Konzolok

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hala real » 2021. szeptember 10., péntek 16:27

Ha esetleg valaki angliaban el, vagy van ismerose, aki tud segiteni, akkor a game shopban erdemes probalkozni. Nekem 3 nap alatt megjott, es arra a napra valami 15 db-ot kaptak kb, szoval nem en voltam az egyetlen szerencses. Ja, es szemelyesem mentem rakerdezni, mert online out of stock volt.
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. szeptember 10., péntek 16:04

filatáska írta:
dzsi91 írta: Kecskeméti konzolkirály kb egy hónap alatt kihozta volna nekem a konzolt csak addig már beszereztem, szerintem érdemes megpróbálni ott mindenkinek.
Milyen kapcsolatfelvételt javasolsz? Személyesen, telefonon, emailen keresztül? Vagy csak simán online rendeljem meg és bízzak benne, hogy "rövidesen" értesítenek? :)

Én csak simán megrendeltem náluk és kb olyan 1 hónap után már hívtak is,hogy mehetek a gépért csak már nemvolt aktuális.

Meg lemezest rendeljem elő mindenki,digitalból sokkal kevesebb van így lassabban is halad a sor.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. szeptember 10., péntek 15:27

ferni írta:
reeed_ati írta: Kotor jön ps5re ès pc-re, na engem ezzel vennènek meg.. :x :smile:
https://youtu.be/wmAeXLxBC2E
22:50től
TheVR Pisti teljesen ledobta a láncot a KOTORtól :lol:
:lol: :lol:

GoW is elég patikán néz ki. :)

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. szeptember 10., péntek 15:08

Elvileg a Sony Kozponti Szalonnal szokott lenni par darab keszleten, erdemes megereszteni egy telefont.

filatáska
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: filatáska » 2021. szeptember 10., péntek 14:59

dzsi91 írta: Kecskeméti konzolkirály kb egy hónap alatt kihozta volna nekem a konzolt csak addig már beszereztem, szerintem érdemes megpróbálni ott mindenkinek.
Milyen kapcsolatfelvételt javasolsz? Személyesen, telefonon, emailen keresztül? Vagy csak simán online rendeljem meg és bízzak benne, hogy "rövidesen" értesítenek? :)

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. szeptember 10., péntek 12:33

reeed_ati írta: Kotor jön ps5re ès pc-re, na engem ezzel vennènek meg.. :x :smile:
https://youtu.be/wmAeXLxBC2E
22:50től
TheVR Pisti teljesen ledobta a láncot a KOTORtól :lol:

Avatar
reeed_ati
Hozzászólások: 2722
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:23
Kedvenc játékosaid: Zinedine Zidane

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: reeed_ati » 2021. szeptember 10., péntek 12:26

Kotor jön ps5re ès pc-re, na engem ezzel vennènek meg.. :x :smile:

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2021. szeptember 10., péntek 11:56

Donát írta:
filatáska írta: PS5 készletek hogy állnak most? Hozzá lehet jutni üzletekben? Vagy előrendelésnél esetleg mi a várakozási idő nagyjából? :)
Én pont tegnap kérdeztem PlayIt Storeban az eladó srácoktól. Azt mondták, hogy már április előrendelőknek küldik ki a gépeket, és tippjük szerint szeptember, október magasságában utolérheti magát annyira a Sony, hogy kikerüljenek a gépek a boltok polcaira. Majd kiderül, h igazuk lesz-e, de ezt mondták.

Nekem is elkezdett most viszketni a tenyerem, mert úgy alakult, hogy kell új tv a családba, és akkor már 4k-sat választottam. Szóval akkor már jó lenne alá valami. Bár azt még mindig nem tudom, hogy PS5-t vagy Series X-et vegyek. Mindegyik mellett szólnak érvek. :hmmm:
Kecskeméti konzolkirály kb egy hónap alatt kihozta volna nekem a konzolt csak addig már beszereztem, szerintem érdemes megpróbálni ott mindenkinek.

Én pc-s voltam eddig, meg nyilván továbbra is az vagyok mert másra is használom de ezek a ps exkluzív játékok más szint. Júluis óta van meg a ps5 azóta lement nekem a 2 pókember a horizon zero dawn ratchet clank és mellette még azért volt idő fifazni meg valhallazni meg crash bandicootozni kicsit. :D

Még csak most fogom elkezdeni a god of wart. És ezek többsége 2-3-4 éves játék nincs is mind felhúzva ps5-re még de egyszerűen brutálisan jók. Kár ,hogy nem gyerekkoromban tartott itt a technológia :D

Akinek van egy átlag pc-je/laptopja ami azért elgurítja a mai játékokat szerintem Ps-t válassza. Xbox címek úgyis megjelennek gépre is.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

ferni
Hozzászólások: 8209
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2021. szeptember 10., péntek 8:45

Sonyék igazi kcsgök :lol:
Benyitnak egy KOTOR remaket, azt jön az Insomniac Marvel duó, mindenki azt hiszi Spiderman, erre jön a Wolverine játék, majd miután mindeki letett a Spidermanről jön a trailer, behitetik, hogy Infamous 2 secig azt durr a pofádba bele a duplapóki :lol:

Elég jó eventet csináltak na :mrgreen:
God of War Ragnarököt meg se említem inkább, hát hogy néz ki te uramatyám :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1726
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. július 22., csütörtök 14:16

filatáska írta: PS5 készletek hogy állnak most? Hozzá lehet jutni üzletekben? Vagy előrendelésnél esetleg mi a várakozási idő nagyjából? :)
Én pont tegnap kérdeztem PlayIt Storeban az eladó srácoktól. Azt mondták, hogy már április előrendelőknek küldik ki a gépeket, és tippjük szerint szeptember, október magasságában utolérheti magát annyira a Sony, hogy kikerüljenek a gépek a boltok polcaira. Majd kiderül, h igazuk lesz-e, de ezt mondták.

Nekem is elkezdett most viszketni a tenyerem, mert úgy alakult, hogy kell új tv a családba, és akkor már 4k-sat választottam. Szóval akkor már jó lenne alá valami. Bár azt még mindig nem tudom, hogy PS5-t vagy Series X-et vegyek. Mindegyik mellett szólnak érvek. :hmmm:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: flori » 2021. július 22., csütörtök 12:18

Ettől függetlenül valószínűleg volt egy mesterséges visszatartás a Sony részéről, hogy pörögjenek ki a PS4-ek.

Nálam ez nem pénz kérdése, inkább elvi. Nem fogok valami takony resellernek kifizetni 50 (nem 20-30) ezerrel többet ugyanazért. Szerencsére ennyire nem sivár még az életem, de már szívesen játszottam volna. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. július 22., csütörtök 12:11

flori írta:
filatáska írta: PS5 készletek hogy állnak most? Hozzá lehet jutni üzletekben? Vagy előrendelésnél esetleg mi a várakozási idő nagyjából? :)
Decemberi előrendelések még nem mentek ki. :lol: Nem tudom mikor láttam utoljára ennyire szánalmas üzletstratégiát.
Globalis chiphiany van, nem csak a PS5 gyartas lassult be, hanem gyakorlatilag minden. Nalunk nem lehet honapok ota notebookot kapni, mert a beszallito nem tudja garantalni a szallitast.

Ha valaki szeretne PS5-ot, akkor ki kell fizetni azt a plusz 20-30 ezret es megvenni hardveraprorol.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: flori » 2021. július 22., csütörtök 12:07

filatáska írta: PS5 készletek hogy állnak most? Hozzá lehet jutni üzletekben? Vagy előrendelésnél esetleg mi a várakozási idő nagyjából? :)
Decemberi előrendelések még nem mentek ki. :lol: Nem tudom mikor láttam utoljára ennyire szánalmas üzletstratégiát.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

filatáska
Hozzászólások: 544
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: filatáska » 2021. július 22., csütörtök 11:59

PS5 készletek hogy állnak most? Hozzá lehet jutni üzletekben? Vagy előrendelésnél esetleg mi a várakozási idő nagyjából? :)

Avatar
flori
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: flori » 2021. április 13., kedd 17:35

Zsákolt valaki mostanában PS5-öt?
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2021. április 13., kedd 17:14

Marky írta:
kecsu10 írta: Nektek nem tűnik néha úgy, hogy egy kaptafára készül az összes játék szinte? Open world, skill fa, collectibles, fő és mellék küldetések nagyjából ennyi. Aztán a másik Microsoft felé coop vagy multi shooter mindenféle mély történet nélkül. No meg persze a battle royal. Ezek mellett nagyon ritka az amiben valóban van fantázia és ötlet. Szomorú ez valahol.
Ezert mondom, hogy az AAA jatekok halottak, eltunt beloluk a kreativitas. Ajanlom az indie cuccokat, a Devolver Digital-nak vannak nagyon jo jatekai, de a No Mans Sky is eleg jo lett mostanra.
Egy AAA openworld jatekra a Cyberpunk ota 20 eurot is sajnalok, mert pontosan tudom mibol fog allni a jatek: sekelyes sztori, rengeteg egymastol fuggetlen minikuldetes-lanc, iszonyatosan sok felveheto digitalis lom, semmire se jo talent rendszer es a legrosszabb: idohuzo kozlekedes. Ezek csak arra jok, hogy elmondhasd, hogy te valamibe belepufoltel 150 orat, mire megkaptad a platinum trofeat/achit.
Most éppen Silent Hill-t nyomom. Embertelenül jó játékok voltak a régiek, pc-re a fanok csináltak enhanced módot, annyira nem is csúnya így. Hol vannak ma már ilyen ötletek, fejtörők, történet és atmoszféra? Nem is bánom, hogy nem tudtam még venni Ps5-öt, azok is Last os us Remastered remake-t akarnak, eszem megáll komolyan mondom...

Marky
Hozzászólások: 1896
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Marky » 2021. április 13., kedd 16:22

kecsu10 írta: Nektek nem tűnik néha úgy, hogy egy kaptafára készül az összes játék szinte? Open world, skill fa, collectibles, fő és mellék küldetések nagyjából ennyi. Aztán a másik Microsoft felé coop vagy multi shooter mindenféle mély történet nélkül. No meg persze a battle royal. Ezek mellett nagyon ritka az amiben valóban van fantázia és ötlet. Szomorú ez valahol.
Ezert mondom, hogy az AAA jatekok halottak, eltunt beloluk a kreativitas. Ajanlom az indie cuccokat, a Devolver Digital-nak vannak nagyon jo jatekai, de a No Mans Sky is eleg jo lett mostanra.
Egy AAA openworld jatekra a Cyberpunk ota 20 eurot is sajnalok, mert pontosan tudom mibol fog allni a jatek: sekelyes sztori, rengeteg egymastol fuggetlen minikuldetes-lanc, iszonyatosan sok felveheto digitalis lom, semmire se jo talent rendszer es a legrosszabb: idohuzo kozlekedes. Ezek csak arra jok, hogy elmondhasd, hogy te valamibe belepufoltel 150 orat, mire megkaptad a platinum trofeat/achit.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2021. április 13., kedd 15:19

Nektek nem tűnik néha úgy, hogy egy kaptafára készül az összes játék szinte? Open world, skill fa, collectibles, fő és mellék küldetések nagyjából ennyi. Aztán a másik Microsoft felé coop vagy multi shooter mindenféle mély történet nélkül. No meg persze a battle royal. Ezek mellett nagyon ritka az amiben valóban van fantázia és ötlet. Szomorú ez valahol.

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5879
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Süti » 2021. március 30., kedd 18:35

Köszönöm, akkor nem erőltetem. :lol:
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
davi10
Hozzászólások: 500
Csatlakozott: 2019. november 13., szerda 15:04
Kedvenc csapatod: FC Barcelona

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: davi10 » 2021. március 30., kedd 18:18

Ha a multi is megy, akkor lövésem nincs. Még azt tudom elképzelni, hogy ilyen hétvégi akció volt és csak egy ideig lehetett játszani.
Tekken 7, Need for Speed Hot Pursuit Remastered, and Sid Meier’s Civilization VI are are all available for Xbox Live Gold and Xbox Game Pass Ultimate members to play from Thursday, March 25 at 12:01 a.m. PDT until Sunday, March 28 at 11:59 p.m. PDT, in this weekend’s Free Play Days lineup.
Igen, csak hétvégén lehetett tolni, ha minden igaz


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 6 regisztrált és 0 vendég