PC (játékok, Steam, konfiguráció)

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
P. Krisz

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 23., kedd 13:27

Ez most komoly b+ ? :lol: :|
5 kicseszett DVD-ről felrak kb.8 GB-ot a többit töltsem le ? :roll: :salute: :lol: :ike:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Gerr90
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.
Kedvenc csapatod: Real Madrid

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 23., kedd 12:53

Hm, érdekes dolog ez a Torrente-zés. :D Jómagam évek óta eredetiben tolom a játékokat, a szimpatikus fejlesztôi csapatok megérdemlik a támogatást (még, ha nem is feltétlenül akkor vásárolom meg az alkotásaikat, mikor a plafonon van az áruk), rossz, vagy hanyagul elkészített játékokkal pedig amúgy sem játszanék.
Viszont borzasztóan rossz dolog, hogy kihaltak a demók. Mi az már, hogy az ember nem próbálhatja ki az adott terméket, mielôtt megveszi. Ez nem egy kiló eper...bár a piacon a kedves mamák még azt is megkóstoltatják... Ennek megfelelôen évek óta elôször töltöttem le játékot a magról, de szigorúan csak azért, hogy kipróbáljam, mielôtt ráköltenék 55 eurot egy pofátlanul Sale elôtt megdobott árú GTA-ra. Demo nem volt, így csak ezzel a módszerrel próbálhattam ki. Azóta is áldom a eszem, hogy megtettem, mert fél óra alatt teljesen evidenssé vált, hogy a GTA még mindig nem az én világom. Ment az törlés és az öröm, hogy megspóroltam az árát. Jó lesz az a pénz a Fifara és a Battlefrontra. :mrgreen:
Szóval kérjük vissza a demokat és akkor talán nem lesz ekkora a kalózkodás mértéke sem.
Nálam csak a PC a kedvelt platform, viszont tény, hogy sok-sok játékhoz használok controllert.

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 23., kedd 12:26

Mondjam azt hogy meg se lepődöm . A Warner ezt már eljátszotta a Mortal Kombattal hogy a PC verzió portolását balfaszokra bízta . Szvsz. itt is ez lehet a probléma . Kétlem hogy a Rocksteady fércmunkát adna ki a kezei közül .

Másik példa , már megint a Witcher 3 és a CD Projekt Red . A játék DRM mentes és a csapat vezetője boldogan nyilatkozta hogy a PC-s verzióból 1,5 millió fogyott . Szóval ha a játékos nincs átbaszva és minőségi terméket adnak cserébe a pénzért akkor megveszik a játékot .
Hogy híjják?
Bill.

hamesz
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 23., kedd 12:22

Mi miatt telt be? A drm miatt, hogy nem birod warezolni vagy amiatt, hogy olvastal rola vmit de probalni nem probaltad?
Ezt az egy nagy címet most letöltöttem volna igaz, mert most kell a zsé. De pl 1 hónap múlva megvenném, de így, hogy a vélemények 90% az hogy ez az új AC Unity így nem fogom. Pláne, hogy havernak már meghozta a futár és mondta, hogy játszhatatlan pedig meg van még az ajánlott gépigénye is. :lol: Denuvo idegesített való igaz, de elfogadtam, hogy okéé majd megveszem akkor mégis csak. De hát így biztos nem fogom. És hát próbálni meg ugye nem lehet, mert denuvo...

Nem olcsó a konzol se, de legalább azon lehet játszani. Gépet meg fél milláért is összerakhatsz, ha nem optimalizálják a játékot akkor nem fogsz tudni játszani vele. Szóval fejleszthetek drága pénzért gépet és évente játszhatok azzal a 2 játékkal kb amit normálisan megcsinálnak. Vagy veszek konzolt, ami szintén drága, de azzal játszok, amivel akarok. :)

VanillaSky

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 23., kedd 12:21

Remy írta:Amúgy meg átszámolva, hogy ha valaki megveszi a konzolt, majd hozzá 10+ k-ban a játékokat, az se lesz olcsóbb, mintha a gépét fejlesztené valaki.
De olcsobb lesz, ez nem kerdes. Amellett h tovabb is ertekesitheto nemelyik mig pc jatek nem Pcre ketevente ra lehet tenni 100kt vgara h tartsd a lepest. Ettol fuggetlenul csak pc.

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 23., kedd 12:16

Amúgy meg átszámolva, hogy ha valaki megveszi a konzolt, majd hozzá 10+ k-ban a játékokat, az se lesz olcsóbb, mintha a gépét fejlesztené valaki.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

Merci Zizou & CR! :sziv:

Luka Modric Ballon d'Or 2018!

VanillaSky

HozzászólásSzerző: VanillaSky » 2015. június 23., kedd 12:13

Bár régen több konzolom is volt, de PC után esélytelen, hogy visszatérjek konzolra, még akkor se, ha azon minden játék fullon megy. Joystickkal szenvedni, amikor sokkal kényelmesebb az egér és a bill. Mondjuk én alapból nem játszom annyi játékkal, szóval nem mérvadó ebben a témában az én szavam.[/quote]

Szerintem csak megszokás kérdése. :) De én is a PC-t részesítem előnyben vagyis részesítettem... Most a Batmannél nálam betelt a pohár.[/quote]

Mi miatt telt be? A drm miatt, hogy nem birod warezolni vagy amiatt, hogy olvastal rola vmit de probalni nem probaltad?

Masreszrol jatszon rtst vagy mobat kontrollerrel az akinek hat anyja van 30as fps lock mellett.

hamesz
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 23., kedd 11:42

Remy írta:
hamesz írta: Senki ne bajlódjon PC-vel felesleges itt erőműveket összerakni nekem ez a véleményem.
Bár régen több konzolom is volt, de PC után esélytelen, hogy visszatérjek konzolra, még akkor se, ha azon minden játék fullon megy. Joystickkal szenvedni, amikor sokkal kényelmesebb az egér és a bill. Mondjuk én alapból nem játszom annyi játékkal, szóval nem mérvadó ebben a témában az én szavam.
Szerintem csak megszokás kérdése. :) De én is a PC-t részesítem előnyben vagyis részesítettem... Most a Batmannél nálam betelt a pohár.

sebydani
Kedvenc játékosaid: Raúl, Zidane, Modric, Hazard, James
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Eagles

HozzászólásSzerző: sebydani » 2015. június 23., kedd 11:42

Mondjuk lehet csak én vagyok így de ha a gépem elég erős lenne, hogy tudjak rajta játszani a jobb és újabb játékokkal, tuti kontrollerrel játszanék PC-n is, kivéve az FPS-eket persze.
"A Barcelona történelme, amely az elmúlt 10 évből áll, soha nem lesz egyenlő a Real Madridéval.”- Álvaro Arbeloa

Remy
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 23., kedd 11:36

hamesz írta: Senki ne bajlódjon PC-vel felesleges itt erőműveket összerakni nekem ez a véleményem.
Bár régen több konzolom is volt, de PC után esélytelen, hogy visszatérjek konzolra, még akkor se, ha azon minden játék fullon megy. Joystickkal szenvedni, amikor sokkal kényelmesebb az egér és a bill. Mondjuk én alapból nem játszom annyi játékkal, szóval nem mérvadó ebben a témában az én szavam.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

hamesz

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 23., kedd 11:29

Batman: Olvastam a véleményeket a játékról, hogy ez az új AC Unity, így már nem is bánom, hogy rajta van az a Denuvo...
Pedig már eldöntöttem, hogy a nyaralás után megveszem, mert megérdemli a játék, de még jó hogy olvastam a véleményeket. Kipróbálni meg hát ugye nem tudom... Azért vicc, hogy kb van két csapat, aki tudja optimalizálni a játékát és nem kellenek fél milliós kártyák ahhoz, hogy fusson. Jah és akkor még azon is lehetséges akadás... Ez a Batman majd jó lesz xbox onera a Tomb Raider után... Játék szempontjából már szar a PC ipar... Nem is foglalkoznak vele, mert csak optimalizálatlan bug halmazok jönnek ki... És a legszebb az, hogy valaki megveszi a játékokat és konkrétan egy marék sz@rt kap helyette. Kár volt sietni a Witcherrel, mert most nincs semmi. Batmant terveztem,hogy lassan végig viszem a nyáron, de hát így fel kell raknom a Tomb Raidert. :D Téltől meg konzol, amin végre lehet játszani is normálisan. Senki ne bajlódjon PC-vel felesleges itt erőműveket összerakni nekem ez a véleményem.

Remy
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Remy » 2015. június 23., kedd 10:36

AC: Liberation kipörgetve. Rossznak nem volt rossz, csak hiányzott belőle az extra.

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!New York és Connor megjelenése jó húzás volt.
2014 - La Décima!
2016 - La Undécima!
2017 - La Duodécima!
2018 - La Decimotercera!

hamesz

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 23., kedd 1:44

Na egy darabig nem játszok a Batmannel. Én általában megveszem a játékokat, de ez most tölteni akartam, mert jelenleg kell másra a zsé. Erre most olvasom, hogy denuvo van rajta. Hát fasza ennyit a kalóz változatról. :lol:

hamesz

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 22., hétfő 22:34

Batmanhez már holnap jön is egy patch. 3,5 Gb. Jól kezdődik. :lol:

P. Krisz

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2015. június 22., hétfő 18:39

Itt is van a Launch Trailer . :happy:
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!A trailer utolsó mondata nagyon érdekes . Tényleg meg meri-e lépni a Rocksteady hogy megölik Batman-t. :hmmm:
Hogy híjják?
Bill.

Csabi
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Csabi » 2015. június 22., hétfő 13:37

batman pre-load!!!!!!!!!!
#fuckthehaters

Areola, Carvajal, Varane, Militao, Mendy, Casemiro, Ødegaard, Kroos, Hazard, Silva, Benzema

Lunin, Ramos, Hakimi, Nacho, Reguilon, Valverde, Ceballos, James, Brahim, Rodrygo, Vinicius, Asensio, Jović

hamesz

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 21., vasárnap 21:53

Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nálam a kis vörös nyert, de érezhetô, hogy a fejlesztôk is inkább Yennefert szánták Geralt mellé.
Hány órát pakoltál bele?[/quote]

Fúúú most nem nézem már meg de nagyon sokat. Én a megjelenés előtt pár nappal már játszhattam, de szinte majdnem minden nap játszottam vele reggeltől estig hol kisebb hol nagyobb megszakításokkal. De mindent megcsináltam az összes kérdőjelhez elmentem(na jó 1 még maradt) az összes barlangot felfedeztem a kártyákat gyűjtögettem. Az összes másodlagos és Witcher megbízás teljesítve. Meg nem is siettem sokszor futás helyett csak sétáltam Geralttal akkora élmény volt úgyis. Főleg barlangokban fáklya a kezemben és minden sarokba benéztem hát ha van valami láda. :D Nálam 9.5/10 a játék. Kisebb bugok vannak benne, de ekkora openworldnél ez természetes és nem is zavaró. Egyedül az zavart kicsit, amikor párszor harcközben Geraltal hátráltam és volt mögöttem pl egy kidőlt fa akkor elakadt benne és ezáltal "sarokba" szorított az ellenfél. De annyira nem befolyásol semmit csak idegesítő volt néha. De a lényeg, hogy Bruce Wayne felkötheti a gatyát. :Đ

Gerr90
Kedvenc játékosaid: Luka Modrić, Isco, Sergio Ramos, Marcelo, Raphaël Varane, Iker Casillas, Xabi Alonso.

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 21., vasárnap 21:39

hamesz írta:
Az enyémben Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"Witcher" lett Ciri, Geralt pedig többé-kevésbé visszavonulva éldegél Triss társaságában.
Végül nem kezdtem azonnal újra és most a Tomb Raiderrel játszom, na meg persze az elmaradhatatlan Dota 2.
Ma megnézegettem az idén megjelenô játékokat és úgy fest, már csak kettô van, amire beruházok. Az egyik a Fifa, a másik pedig a Battlefront.
Akkor majdnem az mint az enyém. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Csak Triss helyett Yen. :D
Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nálam a kis vörös nyert, de érezhetô, hogy a fejlesztôk is inkább Yennefert szánták Geralt mellé.
Hány órát pakoltál bele?

hamesz

HozzászólásSzerző: hamesz » 2015. június 21., vasárnap 21:36

Az enyémben Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!"Witcher" lett Ciri, Geralt pedig többé-kevésbé visszavonulva éldegél Triss társaságában.
Végül nem kezdtem azonnal újra és most a Tomb Raiderrel játszom, na meg persze az elmaradhatatlan Dota 2.
Ma megnézegettem az idén megjelenô játékokat és úgy fest, már csak kettô van, amire beruházok. Az egyik a Fifa, a másik pedig a Battlefront.
Akkor majdnem az mint az enyém. Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Csak Triss helyett Yen. :D

Gerr90

HozzászólásSzerző: Gerr90 » 2015. június 21., vasárnap 21:32

hamesz írta:
Én is ma fejeztem be . 100 óra volt úgy hogy rengeteg quest-et nem csináltam meg . Csak Skelligén pedig 120 felderítetlen helyszín maradt .
Melyik befejezést kaptad ? Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Nekem a jó , de nem a legjobb befejezés jutott . Megnéztem Youtube-on a bad ending-et is , az bakker kurva durva . :|
én megcsináltam mindent.Spoiler következik, olvasáshoz jelöld ki a szöveget!Hát nekem az lett a vége, hogy legyőztem Ederint vagy kit aztán Ciri elment legyőzni a fehér fagyot. Mindenki úgy tudja meghalt aztán a végén a kocsmába találkozok vele és ennyi. Geralt meg Yennefer pedig együtt éldegélnek. :D

Vissza: “PC vs. Konzol”