Konzolok

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. július 24., hétfő 16:20

zsuninnyo írta:Egy mai AAA 100 euros jatekot minden lofasszal egyutt osszehasonlitani 20 eves jatekokkal, amiket megvettel 12 euroert egy kicsit azert megmosolyogtato.
Az.
1 db AAA játék - 100 euro
10 db AAA játék - 12 euro

Megmosolyogtató az tény, bár nem vicces.

Ami ettől viccesebb az régi Call of Duty árai, a mai napig 20 euros alapáron adják és 50%-tól nem kapott még jobb akciót soha.

De értelek, attól függetlenül a 100 euro akkoris sok. Alapjáték 60 euro, Deluxe-Collector-Season Pass Edition meg mittudomén milyen névvel a fullos kiadás 70-80 ez a jellemző új játékoknál.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1214
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. július 24., hétfő 16:08

Santi írta:
Realista24 írta:

410ezer? 35ezer egy jatek? Josagos eg, de le vagyok maradva.
Közben én Steamen xy játékot nem veszem meg, amíg nem kap egy 5-10 euros árat valamelyik salen vagy kerül bundlebe. :lol:
Pl egy 12 euros csomagban vettem meg anno humblebundleön, a Max Payne 1-2-3, GTA 3-VC-SA-4, Manhunt, Bully, LA Noire pakkot. :mrgreen:
Más meg 1db(!) 100(!) euros játékra gyűjt konzolon... Kétszer... :|
Egy mai AAA 100 euros jatekot minden lofasszal egyutt osszehasonlitani 20 es 10 eves jatekokkal, amiket megvettel 12 euroert egy kicsit azert megmosolyogtato. A mai ipar es piac nem eppen felhasznalobarat (nyilvanvaloan a penz nagyobb ur mint valaha volt), de minden eddiginel tobb contentet rak az arcodba. Az, hogy erre van-e szukseg, azt a piac eldonti (van ra szukseg).

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. július 24., hétfő 15:48

Realista24 írta:
realmadrid95 írta:



En is nezegettem folyamatosan, hogy hol a legolcsobb, vegul 410 ezerert vettem kez alol bontatlanul a ps5 ot, vr2vel a 3 ds fulhallgatoval es ket joyistickkal. Megelegeltem, honapokig neztem es egyre dragabb volt sajnos, aztan ugy voltam, hogy beruhazok ra, aztan jo lesz vagy 5 evig.


Most majd Mortalra es Tekkenre gyujtok, a ket jatek 70 korul lesz egyutt, hihetetlen…
410ezer? 35ezer egy jatek? Josagos eg, de le vagyok maradva.
Közben én Steamen xy játékot nem veszem meg, amíg nem kap egy 5-10 euros árat valamelyik salen vagy kerül bundlebe. :lol:
Pl egy 12 euros csomagban vettem meg anno humblebundleön, a Max Payne 1-2-3, GTA 3-VC-SA-4, Manhunt, Bully, LA Noire pakkot. :mrgreen:
Más meg 1db(!) 100(!) euros játékra gyűjt konzolon... Kétszer... :|

p.csabi1
Hozzászólások: 2206
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2023. július 24., hétfő 15:38

Nekem sosem volt ps-em most vettem egyet 3 hete kb. nekem például jól jött előfizettem ps extrára így szinte az összes játékot tudom nyomni meg a gép mellé megkaptam a God of War Ragnaröcköt.A gép meg a játék volt 187000 forint.A digital edition.
Van Series X-em is ott ügyesbe 2 éves előfizut csináltam tavasszal így most jó ideig bevagyok biztosítva. :lol:
Nem vagyok játék függő előre leszögezem :mrgreen: van amikor napokig besincsenek kapcsolva a gépek.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
Faust
El director de fotografía
Hozzászólások: 8187
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 18:47

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Faust » 2023. július 24., hétfő 15:30

Hat aztan ez miert problema, ezen a forumon kb mindenki egy milla nettot keres minimum/ho. :kalapos:

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. július 24., hétfő 15:14

Süti írta: Az mar vastagon gamer pc kategória, ilyen aron milyen előnyt tud felmutatni egy konzol?
Ennyiért én se vennék, de egyébként kényelem.

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. július 24., hétfő 15:13

Az a baj, hogy olyan gamepass kínálat van már mindenhol, hogy kb játékot nem kell venned, csak kifizetni az éves díjat, ha valamit nagyon akarsz meg kijátszod azt lepasszolod olcsóbban.

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 24., hétfő 15:12

Realista24 írta:
realmadrid95 írta:



En is nezegettem folyamatosan, hogy hol a legolcsobb, vegul 410 ezerert vettem kez alol bontatlanul a ps5 ot, vr2vel a 3 ds fulhallgatoval es ket joyistickkal. Megelegeltem, honapokig neztem es egyre dragabb volt sajnos, aztan ugy voltam, hogy beruhazok ra, aztan jo lesz vagy 5 evig.


Most majd Mortalra es Tekkenre gyujtok, a ket jatek 70 korul lesz egyutt, hihetetlen…
410ezer? 35ezer egy jatek? Josagos eg, de le vagyok maradva.

Ne is mondd, most vagy 10 evig hallgathatom a paromtol, hogy o most nyugodtan megrendelhet minden szart internetrol, mert en is vettem pst. :lol:

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 24., hétfő 15:08

Süti írta: Az mar vastagon gamer pc kategória, ilyen aron milyen előnyt tud felmutatni egy konzol?
Ebben benne van a 170 ezres vr.
https://youtu.be/YWrLpOsByU0

Es a 33 ezres 3ds fules, hirtelen nem jut eszembe a neve.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11138
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. július 24., hétfő 15:03

btw asus 3080ti ugyanitt eladó :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Süti
Hozzászólások: 5882
Csatlakozott: 2015. november 8., vasárnap 20:12
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Budapest/Győr

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Süti » 2023. július 24., hétfő 15:03

Az mar vastagon gamer pc kategória, ilyen aron milyen előnyt tud felmutatni egy konzol?
Legends Never Die.

...popped into the penalty area towards Zidaaaaane! Oh, fantastic... :sziv:

Real Madrid will be back.
You can put that on a poster.
Stick it on your wall.
Pray to it every night.
We will be back.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. július 24., hétfő 14:45

realmadrid95 írta:
nzooli93 írta: Elvileg most jon nemzetközi aremeles. Siman 270 korul lehet majd a ps5. Ha valaki szeretne venni,es van rá keret,en nem várnék.


En is nezegettem folyamatosan, hogy hol a legolcsobb, vegul 410 ezerert vettem kez alol bontatlanul a ps5 ot, vr2vel a 3 ds fulhallgatoval es ket joyistickkal. Megelegeltem, honapokig neztem es egyre dragabb volt sajnos, aztan ugy voltam, hogy beruhazok ra, aztan jo lesz vagy 5 evig.


Most majd Mortalra es Tekkenre gyujtok, a ket jatek 70 korul lesz egyutt, hihetetlen…
410ezer? 35ezer egy jatek? Josagos eg, de le vagyok maradva.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2023. július 24., hétfő 14:41

Botrány milyen hangos tud lenni, én saját magam csináltam ezt meg, nem bonyolult, sajna ilyenkor paszta az már sehol, mint a sivatag olyan és olyan mennyiségű por gyűlik össze benne, hogy el se hiszi az ember. Persze hogy nem tudja magát hűteni.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2023. július 24., hétfő 14:38

realmadrid95 írta: Nekem is igy volt egyebkent, hangosabb volt, mint egy repulo. Pasztazas utan sosem jott elo ujra ez a panasz. :)
Igen, nagyon brutál volt bakker. Volt hogy asszony felébredt a hálóban úgy hogy azért nincs egymáshoz közel a nappali meg a háló. :lol: Akkor reménykedek, köszi :)

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 24., hétfő 14:35

TheBull6 írta:
realmadrid95 írta: Ha a pasztazas megtortent, akkor nem kell neki ventilator. Annyi, hogy a leheto legjobban szellozo helyre rakd, gondolok itt arra, hogy ne legyen kozel a falhoz, mert a forrolevegot fogja beszivnu ujra.
Szerencsére olyan helyen volt eddig is, csak a közel három év alatt egyszer se vittem még el szegényt se szellőztetni, se pasztáztatni. De most már vállalhatlan volt a hangja is, valamint kiírta a "PS4 felmelegedett" bla-bla szöveget is. Sőt már néha fogta is magát aztán szépen le is kapcsolt, főleg a brutál HDR-el futó átvezető videókkal nem bírt. Szóval muszáj volt gondozásra küldeni.

De akkor nem ventizek, remélhetőleg nem lesz vele gond. :salute:

Köszi :)

Nekem is igy volt egyebkent, hangosabb volt, mint egy repulo. Pasztazas utan sosem jott elo ujra ez a panasz. :)

realmadrid95
Hozzászólások: 1766
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. július 24., hétfő 14:34

Marky írta:
realmadrid95 írta:



En is nezegettem folyamatosan, hogy hol a legolcsobb, vegul 410 ezerert vettem kez alol bontatlanul a ps5 ot, vr2vel a 3 ds fulhallgatoval es ket joyistickkal. Megelegeltem, honapokig neztem es egyre dragabb volt sajnos, aztan ugy voltam, hogy beruhazok ra, aztan jo lesz vagy 5 evig.


Most majd Mortalra es Tekkenre gyujtok, a ket jatek 70 korul lesz egyutt, hihetetlen…
A nagyobb PS Plus elofizetesben szerintem mindketto benne van, tobb szaz masik jatekkal egyutt.

Meg nincs Ps elofizetesem, megnezem, hogy mik a lehetosegek, koszi szepen!

Avatar
tomi_b
Hozzászólások: 1293
Csatlakozott: 2019. március 5., kedd 22:36
Kedvenc játékosaid: Thibaut, Jude, Toni, Luka, Eduardo
Kedvenc csapatod: 14!

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: tomi_b » 2023. július 24., hétfő 14:23

Valaki megvette az F1 23-mat? Mi a tapasztalat? Most látom akcióban 21-ért ( :| ) és erősen gondolkodom...

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2023. július 24., hétfő 14:20

Halfkey írta: Hol érdemes pasztáztatni Budapesten?
Én a konzolvilágba vittem.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2023. július 24., hétfő 14:19

realmadrid95 írta: Ha a pasztazas megtortent, akkor nem kell neki ventilator. Annyi, hogy a leheto legjobban szellozo helyre rakd, gondolok itt arra, hogy ne legyen kozel a falhoz, mert a forrolevegot fogja beszivnu ujra.
Szerencsére olyan helyen volt eddig is, csak a közel három év alatt egyszer se vittem még el szegényt se szellőztetni, se pasztáztatni. De most már vállalhatlan volt a hangja is, valamint kiírta a "PS4 felmelegedett" bla-bla szöveget is. Sőt már néha fogta is magát aztán szépen le is kapcsolt, főleg a brutál HDR-el futó átvezető videókkal nem bírt. Szóval muszáj volt gondozásra küldeni.

De akkor nem ventizek, remélhetőleg nem lesz vele gond. :salute:

Köszi :)

Halfkey
Hozzászólások: 4379
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. július 24., hétfő 14:16

Hol érdemes pasztáztatni Budapesten?


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 17 regisztrált és 0 vendég