Konzolok

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
ikelemen5
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:06
Kedvenc játékosaid: Zidane,Guti,Modric, Kroos
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ikelemen5 » 2015. július 30., csütörtök 10:08

Van egy eladó Ps3 slim 500gb-os konzolom.
A kontoroller picit repedezett (köszi, fifa).
Fifa 15öt, és Prototype 2 játékot tudom mellé adni.
Irányár: 38000 forint, de biztos megtudunk egyezni. :)
“I don’t trust fish.They breathe water…..that’s crazy.”

Avatar
RealVazquez
Hozzászólások: 6586
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 17:51
Kedvenc játékosaid: CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: RealVazquez » 2015. június 30., kedd 13:32

Van egy eladó xbox 360 250 GB-os, 2 kontrollerrel, nagyon jó állapotban, alig volt használva, a gépnek soha nem volt semmi baja, sosem volt szervizelve, tökéletesen működik. Eredeti játékok vannak hozzá, nincs flashelve. Összes tartozékával, dobozában eladó.

Madridistáknak 50.000, Barcelona drukkereknek 60.000, egyéb csapat szurkolóinak 55.000 Ft. :))

Akit érdekel, írjon PÜ-et!
:goat:

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. június 26., péntek 10:26

Néztem én is ezt az oldalt és nagyon jó áraik vannak. Minden kiszerelés olcsóbb(az újak is) 10-15k-val, mint más üzleteknél. Ugyanúgy Sony garanciát ír rájuk. Lehet itt nézek majd valamit a közeljövőben. Egyébként jófogáson is még pár hónapig garanciás gépeket árulnak, de szimpatikusabb tényleg ez az oldal.

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 26., péntek 2:18

pheco írta:Szerintetek megéri használtan venni PS4-et? Vannak elég jónak tűnő ajánlatok jófogáson, viszont mindig tartok a használt dolgoktól. Van valami általános betegsége esetleg a gépeknek, amire figyelni kell vásárlásnál?
Szerintem ne vedd jófogásról. Vannak olyan boltok, amik árulnak használtan ps4-et és adnak rá garanciát. Rákerestem most googlebe és dobott is ki egy oldalt. 90 ezer, 10 hónap garival. Legalábbis, ha én használt konzolt vennék, akkor mindenképp így csinálnám. Nem bízok olyanokban, akik felrakják jófogásra. Lehet valami baja van azért adja el. Vagy esetleg megveszem és nálam lesz valami baja 1 nap múlva, akkor csak kidobtam a pénzt.

http://www.hasznaltkonzol.net/playstati ... n-4-konzol

Avatar
pheco
Hozzászólások: 6670
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 0:03
Kedvenc játékosaid: David Beckham, Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F.
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: pheco » 2015. június 25., csütörtök 20:03

Szerintetek megéri használtan venni PS4-et? Vannak elég jónak tűnő ajánlatok jófogáson, viszont mindig tartok a használt dolgoktól. Van valami általános betegsége esetleg a gépeknek, amire figyelni kell vásárlásnál?

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 24., szerda 23:40

A PS4 egy hangyányival tényleg erősebb. Viszont xboxal gyorsabban leszedsz egy játékot vagy patchet és sokkal stabilabb. A Ps network sokszor leáll, lassan jönnek le a játékok, patchek... Nem annyira stabil. Nálam ezért xbox one a nyerő. + ugye most jön a directx 12 is valamint az xbox one visszafelé is kompatibilis lesz tehát elfognak indulni rajta a 360-as játékok. És már árba sem jobb a PS, mert csökkentették a One árát. És ebben nem vagyok biztos de állítólag össze lehet majd kapcsolni a windows 10-el.

wxyz
Hozzászólások: 3532
Csatlakozott: 2014. január 23., csütörtök 9:33

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: wxyz » 2015. június 24., szerda 23:28

volt írta:
kecsu10 írta:Koszi sracok! Atgondolom. Valoban olcsobb mint otthon. Ez a kamera tema az boxnal az nem fejlettebb mint a Sony cucca? Mert hang alapú vezerlest vagy mit olvastam, h tud.
A kamera az egyetlen dolog amiben az xbox ténylegesen jobb. A Sony gépe viszont erősebb.
A legfontosabb szempont az exkluzív címek, ahogy a többiek is említették.
mik is lennének ezek az exkluzív címek?

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. június 23., kedd 23:06

Csabi írta:szerintem simán veheted.
közben megvettem, köszi a választ is :agree: óriási ez a játék, az Asylumot annak idején 2x végigjátszottam, de a gépem nem volt eléggé erős a Cityhez, nagyon örülök, hogy beruháztam rá :) érdemes figyelni ezt az oldalt amúgy, brutál árakon lehet hozzájutni dolgokhoz :smile:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. június 23., kedd 22:54

szerintem simán veheted.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. június 23., kedd 16:58

srácok, a g2a.com-ról vásárolt valaki már xbox játékot? nagyon hozzám akar csapódni az Arkham City 1704 ft-ért, valakinek van tapasztalata? :)
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8394
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2015. május 1., péntek 15:57

hátha tud valaki segíteni.

múltkor felmásoltam az ufc 3-at a boxomra, de valamit elrontottam, mert azóta nem megy semmi más, csak az.
valami olyat kitörölhettem, amit nem kellett volna.

ahogy elindítok valami másik játékot, nyomom az A-t (play game), érzékeli, de nem csinál semmit...se nem indul, se nem ad ki hibaüzenetet, semmit.

most leszedtem a fifa-t, felmásoltam rá újra, de annál meg ezt írja ki, mikor indítanám.
akkor is, ha a pendrive-ról indítom.

nem tudja valaki, mit ronthattam el, vagy mit tudnék most kezdeni vele ?

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: volt » 2015. április 26., vasárnap 19:56

kecsu10 írta:Nekem arra kell oszinten h a szabad unalmas esteken melo utan beüljek egy sörrel es lekosson. Semmi kulonleges elvárásom nincs, de ha mukodik hang alapjan az nagy plusz a box számláján, mert akkor kb tenyleg megoldok rola mindent egy személyben. Atgondolom meg es megnezem a címeket, hogy melyik jatekok jonnek be inkabb. Koszi szepen
Várjál! :D Fogalmam sincs ,h működik-e hang alapján az xbox. Mivel én is a Sony gépét használom. (bár itt is van valami hang alapú irányítás mikrofonnal, bár sosem használtam. :D ) Erről inkább egy xboxos fórumon érdeklődj, ott biztos értelmesebb választ fogsz kapni.

(Én a kameráról(kinectről) beszéltem ,h az fejlettebb.)

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. április 26., vasárnap 19:43

volt írta:
kecsu10 írta:Koszi sracok! Atgondolom. Valoban olcsobb mint otthon. Ez a kamera tema az boxnal az nem fejlettebb mint a Sony cucca? Mert hang alapú vezerlest vagy mit olvastam, h tud.
A kamera az egyetlen dolog amiben az xbox ténylegesen jobb. A Sony gépe viszont erősebb.
A legfontosabb szempont az exkluzív címek, ahogy a többiek is említették.
Nekem arra kell oszinten h a szabad unalmas esteken melo utan beüljek egy sörrel es lekosson. Semmi kulonleges elvárásom nincs, de ha mukodik hang alapjan az nagy plusz a box számláján, mert akkor kb tenyleg megoldok rola mindent egy személyben. Atgondolom meg es megnezem a címeket, hogy melyik jatekok jonnek be inkabb. Koszi szepen :)

volt
Hozzászólások: 1230
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 9:40
Kedvenc játékosaid: Raúl
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: volt » 2015. április 26., vasárnap 19:39

kecsu10 írta:Koszi sracok! Atgondolom. Valoban olcsobb mint otthon. Ez a kamera tema az boxnal az nem fejlettebb mint a Sony cucca? Mert hang alapú vezerlest vagy mit olvastam, h tud.
A kamera az egyetlen dolog amiben az xbox ténylegesen jobb. A Sony gépe viszont erősebb.
A legfontosabb szempont az exkluzív címek, ahogy a többiek is említették.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. április 26., vasárnap 19:32

Koszi sracok! Atgondolom. Valoban olcsobb mint otthon. Ez a kamera tema az boxnal az nem fejlettebb mint a Sony cucca? Mert hang alapú vezerlest vagy mit olvastam, h tud.

Avatar
Anyaka
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2013. április 22., hétfő 0:48
Kedvenc játékosaid: Raul
Kedvenc csapatod: Hungary

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Anyaka » 2015. április 26., vasárnap 19:20

Mind a kettőt meg kell venni, ha ilyen olcsón adják. :mrgreen: Itthon egy 10-15-el drágább.
Én is ps4-et vettem elsőre, de majd valószínű egy One is lesz, amint megjelenik valami slim változat.

Online leállások vannak, de eddig egyet sem éreztem igazán. Ha nem lógsz rajta éjjel-nappal fel se tűnik.
Játékok döntenek a két gép között inkább. Meg esetleg, ha akarsz ugrálni a szobába, akkor jobb az xbox.
Én például sosem bírtam a Halo játékokat az első óta, így értelemszerűen jobban bejön egy God Of War, stb. Egy valami hiányzik, a forza, amíg nem jön GT7.

Avatar
Ewr
Hozzászólások: 345
Csatlakozott: 2013. július 20., szombat 19:30
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Ewr » 2015. április 26., vasárnap 18:39

kecsu10 írta:Ps4 vagy xbox one? Egyik 330 frank ez a box a masik 350 tehat arban nagy kulonbseg nincs. Velemenyek?
Sok dologtól függ.
Pl.: ismerősök min játszanak, melyik gyártó exkluzív címei jönnek be jobban

Jelenleg az xbox gyengébben muzsikál játékok terén. PS4-en a most kijövő játékok 1080p-ben futnak majd, xboxon 900p-ben.
Valamint az xone online része stabilabb. Ps-en sokszor van leállás a javítások miatt.

Nekem PS4-em van, szerintem exkluzívok terén a Sony mindig is jobban állt, de ez teljesen szubjektív. :)

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. április 26., vasárnap 18:20

ferni írta:
kecsu10 írta:Ps4 vagy xbox one? Egyik 330 frank ez a box a masik 350 tehat arban nagy kulonbseg nincs. Velemenyek?
ps4, ne is gondolkozz rajta.
Miert? Kifejtened legyszi? :)

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2015. április 26., vasárnap 18:19

kecsu10 írta:Ps4 vagy xbox one? Egyik 330 frank ez a box a masik 350 tehat arban nagy kulonbseg nincs. Velemenyek?
ps4, ne is gondolkozz rajta.

Avatar
kecsu10
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 15:45
Kedvenc játékosaid: Guti, Figo, Iker
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: kecsu10 » 2015. április 26., vasárnap 18:16

Ps4 vagy xbox one? Egyik 330 frank ez a box a masik 350 tehat arban nagy kulonbseg nincs. Velemenyek?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég