyunk az Inter mögött. :(
Idény végén jönnek a képek, remélem össze szedik magukat a srácok. :mrgreen:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. augusztus 14., csütörtök 18:12

M1Ö írta:Privátban valaki segíthetne, h-h kell képeket feltölteni, mert azokat is szívesen megosztanám. :)
Játékban Alt+F9-et nyomsz, ezzel elmenti az aktuális képernyőt a játék alapértelmezettként a Dokumentumok\Sports Interactive\Football Manager 2014\screenshots mappába.
Ezt képet megfogod és feltöltöd egy képfeltöltő oldalra például http://imagerz.com/
Innen pedig feltöltés után kimásolod a Directlink mezőben látható linket és elhelyezed itt a fórumon természetesen url tagek közé rakva, ami gondolom már menni fog.

A link kb így fog kinézni
http://imagerz.com/QBYSDUtvAwMDBVobQAVQ


Ami engem illett ha esetleg valaki várja az első Budesligás beszámolómat (van ilyen?) a Rostockkal, akkor csalódnia kell, mert egy időre felfüggesztettem a játékot. Nincs sikertelenség, bosszúság vagy ilyesmi, csak kicsit meguntam most az FM-et, szüneteltetem, az is lehet, hogy már nem is fogok játszani a 15-ig.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5625
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2014. augusztus 13., szerda 19:17

Korábban írtam, hogy a West Ham-mel szenvedek, mert pénz szűkén voltunk.
Na, hát pénz nem jött jó darabig, de össze hoztam eddigi magasan legjobb karrierem. :mrgreen:
A 2018/19-es szezonom tökéletesre sikerült. 96 ponttal bajnok lettem, liga és FA kupa győztes és a hab a tortán, hogy a BL is össze jött. :) Az idei szezonban behúztuk a Community Shield-et és az euróoai szuperkupát is, tehát egyelőre úgy néz ki, hogy folytatódik a sikerkorszak. Már van 36 millióm igazolni, de ezt meg hagyom jövőre, mert per pill tökéletes a keret, jövőre akarok többet változtatni, vannak korosodó játékosaim. Taktikáról, meccsekről, játékosokról nem írnék, mert nagyon hosszú lenne. :mrgreen: De Carlos Fierrot meg kell említsem. Minden karrieremben megveszem amikor kisebb csapatokkal kezdek. De itt a West Ham-ben olyan számokat produkál, hogy az valami hihetetlen. Évről évre fejlődik, tavaly 70+ gólt szerzett, 49-et a bajnokságban és 9-et a BL-ben ezekkel gólkirály lett. A bajnokságban már zsinórban harmadjára.
Szóval őt ajánlom mindenkinek.

Privátban valaki segíthetne, h-h kell képeket feltölteni, mert azokat is szívesen megosztanám. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. augusztus 13., szerda 19:08

LOL... :lol:

Ilyen se volt meg. Jok ezek a nemet kupa elso fordulok. :mrgreen:
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

MorataMartin
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:38
Kedvenc játékosaid: Morata, Zidane, Cristiano Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: MorataMartin » 2014. augusztus 6., szerda 12:39

Évezredes makkom van mindig ebbe az FM14-be! :D Most éppen a Wolverhamptonnal vagyok. December közepén 2. vagyok az angol harmadosztályban, bejutottam a Johnstone's Paint Trophy fináléjába, állok még a FA Kupában, de ami a legszebb, hogy eljutottam a ligakupa elődöntőéig. A Crystal Palace leszámítva nem kaptam eddig első osztályú gárdát. Most az elődöntőben is a Nottinhgam Foresttel csapok össze, mely 2.osztályú. A negyeddöntő volt a legszebb, amikor 5-2-2-1-ben játszottam. (2 vkpval.) elmentünk a hosszabbításig, amikor a Bolton vezetést szerzett én, pedig a 122. percben az első kapura lövésemből egyenlítettem. Majd mentem tovább büntetőkkel. :mrgreen:

gunner
Hozzászólások: 2905
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: gunner » 2014. augusztus 4., hétfő 22:59

Az mekkora kamu már, hogy Ghána az FM12-ben bejut az idei vb-döntőbe :D A csoportkörben már taliztunk, akkor a 83. percben egyenlítettek.... Részletekkel majd holnap jövök :)
"And my heart will leave you never."

Avatar
RealMadridFanatic
Hozzászólások: 2657
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 18:56

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: RealMadridFanatic » 2014. augusztus 4., hétfő 20:57

hát gyerekek, ilyen nem létezik.
De, többek között ezért is hagytam abba sok karrierem. Persze, van ilyen, hogy 1-2 alkalommal becsúszik egy "lemákolás", de amikor zsinórban 3-4-5 meccsen is úgy kapok ki, hogy van 4-5 ajtó-ablak ziccerem, 25 lövésem, az ellenfél meg elmegy egyszer, vagy szögletnél odaér, akkor kicsit fel tudom magam húzni...

Most pl. a Napolival kezdtem egyet, nagyon csúnyán beragadtam a rajtnál, a megálmodott 5-3-2 nem akart működni, de persze folyamatosan úgy kaptam ki, hogy minden jelentős statisztikában az ellenfelek fölé nőttem... De ezt betudom a kezdeti nehézségeknek, illetve gyorsan váltottam a régi, jól bevált 4-2-3-1-re, úgy tűnik ez jobban fekszik...
„Ő volt a tökéletes játékos, megvolt benne az erő, a sebesség, a technika, és a gyorsaság. Döbbenetes játékos volt, mintha egy laborban hozták volna létre." (Gianluigi Buffon Ronaldoról)

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: sonic » 2014. augusztus 4., hétfő 20:51

Munki_ írta:pesszimisták bezony, Vecsés Stadium, nem ám a nádasdisco. enyém a legnagyobb birkalegelő az országban. habár igazán elnevezhették volna rólam, egy EL-cím csak leesett.
Hat ez igazan a miafaszom kategoria. :lol: Neha nagyon retardalt tud lenni az FM.
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. augusztus 3., vasárnap 22:55

pesszimisták :mrgreen: :mrgreen: bezony, Vecsés Stadium, nem ám a nádasdisco. :shifty: enyém a legnagyobb birkalegelő az országban. habár igazán elnevezhették volna rólam, egy EL-cím csak leesett.

amúgy már majdnem a 2. kalapból sorsoltak (jövőre onnan fognak), csak a válogatottal nagyon nehéz elérni bármit is :D 108. helyen állunk, már tele vagyok légióssal, mert 1-2 generált magyartól eltekintve még mindig a tőzsér, juhász, dzsudzsák vonal él (2020 augusztusa van, nem fiatalok), olyan fos az utánpótlás. a 2022-es vb esélytelen sztem, de az utána következő eb meglehet. tudnék már kurvajó játékosokat behívni, de persze várnak a brazil, argentín, német meghívóra. :/ úgyhogy ilyen kikukázott afrikaiak vannak a válogatottban (még a másodosztályból is behívtam egy szaracén fiút :lol: ), mert még ők is jobbak, mint a fiatalok...

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. augusztus 3., vasárnap 15:35

hát gyerekek, ilyen nem létezik.
0-2 volt, onnan fordítottuk meg 3-2-re. a 91. percben szerzett góllal, majd a 93. percben kaptunk egyenlítettek, a 4. (!!!) kapura lövésükből. szétbasz az ideg. :fpalm:
az a szerencsém, hogy egyelőre se a City, se az Arsenal nincs nagy formában.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. augusztus 2., szombat 17:48

Ferencváros írta:
Dupla D írta:...
Van ott azért pénz igazolni. Pl.: Balantát simán elhozhatod, belőle később nagyon jó kis hátvéd lesz. :)
Egyébként szép karrier eddig, sok sikert a továbbiaknak.

Hétfőn szóbeli nyelvvizsgázok, aztán nekifekszek egy MTK karriernek. :mrgreen:
Egy középhátvédet akartam a nyáron venni, Balantával meg is egyeztem, de akkor nem volt pénz kifizetni a maradék 15%-ot, amit más birtokolt, úgyhogy alternatíva után kellett néznem, és végül Musacchiora esett a választásom, amit eddig nem is bántam meg, hiszen elég olcsó volt és nagyon megbízható. Most azért van 7 millióm igazolni, mert mikor ajánlottak új szerződést, akkor megmondtam a vezetőségnek, hogy adjanak plusz pénzt a büdzsémhez meg a fizetésekhez. De ebből a kis pénzből maximum kapust fogok venni, de valószínűleg azt sem. Majd nyáron meglátjuk mennyit fogok kapni.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2014. augusztus 2., szombat 17:08

Dupla D írta:...
Van ott azért pénz igazolni. Pl.: Balantát simán elhozhatod, belőle később nagyon jó kis hátvéd lesz. :)
Egyébként szép karrier eddig, sok sikert a továbbiaknak.

Hétfőn szóbeli nyelvvizsgázok, aztán nekifekszek egy MTK karriernek. :mrgreen:

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2014. augusztus 2., szombat 17:05

Gyors értékelés első komolyan vett FM14-es karrieremről.

Múltkor sírtam, hogy nem tudok normális taktikát csinálni, úgyhogy most utánaolvasgattam a dolgoknak kicsit, és egész jól megy a sorom. a Southamptonnal kezdtem egy karriert, és jelenleg félévnél járok. Igazolni nem nagyon volt pénz, így csakegy játékos érkezett, de nem is volt nagyon szükség többre, hiszen nagyon fasza a keret. Minden poszton két játékos. A felállás 4-3-1-2, ahol a szélső védők a kulcsok, mivel a támadásnál fent vannak, védekezésnél visszazárnak, ha meg nem érnek vissza, akkor Wanyama kilép a helyükre segíteni. Lambert ritka jó játékos majdnem 1-es gólátlaga van, de mégis a legjobban teljesítő játékosom az Clyne, aki a jobbhátvédem, de balhátvédként is bevethető. Csak azért nem ő vezeti a legtöbb futómennyiséget a ligában, mert pihentettem egy meccset, de már így is 4 gólja van a 8 aszisztja mellett a szezonban.
Itt van a statisztika.
Tabella. Nem is lehetnék elégedettebb a csapattal, főleg annak tükrében, hogy szezon előtt a táblázat közepét tűztem ki célul. December hónapban megválasztottak a hónap menedzserévé, miután 6 meccsből 6-ot megnyertünk ráadásul úgy, hogy 10 nap alatt játszottunk 4 bajnokit. Ezután még új szerződést is ajánlottak, amit természetesen elfogadtam, és most már 'érinthetetlen' vagyok. :mrgreen:

Célom az első 4-be kerülés. Év végén jövök megint, remélhetőleg egy BL indulással.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. július 31., csütörtök 9:06

Amúgy Huni engem az edzőid érdekelnének inkább. :)
Most akarok bevásárolni edzőkből, egyelőre így nézek ki edzők nélkül. Meghogy ettől kell több gyúró vagy elég ez az egy darab? :D

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4190
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2014. július 30., szerda 11:21

Santi írta:Na ilyen kinek volt már? Utoljára még anno a Fifa International Soccerben csináltam ilyen gólokat. :lol:
Nálam tegnap volt ilyen először, azt hittem rosszul látok. :lol:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. július 30., szerda 9:16

Na ilyen kinek volt már? Utoljára még anno a Fifa International Soccerben csináltam ilyen gólokat. :lol:

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2014. július 28., hétfő 21:46

a Huni az csal... :angry: :mrgreen: :salute:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Santi » 2014. július 28., hétfő 20:27

messideco írta:A csatárod poacher? A mögötte levő poszt inside forward, attacking midfielder, inside forward, vagy trequartista?
vagy advanced playmaker :D (nálam azt játsza az AMC)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 42 regisztrált és 0 vendég