Konzolok

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 28., péntek 23:37

Köszi, én is a magasabb GB-ok között nézelődtem. :)
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

ferni
Hozzászólások: 8249
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2014. március 28., péntek 19:20

lordgabi írta:Nem olvastam vissza, nem is vagyok jártas a témában (az én időmben a PS1 volt a legmenőbb cucc még, egy vagyonba került amikor újdonság volt, RIP), szóval, milyen PS3-at ajánlotok használtan esetleg? GB, árkategória, pl. Vateráról egy biztonságos darabot ha tudnátok mutatni. Nagyon érdekel mostanában a dolog. Előre is köszi. :salute:
Slimet vagy Super Slimet vegyél és ne 12GB-set, a feletti tárhelyesek már bőven elegek.
a többiben sajna nem tudok segíteni.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6459
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2014. március 28., péntek 18:56

Nem olvastam vissza, nem is vagyok jártas a témában (az én időmben a PS1 volt a legmenőbb cucc még, egy vagyonba került amikor újdonság volt, RIP), szóval, milyen PS3-at ajánlotok használtan esetleg? GB, árkategória, pl. Vateráról egy biztonságos darabot ha tudnátok mutatni. Nagyon érdekel mostanában a dolog. Előre is köszi. :salute:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: volt » 2014. március 27., csütörtök 15:35

Használtat nem mernék venni. Enyém is elromlott, pedig csak játszva volt rajta. De az olvasófej megadta magát. Nem volna semmi garanciám ,hogy 1 hónap múlva nem száll el az olvasófej a használt PSben is.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2014. március 27., csütörtök 15:16

volt írta:Elromlott a PS3-am, szeretnék venni egy újat de már nem szeretnék valami drágát. Van ez a extra slim 12GB-s. Olcsó(bb). 12GB-ra mennyi játék megy fel úgy kb?
Egy, vagy annyi se. Helyedben használtan néznék.

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: volt » 2014. március 27., csütörtök 15:05

Elromlott a PS3-am, szeretnék venni egy újat de már nem szeretnék valami drágát. Van ez a extra slim 12GB-s. Olcsó(bb). 12GB-ra mennyi játék megy fel úgy kb?

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. február 9., vasárnap 13:32

Igen, árban egyértelmű ps4, de ehhez az is hozzátartozik, hogy hardverben is erősebb ráadásul, ebből kifolyólag hosszabb életciklussal is lehet számolni, tehát duplán jobb anyagi oldalról. Végre egy nagyon jó kontroller is készült hozzá (bár én a ps3-éval sem nyafogtam), sokkal rövidebb a telepítési idő is, szóval aki új konzolos, és nem húz sehová a szíve, vagy bizonytalan, az ps4-et vegyen. Aki microsoft, vagy box fan, az vegyen boxot.

Egyébként való igaz az is, hogy jelenleg kevés játék van amiért érdemes új generációra váltani, még vannak nyügjei mindkét rendszernek , amihez idő kell, hogy kinőjék, plusz az ára is esni fog nyilván, és a használt piac is beindul idővel.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2014. február 8., szombat 21:55

az ár miatt egyelőre ps4. én egy éven belül tuti nem vennék még új konzolt. szerintem nem éri meg.

k!ll3rcsöcs
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2013. április 28., vasárnap 22:12
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, CR, Zlatan
Kedvenc csapatod: RMCF
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: k!ll3rcsöcs » 2014. január 26., vasárnap 22:04

Egyértelműen PS4.

danzel14
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 20:55
Kedvenc játékosaid: Kaká, Ronaldo, Marcelo, Isco
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Győr

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: danzel14 » 2014. január 19., vasárnap 20:09

Köszönöm a választ Samy :) akkor viszont elgondolkoztam, hogy benevezek az új generációra, ugyan xboxom van, de egyenlőre a PS4 áll nyerésre, szerintetek? Xbox One vagy PS4?

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: pheco » 2014. január 13., hétfő 23:52

peadani írta:Egy kis segítséget szeretnék kérni.Légyszíves mondjatok x-boxra olyan játékokat amivel min. 2 ember tud játszani és igazából bármilyen kategória lehet(akció,sport,stb.).Ajándék lenne és szeretnék több játék közül válogatni mert nem vagyok én annyira képben ilyen téren.Előre is köszi a válaszokat. :)
Igazából bármelyik sport játék(Fifa, Nba, Nhl, Nfl..) Cod, Resident Evil 6, Dragon Ball, Forza 4


Tesóm gyerekének Jézuska hozta a G-Force játékot. Ma unatkoztam és kipróbáltam, esküszöm hatalmas játék :mrgreen: Vizsgaidőszakban egy ilyen játék is maga a csoda :mrgreen:

Avatar
peadani
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:57
Kedvenc játékosaid: R9,Zidane,Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: peadani » 2014. január 13., hétfő 18:32

Egy kis segítséget szeretnék kérni.Légyszíves mondjatok x-boxra olyan játékokat amivel min. 2 ember tud játszani és igazából bármilyen kategória lehet(akció,sport,stb.).Ajándék lenne és szeretnék több játék közül válogatni mert nem vagyok én annyira képben ilyen téren.Előre is köszi a válaszokat. :)

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. január 13., hétfő 10:24

Donát írta:Egyes játékoknak van bizonyos szabad hely igénye a HDD-n (winchesteren, háttér tárhelyen), amúgy minden játék fut minden 360-on
Köszönöm a segítséget. :salute:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

BBarni
Hozzászólások: 2013
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 21:14
Kedvenc játékosaid: Gera, Lipcsei, Ronaldo, Zidane, Henry
Kedvenc csapatod: FTC, Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: BBarni » 2014. január 12., vasárnap 19:56

Tudtok mondani xbox360-ra ilyen jó co-op játékokat?
Fontos, hogy ilyen lego,rayman stb szintű legyen, ne ilyen mészárlós,lövöldözős! :)

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2014. január 12., vasárnap 13:36

danzel14 írta:Más lehetőségem nincs netes játékra?
Akkor ezt elfelejthetem :) köszönöm a gyors választ!
itt lesz a dolog, amit említettem
és elvileg ezekkel a játékokkal működik
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. január 12., vasárnap 12:27

itt van kettő hosszabb magyar nyelvű cikk róla és a működéséről De mi az a Mantle, és miért lesz jó nekünk? , Években mérhető előrelépést kínál a Mantle
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. január 12., vasárnap 11:50

Mi az a MANTLE? Sosem hallottam róla, google alapján nem igazán tudom értelmezni, kevés a találat. Írhatnál róla pár sort kezdőknek szánt fogalmazásban! :)
kelemen.istvan írta:Az xbox is úgy van,hogy, darab darab,szóval akármilyen xbox 360on elmegy akármelyik játék mint a ps3nál,vagy ott is van gépigény vagy valami hasonló kritérium?

elég kezdő vagyok :lol:
Egyes játékoknak van bizonyos szabad hely igénye a HDD-n (winchesteren, háttér tárhelyen), amúgy minden játék fut minden 360-on.

Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2014. január 12., vasárnap 11:36

Az xbox is úgy van,hogy, darab darab,szóval akármilyen xbox 360on elmegy akármelyik játék mint a ps3nál,vagy ott is van gépigény vagy valami hasonló kritérium?

elég kezdő vagyok :lol:
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2014. január 11., szombat 11:08

de egy 6-7 évre megvett gép esetében nem biztos
ez a generáció nem fogja eddig húzni , John Carmack kb. egy bitch please -zel elintézte a konzolok teljesítményét , 2-3 éven belül be fog robbanni az Oculus Rift és a konzolok teljesítménye egyszerűen kevés lesz hozzá , a PS4 GPU teljesítménye 1,84 TFLOPS , míg egy high end videókártya 5 TFLOPS teljesítményre képes , a konzolok előnye hogy teljes mértékben ki tudják használni , míg a PC a DX miatt nem , de a MANTLE alatt ez változni fog
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1744
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Donát » 2014. január 11., szombat 10:46

P. Krisz írta:PS4 egy igazi játékkonzol míg az XBOX ONE inkább egy médiacenter amivel játszani is lehet
Ez így nem túl korrekt megfogalmazás, ilyen alapon az Xbox One egy összetett többfunkciós konzol, a PS4 pedig egy egyszerű játékgép, aminek a multimédiás képességei igen csak hiányosak. :P
A jelenlegi játékfelhozatal jobb a One-nak, a jövőbeli exkluzívok pedig ízlés kérdése, de azt azért ne mondjuk már, hogy a Halo, Gears of War, Forza, Fable négyest rommá verik a PS exkluzívok, mert nem igaz. :) Amúgy is a játékok 90%-a megjelenik mindkettő gépre, ugyanúgy, mint az előzőeken.
Az Xbox kontrollerek mindig jobbak voltak, most is az, plusz ott a Kinect. (hangvezérlés, testvezérlés) A PS4 mellett talán az ára szól, de egy 6-7 évre megvett gép esetében nem biztos, hogy ekkora különbséget érdemes figyelembe venni. (plusz ha akarsz kamerát szinte ugyanott vagy, de a One kamerája sokkal jobb)

Most hogy így végig gondoltam, aszzem az Xbox One felé hajlok inkább. :D


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 18 regisztrált és 0 vendég