Football Manager

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
miró
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 19:47
Kedvenc játékosaid: Guti, Ibrahimovic
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: miró » 2013. május 17., péntek 11:15

dortmundal nagyobb csapatok ellen ( bl,esetleg idegenben a bayern) állandoan nagyon deffenzíven futballozok,és be is szokott jönni.

4 védő,3vkp,2 tkp szélső,és egy csatár.
kontra,mély védelmivonal,gyors kispasszok.

gólt nem szoktam kapni,és találni mindig tudok eggyet. :D

mondjuk ehez kell egy falcao,lucas moura,isco,alexis sanchez 4-es ahonnan tudok válogatni a 3 fölső posztra.. :-)
Szegény Benzemát a válogatottban is elnyomja a köcsög CR, meg a falábu Özil nem adja neki a passzokat, sőt nem érzi a kapitány bizalmát se. Ezért nem talált be már vagy egy éve, meg annyira veszélyes a kapura, mint Lloris meccsek óta. -By Anthony

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 17., péntek 11:03

Rohadtuk zavaró dolog a meccs nézése..Szögleteknél legtöbbször ötletem sincs,hogy mi történik.. :vivo: :vivo:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: BBeno » 2013. május 17., péntek 9:35

aamúgy ha kezd valaki a Reallal akkor rögtön egy 20-asért hirdesse meg kaká. a city vinni fogja ezt garantálom.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2013. május 17., péntek 9:01

Huni írta:egyelőre szarul megy :mrgreen:
na tudod mit huni... :banplz: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Amúgy annyira idegesítő, h egy fiatal tehetségért Zouma,Benzia, Jesé ilyen 20 millákat kér mindenki. miközben alapből ilyen 1-3 milla körül mozogna az ára. Castle-be meg senki nem jönne. (jade Kaksi jöhetett volna 300-as heti fizuval. na mondom hogyne...) a részlet is nagyon nehezen megy. Viszont Jonás Gutierezt 10 millióért elvitte a spurs :D :D :D
halálomig madridista leszek

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. május 17., péntek 0:40

egyelőre szarul megy :mrgreen:
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 17., péntek 0:15

Na, már úgy értem, hogy okosabbak a tárgyaló felek pl részletfizetéssel kapcsolatban egy nagyobb klubnál jobban átértékelik az opciókat.
Amit te mondasz az a rivalizálás miatt van.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Marky » 2013. május 16., csütörtök 23:43

nmate írta:Lehet, hogy erősen függ attól is, hogy ki az akivel tárgyalsz? Erre is vannak már attribútumok? Hogy a klub akivel tárgyalsz, mennyire köcsög? Vagy mi? Most nem indítom el, mert akkor holnapi zhmnak meszeltek, de péntek este erre ránézek. :mrgreen:
hogyne függne. emlékszem régen nem tudom már melyik fm-ben összekaptam fergievel, mentek a csúnya nyilatkozatok egymásról és úgy adta az élet, hogy vela náluk volt és átadólistára került - már emlékszem, 2009 - le is csaptam volna rá, de még a 200 milliós ajánlatot is visszadobták.. pedig vela abban a játékban egyszemélyes hadsereg volt, 60 gól 40 gólpassz, 4 gól bl döntőben... stb :mrgreen:

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. május 16., csütörtök 23:38

nmate írta:mert akkor holnapi zhmnak meszeltek
annak már mindegy :mrgreen:

én most lőttem be a dortmundot. BL csoportból izgalmas harcban jutottunk tovább első helyen a chelsea, valencia, juventus előtt. minden az utolsó fordulóban dőlt el. ha a valenciától kikaptunk volna, akár ki is eshettünk volna. ráadásul kaptak egy tizenegyest, amit weidenfeller úgy szedett ki, hogy olyant még a világ nem látott. onnan meg feltámadtunk és levertük a spanyolokat. illetve lewandowski leverte, hogy pontos legyek. :lol:
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 16., csütörtök 23:32

Lehet, hogy erősen függ attól is, hogy ki az akivel tárgyalsz? Erre is vannak már attribútumok? Hogy a klub akivel tárgyalsz, mennyire köcsög? Vagy mi? Most nem indítom el, mert akkor holnapi zhmnak meszeltek, de péntek este erre ránézek. :mrgreen:

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 16., csütörtök 22:47

Nalam meg az a jatekos aki egyosszegben kerult volna 10 millioba, az jott 11 millioert ugy hogy abbol 3 millio egyben, es a maradek 8 millio 48 honapos reszletre. Nekem ez nem tunik nagy plussznak. 10%-al tobb es egy kis kess front.

De ez hogy 28 millio helyett 100... nevetseges. Az egy dolog hogy az elso ajanlatod utan visszabasznak egy ilyet, de ahogy mesz felfele, egy ido utan el fogjak fogadni max ha reszletre fizetsz akkor valamivel tobbe fogg kerulni mintha egybe fizetned. De nem 3szor annyiba....
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2013. május 16., csütörtök 20:50

nmate írta:Vidalért toltam a Realos mentésbe részlet 60-at. Visszadobták, hogy nekik 110 kell. Közben a City is tett ajánlatot, tiszta 28at kápéban és azt elfogadták. Van különbség, ha 48 hónapra veszel keményen fizetni kell a későbbiekben
Ezt velem is eljátszották csak 99et kérte érte :-)

Kezdtem egyet a Liverpoolal egy érdekes 5-1-3-1es felállás és egész szépen működik,szóval van remény a reálos eztnemhiszemelkidobomap :cens: ába a gépet szenvedés után :coffee: :D
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
BLaZE
Hozzászólások: 716
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:29
Kedvenc játékosaid: Raúl, Casillas, Varane
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Newcastle
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: BLaZE » 2013. május 16., csütörtök 20:32

BBarni írta:
BLaZE írta:Valaki meg tudná nézni, hogy mennyi a Newcastle átigazolási kerete? mert velük akarok majd kezdeni, csak amíg vizsgák vannak nem lenne célszerű :D
12.42 millió font! :-)
jó akkor nekem miért 4 milka euroban? :D a legújabb patch alapból rajta van. 13.3 akkor mi a különbség?
halálomig madridista leszek

Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. május 16., csütörtök 20:29

most komolyan. ha beléptek a játékba, ti a második menüpontra kattintotok? a New-ra? Mondom jó, Fradival eleinte nehéz, kezdek egyet, a fiatalokkal teletűzdelt Arsenallal. felkészülési meccsen 1-3ról kikapok valami Mechnung UTD.től, aztán 0-1ről az Alcoróntól. Leigazoltam Maricát és Suboticot..ebbe a játékba lehet nyerni? :mrgreen: :vivo:

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. május 16., csütörtök 20:22

BLaZE írta:Valaki meg tudná nézni, hogy mennyi a Newcastle átigazolási kerete? mert velük akarok majd kezdeni, csak amíg vizsgák vannak nem lenne célszerű :D
12.42 millió font! :-)

Avatar
Kerlon
Hozzászólások: 27844
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 12:27
Kedvenc csapatod: Levante

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Kerlon » 2013. május 16., csütörtök 19:56

BLaZE írta:Valaki meg tudná nézni, hogy mennyi a Newcastle átigazolási kerete? mert velük akarok majd kezdeni, csak amíg vizsgák vannak nem lenne célszerű :D
Én is ettől tartok. Holnap is közgáz vizsgazh... Ha átmegyek... úgy fogok mezitláb sétálni pápáig. :Đ :shutup:
"A futball alapvetően egy észjáték lenne, egy nagy sebességű, valós idejű stratégiai játék, amiben nem mindig neked kell adnod a gólpasszt, nem mindig neked kell lőnöd a gólt, de nem is mindig neked kell megszerezned a labdát."
K

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 16., csütörtök 19:48

sonic írta:Kis kp-t dobni kell melle, de amugy ugyanugy megy a 48 honapos reszletre vasarlas
Vidalért toltam a Realos mentésbe részlet 60-at. Visszadobták, hogy nekik 110 kell. Közben a City is tett ajánlatot, tiszta 28at kápéban és azt elfogadták. Van különbség, ha 48 hónapra veszel keményen fizetni kell a későbbiekben :D

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. május 16., csütörtök 19:42

Kezdtem egyet a Honvéddal. Az Európa Ligában a Celje csapatán átmentünk az Admirától kikaptunk. A bajnokságban a Fradit simán verjük 3-0-ra, az Eger ellen 3-0-ról 3-3, a Pápa ellen pedig sima 1-1 az utolsó percben kapott szabadrúgásgóllal. Fenomenális. Hiányzott már ez a játék, na. :D

Avatar
sonic
Hozzászólások: 4205
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 22:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: sonic » 2013. május 16., csütörtök 19:30

nmate írta:
Casso írta:Az átigazolások nagyon idegesítőek. A 48 hónapos részletre igazolás ami a 12-ben működött itt már nem annyira. :(
Ja ezt én is megjegyeztem, szerintem annyira nem baj, ezzel is csak élethűbb lett.
Kis kp-t dobni kell melle, de amugy ugyanugy megy a 48 honapos reszletre vasarlas. Szerintem nincs ok panaszra, igy is el lehet kolteni a rendelkezesre allo keret jo 3szorosat. Mas kerdes hogy hosszutavon csak magaval basz ki az ember, de el lehet... :mrgreen:

Volcanor írta:
Volcanor írta:Akkor te mar kitapasztaltad ezekszerint. :-) Milyen felallasban/felfogasban nyomattad a stuttgarttal? Hatha tudsz adni egy ket jo otletet. :roll:
Fenéket tapasztaltam ki, rohadt csaló még mindig. :sly: Olyan felállásban játszottam, mint te most, bár addigra már elképesztően jó keretem volt. Elején nem igazán jöttek a sikerek, bár akkor még ennél is rosszabb volt a ME, patchek nélkül.
Akkor nem aggodok... Turelem trofeakat terem. :-)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2013. május 16., csütörtök 16:07

Casso írta:Az átigazolások nagyon idegesítőek. A 48 hónapos részletre igazolás ami a 12-ben működött itt már nem annyira. :(
Ja ezt én is megjegyeztem, szerintem annyira nem baj, ezzel is csak élethűbb lett.

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: gunner » 2013. május 16., csütörtök 16:01

Havard Nortdveit a Hannoverből milyen játékos? Élőben egész jó, a játékban is az? 10 misimbe fájt :D
"And my heart will leave you never."


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 20 regisztrált és 0 vendég