PC (játékok, Steam, konfiguráció)

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. március 27., hétfő 11:09

rashidm írta: Én nézem a TheVr videókat, tolják az Andromeda-t is. Hát nekem ez a fedezékrendszer nagyon nem gyere be. Gondolkoztam raja, hogy megveszem talán, de... ezek az animációk hát hogy is mondjam, érdekesek. Sokkal többet vártam. Kis túlzással az ME3-ban jobban az arcmimikák.
Pist egy állat, 15-6 óra alatt kitolta. :lol:
A Mass Effect 1-ben jobbak a mimikák.
A fedezékrendszert átalakították, a trilógiában "manuális" volt, itt automatikusan bemegy fedezékbe. A jetpacckal viszont ki lehet dodgolni a lövések elől négy irányba és még felfele is .
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. március 27., hétfő 10:49

Félreértés ne essék, nekem is bejött a ME1-3-ig. Ez nekem csalódás kicsit. Majd haveromnál megnézem hogy milyen. :mrgreen:

Avatar
hamesz
Hozzászólások: 1226
Csatlakozott: 2015. február 9., hétfő 1:47
Kedvenc játékosaid: Cristiano, Modric, James, Isco, Neymar, Iniesta, Ronaldo, Zidane
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hamesz » 2017. március 27., hétfő 10:42

rashidm írta:
P. Krisz írta:Mass Effect Andromeda 6 óra után.
A Mass Effect hangulat megvan benne. Scott Ryderrel vagyok, igazi nagypofájú hülyegyerek, tetszik. A többi karakter még nincs kibontva. Az ellenséges faj eddig random gonosznak tűnik. A harc szerintem az eddigi legjobb, először nem tetszett a jetpack, de hasznos tud lenni a harcban. A Frostbite engine teszi a dolgát, audiovizuálisan remek. Az animáció gyenge, az ajakszinkron furcsa, a karakterek szemei pedig külön életet élnek és olyan mintha rajzolva lennének. A rendezés sincs a helyzet magaslatán, talán rosszul vannak időzítve a szkriptek.
Én nézem a TheVr videókat, tolják az Andromeda-t is. Hát nekem ez a fedezékrendszer nagyon nem gyere be. Gondolkoztam raja, hogy megveszem talán, de... ezek az animációk hát hogy is mondjam, érdekesek. Sokkal többet vártam. Kis túlzással az ME3-ban jobban az arcmimikák.
Nekem nagyon bejön a játék... Apróbb hibák akadnak de nem rontja a játék élményt. Xboxon mondjuk vannak néha ilyen későn betöltődő textúrák ez másnál is jelen van esetleg? Annyira nem zavarók amúgy a hibák meg ritkák, de dolgoznak a javításán amúgy is. :)

rashidm
Hozzászólások: 4549
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 22:43
Kedvenc játékosaid: Alba, Busi, Alves... ja nem
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: rashidm » 2017. március 27., hétfő 10:39

P. Krisz írta:Mass Effect Andromeda 6 óra után.
A Mass Effect hangulat megvan benne. Scott Ryderrel vagyok, igazi nagypofájú hülyegyerek, tetszik. A többi karakter még nincs kibontva. Az ellenséges faj eddig random gonosznak tűnik. A harc szerintem az eddigi legjobb, először nem tetszett a jetpack, de hasznos tud lenni a harcban. A Frostbite engine teszi a dolgát, audiovizuálisan remek. Az animáció gyenge, az ajakszinkron furcsa, a karakterek szemei pedig külön életet élnek és olyan mintha rajzolva lennének. A rendezés sincs a helyzet magaslatán, talán rosszul vannak időzítve a szkriptek.
Én nézem a TheVr videókat, tolják az Andromeda-t is. Hát nekem ez a fedezékrendszer nagyon nem gyere be. Gondolkoztam raja, hogy megveszem talán, de... ezek az animációk hát hogy is mondjam, érdekesek. Sokkal többet vártam. Kis túlzással az ME3-ban jobban az arcmimikák.

Avatar
Marci77
Hozzászólások: 3084
Csatlakozott: 2013. április 16., kedd 17:14
Kedvenc játékosaid: Raúl.....Kocsárdi,Huszti.
Kedvenc csapatod: ZTE FC, Real Madrid, Juventus, Arsenal, Boston Celtics, NE Patriots

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Marci77 » 2017. március 27., hétfő 10:20

Cod4-et szokott valaki meg nyomni? :D En igy 2017ben elkezdtem vele jatszani a haverjaimmal (meg idoben :lol: ),aztan hatha lenne kivel nyomni 3v3,4v4 5v5oket :)
Mindörökké KÉK-FEHÉR szív!

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. március 25., szombat 10:12

Mass Effect Andromeda 6 óra után.
A Mass Effect hangulat megvan benne. Scott Ryderrel vagyok, igazi nagypofájú hülyegyerek, tetszik. A többi karakter még nincs kibontva. Az ellenséges faj eddig random gonosznak tűnik. A harc szerintem az eddigi legjobb, először nem tetszett a jetpack, de hasznos tud lenni a harcban. A Frostbite engine teszi a dolgát, audiovizuálisan remek. Az animáció gyenge, az ajakszinkron furcsa, a karakterek szemei pedig külön életet élnek és olyan mintha rajzolva lennének. A rendezés sincs a helyzet magaslatán, talán rosszul vannak időzítve a szkriptek.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
KAG
Hozzászólások: 9595
Csatlakozott: 2014. március 18., kedd 20:53
Kedvenc játékosaid: G.H#14 ; LuMo#19 ; M#12 ; SR#4 ; CR#7
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: KAG » 2017. március 17., péntek 20:06


10mp-et bírtam a csávó visításából... :kivagyhe:
ZIDANE

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. március 17., péntek 20:04

Mass Effect Andromeda - AAA animations. :lol: :lol:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. március 17., péntek 15:11

nyomja itt valaki az xbox játékokat win10en?
Kép

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. március 14., kedd 20:07

Mass Effect : Andromeda első órája.
Ha valaki már nem bírja a várakozást. :mrgreen:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
soadroli
Hozzászólások: 2829
Csatlakozott: 2013. április 18., csütörtök 22:02
Kedvenc csapatod: a másik

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: soadroli » 2017. március 14., kedd 11:10

most olvasom hogy a BF1-nek jön egy DLC-je. most ezt külön meg kell venni, vagy aki már megvette a játékot az ingyen leszedheti originen? :D
Kép

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. március 10., péntek 16:01

Fasza, játék előrendelve, csak a zene ment mellé. :mrgreen:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Demes
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 9:53

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Demes » 2017. március 10., péntek 15:12

ME Andromeda Launch Trailer

Nagyon remélem hogy 10/10 lesz :loveyou:

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. március 10., péntek 13:50

Santi írta:Bocsánat amúgy, hogy kicsit offenzívabb hangvételű voltam, csak érted az embert azért zavarja, amikor ért hozzá, segít és megmondja melyek a jók és mégis valami más mellett döntesz, ami szintén nem szar egyébként, ezt sosem írtam, a hyper is elmegy, nyilván nemfog felrobbanni a gépedben :D de ha van jobb, akkor legyen a jobb nem?
Egyébként a házad szuper választás, bőven ellehet dugni a kábeleket az alaplap mögött és ha benézel a házba a plexin át, nem fogsz látni egy zavaró kábelt sem, látvány letisztult lesz és semmi nem fogja akadályozni a levegő útját. Egyszóval ne aggódj a Raider miatt, van hely bőven a kábeleknek, jó a ház kábelmenedzsmentje.
Nyugi, nem vettem magamra :D Utánaolvastam a Seasonicoknak, ha végül arra esik a választás, akkor egy 620W-os S12II-t fogok belerakni, de még kicsit odébb van a projekt, bekavar a költözés :(

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Santi » 2017. március 10., péntek 11:50

Bocsánat amúgy, hogy kicsit offenzívabb hangvételű voltam, csak érted az embert azért zavarja, amikor ért hozzá, segít és megmondja melyek a jók és mégis valami más mellett döntesz, ami szintén nem szar egyébként, ezt sosem írtam, a hyper is elmegy, nyilván nemfog felrobbanni a gépedben :D de ha van jobb, akkor legyen a jobb nem?
Egyébként a házad szuper választás, bőven ellehet dugni a kábeleket az alaplap mögött és ha benézel a házba a plexin át, nem fogsz látni egy zavaró kábelt sem, látvány letisztult lesz és semmi nem fogja akadályozni a levegő útját. Egyszóval ne aggódj a Raider miatt, van hely bőven a kábeleknek, jó a ház kábelmenedzsmentje.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. március 10., péntek 10:00

Santi írta:
peti_madrid írta:.
Mi a bajod Raiderrel? Egy jó kábelmendzsmentes házban el lehet dugni a kábeleket az alaplap mögé. A Hyper-t nem véletlenül nem írtam még a Bronze minősítést sem kapta meg. De nem töröm magam tovább, leírtam neked azt a kettőt, ami annyiért top minőség, ha nem tetszenek, te tudod a te géped lesz.
Köszi, megfontolom még a vásárlásig egy párszor, de hallgatok a tanácsodra :)

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Santi » 2017. március 9., csütörtök 22:32

peti_madrid írta:.
Mi a bajod Raiderrel? Egy jó kábelmendzsmentes házban el lehet dugni a kábeleket az alaplap mögé. A Hyper-t nem véletlenül nem írtam még a Bronze minősítést sem kapta meg. De nem töröm magam tovább, leírtam neked azt a kettőt, ami annyiért top minőség, ha nem tetszenek, te tudod a te géped lesz.

Avatar
peti_madrid
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 7:28
Kedvenc játékosaid: Zizou, Guti, Modric, CR

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: peti_madrid » 2017. március 9., csütörtök 15:19

Santi írta:Hát ott 20 körül azt mondom neked, hogy ezt a kettőt nyugodt szívvel tudom ajánlani, válassz szimpátia vagy márkahűség alapján, amelyik neked tetszik. Mindkettővel jól jársz.

Seasonic S12II-520 520W
FSP 550W Raider S 550
Olvasgattam pár véleményt és tesztet az FSP tápokról, és annyira meggyőztek, hogy jelenleg az FSP 600W Hyper M van a kosárban. Tetszik, hogy (félig) moduláris, így a kábelmenedzsmenttel is jobban fogok tudni ügyeskedni, nagyobb szabadságot ad. Köszi a tippet!

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3311
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. március 8., szerda 16:00

Middle-earth : Shadow of War.
Oké, ez kell. :coffee:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2443
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Santi » 2017. március 8., szerda 11:53

Hát ott 20 körül azt mondom neked, hogy ezt a kettőt nyugodt szívvel tudom ajánlani, válassz szimpátia vagy márkahűség alapján, amelyik neked tetszik. Mindkettővel jól jársz.

Seasonic S12II-520 520W
FSP 550W Raider S 550


A coop-os srácnak, már nemtudom ki kérdezte meg a PAYDAY 2-t tudnám mondani, esetleg a Left4Dead 2-t, itt a fórumon nagyon ment régen.


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 27 regisztrált és 0 vendég