Football Manager

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2013. május 10., péntek 15:50

Szerintetek lenne értelme megvennem a FM13-at,vagy várjam meg a 14-et? Eddig csak párszor játszottam vele egy kicsit,úgyhogy nem nagyon vágom még,de tetszik,hogy ennyire mélyen bele lehet menni.Magyarosítást csináltak a 13hoz?

(Öpike, szereted Justo Villar-t? a Valladolidból még? Én a válogatottba szerettem meg :-) )
Amúgy meg Koplárovics Béla király! Őt vegyétek meg :D (valaki meg tudná mondani,hogy a ZTE és Pavicevic milyen a játékba?)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. május 10., péntek 15:05

Kara. Védő is és vkp is, 1 millióért megveheted ha még nem vitték el. :)
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. május 10., péntek 14:38

Kellene vkp az Ajax csapatához, Poulsennel nem akarok nekivágni a bajnokságnak--- 4-5 misim lenne rá, de elmehet max 8-ig. Ugyanitt hátvéd is kerestetik, bármilyen pozicíóban.
"And my heart will leave you never."

Avatar
rafael23
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 0:02
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: SU

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: rafael23 » 2013. május 5., vasárnap 17:24

niden6 írta:Miért inaktív a kölcsönvétel gomb, mikor egy játékos kölcsönlistán van?

Csak leigazolni tudom, próbajátékra hívni, meg érdeklődni iránta.
csak akkor tudsz kölcsönvenni játékost, ha átigazolási időszak van

Avatar
niden6
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 22:35
Kedvenc játékosaid: Higuaín, Alonso, Varane

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: niden6 » 2013. május 4., szombat 19:43

Miért inaktív a kölcsönvétel gomb, mikor egy játékos kölcsönlistán van?

Csak leigazolni tudom, próbajátékra hívni, meg érdeklődni iránta. :/

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. május 4., szombat 1:01

:lol:
Ez jó, elfogadnám. :D Mondjuk lehet kéne csináltatni egy FM-es pólót, mekkora vagány lennék vele azuccán. :lol: :lol:

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2013. május 3., péntek 15:28

úgy érzem ez nekünk való :)
halálomig madridista leszek

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 3., péntek 13:11

JustoVillar írta:Ha az MB1-be kerestek játékosokat akkor itt egy kép azokról akiket én hoztam el a Haliba. Azt az Ejiogu nevű kapus srácot nagyon tudom ajánlani. Baromi jó.

azt a Boukar gyereket én is elhoztam anno a Fradiba, de valami hihetetlen szar :D
Inkább magyar játékosokat szoktam igazolni, akiket ajánlani tudok: Böde Dániel,(Paks) Molnár Marcell (MTK), Pátkai Máté, (MTK) Kanta József, (MTK) Nemanja Nikolics (Videoton), Fehér Csaba (ingyen igazolható), Szolnoki Roland (Videoton), Völgyi Dániel (Győr), Présinger Ádám (Pápa?), Heffler Norbert (Paks), Korhut Mihály (Debrecen), Fiola Attila (Paks).

Szerintem ők mindegyik NB1es csapatban elférnek. B-)

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2013. május 3., péntek 12:17

Már nem tudtam szerkeszteni, de még Vujovicot is nagyon megéri leigazolni, nálam 4 szezonból 3szor lett gólkirály. Ha jól emlékszek a Vidi a kölcsön lejárta után fillérekért el is adja.
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
JustoVillar
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 21:23
Kedvenc játékosaid: Casillas, Justo Villar, Bueno
Kedvenc csapatod: Haladás, Packers, Celtics, Saxo-Tinkoff
Tartózkodási hely: Holy King

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: JustoVillar » 2013. május 3., péntek 11:51

Ha az MB1-be kerestek játékosokat akkor itt egy kép azokról akiket én hoztam el a Haliba. Azt az Ejiogu nevű kapus srácot nagyon tudom ajánlani. Baromi jó.
Köszönöm Istenem, hogy nem vagyok fradista.

Egy élet, egy szerelem, egy vallás Haladás

Öpike

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 3., péntek 0:25

Skacok, valaki jatszik a 13-al? Ha igen akkor mik a tapasztalatok?
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
Úszómester
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 19:09
Kedvenc játékosaid: Ramos, Marcelo, Beckham, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Úszómester » 2013. május 1., szerda 20:26

amúgy ez milyen játék? valaki eltudná mondani röviden?

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. május 1., szerda 12:39

Ferencváros írta:valaki segítene?
ajánlatot teszek egy játékosért, a csapat elfogadja, aztán megegyezek a játékossal is, erre ezt dobja ki.
és bármelyikre megyek rá, utána feldobja pár nap múlva még egyszer, ott ugyan úgy bármelyikre megyek rá, a végén nem lesz semmi.
nincs elég pénzed az átigazolásra. ráadásul úgy sincs, hogy mondjuk átcsoportosítasz a fizetésekből. adj el vkit, vagy kérj a vezetőségtől még pénzt fizura, vagy igazolásokra. persze, ha van elég a kasszában, és még nem kértél. próbálkozhatsz részletre vásárlással is.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 1., szerda 11:50

valaki segítene?
ajánlatot teszek egy játékosért, a csapat elfogadja, aztán megegyezek a játékossal is, erre ezt dobja ki.
és bármelyikre megyek rá, utána feldobja pár nap múlva még egyszer, ott ugyan úgy bármelyikre megyek rá, a végén nem lesz semmi.

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. április 28., vasárnap 12:09

Na jó ez a Young Player of the Year díj is..
Thiago nyerte, kemény 3 meccset játszott és azon kapott egy 7.47es összesítést, míg Varane 27 meccsel 7.58al a 3adik helyre tudott csak beérni :agree:

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Demes » 2013. április 27., szombat 22:22

Ferencváros írta: 2, Ha nagyon kell egy játékos, meg lehet-e beszélni a vezetőséggel, hogy nekem Ő mindenféleképpen kell? Ha igen, hol?
Simán is kérhetsz pénzt:
Boardroom->interact with Board-> és a Finance-nál lehet pénzt kérni :-)

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. április 27., szombat 21:20

Ferencváros írta:Nem vagyok valami nagy játékos-csöppet sem, nem rég kezdtem-ezért pár alapvető kérdést tennék fel!
lehetőleg a magyarázatokat angol szavakkal írjátok, mert angolul játszok :-)
1, Hol lehet megnézni, hogy mennyi pénz van átigazolásra?
2, Ha nagyon kell egy játékos, meg lehet-e beszélni a vezetőséggel, hogy nekem Ő mindenféleképpen kell? Ha igen, hol?
3, Próbálkozok néha játékoscserékkel, de még egyszer sem sikerült. Hogy lehetne ezt megoldani?
4, MB1-ben milyen taktikát javasoltok?
5, Tudtok-e néhány játékost, akik nem drágák, és eljönnének a Fradiba?

köszönöm szépen :-)
1. boardroom -> budget adjustment. itt tudod beállítani, hogy mennyi menjen fizura és igazolásra.
2. ezt nem tudom, nekem néha akkor dobja be, ha vkit nem tudok leigazolni, mert sokáig tárgyalunk a vételáron (elutasít - új ajánlat - elutasít - blabla). de sosem kértem még.
3. hát ha vennél egy játékost, akkor kiírja, h a másik csapat milyen posztra keres játékos(oka)t. ha mindkét oldalon van olyan játékos, aki kéne a másiknak, talán könnyebb megegyezni, de ez se jellemző rám. :-)
4. ugyanazt, mint máshova. rúgj többet a másiknál. :D
5. többen kérdeztétek már, h ki megy el Mo-ra. meguntam, úgyhogy csináltam egy képet: http://imagerz.com/QE5GXEtvAwMBBAkYRQVQ ez általános, de vannak rajta nevek, mint mondottam rengeteg afrikai játékos, tessék megnézni őket, ha bent vannak. obaje nincs rajta, de másik játékban elment a győrbe, úgyhogy gondolom be lehet szervezni más magyar csapathoz is. obaje teljesítménye úgy, hogy csak tavaly volt kimondottan kezdőcsatár.

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. április 27., szombat 18:44

Nem vagyok valami nagy játékos-csöppet sem, nem rég kezdtem-ezért pár alapvető kérdést tennék fel!
lehetőleg a magyarázatokat angol szavakkal írjátok, mert angolul játszok :-)
1, Hol lehet megnézni, hogy mennyi pénz van átigazolásra?
2, Ha nagyon kell egy játékos, meg lehet-e beszélni a vezetőséggel, hogy nekem Ő mindenféleképpen kell? Ha igen, hol?
3, Próbálkozok néha játékoscserékkel, de még egyszer sem sikerült. Hogy lehetne ezt megoldani?
4, MB1-ben milyen taktikát javasoltok?
5, Tudtok-e néhány játékost, akik nem drágák, és eljönnének a Fradiba?

köszönöm szépen :-)

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. április 27., szombat 16:01

Las Palmas 2014-2015

Most nincs kedvem bő lére ereszteni a történetet, úgyhogy csak összefoglalom pár mondatban az évet.

A BL-ben a Doneck kiverésével a csoportkörben voltunk érdekeltek (Milan, MU, Dinamo Kijev). A csoport 3. helyén végeztünk, majd az EL-ben a Fiorentina egyből hazazavart minket. A bajnokságban jól kezdtünk, de Felipe Anderson sérülései miatt visszaestünk, és idén csak az EL volt opció számunkra. 2. lett a góllövőlistán Obaje, nehéz dolga lesz a fiatal brazilnak. És véégre kaptam vmi pénzt is a BL TV-s maniból, el se hiszem. Viszont, hogy a többit hova nyúlják le, az még mindig kérdés. :D

A csapatban nagy változás nem történt, viszont az új évben szeretnék már nem kölcsönözni jobbszélsőket, hanem venni, de full gagyik jönnének csak. valszeg vagy vmi idősebb, vagy már generált érkezik. illetve idén már a 2 saját nevelésemnek is több lehetőséget szánok, akik tavaly fel-feljártak a nagyokhoz (Ibon Goni, Sandro Ocana - utóbbi amúgy egy igazi kuriózum, imádom, ha a pályán van -> 207 cm, 104 kg, szép látvány :D). éppen hogy, de bent maradt a fiókcsapatom is a másodosztályban, úgyhogy ismételten odazavarok pár játékost, akit nem tudok eladni, illetve 1-2 fiatalt, hadd pallérozódjanak.

Az új évben is a kupaindulást érő helyezés elérése a cél, de nem lepődnék meg, ha beférnénk a két nagy mögé. Közben szívesen elvállalnám egy válogatott trenírozását is, úgyhogy figyelgetem milyen események vannak, inkább vmi kisebb nemzethez mennék. :)

tabella: http://imagerz.com/QE5GXEtvAwMBBAlJFQVQ
team: http://imagerz.com/QE5GXEtvAwMBBAlJFAVQ
igazolások: http://imagerz.com/QE5GXEtvAwMBBAlJFwVQ
Ocana: http://imagerz.com/QE5GXEtvAwMBBAlJFgVQ szörny :D

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 26., péntek 19:09

Ferencváros írta:Sierra, egyébként megkérdezhetem, hogy hol lehet beállítani, amit említettél, hogy második félidőben is 'tartsák az iramot'? köszi :-)
Amikor vége az első félidőnek, bejön a félidei képernyő, mutatja a játékosokat meg a cserepadot, és ott egyesével meg az egész csapat lehet utasítani.
És van egy olyan gomb, hogy Csapat utasítások (vagy Félidei eligazítás, nem tudom most így hirtelen), és ott lehet választani az utasítások közül. Dobok egy képet neked, úgy könnyebb lesz.

KÉP, ez elvileg 2012, és ott van, hogy Set overall team talk (jobb felső sarok), és ott tudod kiválasztani. Magyarul azt hiszem Csapat utasítások.
Ferencváros írta:Az FM12ről van szó? Mert akkor én is írnék egy kisebb összefoglalót, habár még csak 5-6 meccsnél járok :-)
Nem csak 12, bár tény, hogy azzal játszanak a legtöbben. Én mondjuk még 11-gyel tolom.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 7 regisztrált és 0 vendég