PC (játékok, Steam, konfiguráció)

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
mocsok

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: mocsok » 2015. június 15., hétfő 17:11

Bözsike765 írta:Szevasztok!
Itt is láttam (régebben) hogy nagyon ment a left 4 dead 2 multija.
Szerintetek megéri beruházni rá? Multija miatt venném de még játszanak vele elegen? Vagy már kihalt és lecsengett?
Steamen van most 2,79 ojrós akcióban.
megéri. nagyon fasza.
én is mostanában gondolkoztam, hogy megint felrakom.
“Elnök úr, Karim a legjobb kilences” ||| KAK = Karim A Király

"Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz. Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy."

ArjenMagicRobben
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: ArjenMagicRobben » 2015. június 15., hétfő 11:22

Bözsike765 írta:Szevasztok!
Szerintetek megéri beruházni rá? Multija miatt venném de még játszanak vele elegen? Vagy már kihalt és lecsengett?
Aboszlút, főleg ha meggyőzől még pár havert, hogy ők is vegyék meg, nagyszerű szórakozás a borús estékre :D
Arjen Robben Oranje R.M.C.F. Luka Modric
Valentino Rossi Usain Bolt Lindsey Vonn Federica Pellegrini
Sportklub Csíkszereda St.Louis Blues
Nora en pure

Bözsike765
Kedvenc játékosaid: Nana Welbeck, Ahmed Benali

HozzászólásSzerző: Bözsike765 » 2015. június 15., hétfő 11:20

Szevasztok!

Gerr90
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 14., vasárnap 22:29

hamesz írta:
Ti mit fejlesztetek? Én az ignire meg a pajzsra álltam rá. Szerintem az a kettő a legjobb. Ja meg az a gyors kard általi sebzés.
No, nálam a teljes Macska szett van használatban, páncéllal, kardokkal, sôt még a nyílpuskával is. A rúnákkal elsôsorban a páncélátütést, a számomra fontos jeleket és a kritikus sebzést tápoltam.
A skillek pedig a következô elosztásban vannak:

Kardforgatás:
Gyors támadás:
Izommemória 5
Pontos csapások 5
Örvénylő sodrás 5
Pusztító csapások 5
Védekezés:
Fürge láb 5
Harci transz:
Elszántság 5
Borotva fókusz 5
Jelek:
Yrden jel:
Mágikus csapda 3
Quen jel:
Robbanó pajzs 3
Axii jel:
Káprázat 3
Képességek:
Macska iskola technikák 1
Fókusz 1

Ezzel a builddel 3 mutagént teljesen ki lehet használni, ami hatalmas elôny.
Szerintem ez a legnagyobb sebzést biztosító összeállítás, de elég sok elmozgást igényel. Viszont a legerôsebb ellenfelek is ölhetôek egyetlen teljes (és jól sikerült) kombóval. :D

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 14., vasárnap 20:58

Vívásnál ez a legjobb skill .
Amúgy Ermion-nál és még pár NPC-nél lehet venni tisztitófőzetet és újra elosztani a pontokat .
Nekem mindig volt elég pontom , erőhelyeket is farmoltam bőszen .
Aard , Igni , Queen mindkét módja kimaxolva . Az a skill is aktív aminél adrenalinpontért lehet használni a Jeleket . Alkímiánál egy sincs .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

hamesz
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 14., vasárnap 20:42

Ami a skilleket illeti, ajánlott jó alaposan elôre elolvasni minden képességet, hogy már az elején eldöntsd a megfelelô fejlesztési irányt. Mivel csak 12 képességed lehet aktív és a mutagénekkel is játszani kell, nem tanácsos egyetlen pontot sem elpazarolni.
Ti mit fejlesztetek? Én az ignire meg a pajzsra álltam rá. Szerintem az a kettő a legjobb. Ja meg az a gyors kard általi sebzés.

Gerr90
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 14., vasárnap 20:34

P. Krisz írta:
hamesz írta: Na akkor ideje megszerezni a medve páncélt. :Đ
Csak fasza páncéllal nem mész sokra , kell jó kard és megfelelő skill-ek is . B-)
Ami a skilleket illeti, ajánlott jó alaposan elôre elolvasni minden képességet, hogy már az elején eldöntsd a megfelelô fejlesztési irányt. Mivel csak 12 képességed lehet aktív és a mutagénekkel is játszani kell, nem tanácsos egyetlen pontot sem elpazarolni.

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 14., vasárnap 20:02

Sejtem hogy közel a főszál vége de az összre értettem . :D
hamesz írta:
Imlerith komoly mennyiségű erőforrást bevetett annak érdekében hogy akár csak megkarcolja a Maci Páncélomat , de mindhiába . :D
Na akkor ideje megszerezni a medve páncélt. :Đ
Csak fasza páncéllal nem mész sokra , kell jó kard és megfelelő skill-ek is . B-)
Hogy híjják?
Bill.

Gerr90

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 14., vasárnap 19:54

P. Krisz írta:Szerencsére még messze a vége , most masszívan ráfüggtem a gwent-re .
Medve páncél bevetésen , 1, 2.
Nem akarlak elkeseríteni, de a hajóra osonás után már a végjáték jön. :-(
Persze mivel utána is lehet folytatni a játékot, nincs gond. Még én is tolom, felfedezem a kérdôjeleket és elnyerem a lapokat. Nekem is nagyon tetszik a gwent. Eleinte utáltam, de aztán beszippantott.
Tényleg szép a páncél, kár, hogy nem ment a buildemhez.

hamesz
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 14., vasárnap 19:51

Imlerith komoly mennyiségű erőforrást bevetett annak érdekében hogy akár csak megkarcolja a Maci Páncélomat , de mindhiába . :D
Na akkor ideje megszerezni a medve páncélt. :Đ

Sierra
Kedvenc csapatod: Navas, Carvajal-Ramos-Varane-Marcelo, Modric-Kroos-Casemiro, Bale-Benzema-Cristiano

HozzászólásSzerző: Sierra » 2015. június 14., vasárnap 19:33

GTA V-ben lehet valahogy vezetni a metró-villamos hibridet?

Illetve vonatra hogy lehet felszállni?
Realmadrid <3

Siempre fieles e Inmortales como el tiempo, inalterables como la Historia, que tienen un nombre propio: ULTRAS SUR!!

Navas
Carvajal - Varane - Ramos - Marcelo
Modric - Casemiro - Kroos
Bale - Benzema - Cristiano

BEST TEAM EVER :salute:

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 14., vasárnap 19:15

Szerencsére még messze a vége , most masszívan ráfüggtem a gwent-re .
Medve páncél bevetésen , 1, 2.
Hogy híjják?
Bill.

Gerr90

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 14., vasárnap 17:49

P. Krisz írta:Imlerith komoly mennyiségű erőforrást bevetett annak érdekében hogy akár csak megkarcolja a Maci Páncélomat , de mindhiába . :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Triss és Yen jól kicseszett Geraltal ha mindkettőt megvajákolta . :lol:
Látom te is befejezted. :D
Imlerith megölt egyszert. Aztán sikerült elkapnom egy komoly kritikus-sorozattal és szinte azonnal meghalt.
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát igen, még jó, hogy Yennt zsigerbôl utálom a könyvek miatt és ôt szépen leráztam. :mrgreen:

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 14., vasárnap 16:48

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Triss és Yen jól kicseszett Geraltal ha mindkettőt megvajákolta . :lol:
Hogy híjják?
Bill.

Gerr90

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 14., vasárnap 12:11

P. Krisz írta:Neeem . :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jacques de Aldersberg levelére . Az áll benne kb . hogy ha ezt a levelet olvasod akkor meghaltam , nem tudtam teljesíteni a küldetésemet . Így Geralt-ra és a witcherekre marad a feladat hogy megelőzzék/megállítsák a Fehér Fagy-ot . B-)
Igen, azt láttam! :D
Hogy szuperál az Ursine armor? Kinézetre magasan a legszebb az egész játékban.
Nálam a Feline lett a befutó, nagyon jól passzol a gyors stílussal.

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 12., péntek 19:18

Neeem . :lol:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Jacques de Aldersberg levelére . Az áll benne kb . hogy ha ezt a levelet olvasod akkor meghaltam , nem tudtam teljesíteni a küldetésemet . Így Geralt-ra és a witcherekre marad a feladat hogy megelőzzék/megállítsák a Fehér Fagy-ot . B-)
Hogy híjják?
Bill.

Gerr90

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 12., péntek 19:10

P. Krisz írta:
Gerr90 írta: Igen, Triss jelen lesz néha a folytatásban, de nem tudom, hogy a küldetései teljesíthetôek-e még.
Skellige tényleg húzósabb, mint Velen, de néhány óra után ráérez az ember az ottani domborzati viszonyokra is.
Tegnap fejeztem be a játékot, minden mellékküldetésével együtt és...emberek, ez a best rpg ever. Kb akkora hatással volt rám, mint régen a K.O.T.O.R széria. Szerintem mindent elmondd a játékbeli tartalomról, hogy volt olyan délután, amit teljes egészében kitöltött egyetlen mellékküldetés. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A fanatikus sorozatgyilkos üldözése.
Gondolkodtam, hogy salen beújítom a GTA-t, de nem szimpatikus a mostani húzásuk, szóval marad az eredeti terv és kivárok egy kedvezôbb árat. Nem vagyok nagy fan, így menni fog. :D Addig is talán nekifutok újra a Wild Huntnak, egy másmilyen habitusú és harcmodorú Geralttal. :mrgreen:
Igen teljesíthető az a szobros küldetés .
Én még csak 92 órát raktam bele , de nagyon sok mellékküldetés , witcher megbízás és kincskeresés és vissza van . A medve páncélos kincskeresés megvan és kiváló páncélban zúzók . B-) Szerintem egy 40- 50 órát még beleteszek , aztán jöhet az Arkham Knight .
Ami számomra nagyon durva hogy milyen szélsőséges érzelmi hullámvasútra viszi el a játékost . Vannak a nagyon vicces részek Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amikor Geralt , Lambert és Eskel bebasznak és felveszik Yen ruháit , utána pedig kettő nagyon szomorú Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ködsziget , találkozás Cirivel , Kaer Morhen ostroma , Vesemir halála . :'(
Ciri Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amikor hógolyóznak Geraltal és Geralt hátulról megakarja még kínálni eggyel , ahogy bemutat Geraltnak , nagyon cuki .
Gerr , a Novigrad Főpap terén lévő könyves boltba menj el , ha még nem voltál . Vár egy kis meglepetés . :shifty: :salute:
Milyen meglepetésre gondolsz?:p Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Csak nem a bájos szajha naplójára? :mrgreen:
Egyébként nálam is a három witcher Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"szolid" ivászata volt a csúcs. De(vel kezdek mondatot) tényleg igazi érzelmi hullámvasút a játék. Volt olyan, amikor totál libabôrös lettem egy-egy jelenet láttán. Zseniális a játék és olyan jó volt azt látni, hogy sikerült egy fullos happy endet összehoznom a kedvenc szörnyvadászomnak.

sonic
Kedvenc játékosaid: Zidane, Modric

HozzászólásSzerző: sonic » 2015. június 12., péntek 16:45

Gerr90 írta:Egy FPS-nél például nagyon számít az fps.
Azt tudom, de akkor az is csalas, hogy en jatszok a laptopommal 20 FPS-el, aztan szembe jon Jozsef az eromuverol 144 fps-el es siman lelo. :mrgreen:

Amugy ha mar fps, nyomom a F.E.A.R-t, kb a felenel jarok. Regen jatszottam ilyen fasza FPS-el. Nem is tudom talan a COD 1 volt az utolso amit ennyire elveztem, de ez meg annal is old schoolabb vonulat jatekmenet szempontjabol. Szuper hangulat, technikailag kivalo a jatek (iranyitas, graf, fizika, mozgas..) szoval elmeny benne a lovoldozes.

Egyetlen kivetni valom az, hogy a helyszinek es az ellensegek csalodast keltoen egyhanguak es igy hogy a jatek masodik fele kovetkezik kicsit aggodok hogy nem is nagyon fog valtozni. Nagyon keves a termeszetfeletti rasz eddig, ahhoz kepest hogy elvileg arrol szolna a jatek, csak a supersoldiereket lovoldozom halomra. Illetve eleg sok az uresjarat amikor csak rohangalok a palyan kapcsolok es atjarok utan kutatva. Lehetne kicsit surubb az akcio. Remelem ez valtozni fog.

Bar lehet en valasztottam rosszul, es painkillert vagy serious sam-et kellett volna elkezdenem. :)
"..We change the course of history. Everyday people like you and me.."

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 12., péntek 15:14

Gerr90 írta: Igen, Triss jelen lesz néha a folytatásban, de nem tudom, hogy a küldetései teljesíthetôek-e még.
Skellige tényleg húzósabb, mint Velen, de néhány óra után ráérez az ember az ottani domborzati viszonyokra is.
Tegnap fejeztem be a játékot, minden mellékküldetésével együtt és...emberek, ez a best rpg ever. Kb akkora hatással volt rám, mint régen a K.O.T.O.R széria. Szerintem mindent elmondd a játékbeli tartalomról, hogy volt olyan délután, amit teljes egészében kitöltött egyetlen mellékküldetés. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A fanatikus sorozatgyilkos üldözése.
Gondolkodtam, hogy salen beújítom a GTA-t, de nem szimpatikus a mostani húzásuk, szóval marad az eredeti terv és kivárok egy kedvezôbb árat. Nem vagyok nagy fan, így menni fog. :D Addig is talán nekifutok újra a Wild Huntnak, egy másmilyen habitusú és harcmodorú Geralttal. :mrgreen:
Igen teljesíthető az a szobros küldetés .
Én még csak 92 órát raktam bele , de nagyon sok mellékküldetés , witcher megbízás és kincskeresés és vissza van . A medve páncélos kincskeresés megvan és kiváló páncélban zúzók . B-) Szerintem egy 40- 50 órát még beleteszek , aztán jöhet az Arkham Knight .
Ami számomra nagyon durva hogy milyen szélsőséges érzelmi hullámvasútra viszi el a játékost . Vannak a nagyon vicces részek Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amikor Geralt , Lambert és Eskel bebasznak és felveszik Yen ruháit , utána pedig kettő nagyon szomorú Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Ködsziget , találkozás Cirivel , Kaer Morhen ostroma , Vesemir halála . :'(
Ciri Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!amikor hógolyóznak Geraltal és Geralt hátulról megakarja még kínálni eggyel , ahogy bemutat Geraltnak , nagyon cuki .
Gerr , a Novigrad Főpap terén lévő könyves boltba menj el , ha még nem voltál . Vár egy kis meglepetés . :shifty: :salute:
Hogy híjják?
Bill.

chronic
Kedvenc játékosaid: R9, Modric
Kedvenc csapatod: fehér balett

HozzászólásSzerző: chronic » 2015. június 12., péntek 10:27

ericco írta:FPS-eknél eleve szarrá aláznák a PC-sek a konzolosokat. Esélyük sem lenne. :)
Elég valószínű, bár néha elmélázok azon, hogy mit kezdenék egy Ali-A vagy Syndicate ellen, akik konzolon nyomják ugyan, de a videóik alapján elég jól tolják.

Ja, ők codoznak. :mrgreen:

Vissza: “PC vs. Konzol”