Konzolok

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
zsuninnyo
Hozzászólások: 1265
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2022. január 18., kedd 20:51

atesz írta: Melyik kiadó lesz a következő? :lol:
Sony!

atesz
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2021. november 23., kedd 21:11

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: atesz » 2022. január 18., kedd 20:49

Melyik kiadó lesz a következő? :lol:

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. január 18., kedd 19:44

Halfkey írta:
nmate írta:

Off:
Meg a portfóliómé :mrgreen: :happy:
Jah, 1,5%os esés ma, hurrá :D
Activision blizzard részvényt vettem még decemberben, mondván ez hosszútávon tuti nem marad ennyi. Hát, rövidtáv lett.

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11192
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2022. január 18., kedd 19:05

flori írta: Magyarul akkor PS-re már ne várjuk a COD sorozatot. :D
Az ms azért nem a saját pénzének ellensége. Minecraft sem lett exkluzív pont azért mert túl sok pénzt hozott más platformokon.
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

Halfkey
Hozzászólások: 4400
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2022. január 18., kedd 18:24

nmate írta:
Donát írta: Iparági megaton;
A Microsoft 70 milliárd dollárért felvásárolja az Activision Blizzardot! (Call of Duty, Overwatch, Diablo, World of Warcraft, Starcraft, Candy Crush)

:ozil: :ozil: :ozil:


Pöppet megnő az Xbox Game Pass értéke! :mrgreen:
Off:
Meg a portfóliómé :mrgreen: :happy:
Jah, 1,5%os esés ma, hurrá :D

Avatar
flori
Hozzászólások: 3866
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: flori » 2022. január 18., kedd 16:24

Magyarul akkor PS-re már ne várjuk a COD sorozatot. :D
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

p.csabi1
Hozzászólások: 2214
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 12:00

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: p.csabi1 » 2022. január 18., kedd 15:53

Yessss!
Éreztem hogy Series X-et kell vennem. :)
Amúgy kurva jó kis konzol a Game Pass pedig telitalálat.
„Úgy élünk együtt, két kis idegen,
valahol messze, mese-szigeten.”

Avatar
nmate
Hozzászólások: 13782
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 22:24
Kedvenc játékosaid: Arbeloa

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: nmate » 2022. január 18., kedd 15:41

Donát írta: Iparági megaton;
A Microsoft 70 milliárd dollárért felvásárolja az Activision Blizzardot! (Call of Duty, Overwatch, Diablo, World of Warcraft, Starcraft, Candy Crush)

:ozil: :ozil: :ozil:


Pöppet megnő az Xbox Game Pass értéke! :mrgreen:
Off:
Meg a portfóliómé :mrgreen: :happy:

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Donát » 2022. január 18., kedd 14:59

Iparági megaton;
A Microsoft 70 milliárd dollárért felvásárolja az Activision Blizzardot! (Call of Duty, Overwatch, Diablo, World of Warcraft, Starcraft, Candy Crush)

:ozil: :ozil: :ozil:


Pöppet megnő az Xbox Game Pass értéke! :mrgreen:

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2022. január 17., hétfő 18:43

Ahol van készleten. :lol:
Öcsém a helyi Euronicsban rendelte meg, 3 hétet várt rá.
Én is ott rendeltem meg, 2 hete várok.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
hunmadridista
Hozzászólások: 1457
Csatlakozott: 2014. március 17., hétfő 19:37
Kedvenc játékosaid: Zidane, Figo, Beckham, Ronaldo, CR
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hunmadridista » 2022. január 17., hétfő 18:38

Sziasztok! Honnan érdemes most PS5-öt előrendelni? És szerintetek mennyi idő mire megjön? :hmmm:

Avatar
Acewill
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 8:34
Kedvenc játékosaid: zidane, benz, luka

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Acewill » 2022. január 5., szerda 14:34

filatáska írta: Vásárolt/eladott valaki innen mostanában használt PS4-et? Slim, 1 TB, 2 controller, 3-4 éves, igazából csak az utolsó évben pörgött rendszeresen, szerintem egész jó állapotú, nem volt vele soha gondom.
Mi lehet a reális ár érte? :)
Északi szomszédoknál kb 220€.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Caraway » 2022. január 5., szerda 11:14

TheBull6 írta:
Caraway írta: Pont 2 napja fejeztuk be mi is. Zsenialis, egyik legjobb jatek amivel valaha jatszottam. Rengeteg jatekmod es hatartalan kreativitas, egy hatalmas kaland az egesz. Konkretan baratnom jobban rafuggott mint en, pedig o nem nem szereti az xboxot es kb soha nem jatszott semmivel.

Ha ez tetszett, akkor a keszitok elozo jatekat, a Way Out-ot is ajanlom, de csak 5 ora hossza, es messze nem ilyen osszetett. Viszont en azt egyik haverommal jatszottam, tekintve hogy 2 bortonben levo csavorol szol. :mrgreen:
Nálunk mindketten rá voltunk függve rendesen. :D Voltak dolgok amik nekem nagyon mentek, meg voltak amik neki. Meg persze nála volt olyen is, amikor már a sírás kerülgette, hogy ez nem megy, meg stb. De szerencsére az ilyenek után mindig jött olyan szakasz, ahol meg ügyeskedhetett. :) Amúgy szerintem nehezen vettem volna rá, hogy játsszuk végig a játékot.
Nem egy nagy ps-es, meg főleg nem szereti azt, amikor egyszerre kb 3-4 dolgot kell nyomni meg még a kamerát is forgatni. Az utolsó és egyetlen ilyen játék amivel játszott az a Detroit Become Human volt, azt mondjuk imádta, ki is platinázta. :D
Azon kívül a Gris, Unravelek amiket élvezni szokta, mert ott nem kell még a kamera nézetet is állítgatnia. :D Logikában viszont verhetetlen. :sziv:

Way Out haverral megvolt nekem is. Imádtam azt is nagyon! :salute:

Overcooked 2-t akarom majd most megvenni, hátha azt is élvezné a hölgyemény. :)
Na igen, a kameranezet a nok legnagyobb ellensege. :lol: Foleg mikor kozben haladni kellett, celozni es loni is, hat ott jonehanyszor osszeszolalkoztunk. :mrgreen: 2 vagy 3 resznel kontrollert is csereltunk, hogy addig en legyek a noi karakterrel, mert mar 20 perce benazott, kozbe meg engem felidegesitett. Mondjuk osszessegeben meglepoen ugyesen jatszott, plusz tobb reszre is o jott ra hamarabb, de azert a jatekidonkon meglatszott ez. TheVRek kijatszottak 11 ora alatt ahogy szamolgattam, nalunk ez saccra olyan 15 lehetett.

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9840
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2022. január 5., szerda 10:33

Az Overcooked-ok a legjobb játékok ever, imádtuk :mrgreen:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2022. január 5., szerda 10:03

Caraway írta: Pont 2 napja fejeztuk be mi is. Zsenialis, egyik legjobb jatek amivel valaha jatszottam. Rengeteg jatekmod es hatartalan kreativitas, egy hatalmas kaland az egesz. Konkretan baratnom jobban rafuggott mint en, pedig o nem nem szereti az xboxot es kb soha nem jatszott semmivel.

Ha ez tetszett, akkor a keszitok elozo jatekat, a Way Out-ot is ajanlom, de csak 5 ora hossza, es messze nem ilyen osszetett. Viszont en azt egyik haverommal jatszottam, tekintve hogy 2 bortonben levo csavorol szol. :mrgreen:
Nálunk mindketten rá voltunk függve rendesen. :D Voltak dolgok amik nekem nagyon mentek, meg voltak amik neki. Meg persze nála volt olyen is, amikor már a sírás kerülgette, hogy ez nem megy, meg stb. De szerencsére az ilyenek után mindig jött olyan szakasz, ahol meg ügyeskedhetett. :) Amúgy szerintem nehezen vettem volna rá, hogy játsszuk végig a játékot.
Nem egy nagy ps-es, meg főleg nem szereti azt, amikor egyszerre kb 3-4 dolgot kell nyomni meg még a kamerát is forgatni. Az utolsó és egyetlen ilyen játék amivel játszott az a Detroit Become Human volt, azt mondjuk imádta, ki is platinázta. :D
Azon kívül a Gris, Unravelek amiket élvezni szokta, mert ott nem kell még a kamera nézetet is állítgatnia. :D Logikában viszont verhetetlen. :sziv:

Way Out haverral megvolt nekem is. Imádtam azt is nagyon! :salute:

Overcooked 2-t akarom majd most megvenni, hátha azt is élvezné a hölgyemény. :)

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1662
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Caraway » 2022. január 5., szerda 9:42

TheBull6 írta: Lepörgettük asszonnyal karácsonykor/szilveszterkor az It Takes Two-t. Tyuuu gyerekek, valami csoda :ozil:

Végére már kicsit bosszantó Dr. Hakim, a szexista könyv, de maga a játék nagyon egyben van. Minden pálya más, minden feladat más, mindig más képességek, más nézet, nagyon egyben van. Ajánlom mindenkinek, akár asszonnyal ha ért azért a konzolokhoz, akár egy haverral. :salute:
Pont 2 napja fejeztuk be mi is. Zsenialis, egyik legjobb jatek amivel valaha jatszottam. Rengeteg jatekmod es hatartalan kreativitas, egy hatalmas kaland az egesz. Konkretan baratnom jobban rafuggott mint en, pedig o nem nem szereti az xboxot es kb soha nem jatszott semmivel.

Ha ez tetszett, akkor a keszitok elozo jatekat, a Way Out-ot is ajanlom, de csak 5 ora hossza, es messze nem ilyen osszetett. Viszont en azt egyik haverommal jatszottam, tekintve hogy 2 bortonben levo csavorol szol. :mrgreen:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2022. január 5., szerda 8:55

Lepörgettük asszonnyal karácsonykor/szilveszterkor az It Takes Two-t. Tyuuu gyerekek, valami csoda :ozil:

Végére már kicsit bosszantó Dr. Hakim, a szexista könyv, de maga a játék nagyon egyben van. Minden pálya más, minden feladat más, mindig más képességek, más nézet, nagyon egyben van. Ajánlom mindenkinek, akár asszonnyal ha ért azért a konzolokhoz, akár egy haverral. :salute:

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: filatáska » 2021. október 9., szombat 13:35

Vásárolt/eladott valaki innen mostanában használt PS4-et? Slim, 1 TB, 2 controller, 3-4 éves, igazából csak az utolsó évben pörgött rendszeresen, szerintem egész jó állapotú, nem volt vele soha gondom.
Mi lehet a reális ár érte? :)

Avatar
Donát
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2013. április 29., hétfő 13:35
Kedvenc csapatod: Los Blancos

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Donát » 2021. október 4., hétfő 11:42

Sziasztok!
Új Xbox került a családba, és van hozzá két digitális játék kód formájában, amit nem szeretnénk felhasználni, így eladnám, ha van rá igény
FIFA 22 - 18.000 Ft
Ez a kód csak a játék Series X|S verzióját tartalmazza.
Cyberpunk 2077 - 10.000 Ft
Ez a játék viszont része a Smart Delivery szolgáltatásnak, tehát a kóddal megkapod a játék Xbox One valamint Xbox Series X|S verzióját is, és a rendszer mindig azt tölti le, amelyik a gépednek megfelel.
Akit érdekel kérem írjon privit!

filatáska
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2013. május 15., szerda 22:18

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: filatáska » 2021. október 2., szombat 11:58

dzsi91 írta: Én csak simán megrendeltem náluk és kb olyan 1 hónap után már hívtak is,hogy mehetek a gépért csak már nemvolt aktuális.

Meg lemezest rendeljem elő mindenki,digitalból sokkal kevesebb van így lassabban is halad a sor.
Köszi a tippet, 3 hét után hívtak is, jövő héten érkezik! :)


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 10 regisztrált és 0 vendég