Football Manager

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Ferencváros
Hozzászólások: 1273
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 17:58
Kedvenc csapatod: Ferencváros, Nashville, Magyar válogatott

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Ferencváros » 2013. április 26., péntek 18:58

Az FM12ről van szó? Mert akkor én is írnék egy kisebb összefoglalót, habár még csak 5-6 meccsnél járok :-)

Ferencváros

Hihetetlenül fel tud bosszantani ez a játék. Volt egy meccs, amit 5ször játszottam újra, mert egyszerűen nem tudtam elhinni, hogy ilyen játékoskerettel ne tudjam otthon egyszer sem egy sokkal gyengébb csapatot.
Ugye az Európa Ligába indulok, ahol egy könnyed első kör után a Sheriff Tiraspollal találkoztam. Hát a vendégbeli 0-1es siker után, ezt is simán hittem, főleg miután otthon a félidőben már 4-0ra vezettem, de szerencsére csak 4-3ra tudtak felzárkózni.
Sierra, egyébként megkérdezhetem, hogy hol lehet beállítani, amit említettél, hogy második félidőben is 'tartsák az iramot'? köszi :-)

Tehát most jön majd a Hajduk Split, de előtte a 2. fordulóban az Újpest. Az első fordulóban tartalékosan 0-0t játszottam a Péccsel.

Igazolások:
Eladtam:
-Csizmadia Csaba-Al Sadd-200K
-Maróti Béla-Győr-20K
-Marko Ranilovic-Mosonmagyaróvár 4,5K

És az EL-re gondolva nagy bevásárlást tartottam, olyannyira, hogy már nem tudok játékot venni, mert olyan keveset tudok ajánlani fizetésnek :lol:
Próbáltam én is egy-két afrikai játékost igazolni, de eddig nem nagyon váltak be, tehát:
-Makadji Boukar-ingyen
-Máthé Gábor-Békéscsaba-55K
-Böde Dániel-Paks-22K
-Sipeki István-Paks-220K
-Kollát Miklós-Budafok-ingyen
-Foxi-Kecskemét-350K
-Szolnoki Roland-Videoton-180K
-Josta Diadla-Kaizer Chiefs-16K
-Fehér Csaba-ingyen
-Paget Olivér-Győr-3K
-Vaszicsku Gergő-Videoton-4K
-Nemanja Nikolics-Videoton-30K
-Pátkai Máté-MTK-5K
-Tar Zsolt-Videoton-2.5K
illetve egy év múlva csatlakozik majd Tököli Attila.
Sipekiért, és Boukarért kár volt ennyi pénzt kidobni. Nem is tudom, hogy gondoltam ennyit Sipekiért, amikor már 30 felett van. Így most nem tudom megvenni, sem Fiolát, sem Gyömbért, sem Völgyit.
Próbáltam fiatalítani is-Paget,Tar,Vaszicsku,Máthé-ezért hoztam fel a B csapatból illetve az U19ből egy-két játékost.
-Nyárasdi Zsombor
-Varga Bence
-Szabó Roland
-Antal Zsolt
-Holmann Dávid
-Peszmeg Viktor

Antal jelenleg kezdő, mivel Junior, és Sváb is megsérült-a bal oldali védelmem nagyon gyenge.

Illetve a megfelelő felállást még nem nagyon találtam meg, de valahogy így szokott lenni:

-------------------------------------------Máthé------------------------------------------
Fehér-----------------Antal/Grúz-----------------------Klein---------------Sváb-------

---------------------------------------Otten/Pátkai--------------------------------------

---------------------------Böde/Holmann--------------Józsi------------------------------

Szabó/Hakola/Andrezinho---------------------------------------------Szolnoki/Abdi--

--------------------------------------------Foxi---------------------------------------------

---------------------------------Nikolics/Somália/Kollát---------------------------------

Tehát anyagilag nagyon gyengén állok, ezért remélem sikerül bejutnom az EL-be, és pár meghatározó játékost igazolni abból a pénzből. :workout:

Avatar
Savant
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:05
Kedvenc játékosaid: Carlos, Zidane, Ronaldo; Jordan, Shaq, Ibaka
Kedvenc csapatod: Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Savant » 2013. április 25., csütörtök 22:59

Abból kiindulva, hogy :cens: a játékra minden csoport, akik szakosodtak ugyibár.... nos... ezek szerint a 12-es az utolsó ami még törttel is játszható FM?

Ez így ebben a formában meredek.
CRISTIANORONALDO

Ricsárd, Bayern-Barcelona BL elődöntő:
"A Barcelona nem szokott foglalkozni a játékvezetőkkel!"
:mrgreen:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 25., csütörtök 22:09

Na végre sikerült a Dortmunddal! :D
A múltkor crash dump után elkezdtem mégegyet, és végre összejött a bajnok cím! Ráadásul elég simán. Mellé leesett még egy német kupa is. :) Az Európa Ligában meg elődöntős volt, az előtte lévő szezonban meg BL elődöntős. Ott meg szarrá vertem a negyeddöntőben a Barcát otthon, 4-0-ra. Szóval mindenképpen sikeres már ez a karrierem. :D Csak összejött bakker.

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. április 25., csütörtök 16:53

TéOem!

Leo - Dinamo Minsk
Modric - Kroos

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. április 24., szerda 14:50

19 éves. Laptopon van most nem tudok képet mutatni.
Technikai és Fizikai tulajdonságai jók..mentálisan nem a legjobb.
Mivel nálam fehérorosz válogatottat választotta nézd át azokat a csapatokat.
Vagy estefelé dobok fel képet.

Xisco Nadal is bitang jó, de hozzám nem jött.

Felrakod az adatbázist amit említettem ?
Modric - Kroos

Casso
Hozzászólások: 832
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 11:51

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Casso » 2013. április 24., szerda 14:49

Nem biztos, hogy elmennek, de próbáld meg őket: Demba Savage, Xisco Nadal, Enakarhire, Okonkwo, Boayke, Mdledle, Deniran Ortega.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. április 24., szerda 14:36

Diamondét és Koro Konét "ismerem", a többieket nem. Léo melyik csapatban van? Mert azért gondolom nem 1-2 Leo nevű játékos van a játékban. Hány éves? Nem sokára meg is nézem őket. Köszi a tippeket :-)

hala_madrid
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2013. április 24., szerda 14:08
Kedvenc játékosaid: Iker, Sergio Ramos, Özil, CR7, R9, Zidane, Marcelo, Raul, Redondo, Guti, Luka, Robinho
Kedvenc csapatod: Real Madrid CF, MTK Budapest

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: hala_madrid » 2013. április 24., szerda 14:27

TéOeM írta:Mondjatok már olyan játékosokat, akik az NB II-es Nyíregyházához eljönnének és erősítésnek számítanak. Kösssssssssssz :-)
Én is az NBII-ben kezdtem karriert otthonom kis csapatával: Kazincbarcika SC.
Én pont a Nyíregyházával vívtam nagy csatát, de a végén mi örülhettünk.

Erősítés nekem:
Diomandé KH
Koro Koné CS (állítólag elmebeteg hozzám a nyáron ingyen jön)
Moussa Guindo BHV
Enafri JHV
Verpecz I és Hegedűs L Ka (nekem erősítés volt)
Léo TKPK,TKPJ (nagyon penge brazil srác, de nálam fehér orosz válogatottat választotta, majd dobok róla képet)
Koplárovics B. TkpB, CS (ingyenes azt hiszem 15 gólja lett, de sérült volt 2-3 hónapig)
Mbei Pasteur CS (ő barcikai játékos 25 góllal lett kb. gólkirály)

Van egy olyan adatbázis ahol ki van javítva mondjuk a bajnokság neve tehát OTP Bank Liga, akkor pepsifoci.hu és nemzetisport stb. vannak jelen a sajtótájékoztatón.És ami nagyon fontos, hogy be van állítva egy korlátozás ami csak 3 idegenlégióst enged a kezdőbe, kupában 5-öt. Szerintem így érdemesebb játszani mert így 3-4 szezon múlva is lesznek magyarok.. B-)
Modric - Kroos

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 23., kedd 23:10

Sierra írta:
beckham96 írta:Az elején írták, hogy lehet részletre venni játékosokat?! Ezzel a funkcióval én még nem találkoztam? Hol találhatom meg? :-)
Ha jól emlékszem az ajánlattételnél van egy olyan opció, hogy További díjak, és ha minden igaz ott lehet beállítani, hogy hány hónap alatt utalod nekik a zsét, és hogy hány milliót.
:salute: :salute:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 23., kedd 19:41

beckham96 írta:Az elején írták, hogy lehet részletre venni játékosokat?! Ezzel a funkcióval én még nem találkoztam? Hol találhatom meg? :-)
Ha jól emlékszem az ajánlattételnél van egy olyan opció, hogy További díjak, és ha minden igaz ott lehet beállítani, hogy hány hónap alatt utalod nekik a zsét, és hogy hány milliót.

Avatar
beckham96
Hozzászólások: 231
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:05
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Gera Zoltán, Kaká
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: beckham96 » 2013. április 23., kedd 14:29

Az elején írták, hogy lehet részletre venni játékosokat?! Ezzel a funkcióval én még nem találkoztam? Hol találhatom meg? :-)

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. április 23., kedd 10:23

Oké, erre gondoltam én is, bár nem tudom,hogy mennyi pénzem lesz igazolni. :hmmm:

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. április 23., kedd 9:25

szánj rá időt, h megnézd az afrikai klubokat. nálam mindig onnan vesznek pár tíz-, vagy százezer euroért játékosokat, aztán mennek tovább a többszöröséért. vmelyik kupába általában be is jutnak, idén a vidi volt a bl-ben, és verték otthon a spurst. meg egy x amsterdamban.

TéOeM
Hozzászólások: 405
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 11:20
Kedvenc játékosaid: Zidane, Roberto Carlos, Modric, Varane, Essien, Ibrahimovic, Yaya Toure, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kemecse

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: TéOeM » 2013. április 23., kedd 7:49

Mondjatok már olyan játékosokat, akik az NB II-es Nyíregyházához eljönnének és erősítésnek számítanak. Kösssssssssssz :-)

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 21., vasárnap 15:34

Ja még annyit elfelejtettem, két kedvenc meccsem...
Egyik Hertha ellen otthon, félidőben megyek 2-0-ra, eligazításnál tartnai kell a tempót, nem szabad visszaesni-re mentem, mi lett a meccs vége? 2-3 a Herthának.. :lol: :lol:
De a Werder ellen még jobb, félidőben 3-0-ra mentem, eligazításnál elégedett-re mentem, persze, hogy kiegyenlítettek a mocskok, és 3-3 lett a vége, hát azt hittem kidobom az ablakon a gépet. Elképesztő. És akkor meccs után Lewandowski beoltott, hogy több kár okozott, mint hasznot a félidei eligazításom. :lol: :lol: :lol: Könyörgöm, 3-0-nál mi az istent kellett volna mondani? :kivagyhe:

Avatar
Sierra
Hozzászólások: 8485
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 23:49

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Sierra » 2013. április 21., vasárnap 15:27

Óriási kamu ez a játék. A bajnokságról szinte mindig éppen hogy lecsúsztam, vagy végig vezetek és az utolsó 6-8 fordulóban baszom el.

A legújabb gyönyörűség, az őszi meccsen 7-1-re vertem a Leverkusen-t, de annyira tudtam, hogy a visszavágón legalább ekkora verést fogok kapni, annyit tipikus FM, hogy nem is igaz. Naná, hogy így lett. 5-1-re kaptam ki a tavaszi bajnokin úgy, hogy előtte 4-0-ra vertem a Barca-t a BL negyeddöntőben. Vicc komolyan.
De ugyanez a Bayern, őszi meccsen 3-0-ra nyertem ellenük, visszavágón 4-0-ra kikaptam. Egyszerűen akkor szánalom ez a játék, hogy nem is értem miért játszok vele.

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: BBarni » 2013. április 19., péntek 18:21

Erre a crash dumpsra még mindig nincs megoldás?
Lehet a face vagy logo pack van rosszul berakva?
Vagy ez a Marshall update?

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. április 18., csütörtök 12:51

genie... :lol: :mrgreen:
ez nem volt szép. :'(

scout-team. a magyart ne bántsátok, mindig van hazai figyelőm :D általában tele rakom a figyelőket, és mennek a szélrózsa minden irányába. kis befektetés, nagy haszon.

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. április 18., csütörtök 12:41

Toti írta:ez igen. :mrgreen:

milyn scoutjaid vannak neked? :D
genie... :lol: :mrgreen:
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 18., csütörtök 12:33

ez igen. :mrgreen:

milyn scoutjaid vannak neked? :D
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 4 regisztrált és 0 vendég