Konzolok

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. december 2., szerda 16:02

TheBull6 írta: LastOfUs2 10 ezer a konzolvilágban most. Gondolkozom rajta erősen.

Tolta vele valaki? Gondolom hasonló mint az első rész volt.
Ha végigjátszottad az elsőt, akkor sztem ne hagyd ki.

Avatar
chronic
Hozzászólások: 2243
Csatlakozott: 2014. április 18., péntek 14:27
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: chronic » 2020. december 2., szerda 14:46

TheBull6 írta: LastOfUs2 10 ezer a konzolvilágban most. Gondolkozom rajta erősen.

Tolta vele valaki? Gondolom hasonló mint az első rész volt.
Annyiért ajándék.
Nem választom külön a két részt, egyben kerek az egész, annyi,hogy az idei technikailag is a világ legjobb játéka perpill.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. december 2., szerda 14:33

LastOfUs2 10 ezer a konzolvilágban most. Gondolkozom rajta erősen.

Tolta vele valaki? Gondolom hasonló mint az első rész volt.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. november 23., hétfő 12:27

ziro4vr írta: BF alkalmával asszem 13 volt..de itteni meg egyéb vélemények alapján is, sztem kihagyom. Offline tolom már csak a 20at is, arra jó lesz még az.

Másik a Cold War, hát ránézésre egy fos az MW-hez képest, ahogy hallottam az MW lett az utóbbi évekhez képest kiemelkedő és ez a CW passzol a vonulatba inkább..kössz nem. :lol:

Én is offline fifazom csak. Elkezdtem a jatekos karriert, nemreg kerultem a realba (3. Szezonban).
Addig tolom amig nem lesz aranylabda. :lol: Most kijutottunk a Vb-re is a magyarokkal, csoportbol azert majd jo lenne tovabbjutni.

Coldwar videok alapjan nekem nagyon nem jött be, bár lehet csak azert mert a mw storyja es a latvanya annyira jo lett. Mindig azt mondom hogy na akkor tolom most mar a multijat Estenkent ezerrel (egyszer jatszottam vele) de aztan mindig mast csinalok. Pedig anno mw3-al ps3on nagyon adtam. Heti top100-ban is voltam marha sokszor. 2-3 ora jatek alatt 5ször haltam meg összesen kb. :D

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. november 23., hétfő 11:55

flori írta: FIFA mehet lentebb még idén? PS Storeban most féláron van, karácsonykor esetleg?
Sajnos már lesüllyedt a megszokott alja szintre megint a játék.
Elején jó mindig aztán ahogy jönnek a patchek átalakul a szokásos foshalmazzá.
https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/ ... d_44_90th/
https://www.reddit.com/r/FIFA/comments/ ... _the_game/

és tele van ilyen szarral a játék, tele van vele a reddit is.

kíméld meg magad.... :mrgreen:

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24545
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. november 23., hétfő 11:27

BF alkalmával asszem 13 volt..de itteni meg egyéb vélemények alapján is, sztem kihagyom. Offline tolom már csak a 20at is, arra jó lesz még az.

Másik a Cold War, hát ránézésre egy fos az MW-hez képest, ahogy hallottam az MW lett az utóbbi évekhez képest kiemelkedő és ez a CW passzol a vonulatba inkább..kössz nem. :lol:
Nem illik.

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. november 23., hétfő 11:24

flori írta: FIFA mehet lentebb még idén? PS Storeban most féláron van, karácsonykor esetleg?
Szerintem karácsony után, januárban lesz 10 ezer körül. Kérdés hogy akarsz e várni addig.

Durván lementek most játékok és nem csak storeban.
Star wars, lastofus2, death stranding pl.
Első bekerult az ea play jatekok listaba is, egy honapra elo is fizettem, 1200 Ft-ert egy honapra megéri bőven szerintem, főleg ha valaki csak végig akarja játszani.

Igy most van 10 orara fifa21em is, az alapjan eldontom majd hogy megöletem e vele az idegeimet vagy nem :lol:

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: flori » 2020. november 22., vasárnap 12:36

FIFA mehet lentebb még idén? PS Storeban most féláron van, karácsonykor esetleg?
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. november 17., kedd 10:00

havonta 2 euro, sok értelme nincs, csak ha folyamat veszel ott játékokat.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. november 17., kedd 9:47

Es azt csak egyszer veszem meg, vagy minden hónapban meg kell? Nyilván csak a GTA érdekel, más nem.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

ferni
Hozzászólások: 8376
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. november 17., kedd 9:37

___Samy___ írta:
Köszi Csabi!

G2A-n miben különbözik a 6600 és a 7300 forintos?
Az alsóban benne van egy g2a-s előfizetés is, ami havonta 2 euro alapból.
Szóval így is úgyis a felső árat fizeted.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. november 17., kedd 9:23

Köszi Csabi!

G2A-n miben különbözik a 6600 és a 7300 forintos?
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62738
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 17., kedd 8:50

Fifa 21 key xboxra occsón? Valahol? Valakinek? :mrgreen:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. november 15., vasárnap 13:48

Hat en szerintem egy jo ideig nem veszek jatekot. Az uj xbox melle beaktivaltam 14 honap game pass ultimatet, igy lett nagyjabol 200 jatekom, amik kozul valasztani se tudok. :lol:
De amugy hatalmas kiralysag, vegre igy nem csak egyedul fifazgatok, hanem siman tudok mas jatekokkal is jatszani csaladtagokkal, mivel nagy a valasztek.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10053
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Csabi » 2020. november 15., vasárnap 13:42

https://www.kinguin.net/category/22209/ ... one-cd-key

https://www.g2a.com/grand-theft-auto-v- ... 0000788012

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. november 15., vasárnap 9:58

Dupla D írta: GTA-t steamen és PS store-ban is rendszeresen leárazzák 3-5 ezer forintra, így gondolom xbox-ra is le szokták. Csak figyelni kell.
Van most, a legfullosabb pakk 26 ezer vagy mennyi helyett 10k. Csak nekem a sima is elég lenne.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

kiserik
Hozzászólások: 5822
Csatlakozott: 2016. március 14., hétfő 9:23

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: kiserik » 2020. november 15., vasárnap 8:45

___Samy___ írta:
ziro4vr írta:
Szedd le a warzone-t.
Lent van, de az sokáig nem tud lekötni.
Pipita írta:

En psre Facebook marketplacerol meg hardveraprorol veszek játékokat használtan, gta5 5k volt tavaly vagy tavalyelőtt talán, akörül sima kéne hogy legyen. Bár psre nagyobb szerintem a választék itthon.

Csomó használt játékom van és egyikkel sem volt semmi gond btw. Hardverapro megbízható.
Az a baj, hogy nekem meghajtó nélküli a technika. Mindenképp letöltős kellene. 9500 most az alap a Store-ban, gondoltam hátha létezik valami akció.
Nézz szét a game pass kínálatban. Ha tetszik valami, akkor kb 1 ezres 1 hónapra szürke boltból.

Avatar
Dupla D
Hozzászólások: 2846
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 20:30
Kedvenc játékosaid: Guti, Carvajal
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Dupla D » 2020. november 15., vasárnap 8:40

GTA-t steamen és PS store-ban is rendszeresen leárazzák 3-5 ezer forintra, így gondolom xbox-ra is le szokták. Csak figyelni kell.
"Louie, I think this is a beginning of beautiful friendship" - Garga Pitic.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8208
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. november 14., szombat 23:33

ziro4vr írta:
___Samy___ írta: Valahonnét nem lehet beszerezni occon a GTA V-t Xbox One-ra? Már unom a fifat, aztán meg egy hétig tuti itthon ülök.
Szedd le a warzone-t.
Lent van, de az sokáig nem tud lekötni.
Pipita írta:
___Samy___ írta: Valahonnét nem lehet beszerezni occon a GTA V-t Xbox One-ra? Már unom a fifat, aztán meg egy hétig tuti itthon ülök.
En psre Facebook marketplacerol meg hardveraprorol veszek játékokat használtan, gta5 5k volt tavaly vagy tavalyelőtt talán, akörül sima kéne hogy legyen. Bár psre nagyobb szerintem a választék itthon.

Csomó használt játékom van és egyikkel sem volt semmi gond btw. Hardverapro megbízható.
Az a baj, hogy nekem meghajtó nélküli a technika. Mindenképp letöltős kellene. 9500 most az alap a Store-ban, gondoltam hátha létezik valami akció.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

Avatar
Pipita
Hozzászólások: 3133
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 12:32
Kedvenc játékosaid: Ronaldo, Zidane, Guti, Iker, Higuaín, Marcelo, Bale
Kedvenc csapatod: Real, Leeds

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Pipita » 2020. november 14., szombat 23:17

___Samy___ írta: Valahonnét nem lehet beszerezni occon a GTA V-t Xbox One-ra? Már unom a fifat, aztán meg egy hétig tuti itthon ülök.
En psre Facebook marketplacerol meg hardveraprorol veszek játékokat használtan, gta5 5k volt tavaly vagy tavalyelőtt talán, akörül sima kéne hogy legyen. Bár psre nagyobb szerintem a választék itthon.

Csomó használt játékom van és egyikkel sem volt semmi gond btw. Hardverapro megbízható.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 8 regisztrált és 0 vendég