Konzolok

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. november 14., szombat 22:20

___Samy___ írta: Valahonnét nem lehet beszerezni occon a GTA V-t Xbox One-ra? Már unom a fifat, aztán meg egy hétig tuti itthon ülök.
Szedd le a warzone-t.
Nem illik.

Avatar
___Samy___
Hozzászólások: 8195
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:51

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ___Samy___ » 2020. november 14., szombat 21:54

Valahonnét nem lehet beszerezni occon a GTA V-t Xbox One-ra? Már unom a fifat, aztán meg egy hétig tuti itthon ülök.
"We will not fight for one decade, when Madrid is the best club of the last century and the best club in history, also the best in the last decade and is the best because we never do something like that, not appreciate someone success"

ferni
Hozzászólások: 8256
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ferni » 2020. november 14., szombat 21:01

összességében stabilak a PS4ek, nyugodtan vennék belőle használtat bármikor, persze ki lehet fogni azt az 1-1 rossz példányt :D Mindegy melyik PS amúgy a Fifához, Pro-t ne vegyél, felesleges, van a sima PS4 meg a PS4 Slim, ez a két opciód.

PS Plusra meg érdemes előfizetni, 15k egy évre és kapsz havi ingyenes játékokat meg online játék, most a Middle-earth: Shadow of War a havi játék.

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. november 14., szombat 11:36

a hasznalton en is gondolkoztam, mert egy ideig itt meg lockdown van, aztan sem all vissza a dolog egybol a regi kerekvagasba, szoval ebben a 3 honapban nyomkodnam tobbet, aztan csak elvetve.

vegul is barmely ps 4 jo lehet ha offline fifa 21 csak a cel ?

I am GC
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2020. január 13., hétfő 18:14
Kedvenc játékosaid: Benzema, Beckham, Zidane, Makelele, R. Carlos, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: I am GC » 2020. november 14., szombat 9:10

'shutterisland írta: kerdesem, hogy melyik ps-t vennetek meg, ha a legegyszerubb/legolcsobb kell, amivel meg jo a fifa 21 ?

a black friday itt kinn ho vegen lesz, arra mondjuk lehet erdemes lenne varnom.
Amikor èn kint laktam és Fifázni akartam PS-en, csak beszaladtam egy cash generatorba és vettem egy használt PS4 Prot 120 fontért. Vállalnak rá garanciát is, ha jól emlékszem fél évet, egy évet

Avatar
'shutterisland
Hozzászólások: 8392
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 1:45
Kedvenc játékosaid: LM / GD
Kedvenc csapatod: fcb / esp / arg
Tartózkodási hely: UK

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: 'shutterisland » 2020. november 14., szombat 0:33

kerdesem, hogy melyik ps-t vennetek meg, ha a legegyszerubb/legolcsobb kell, amivel meg jo a fifa 21 ?

a black friday itt kinn ho vegen lesz, arra mondjuk lehet erdemes lenne varnom.

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. november 9., hétfő 9:47

En se valtottam volna az xbox one s-emrol, mivel kb csak fifaztam, viszont sikeresen beazott, es tonkrement a nyaron. Szoval muszaj volt ujitanom, akkor meg mar ugy voltam vele, hogy megveszem most az erosebbet, 4k tvm pedig van hozza szerencsere.

Amugy fifat iden igy nem is akartam venni, van par masik jatek amit porgethetnek, viszont ea play-el 14 ezer, ami mar eleg jo deal. :lol:

Avatar
TheBull6
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2013. szeptember 2., hétfő 0:07

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: TheBull6 » 2020. november 9., hétfő 9:26

ziro4vr írta: Btw új konzolt nem fogok venni, amire kell tökéletes nekem az xbox one.
Ugyanígy vagyok én is, jó pár évig nem tervezek váltani, maximum ha már olyan játékok sokasága jön ki csak az új konzolokra, amiket nagyon pörgetnék.

Tavaly karácsony körül (bár szerintem inkább előtte) vettem ps4pro-t. Fifa 20 és 2 kontrollerrel 109-ért ignshop-ról 170 helyett.

Előtte héten adtam el a 10-11 éves ps3-at, rajta kb 5 játékkal, és két plusz alis kontrollerrel majdnem 50 ezerért. Ezen túl voltak még ilyen 2013-14-es lemezes játékok, azok ilyen 20-25 körüli áron mentek le. Meg a Move egy 10-esért. 80-90 között jöttem ki a végén.

Életem biznisze volt az egész ps3-ról ps4-re váltás, brutál árengedmények voltak az ign-en, meg pörgettem az oldalon egy 10%-os kupont is aznap amikor rendeltem.

Avatar
69erssam
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2013. április 25., csütörtök 0:03

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: 69erssam » 2020. november 9., hétfő 9:18

Gondolom láttátok, hogy aki időben előrendelte és megkapja a PS5-jét, az mind hardveraprón árulja legalább 100.000Ft-os haszonnal :D Még konzol boltok is hírdetnek!
Múlt héten még olvastam, hogy a SONY nem kívánt nyilatkozni a "készlet hiányról"

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9579
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: KAG » 2020. november 9., hétfő 9:16

hala real írta: azert valami hivatalos infot kiadhatnanak, hogy kb mikor es hany db ps5 kerul forgalomba AZ ELORENDELTEKEN KIVUL, mert ez tenyleg vicc, hogy nem lehet tudni, hogy mikor lehet beszerezni :lol: :vivo:
Egyre több helyen azt olvasni, hogy idén már sansztalan, ha nem rendelted eddig elő.
Nem is értem, hogy ezt miként engedheti meg magának egyébként a SONY.
ZIDANE

Avatar
hala real
Hozzászólások: 1182
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 11:54
Kedvenc játékosaid: casillas, r9, cr7
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: hala real » 2020. november 9., hétfő 9:07

azert valami hivatalos infot kiadhatnanak, hogy kb mikor es hany db ps5 kerul forgalomba AZ ELORENDELTEKEN KIVUL, mert ez tenyleg vicc, hogy nem lehet tudni, hogy mikor lehet beszerezni :lol: :vivo:
Annyi a köcsög , hogy megtelik velük a Nou Camp.

"A szívem inkább fehér, mint gránátvörös-kék” – (R9)

"Megvan a véleményem, de tudom, hogy bármit is mondok, úgyis rossz fényben tüntetik fel." - C.Ronaldo

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27247
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Remy » 2020. november 8., vasárnap 22:36

ziro4vr írta:
flori írta: Ez mekkora vicc amúgy. :D Ismerősi körben mindenkinek lesz, én mondtam, hogy majd karácsonyra, nem kapkodom el. Tegnap a thvr tesztje még jobban felrántott, szóval lopatunk valahonnan. :mrgreen:
nemrég fedeztem fel a tech csatornájukat és meglepően jó, nyugati színvonal, érthető, nem reklámos pózőrkedő. Az oylan koca arcoknak mint én, perfekt.
Szomorú, hogy még csak most. :kivagyhe: :D
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
ziro4vr
Hozzászólások: 24526
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 20:46
Kedvenc játékosaid: Zidane, Ronaldo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: ziro4vr » 2020. november 8., vasárnap 22:34

flori írta: Ez mekkora vicc amúgy. :D Ismerősi körben mindenkinek lesz, én mondtam, hogy majd karácsonyra, nem kapkodom el. Tegnap a thvr tesztje még jobban felrántott, szóval lopatunk valahonnan. :mrgreen:
nemrég fedeztem fel a tech csatornájukat és meglepően jó, nyugati színvonal, érthető, nem reklámos pózőrkedő. Az oylan koca arcoknak mint én, perfekt.

Btw új konzolt nem fogok venni, amire kell tökéletes nekem az xbox one.
Nem illik.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62619
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2020. november 8., vasárnap 20:43

Irigylésre méltó itt a problemakor napok óta :kalapos: PS5 hiány. Komoly. :kalapos:
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: flori » 2020. november 8., vasárnap 20:18

Caraway írta: Amugy az a kontroller tenyleg rohadt jol nez ki. Viszont en Xbox series X-et rendeltem Cyberpunkkal, 2 nap mulva erkezik a gep. :agree:
Kettőt terveztem karácsonyra: PS5 + Cyberpunk. :lol:

Van valakinek tuti infója? Sehol nem lehet koldulni egyet? MM, Telekom, stb?
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1646
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Caraway » 2020. november 8., vasárnap 20:15

Amugy az a kontroller tenyleg rohadt jol nez ki. Viszont en Xbox series X-et rendeltem Cyberpunkkal, 2 nap mulva erkezik a gep. :agree:

Avatar
sebydani
Hozzászólások: 9819
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 11:02
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Bellingham
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: sebydani » 2020. november 8., vasárnap 20:12

flori írta: Ez mekkora vicc amúgy. :D Ismerősi körben mindenkinek lesz, én mondtam, hogy majd karácsonyra, nem kapkodom el. Tegnap a thvr tesztje még jobban felrántott, szóval lopatunk valahonnan. :mrgreen:
Annyira izgatott volt Pisti, hogy azt a kontrollert én is kipróbálnám :kalapos:
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: flori » 2020. november 8., vasárnap 20:09

Ez mekkora vicc amúgy. :D Ismerősi körben mindenkinek lesz, én mondtam, hogy majd karácsonyra, nem kapkodom el. Tegnap a thvr tesztje még jobban felrántott, szóval lopatunk valahonnan. :mrgreen:
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!

Marky
Hozzászólások: 1904
Csatlakozott: 2013. április 20., szombat 22:31
Kedvenc játékosaid: R9, CR7, Benzema, Marcelo
Kedvenc csapatod: csakamadrid.

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: Marky » 2020. november 7., szombat 21:27

flori írta: Nézve a teszteket már bánom, hogy nem rendeltem elő az 5-öt. :shutup: Kontroller vmi elmebeteg lett.
Semmirol se maradsz le, ugy nez ki, hogy itthon a nagyobb aruhazak is valami nevetseges keszletet kaptak :mrgreen: Rendeld be nyugodtan, februar-marcius korul fogsz kapni, de amilyen globalis hiany van belole, lehet az az adag is szukos lesz.

Avatar
flori
Hozzászólások: 3855
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:52
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Konzolok

HozzászólásSzerző: flori » 2020. november 7., szombat 21:24

Nézve a teszteket már bánom, hogy nem rendeltem elő az 5-öt. :shutup: Kontroller vmi elmebeteg lett.
¡Va!
¡1, 2 y 3, Madrid!


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 19 regisztrált és 0 vendég