Football Manager

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Rabiosa
Hozzászólások: 283
Csatlakozott: 2013. május 18., szombat 0:29

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Rabiosa » 2015. május 24., vasárnap 23:48

Mindig van meglepetés.

Avatar
Zsombor
Hozzászólások: 4187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:00

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Zsombor » 2015. május 24., vasárnap 20:47

tucsoki írta: Boltban, "ami nem fizetős, az ingyenes"-nek hívják.
hát ez nem kiskutya kollega, egészen Fenomenális. odAtetted. megaláztad. keményen. ahogy kell. le kell törni az ilyen warezoló kisköcSögök sZarvát. Fogadjunk sEmmiért nem fizet a Jampigyerek.

Avatar
tucsoki
Hozzászólások: 2283
Csatlakozott: 2013. május 22., szerda 22:32

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: tucsoki » 2015. május 24., vasárnap 20:18

mocsok írta:15-el játszik valaki?
hol vette?
Boltban, "ami nem fizetős, az ingyenes"-nek hívják.

Avatar
mocsok
Hozzászólások: 2240
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 10:43
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. május 19., kedd 20:54

15-el játszik valaki?
hol vette?

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Savant » 2015. május 15., péntek 16:01

Spanyol kupa első kör :D
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2015. április 24., péntek 19:51

Mi ez a játék, úristen :mrgreen: Letöltöttem a megyei kiegészítőket és az egyik Szabolcs megyei csapatnak a general menedzsere lett Sandro Rosell. Azt meg hogy? :lol:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. április 21., kedd 23:16

KÉP

A csatáraim kicsit kitettek magukért. :mrgreen: Hoztam is a bundást. 5 szezont húztam le eddig, 3 bajnokság 3 kupa + EL döntő esett le eddig. 2 éve amikor 7-8 szezont lehúztam a Dortmunddal, akkor a BL-t is sikerült megnyernem, pont Barca ellen sima 4-0-al. :) Kíváncsi vagyok, most sikerülni fog-e.

Azért néha tényleg olyan kamu ez a játék, 0-2-re mentem Bayern ellen, 10 perc alatt kiegyenlítettek, majd 88. percben 3-2-re megfordították, majd nyertek. :lol: :lol:

rashidm
Hozzászólások: 4538
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: rashidm » 2015. április 1., szerda 0:52

Hali!

Aki esetleg játszott magyar bajnokságban (FM 12!), az árulja el legyen szíves, hogy hogyan tudta megnövelni a youth recruitment-t és a junior coaching-t? 2017-ben járok a Nyíregyházával és hát a junior coaching-t 1x tudtam fejleszteni, a recruitment-t pedig egyszer se. Ezek pedig kellenének, hogy viszonylag jó magyar ifiket kapjak. Az editorhoz nem nyúltam, mert nem eredetim van.

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. március 30., hétfő 14:09

Nekem a legnagyobb gondom a januar- februar. Barmelyik fm barmelyik csapat, azokban a honapokbN nem megy. Nem tudom miert... Lehet, mert altalaban nagyon szuk a keretem vagy nem tudom. 6-7 meccses gyozelmi szeriam is lehet, mind a 20-22 jatekosom superb morale, de jon a januar, februar es nem tudok goltloni, csak a veresegek, egy dontetlen mar elmenyszamba megy. Ez elojon fm10, 11, 12, 13, 14 lehetek barkivel. Marciusra meg karikacsapasra visszater a csapat formaja
[FIFA WORLD]

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. március 30., hétfő 3:02

KÉP :lol: :lol: :lol: :lol:
És mindezt úgy, hogy a Brémának a 80. percig egyetlen kapura tartó lövése volt, én meg végigtámadtam az egész meccset, csak kibaszott önző gyökér balfasz játékosaim vannak. Ja és 5 perces volt a hosszabbítás (mire fel...) :lol: :lol:
És ilyenkor ne kúrjak szét valamit?

Előző meccsen meg az a Stuttgart vert meg 2-0-ra, aki előtte 13 meccsig (szezon kezdés óta) nem tudott nyerni, én meg bombaformában voltam. Persze sima 2-0 lett, én meg elvesztettem a vezető helyet a tabellán.

gg fm. :coffee:

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. március 25., szerda 14:30

Én fm10-ben kezdtem egy karriert a Sunderlandel és most fejeztem be az első szezont. Kiesés elől menekült a csapat, mindenki a 15-17. helyek egyikére várt, de sikerült elérni a célom az első 10-ben végeztünk. 8. lett a csapat úgy, hogy az utolsó fordulóban játszottam a bajnoki címért küzdő MU ellen. Legyőztek 3-2 pedig 0-2ről jöttem fel X-re, ami nekem a 7. helyet, azaz európai kupaindulást jelentető helye, de győztek és nem lett meg. (szerencsére nem lett bajnok a MU :mrgreen: ) League Cup elődöntő, FA kupából gyorsan kizúgtam.


Sokat költöttem játékosokra igaz mindenkit részletre vettem. Most a 2. szezonra is sikerült jól erősíteni, cél valamelyik kupában a döntő és a bajnokságban első 7-ben lenni.


Ha érdekelnek képek valaki, ha vannak emberek, akik ezt itt még olvassák akkor szívesen csatolok.
[FIFA WORLD]

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. március 24., kedd 22:38

Régi idők emlékére elkezdtem FM 2011-ben egy karriert Dortmunddal, de hogy mennyire szánalmasan undorító ez a játék. :lol: :lol:
Most már úgy toltam vele, hogy feltoltam 11.2-es patch-et, hátha elkerülnek azok a nevetséges sérülések, amik az alap játékban szinte mindig benne vannak (kulcsjátékosok hónapokra kidőlnek), de ez is egy vicc komolyan bazdmeg. Olyan szinten felbaszott, hogy elmondani nem tudom.

Először Sahin 3-4 hónap, aztán Bender 4-5 hónap. Szezon közben Hummels szintén 3-4 hónap. Na itt kiléptem a kurva anyjába, lehiggadtam, és kezdtem egy újat.
Egész jól indul, pár kisebb sérülés. Aztán egyik csatárom 8-9 hónap, Kagawa 5-6 hónap, Sahin ismét 2 hónap. :lol: :lol: Hát agyam eldobom, ennél szánalmasabb nem sok van ebben a játékban. Azon nyomban töröltem is le a gecibe ezt a szánalmat, a kurva anyja idegeskedjen egy tetves játék miatt. :mrgreen:

ui: Mondjuk volt olyan is, elkezdtem a karriert, tovább pörgettem egyszer a játékot: xyz edzésen mittomén milyen sérülést szenvedett, 6 hónap off. :lol: :lol: És elég sok ilyen volt. Az újabb részeknél is ennyire gyakoriak a sérülések?

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. március 17., kedd 13:54

A real ajánlólistára tette van der Vaartot 10m-ért. Elfogadtam és olyan szerződést ajánlottam, ami a hollandnak is tetszett, igaz végül a Villareal ajánlatát fogadta el (szerencsére, mert elég hülye ötlet volt őt, ennyiért...mind1 is) viszont nekem eltűnt az a 10M a transfer budgetemből :vivo:

Ezért van vagy valami teljesen más dolog állhat a dolog mögött? => eredménye, hogy nem tudtam leigazolni Milevsky-t

FM10
[FIFA WORLD]

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. március 14., szombat 12:31

valaki küldene egy linket privátban, ahonnan belehet szerezni az fm10-t? :mrgreen:

köszi
[FIFA WORLD]

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. március 8., vasárnap 14:21

Pipita írta:Nekem is bedobott ilyet párszor mikor a meccs végén néztem vissza a gólokat. Általában az megoldotta, hogyha visszatekertem kicsit a meccset, belenéztem, megnéztem egy gólt megint, aztán bejött hogy tovább.
Ez közvetlen a hármas sípszó után jött. Most fogom majd kipróbálni, remélem nálam is helyre hozza a problémát, mert már unom a '12-őt. :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3125
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Pipita » 2015. március 7., szombat 23:57

Nekem is bedobott ilyet párszor mikor a meccs végén néztem vissza a gólokat. Általában az megoldotta, hogyha visszatekertem kicsit a meccset, belenéztem, megnéztem egy gólt megint, aztán bejött hogy tovább.

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5598
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2015. március 7., szombat 23:36

Az mitől van, hogy meccs után nem lehet tovább lépni, csak folyamatosan loadingolja a "waiting for next highlight..." szöveget? :hmmm: Minden frankón ment, semmi hiba üzenet, de ezen nem lép túl, csak gondolkodik.
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. március 6., péntek 3:21

LeagueofLesbians írta: Nekem ez működik. Letöltötte és megnyitni is megtudtam
Köszi, igen, másnap már nekem is működött szerencsére, csak akkor este nem akarta az igazat.

Közben sikerült megoldanom a 15-ös problémát is, leszedtem egy másik verziót, azzal elsőre ment. De nekem nagyon szokatlan a 11 után, pl. mi a különbség a játék kezdésnél, van valami sima football manager, meg fm classic?

Avatar
LeagueofLesbians
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2013. szeptember 28., szombat 16:10
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: LeagueofLesbians » 2015. március 3., kedd 16:32

Sierra írta:Valakinek meg van az FM 2011-hez a magyarosítás? Mert FMHungary-n behalt a letöltése, és sehol máshol nincs fent.
Nekem ez működik. Letöltötte és megnyitni is megtudtam
[FIFA WORLD]

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. március 2., hétfő 23:22

Valakinek meg van az FM 2011-hez a magyarosítás? Mert FMHungary-n behalt a letöltése, és sehol máshol nincs fent.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 5 regisztrált és 0 vendég