Football Manager

FIFA vs. PES, és természetesen az egyetlen manager.
Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. április 18., csütörtök 12:31

én olyat nem szoktam csinálni. :D őt is most szereztem, de nem volt olcsó.. :roll:

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. április 18., csütörtök 11:22

Munki_ írta:Szóval hova tűnik az a della?
na vajon hova...eliszod a kocsmákban, kiütöd magad, nem emlékszel rá, aztán csodálkozol, hogy nincs pénz. :mrgreen:
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. április 18., csütörtök 10:51

igen, és a számomra fontos skillekben is erős, úgyhogy egyből kezdő lesz. közben kravets elment a zaragozába, úgyhogy vmi csatárt csak kell néznem.

Avatar
Toti
Hozzászólások: 4748
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 19:39

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Toti » 2013. április 18., csütörtök 6:36

folytassuk inkább itt a munkát. :mrgreen:

Munki_ az a Nené elmebetegnek néz ki. potenciális aranylabdajelölt. :mrgreen:

AS Monaco 2011-2012

A korábban szebb napokat is megélt, jelenleg francia másodosztályban sínylődő Monacot választottam mostani karrierem kezdetének. A média természetesen az 1. helyre várta a csapatot.

Kezdjük rögtön az igazolásokkal. Diakité, kellett egy magabiztos ember, amolyan beton, a védelem tengelyébe és ennyi pénzért vétek lett volna kihagynom, másodosztályba tökéletes ember. Marveaux a pálya közepére jött, amolyan mindenesnek, aztán a szezon elején marha gyenge volt, tavasszal viszont kivirágzott és jöttek a gólok, gólpasszok, és egy megbízható szint. A csatársorom skillekben, überfos volt, így gondoltam kéne vmi fiatal délamerikai tehetség, azonban Ferreyra sem váltotta meg a világot, mondjuk sokat is volt sérült, volt 1 jó hónapja egész szezon alatt, mindenesetre eladni még nem fogom. Távozók csak a töltelékek voltak.

A taktikai a 4-4-2 volt, kezdőcsapat a következő:
J. Carrasso; D. Appiah, Diakité, Wolf, Tzavellas; Barazite, J. Poulsen, Ndinga, Bajrami; Nimani, Ribas

Házi gólkirály Nimani lett, ha jól emlékszem 34 góllal. A kapusom Carrasso, illetve Bajrami (akit azthiszem megválasztottak a szezon sztárjátékosának ) csak kölcsönben voltak itt, viszont annyira húzóemberek voltak, h szezon végén odatettem a kivásárlási árat és elhoztam őket végleg a csapathoz. Tzavellas esküszöm a játék legjobb balbekkje, csak mocskos fáradékony. Van egy fiatal 18 éves argentín tehetség is a csapatban Lucas Ocampos, aki szélen és csatárként is adja, ő is hozzátette a csapathoz a magáét, a Barcelona - Juventus duó kb versenyt fut a kegyeiért, dehát nem eladó. Ndinga a középpálya szíve, őt szintén fél európa vinné, pedig az értékei finoman szólva sem jók. Barazite kurvajó, Poulsen a teljes alapozást és szinte az egész őszi szezont kihagyta így nehezen lendült formába utána viszont, bekerült középre Ndinga mellé és brillírozott. Appiah is egy fiatal bekk, bár magasabb szinten valszeg kevés lesz, de ő is csupaszív.

A bajnokságot lesimáztuk: Tabella
Statisztika

Francia ligakupában 16 között búcsúztunk a Saint Etienne ellen 0-1el.

A francia kupában a 8 között maradtunk alul a Lyon ellen 120 perces háború után. pedig a szünetben 2-0ra vezettünk, aztán fordítottak, majd kiállítottak egy emberemet, de a 94.percben Ribas egyenlített, aztán sajnos elfogytunk a 2x15 percre, és 3-4el kiestünk. (32 között szintén 120 perc után 4-3ra vertük a Bordeauxt) Szóval megmutatta a csapat hálisten, h elsőosztályú csapatok ellen sem vall szégyent.

Épp zajlik a nyár, jövő évi igazolás, mint már említettem kölcsön után végleg Carrasso és Bajrami, illetve potom pénzért Alberto Costa a Valenciától. Még kell egy csatár, aztán jöhet az első osztály, cél az első 10-be kerülés.
"A gólöreme nem volt szép nekem mégis óriási örömöt okozott mert abban a pillanatban tudtam mennyi Real\Cr gyülölő rohad el belülről életük legszörnyűbb élménye az agyukba is beleégett úgy odarakta a köcsögöknek..." - dzsi91

Avatar
Munki_
Hozzászólások: 226
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 10:53
Kedvenc játékosaid: Zidane, Marcelo
Kedvenc csapatod: Siempre fieles
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Munki_ » 2013. április 17., szerda 11:51

Las Palmas 2013-2014

Ott maradt abba a történet, hogy feljutottunk, és az előkelő 8. helyen végeztem. Szerettem volna az élmezőnyben végezni, úgyhogy volt ismét szép számú igazolás: átigazolási szezon. A nagyobb nevű játékosoknak hála igencsak megugrott a fizetési sapka, amit nem bírt el a büdzsé, ezért Hoarau és Stam távozott a télen. Ezzel spóroltam nagyjából 1 milliót, és távozott 2 cserejátékos. Nyáron elég bő keret lett, úgyhogy elbírta a csapat a távozásukat. Igaz, a csatáraim idén se nyűgöztek le, de Obaje legalább a tavaszi szezonokra összeszedi magát, és akkor viszont tarthatatlan. Nem tudom, hogy idén nézzek-e csatárt, Tevezt elhoztam volna ingyen, de végül hosszabbított. És egyelőre nem jönnének nagyobb sztárok. Ugyanakkor 1 év múlva jön ez a fiú, aki hát elég bikának néz ki, és ő az új Adriano, de remélem a Parmás Adriano, és nem az alkesz. :smile: Szóval vagy megmarad a két falábú, vagy elhozok kölcsönbe vkit.

A bajnokság jól alakult, és a sorsolásunk is egész jó volt. Az első fordulókban megkaptam a két madridi nagyot, a Malagát, a Villarrealt és a Valenciát is, cserébe a szezon végén már csak a kicsiket kellett pofozni. Lényeg a lényeg: megcsíptük a 4. helyet, úgyhogy jövőre a BL-ben bohóckodunk! Idén végre egyszer megtelt a stadion is, a Villarreal elleni kupa elődöntőben, sajnos tizikkel búcsúztunk, pedig a Mallorca lett volna az ellenfél, akiket elég gyakran gyepálok el. A bajnokságban a 2 nagy beérhetetlen, úgyhogy az idei szezonban is nagy csetepaté lesz a kupahelyekért. Az a célom, hogy valamelyiket ismét elérjem, de sztem a BL necces lesz. Amúgy a Real egyik veresége én voltam, ráadásul a Bernabeuban. :-)

Végezetül a csapatstatisztika. Lassan minden nagycsapatnál felmerül a nevem, ha új managert keresnek, de egyelőre megfelel a Las Palmas, és végre feljutott egy fiókcsapatom a másodosztályba, úgyhogy lehet odaküldeni a fiatalokat, akik kivénhedtek az U19-ből. Fontos lenne benntartani őket.

A VB-t a fake német válogatott nyerte. Nekem sosem sikerül őket aktiválnom. :lol:

Amúgy! Miért van az, hogy megkapjuk a huszonmilliót a TV-s közvetítésre, de nem adja hozzá a balanszhoz? Állandóan 3-4 millióval állok, és kapok 12 milliót igazolni. Viszont így állandóan részletre tudok csak igazolni, amit sokakkal ellentétben én utálok, mert nem szeretek tartozni. :mrgreen: Inkább kipengetem egyben. Szóval hova tűnik az a della?

Avatar
Huni
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 23:42
Kapcsolat:

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Huni » 2013. április 15., hétfő 1:48

Lehet, de ahhoz meg kell venni :mrgreen:
Nincs normális törés az ide játékhoz, és nem is lesz. A reloaded és a skidrow is feladta már, ha jól emlékszem, akkor december elején.
accel: "vidal, kondogbia, pogba, casemiro? mind a négyen 180 fölött vannak jóval."
R24: "Vidal 35-40, Kondogbia 10-15, Pogba 25, Casemiro 6 misi.
Vagy félreértek valamit?"
:mrgreen:

Avatar
Boky
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:44
Kedvenc játékosaid: Modric
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Football Manager

HozzászólásSzerző: Boky » 2013. április 14., vasárnap 23:55

üdv itt az újon!

nem tudom mennyire van warez tolerancia úgyh inkább kisbetűvel írok :kivagyhe:

múlt héten megpróbáltam az fm13at (reloaded verzió), de 1 idő után mindig leáll a játék vmi ügyefogyott hibával, illetve van, h ha 1 gombra kattintok akkor is megsértődik. van-e vmi patch ami ezt orvosolja (nem találtam semmi normálisat).
tudom, hogy a steam nagyon megregulázta a játékot, de csak lehet valahogy játszani.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10046
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Football Manager

HozzászólásSzerző: Csabi » 2013. április 13., szombat 15:33

FM


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 8 regisztrált és 0 vendég