Konzolok

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 27., szerda 11:02

Last of us 2

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Akkora Zombit azért én se akartam mint a Kórházban. :lol: De valami kisebb, mint pl ami az Ellies fiatalasabb korábbi részben volt, simán jöhetett volna még. :D 1, max 2 :D

Jaja, Tommy eléggé adta, ahogy Mannyt egy pillanat alatt le is lőtte. Dikk mondom :D
Pedig Manny, Joel leköpését leszámítva szimpi volt. Tényleg lehetett volna azokból a karakterekből is kapni még egy keveset. Owen "indítéka" is olyan semmilyen lett így. Értem meg minden, de jobban is átadhatták volna.

Jó mondjuk Jesse-t is az ember kezdte egyre jobban megkedvelni épp, aztán ... :D

Továbbra is azt sajnálom hogy Nora-ból és Dina-ból nem kaptunk többet. :-( :D


Avatar
Mickey
Hozzászólások: 3779
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 21:20
Kedvenc játékosaid: bappe
Kedvenc csapatod: párizs saint germain

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Mickey » 2021. január 27., szerda 10:56

TheBull6 írta: Na mivel ma lejár az EA Play, hétvégén lepörgettem az SW-t, valamint egyik haverral a Way Out-ot.

Tyuuuuu :ozil:

Kezdjük a Star Wars-sal.
Story pöpec. Igaz, hogy lerágott csont néhol, de ennyi SW film és sorozat után, azért nem olyan könnyű valami egyedit hozni, de azért volt ebben is bőven.
Színek, tájak szerintem ötös. Karakterek is nagyon el lettek találva.
Játékmenet ahol egy picit ingadozik a véleményem. De a harcok miatt, inkább mondom ezt is f*szának. Ami nem tetszett benne az az, hogy viszonylag sokat kellett barangolni oda-vissza, hiába a shortcutok meg minden, néha nagyon monotonnak tűnt. Persze tudom, hogy felfedezgetni lehet, meg ezt-azt találni meg minden, de lényegében mire eljutottam az objectivehez, visszafelé mindenhez volt kedvem, csak felfedezgetni nem. :D Főleg ha valami jó dolog volt kilátásban a story-ban, akkor inkább siettem vissza a Mantisre. Azért fedeztem fel rendesen persze dolgokat.
De ahogy írtam, szerintem rendben volt ez is. Néha felhúzott még, hogy úgy melléugrált dolgoknak, meg leesett hogy csak na, de hát még mindig jobb, mint azok a játékok, ahol le sem lehet esni sehonnan. :D
(+1 pont BD-1 miatt, nagyon imádtam a kis droidot.)

Way Out
Mindent gondoltam erről a játékról, csak azt nem, hogy ennyire rendben lesz, egy trailert láttam róla, ott nem tűnt annyira nagy durranásnak.
Story, bár itt is lerágott csont nagyrészt, nekem csillagos ötös. Egyáltalán nem láttam, hogy mi lesz a vége. A vége pedig hatalmas WTF volt, igazából ez adja a csillagot az ötösre. Haver már írta, hogy na akkor szerinte itt a vége, még pár videó, aztán csókolom. Persze, hogyne. :ozil: :D
Maga a játékmenet szintén nagyon bejött. Persze, az autózás meg a motorozás nem volt egy top szint, de ez engem pont nem érdekelt. Nem vagyok oda az osztott képernyős játékokért, nagyon nem, de itt épp annyit és olyan jól volt csak használva, hogy néha már-már észre se vettem.

Le a kalappal mindkettő előtt :salute: Lehet, hogy majd behúzom egy hónapra valamikor az ea play-t újra, hogy még Star Warsozzak, valamint megszökjek újra.

A két játék mellett még végigtoltam az NFL 2020 story módját, valamint kaptam egy kis ízelítőt a Fifa 21-ből, aminek hála 100%-ra el tudtam dönteni, hogy ez nekem nem kell idén. :D

Teljességgel megérte az 1400 Ft-ot, ajánlom bárkinek!!!
Aztán tényleg legyen 24, mert már tolnám a Last of Us2-t!!

Sajna nem tudtam megvenni se a Death Strandinget, se a Days Gone-t 5-5 ezerért, mert az Euronicsben, azt mondták, hogy nincs készleten (az oldal mutatta mindkét boltba, ahol voltam), netről nem volt rendelhető, csak üzletben... Két napra rá visszarakták teljes árra a játékot. Mondanom sem kell, hogy akkor meg tele volt velük a polc... :)
A Jedi Fallen Order igen jó lett :) Nemrég kapott egy konzolos frissítést is. Nagyon valószínű a folytatás, mert sikeres lett az eladási listákon is, nem kicsit.
A fejlesztőcsapat is egész jó munkákat produkált, eddig. Bízom bennük.
"jo de te ilyen gyuros kis sportbuzi lehetsz, aztan az ejszakaban is csak hajtod meg futsz a nok utan, azt hallottam."
:mrgreen:

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. január 27., szerda 9:29

Last of us 2

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! Igen igy van benne valami hogy Joel elpuhult.
Jók voltak még az Ellies résznél a napló bejegyzések, nalam sokat hozza adtak a rajzok vagy amiket irt és hogy mennyi buntudat van benne, eleg complex lett az egesz karaktere.
Mondjuk Az ujjait igazan meghagyhattak volna,szerencsetlenek van eleg baja :/

Én miutan végeztem a Korhazban tobb ilyen zombit latni sem akartam :lol:

Na igen felejthetetlen jatek nagyon komoly jelenetekkel az tény, storyban elmaradva az elsőtöl (teny ott nagyon magasan van a léc amugyis.) de igyis megvannak a pillanatai.

Plusz megnéznék egy DLC-t Tommy-val meg Joel-al miutan kitort a jarvany hogy élték tul, azert ebben a reszben igazan lathattuk hogy Tommy mekkora badass szintén
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 27., szerda 8:36

lestat írta:
Nagyrészt egyetértek. A bajom csak annyi volt:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! Joel halala valahol érthető de ami nekem fura volt hogy mennyire "buta" lett a karakter. Marmint hogy az első reszben kb mindenki gyanus es senkinek nem mondod meg a neved. Tommy meg az ő multjukkal ugy hogy Joel kivegezte a Tuzbogarakat sima neveket es lakcimet adott itt :lol: Es ez hogy kb ugy oltek meg egy ilyen badass karaktert mint egy kutyat sem volt korrekt toluk szerintem.
Abby karaktere jo volt tetszett amugy abszolut atereztem a teriszonyos jeleneteket :lol: Szerintem direkt is lett a mozgalmasabb resz nala hogy hatha igyis kozelebb tudjak a jatekosokhoz hozni. Bar itt eleg bugyuta kuldetes volt mikor Lev visszament az anyjaert aki amugy kitagadta.
Volt par erzelmes resz ami megfogott es tetszett, kb az osszes flashback foleg a Muzeumos :sziv: Meg valahogy ez a depresszios resz Ellievel is jol lett bemutatva ezert jar az elismeres nagyon jol volt abrazolva.
Jo volt ez a Gitáros ötlet meg!
Osszesegeben tenyleg jo volt foleg maga jatekmenet a grafika a gyilkolasi modok es azon belul is a reszletek, de szerintem tobbet ki lehetett volna hozni a storybol, annyi iranyba elmehettek volna. Kicsit igy csalodas. Abby baratait abszolut nem sikerult megkedveltetniuk velem. Lev jo karakter volt mondjuk az meg plusz pont de ennyi.

Dina meg Ellie kapcsolat meg tetszett,feny volt a sotetsegben.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Adom amit mondasz, bár szerintem Joel azért is volt ennyire "buta", ami Ellie-vel történt. Szerintem ő ott nagyon megtört, amiket hozzávágott Ellie, aztán ahogy megbeszélték a "megbocsájtást". Főleg az utolsó jelenet után, mikor Joel is már a könnyeivel küzdött, úgy gondolom hogy valami átpattant benne. Más ember akart ő lenni onnantól szerintem. De adom, egy korábbi Joel, hagyta volna kb meghalni is Abby-t, nem hogy segített volna rajta.

Flashbackek nagyon a helyén voltak igen, átérezhető volt mindkettő fájdalma/"öröme".

Az Lev-es küldetés az tényleg furi volt, most hogy így "mondod", meg se tudom már mondani, hogy mi volt az elejében. A küldetés második fele az már vállalható volt, onnantól, hogy Yara meghalt és menekültünk. Brutálul volt megcsinálva a tűz, főleg ahogy hajóztunk el onnan. De pl a sebhelyes "boss"-al, tovább küzdöttem/szenvedtem, mint a kórházassal. :lol:

Bár lehet nem hajnali 2-3-kor kellett volna harcolnom vele és akkor még figyeltem is volna a mozgására. :lol:

Szerintem amúgy egy-két komolyabb boss csata elfért volna még. Mondjuk gondoltam, hogy miután a zombibosst megöltük, sok böszmébb zombival nem igazán fogunk találkozni, ami igaz is volt, mert aztán Zombival se sokkal találkoztunk már utána.

Összességében igen, rámondható hogy kicsit csalódás, de valami hatalmas epik élmény végigtolni az tuti. Mondtam is xboxos havernak, hogy kölcsönadom neki a ps-t aztán játssza végig. :D

Avatar
lestat
Hozzászólások: 5053
Csatlakozott: 2013. április 26., péntek 20:36
Kedvenc játékosaid: Beckham, Zidane, C.Ronaldo, Ramos
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Dublin

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: lestat » 2021. január 26., kedd 20:45

TheBull6 írta: Most látom, hogy nem is írtam utána basszus, szóval

Last of Us 2

Nagyrészt egyetértek. A bajom csak annyi volt:

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget! Joel halala valahol érthető de ami nekem fura volt hogy mennyire "buta" lett a karakter. Marmint hogy az első reszben kb mindenki gyanus es senkinek nem mondod meg a neved. Tommy meg az ő multjukkal ugy hogy Joel kivegezte a Tuzbogarakat sima neveket es lakcimet adott itt :lol: Es ez hogy kb ugy oltek meg egy ilyen badass karaktert mint egy kutyat sem volt korrekt toluk szerintem.
Abby karaktere jo volt tetszett amugy abszolut atereztem a teriszonyos jeleneteket :lol: Szerintem direkt is lett a mozgalmasabb resz nala hogy hatha igyis kozelebb tudjak a jatekosokhoz hozni. Bar itt eleg bugyuta kuldetes volt mikor Lev visszament az anyjaert aki amugy kitagadta.
Volt par erzelmes resz ami megfogott es tetszett, kb az osszes flashback foleg a Muzeumos :sziv: Meg valahogy ez a depresszios resz Ellievel is jol lett bemutatva ezert jar az elismeres nagyon jol volt abrazolva.
Jo volt ez a Gitáros ötlet meg!
Osszesegeben tenyleg jo volt foleg maga jatekmenet a grafika a gyilkolasi modok es azon belul is a reszletek, de szerintem tobbet ki lehetett volna hozni a storybol, annyi iranyba elmehettek volna. Kicsit igy csalodas. Abby baratait abszolut nem sikerult megkedveltetniuk velem. Lev jo karakter volt mondjuk az meg plusz pont de ennyi.

Dina meg Ellie kapcsolat meg tetszett,feny volt a sotetsegben.
Cristiano Ronaldo :goat:
2014-La Décima 2016-La Undécima 2017-La Duodecima 2018-La Decimotercera 2022-La Decimocuarta ► Dynasty.

Zinedine Zidane

92:48 :sziv:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2021. január 23., szombat 19:09

Most látom, hogy nem is írtam utána basszus, szóval

Last of Us 2

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Megértem azokat akik kritizálták, lehúzták a sztorit, stb. Elég sok ilyennel találkoztam, akár külföldi, akár itthoni vélemények, kritikák olvasása\nézése közepette.

Joel hatalmas arc volt és amit lenyomott az elsőben, az Oscar díjas alakítás ha film lett volna. Mindfuckoltam rendesen amikor a második óra már úgy kezdődik a játékban, hogy szevasz Joel.

Persze valami kellett, mert személy szerint én amúgy nem igazán láttam volna, hogy mi lehetett volna a folytatása az elsőnek. Az is várható volt persze, hogy a Tűzbogarak el akarják kapni, de nem gondoltam volna, hogy ez így bumm.

Nekem az sem fájt, amikor jött a váltás és Abby-vel kellett tolni órákon keresztül. Nem szimpatizáltam vele, nem is utáltam és szerintem nagyon egyben volt a sztorija. Nem semmi hullámvasúton ment végig ő is, valamint számomra az is fix, hogyha Owen nem hal meg, ő pont leszarta volna a többieket akik már meghaltak addigra. Pl Manny esetében nagyon jól látta, hogy ki ölte meg, de szerintem tuti elment volna Owennel és Levvel.

Azt sem éreztem a játékközben, hogy az lenne a célja az íróknak, hogy megutáljuk Elliet és megszeressük Abbyt. Szerintem Elliet aki akarta az elsőben már megszerette, Abby pedig igazából az a lány, aki volt Levvel, meg volt az apja halála előtt, egy szintén szerethető karakter.

Ellie csak Abbyt akarta, ha nincs Nora hülyesége, Owenéké, a csávóké akik Dinat is kiakarták csinálni.... Ő tényleg csak Abbyt akarta volna.

Abby érthető, hogy megakarta ölni Elliet, mégis csak kicsinálta élete szerelmét.

Megbocsájtok, elengedlek dolgok szintén nem fájtak, Abbyt már más cél vezérelte, Ellienek egy kicsit több idő kellett a dolgok átértékeléséhez. Annak örültem, hogy a búcsúja Joeltől "szépre" sikerült. (Itt persze nem arra gondolok, hogy végignézhette ahogy szétverik.) Szüksége volt mindkettőjüknek arra a beszélgetésre és nagyon csalódott lettem volna, ha valamelyik előtte jelenetben látható beszélgetés lett volna köztük az utolsó.

Epik volt a játék, ahogy írtátok páran még decemberben. Epik jelenetekkel, néha-néha itt is túltolt barangolásokkal, még több eksön jobban adta volna, bár így is szétfostam magam, főleg a kórházban. :lol:

Remélem lesz még überelve a játék, vagy megközelítve és persze nem csak PS5-ön.

Az ilyen minőségi cuccok miatt, mint ez, vagy a GodOfWar pl, sose fogok xbox-ban gondolkozni. :salute:

Jah és Dina és Nora, nagyon komoly csajok :D


Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. december 31., csütörtök 9:23

The Last of Us 2
Sajna nem volt még időm végigpörgetni, de eddig eléggé brutál. Kb szerintem valahol az 1/3 es 1/2 között járhatok.

Néha túl van tolva a barangoltatás itt is szerintem, de pont nem érdekel, mert jobban aggódom azon hogy ne most jöjjön valami böszme zombi, mert bepisilek :lol:

Idén már nem leszek meg vele, de a hétvégén megpróbálom letolni! :salute:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. december 21., hétfő 8:18

Na mivel ma lejár az EA Play, hétvégén lepörgettem az SW-t, valamint egyik haverral a Way Out-ot.

Tyuuuuu :ozil:

Kezdjük a Star Wars-sal.
Story pöpec. Igaz, hogy lerágott csont néhol, de ennyi SW film és sorozat után, azért nem olyan könnyű valami egyedit hozni, de azért volt ebben is bőven.
Színek, tájak szerintem ötös. Karakterek is nagyon el lettek találva.
Játékmenet ahol egy picit ingadozik a véleményem. De a harcok miatt, inkább mondom ezt is f*szának. Ami nem tetszett benne az az, hogy viszonylag sokat kellett barangolni oda-vissza, hiába a shortcutok meg minden, néha nagyon monotonnak tűnt. Persze tudom, hogy felfedezgetni lehet, meg ezt-azt találni meg minden, de lényegében mire eljutottam az objectivehez, visszafelé mindenhez volt kedvem, csak felfedezgetni nem. :D Főleg ha valami jó dolog volt kilátásban a story-ban, akkor inkább siettem vissza a Mantisre. Azért fedeztem fel rendesen persze dolgokat.
De ahogy írtam, szerintem rendben volt ez is. Néha felhúzott még, hogy úgy melléugrált dolgoknak, meg leesett hogy csak na, de hát még mindig jobb, mint azok a játékok, ahol le sem lehet esni sehonnan. :D
(+1 pont BD-1 miatt, nagyon imádtam a kis droidot.)

Way Out
Mindent gondoltam erről a játékról, csak azt nem, hogy ennyire rendben lesz, egy trailert láttam róla, ott nem tűnt annyira nagy durranásnak.
Story, bár itt is lerágott csont nagyrészt, nekem csillagos ötös. Egyáltalán nem láttam, hogy mi lesz a vége. A vége pedig hatalmas WTF volt, igazából ez adja a csillagot az ötösre. Haver már írta, hogy na akkor szerinte itt a vége, még pár videó, aztán csókolom. Persze, hogyne. :ozil: :D
Maga a játékmenet szintén nagyon bejött. Persze, az autózás meg a motorozás nem volt egy top szint, de ez engem pont nem érdekelt. Nem vagyok oda az osztott képernyős játékokért, nagyon nem, de itt épp annyit és olyan jól volt csak használva, hogy néha már-már észre se vettem.

Le a kalappal mindkettő előtt :salute: Lehet, hogy majd behúzom egy hónapra valamikor az ea play-t újra, hogy még Star Warsozzak, valamint megszökjek újra.

A két játék mellett még végigtoltam az NFL 2020 story módját, valamint kaptam egy kis ízelítőt a Fifa 21-ből, aminek hála 100%-ra el tudtam dönteni, hogy ez nekem nem kell idén. :D

Teljességgel megérte az 1400 Ft-ot, ajánlom bárkinek!!!
Aztán tényleg legyen 24, mert már tolnám a Last of Us2-t!!

Sajna nem tudtam megvenni se a Death Strandinget, se a Days Gone-t 5-5 ezerért, mert az Euronicsben, azt mondták, hogy nincs készleten (az oldal mutatta mindkét boltba, ahol voltam), netről nem volt rendelhető, csak üzletben... Két napra rá visszarakták teljes árra a játékot. Mondanom sem kell, hogy akkor meg tele volt velük a polc... :)

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. december 18., péntek 10:08

Csabi írta: na, a sony megelégelte és törölte a ps storeból a cyberpunk ps4 verzióját. mindenkinek visszafizeti az árát, aki igényli.
Nekem tegnap még azt magyarázták, hogy patchalgetik és nem fizetnek vissza.
De akkor írok nekik ismét egy levelet.
ZIDANE

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. december 18., péntek 9:54

na, a sony megelégelte és törölte a ps storeból a cyberpunk ps4 verzióját. mindenkinek visszafizeti az árát, aki igényli.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. december 17., csütörtök 13:02

69erssam írta:
TheBull6 írta: Üdvözlet, megint én, megint itt :D

That's You és a Knowledge is Power játékokat rántanám be karácsonyra/szilveszterre.

Találtam egy oldalt ahol darabja 2000 Ft, de az van írva hogy angol. Tudom hogy amúgy magyar szinkronosan is van a játék. Az a verzió kell belőle?

Vagy ez is olyan mint a God of War, hogy ha magyar régióban vagy, akkor elérhető hozzá a magyar, bármilyen verzió is legyen.

Köszike :) Amúgy meg lehetne 24, tolnám már a Last of Us 2-vel. :D
A Knowledge elindításakor egészen biztosan Te választod ki a nyelvet. Szerintem ez minden esetben így is marad. A That's youban nem vagyok biztos
Köszi! :)

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2020. december 17., csütörtök 11:28

TheBull6 írta: Üdvözlet, megint én, megint itt :D

That's You és a Knowledge is Power játékokat rántanám be karácsonyra/szilveszterre.

Találtam egy oldalt ahol darabja 2000 Ft, de az van írva hogy angol. Tudom hogy amúgy magyar szinkronosan is van a játék. Az a verzió kell belőle?

Vagy ez is olyan mint a God of War, hogy ha magyar régióban vagy, akkor elérhető hozzá a magyar, bármilyen verzió is legyen.

Köszike :) Amúgy meg lehetne 24, tolnám már a Last of Us 2-vel. :D
A Knowledge elindításakor egészen biztosan Te választod ki a nyelvet. Szerintem ez minden esetben így is marad. A That's youban nem vagyok biztos

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. december 17., csütörtök 10:01

Csabi írta:
p.csabi1 írta: Digital foundrynál meg pont az ellentéte jött ki mint ami a Thevr-nek.
én azért nekik jobban hiszek mondjuk.
Amúgy tényleg bugos a játék de nekem annyira bejön,a sztori visz magával és nem érdekel. :lol:
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. december 17., csütörtök 8:33

p.csabi1 írta: Digital foundrynál meg pont az ellentéte jött ki mint ami a Thevr-nek.
én azért nekik jobban hiszek mondjuk.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. december 17., csütörtök 8:24

Üdvözlet, megint én, megint itt :D

That's You és a Knowledge is Power játékokat rántanám be karácsonyra/szilveszterre.

Találtam egy oldalt ahol darabja 2000 Ft, de az van írva hogy angol. Tudom hogy amúgy magyar szinkronosan is van a játék. Az a verzió kell belőle?

Vagy ez is olyan mint a God of War, hogy ha magyar régióban vagy, akkor elérhető hozzá a magyar, bármilyen verzió is legyen.

Köszike :) Amúgy meg lehetne 24, tolnám már a Last of Us 2-vel. :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11133
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2020. december 12., szombat 19:58

chronic írta: #4k120fps :mrgreen:
Ezt nem is értem,hogy merték egyáltalán reklámozni.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2020. december 12., szombat 19:48

Digital foundrynál meg pont az ellentéte jött ki mint ami a Thevr-nek.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2230
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. december 12., szombat 17:15

#4k120fps :mrgreen:
Nincs ezzel baj, a ps5 már most is szép stabilan viszi 60fps-el, az x meg kap majd egy patchet aztán ő is fogja faszán, jövőre meg ha érkezik a nextgen update még nagyobb lesz a felbontás, bár nyilván kizárt a 4k 60fps.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 12., szombat 16:21

https://youtu.be/tNz-G9CQ8KU

Itt vannak a konzolos összehasonlítások.

El se merem képzelni az alap XBOX meg PS4-gyel hogy futhat :lol: :lol:

Ez nagyon gáz, hogy Microsoftos a kiadó és a PS5ön stabilabban fut.... Uramatyám.

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. december 11., péntek 22:52

ferni írta:
EA-vel egyetértek, de amilyen mennyiségű anyag van ebben az AC Valhallában bakker egyszerűen félelmetes, nem hiszem el mennyi tartalom van benne. Más játékoknál ha ennek a negyede benne van már soknak számít.
Nem kell védeni az Ubisoftot, de ebbe a Valhallába rengeteg időt öltek és elképesztő, amit csináltak vele.
Nem tudom vitatni, nekem viszont tul egysiku az AC mar a 3. resz ota. Ez a “menj ide, menj oda, gyaluld le a terkepen az osszes ikont” tartalom nem jon be :)

Viszont a Siege eleg jol felrazta a vizet, uj jatekstilust teremtett, szoval van naluk kreativitas is :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 10 regisztrált és 0 vendég