Football Manager

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Bözsike765
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014. november 13., csütörtök 18:13
Kedvenc játékosaid: Nana Welbeck, Ahmed Benali

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Bözsike765 » 2016. március 21., hétfő 17:52

messideco írta:A helyzet a következő: letöltöttem a magról az Fm16-ot. Feltelepítettem, elindul szépen, aztán tele van random, generált nevekkel. Hogyan lehetne ezt a problémát megoldani szerintetek?
Lehet megoldja ha megveszed eredetiben :hmmm:

gunner
Hozzászólások: 2904
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:34
Kedvenc csapatod: Arsenal

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: gunner » 2016. március 21., hétfő 15:29

A helyzet a következő: letöltöttem a magról az Fm16-ot. Feltelepítettem, elindul szépen, aztán tele van random, generált nevekkel. Hogyan lehetne ezt a problémát megoldani szerintetek?
"And my heart will leave you never."

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. február 29., hétfő 7:52

nmate írta:Ó pedig be lehet azt. Van olyan menüpont a taktikán belül, hogy Team instructions, azt kell beállítani. De ha kezdesz egy csapattal a tactic creator egyből odavezet.
Igen, közben sikerült, meg is lett az eredménye, spanyol bajnok és kupagyőztes lettem első évemben! :mrgreen: Ezután az év után még jobban esik, hogy legalább FM-ben sikeres a csapat! :lol:
Toti írta:benítez te vagy az? :Đ
Tisztára úgy indult az egész egyébként, néztem is, hogy nagyon hiteles ez a játék és nagyon meglátszik a csapaton, hogy nem tudom beállítani a taktikát, meg az edzéseket. :lol:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9815
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: sebydani » 2016. február 25., csütörtök 14:52

A 06-tól kezdődően, a 12-vel bezárólag mindegyikbe sok száz órát raktam, utána a 14-el is játszottam még viszonylag sokat, de már közel sem volt akkora móka :/ Talán a 09 és 12 jöttek be a legjobban, ha jól emlékszem, de már régen volt, szóval nem tuti. Mindig több giga cuccom volt még az alapjátékhoz, több mint maga a játék mérete :D
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. február 25., csütörtök 14:40

fehérlap írta:Én is megvettem a 16-t, mint minden évben (előrendeltem), de alig játszottam vele, talán ha 5 órát öltem bele. Jó-jó a game, de valami hiányzik belőle. :/
Ezért is mondtam, hogy jobb volt a 09-esben lévő taktikai állítgatás még. Most meg csak szövegekre kell kattintgatni, gondolkodni nem igen kell már a taktikánál. Annyi a nehézség, hogy kell idő míg betanulják. Brafó.

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2016. február 25., csütörtök 14:07

Én is megvettem a 16-t, mint minden évben (előrendeltem), de alig játszottam vele, talán ha 5 órát öltem bele. Jó-jó a game, de valami hiányzik belőle. :/

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Toti » 2016. február 25., csütörtök 12:53

M1Ö írta:de sehol sem találom a részletes taktikai beállításokat. Mint ahogy volt a 12-nél, hogy feltolt legyen-e a védelem, közvetlen vagy rövid passzokat toljanak, lesre játszás, kontratámadások, ilyesmik. Sehol nem tudom ezeket beállítani, csak annyit, hogy mezőnyfölényben játszunk, meg hogy rugalmas legyen a csapat. Így meg élvezhetetlen a játék, mert most például még egy Dinamo Kijev is megvert... :(
benítez te vagy az? :Đ
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24518
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2016. február 25., csütörtök 11:34

nmate írta: Most raktam fel a 16-ot, egy az egyben 15, a szimuláció szebb, meg kézzelfoghatóbb a taktikai beállítás. Bár nekem a 09-es FM ilyen szempontból jobban tetszett, szerintem azon a vonalon kellett volna továbbmenni.
Kiscsapatok ebben is leszopatnak, Espanyol 10 emberrel 11. perctől, 27 kapuralövésem után 89-ben Penaldo betalál, aztán 91-ben kiegyenlítenek az egyetlen kapura tartó lövésükből.

Oké.
PM-ben kérnék elérhetőséget. :mrgreen:

Őő már hogy melyik boltban érdemes megvenni, tesco vagy ilyesmi.
Nem illik.

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13781
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: nmate » 2016. február 25., csütörtök 11:32

M1Ö írta:Nagyon pöcs vagyok, de segítsetek már! :mrgreen: Nekem teljesen új még a 15 is. Per pill azzal játszok, de sehol sem találom a részletes taktikai beállításokat. Mint ahogy volt a 12-nél, hogy feltolt legyen-e a védelem, közvetlen vagy rövid passzokat toljanak, lesre játszás, kontratámadások, ilyesmik. Sehol nem tudom ezeket beállítani, csak annyit, hogy mezőnyfölényben játszunk, meg hogy rugalmas legyen a csapat. Így meg élvezhetetlen a játék, mert most például még egy Dinamo Kijev is megvert... :(
Ó pedig be lehet azt. Van olyan menüpont a taktikán belül, hogy Team instructions, azt kell beállítani. De ha kezdesz egy csapattal a tactic creator egyből odavezet.

Most raktam fel a 16-ot, egy az egyben 15, a szimuláció szebb, meg kézzelfoghatóbb a taktikai beállítás. Bár nekem a 09-es FM ilyen szempontból jobban tetszett, szerintem azon a vonalon kellett volna továbbmenni.
Kiscsapatok ebben is leszopatnak, Espanyol 10 emberrel 11. perctől, 27 kapuralövésem után 89-ben Penaldo betalál, aztán 91-ben kiegyenlítenek az egyetlen kapura tartó lövésükből.

Oké.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2016. február 25., csütörtök 11:26

Nagyon pöcs vagyok, de segítsetek már! :mrgreen: Nekem teljesen új még a 15 is. Per pill azzal játszok, de sehol sem találom a részletes taktikai beállításokat. Mint ahogy volt a 12-nél, hogy feltolt legyen-e a védelem, közvetlen vagy rövid passzokat toljanak, lesre játszás, kontratámadások, ilyesmik. Sehol nem tudom ezeket beállítani, csak annyit, hogy mezőnyfölényben játszunk, meg hogy rugalmas legyen a csapat. Így meg élvezhetetlen a játék, mert most például még egy Dinamo Kijev is megvert... :(
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 11., hétfő 15:03

Pont leszarom, hogy ez a torrent legális vagy sem, nem fogom egyesével nézegetni.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: BBeno » 2016. január 11., hétfő 14:59

nem azért torrent mert illegális hanem mert akkora egyben a fájl mérete hogy nincs feltöltve sehova és így jár körbe, valamint a leggyorsabban is így jön. de én már újra nem keresem meg az tuti. sorry.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2016. január 11., hétfő 14:51

Torrent privátban pls.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Ursus
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2015. augusztus 21., péntek 11:24
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Ursus » 2016. január 11., hétfő 14:19

Srácok van itt olyan aki használja FM-hez a sortitoutsi.net oldalt és rendelkezik ott premium membershippel?

Szeretnem le szedni ezt a Cut-out Style mega facepackot de sajnos nem megy enélkül.... aki tudna segíteni kérem jelezze.

Reaper's Scythe
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. május 25., szombat 9:05

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Reaper's Scythe » 2015. december 5., szombat 11:55

Én is a Real-al kezdtem, de nálam Benzema nem igazán brillírozik False Nine-ként. Ronaldo viszont termel rendesen, Bale szezon elején jó volt, azóta hű a valósághoz a teljesítménye(szar). Nekem eddig ez az FM tetszik a legjobb mind közül, bár a 15-el olyan sokat nem játszottam.


Valaki esetleg tudja, hogy miként lehet azt megoldani, hogy a meccs utáni pihenőnapot ne rakja be automatikusan? Hiába szedem ki a pipát, a következő meccs után megint berakja automatikusan. Én pedig nem szeretek az egész csapatnak pihenőt adni meccsek után, csak a kezdő játékosoknak, szóval ez eléggé idegesít jelenleg.

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2015. december 3., csütörtök 9:12

miro írta:
fehérlap írta:Eddig FM16 beta volt, mármint most 2 hétig. Ma jött ki a teljes. Én nem ismerem az ilyen letöltős dolgokat, ami kell azt steamen beszerzem. Azt akarom mondani, hogy biztos lesz fent neten pár napon belül vagy talán már most van fm16. Azt próbáld ki. Szerintem az elmúlt évek legjobb fm játéka. Talán FM 2010 volt a legjobb all time fm.. a 10.3-s patch-vel, de FM16 szerintem veri. (nem csak szerintem, kb minden "nagy" fm játékos szerint)
Ma küldték nekem is a kódot,még nem igazán próbáltam ki,de láttam hogy vannak új játék módok benne.
Tudsz róla valamit írni? :)
Illetve,miért ilyen extra az fm16? :)
Nyertem kupát a Real Madriddal. bocsánat! Tripláztam! unrealisztik písz of shieeeet :lol:

(Jó pár éve tolom a különböző fm szériákat, de még sosem toltam igazán nagy csapattal, sosem gondoltam volna, hogy a Real rossz szereplése fogj egyszer ezt kihozni belőlem :mrgreen: )

Igazából: Aki 3d-ben "nézi" a meccseket, azoknak rengeteg újítás lett adva, mint kapusok mozgása megcsinálva. Edző a pályaszélén, aki a carrier előtt szerkeszteni tudsz, hogy nézzen ki stb. szebb animációk blablabla. Ez az a rész, ami tőlem maradhatna, minden évre ugyan olyan szar se érdekelne, mert nem ezért játszom, de azért ez is szép teljesítmény. nah és a lényeg: Full rework a média felé, nyilatkozatok stb. Más szövegek + új lehetőséget. Rangadó vagy érdekes kezdő előtt a stadion folyosón 1-2 kérdés stb. Feldobja a játék hangulatát. Meccs alatti "partvonalról" taktikai utasítások. 15-ös igazolási rendszer. A taktikai panel és annak kezelése az idei fm-ben eddig a legjobb. Nincsenek bugok. Reálisabb eredmények. stb. Amiért szeret(het)jük a játékot azt idén nagyon eltalálták.

1 dolog zavar. Támadó szekcióban csak False Nine-val tudok valamit kezdeni.. Bármi mást teszek, nem lesz hatékony a támadószekcióm és kis csapatokhoz jó FN-t szerezni szinte lehetetlen.

Avatar
miro
Hozzászólások: 2275
Csatlakozott: 2014. augusztus 16., szombat 10:49
Kedvenc játékosaid: Maradona, Guti, Modric, Bale
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Ausztria, Dornbirn

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: miro » 2015. november 13., péntek 18:51

fehérlap írta:Eddig FM16 beta volt, mármint most 2 hétig. Ma jött ki a teljes. Én nem ismerem az ilyen letöltős dolgokat, ami kell azt steamen beszerzem. Azt akarom mondani, hogy biztos lesz fent neten pár napon belül vagy talán már most van fm16. Azt próbáld ki. Szerintem az elmúlt évek legjobb fm játéka. Talán FM 2010 volt a legjobb all time fm.. a 10.3-s patch-vel, de FM16 szerintem veri. (nem csak szerintem, kb minden "nagy" fm játékos szerint)
Ma küldték nekem is a kódot,még nem igazán próbáltam ki,de láttam hogy vannak új játék módok benne.
Tudsz róla valamit írni? :)
Illetve,miért ilyen extra az fm16? :)
Perez & CR :arrow:

Zidane :luck:

Coutinho-Karim-Bale :box:

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2015. november 13., péntek 18:40

Eddig FM16 beta volt, mármint most 2 hétig. Ma jött ki a teljes. Én nem ismerem az ilyen letöltős dolgokat, ami kell azt steamen beszerzem. Azt akarom mondani, hogy biztos lesz fent neten pár napon belül vagy talán már most van fm16. Azt próbáld ki. Szerintem az elmúlt évek legjobb fm játéka. Talán FM 2010 volt a legjobb all time fm.. a 10.3-s patch-vel, de FM16 szerintem veri. (nem csak szerintem, kb minden "nagy" fm játékos szerint)

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3083
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2015. november 13., péntek 18:09

fehérlap írta:
Marci77 írta:Ti honnan töltöttétek le az FM 15-öt? Coreon kívül van más lehetőség? :) Csak mert a haveromé nem jó,és az övéről nem tudom leszedni. (Vagy ha esetleg valaki megszánna egy letöltőlinkkel,hogy leszedhessem onnan,azt is megköszönném :) )

Gondoltam kipróbálom milyen is ez a játék :D
Steam! Szigorúan steam :sly: ~50 ojró. (azt ha nem tetszik, akkor refund)


FM16 elég nagy Real Madrid szimulátor. 4 kezdő és 3 cserejátékosom sérült októberben :cens:
Jaja,az lenne a legjobb csak nem aakrtam megvenni az újat és gondoltam elleszek a 15tel is ha nem bugos :) 0 tapasztalattal nem akarok fizetni érte :D Majd a jövőben max ha annyira bejön :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
fehérlap
Hozzászólások: 400
Csatlakozott: 2015. szeptember 26., szombat 20:27
Kedvenc játékosaid: Raúl González Blanco, Sergio Ramos, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: fehérlap » 2015. november 13., péntek 17:56

Marci77 írta:Ti honnan töltöttétek le az FM 15-öt? Coreon kívül van más lehetőség? :) Csak mert a haveromé nem jó,és az övéről nem tudom leszedni. (Vagy ha esetleg valaki megszánna egy letöltőlinkkel,hogy leszedhessem onnan,azt is megköszönném :) )

Gondoltam kipróbálom milyen is ez a játék :D
Steam! Szigorúan steam :sly: ~50 ojró. (azt ha nem tetszik, akkor refund)


FM16 elég nagy Real Madrid szimulátor. 4 kezdő és 3 cserejátékosom sérült októberben :cens:


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 3 regisztrált és 0 vendég