PC (játékok, Steam, konfiguráció)

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11007
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 6., szerda 14:01

csak annyi, hogy tegnap mikor kerestem ra a gep alkatreszekre, ratevedtem osztrak/nemet oldalakra, webshopokra (ilyen ipon szeru oldalak kb), pl a 4090-es kartyak, bar lehet kapni, de sokszor folyamatosan sold-out van, pl tegnap erkezett par db msi hybrid vizhuteses, ma mar ausverkauft, 24 ora alatt elvittek mindet. szoval ennyit arrol, hogy 2-3millios gepek meg 2000euros kartyak vasarlasa mennyi gondot okoz arrafele...

belegondol az ember mondjuk, hogy van 2 szulo, összesen netto 6-7k euroval havonta, ami tök atlagosnak szamit amugy, vagy nemeteknel meg több, akkor egyszer 3 evente egy 2k euros kartya nem vagja oket foldhoz.
plane mikor 5k-s montikkal gurulgat mindenki, meg 2-3 auto van a csaladban..
thereisonly1ronaldo

Avatar
Caraway
Hozzászólások: 1637
Csatlakozott: 2014. január 4., szombat 18:07
Kedvenc csapatod: Manchester United

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Caraway » 2023. december 6., szerda 12:06

https://youtu.be/_9WXUmbneZ4?si=Ei7NL_P80P0uw56p

Itt van reszletesen lebontva a trailer. Nagyon komolyan nez ki, brutal az elet es reszletesseg nehany helyen.

zsuninnyo
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. december 5., kedd 20:54

lordgabi írta: Sosem használtam, bár mindig telepítve volt, csak a Daemon Tools. :mrgreen:

Elképesztően eljárt felettem az idő. 20-30 ezer forint egy játékért?! :ozil: GTA V volt vagy 15 ezer forint környékén egy akció keretében átszámítva anno, még frissnek számított, tesómnak vettem meg ajándékba az online része miatt Streamen, már kipörgettem előtte a sztorit az nCore-os verzión, erre tisztán emlékszem. A GTA IV teljesen lowon, mindent is beállítva leggyengébbre, élvezhetetlen minőségben futott el csak a már akkor fapadosnak számító laptopomon, a GTA V pedig évekkel később egészen szépen futott, nem is értettem. :lol:
Tobb szaz ora szorakozas 30 ezer forintert? Na azert a lofasznak is van vege :D

Halfkey
Hozzászólások: 4371
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 2:13

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Halfkey » 2023. december 5., kedd 20:40

lordgabi írta: Sosem használtam, bár mindig telepítve volt, csak a Daemon Tools. :mrgreen:

Elképesztően eljárt felettem az idő. 20-30 ezer forint egy játékért?! :ozil: GTA V volt vagy 15 ezer forint környékén egy akció keretében átszámítva anno, még frissnek számított, tesómnak vettem meg ajándékba az online része miatt Streamen, már kipörgettem előtte a sztorit az nCore-os verzión, erre tisztán emlékszem. A GTA IV teljesen lowon, mindent is beállítva leggyengébbre, élvezhetetlen minőségben futott el csak a már akkor fapadosnak számító laptopomon, a GTA V pedig évekkel később egészen szépen futott, nem is értettem. :lol:
Ez egy teljesen értelmetlen összehasonlítás. Gta V 59.99 dollár volt újonnan, a VI 69.99 lesz. Ez nem egy drámai emelés szerintem, ennél több volt az infláció az évek alatt. Nyilván ennek is lesznek akciós ajánlatai.

A forint árfolyamát meg meg lehet köszönni az illetékeseknek.

Avatar
lordgabi
Hozzászólások: 6456
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 0:56
Kedvenc játékosaid: Raúl, Puskás, CR, R9, RC, Zidane, Casillas, Ramos, Marcelo, Guti, Nacho
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Kárpátalja/Budapest

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: lordgabi » 2023. december 5., kedd 20:29

Sosem használtam, bár mindig telepítve volt, csak a Daemon Tools. :mrgreen:

Elképesztően eljárt felettem az idő. 20-30 ezer forint egy játékért?! :ozil: GTA V volt vagy 15 ezer forint környékén egy akció keretében átszámítva anno, még frissnek számított, tesómnak vettem meg ajándékba az online része miatt Streamen, már kipörgettem előtte a sztorit az nCore-os verzión, erre tisztán emlékszem. A GTA IV teljesen lowon, mindent is beállítva leggyengébbre, élvezhetetlen minőségben futott el csak a már akkor fapadosnak számító laptopomon, a GTA V pedig évekkel később egészen szépen futott, nem is értettem. :lol:
Ex-szerkesztő.

2015. november 25.
UEFA Bajnokok Ligája - Shakhtar Donetsk 3-4 Real Madrid C.F.
Arena Lviv, Lemberg - A nagy találkozás! :sziv: :salute:

realmadrid95
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. december 5., kedd 20:06

gutihaz14 írta:
realmadrid95 írta:


Pedig igy volt, total commanderrel par masodperc alatt kesz volt. Sot, azt is elarulom, hogy elsoben mar masolt cdket adtam Realos poszterekert(Sztarsport, Kepes sport), vagy 100 forintert. Igaz, utolag edesanyam jol megszidott, mert 8 dbos pakkot vette 1200 ftert. :lol:


Ui: A legnagyobb ereklyem, (ne kovezzetek meg!) 2002 es Pepsis Ronaldinhos oriasplakatom volt. 170 cm magas, meg talan 120 cm szeles volt… ezt egy Duke Nukemert kaptam a lottozos csavotol.
nem tudom hany eves vagy de akkoriban meg a total commander windows commander neven futott. en annyira tudtam hasznalni hogy megkeresem a bal oszlopban a carck mappat azon belul exe majd F5 es enter. jobb oldalon meg legyen a game mappaja :D

Igen, erre mar nem is emlekeztem, hogy igy hivtak. :D
2001 ben kezdtem es ugyan ezzel az eljarassal csinaltam, mai szemmel nem nagy durranas persze, de akkor viszonylag annak szamitott. Jo kis nosztalgiak. :D

Avatar
gutihaz14
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2013. április 27., szombat 14:09

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: gutihaz14 » 2023. december 5., kedd 19:42

realmadrid95 írta:
zsuninnyo írta:

5 evesen te kekszet ropogtattal, lofaszt crackeltel te :D. bar lehet apukad engedte, hogy megnyomd a paste-t :D

Pedig igy volt, total commanderrel par masodperc alatt kesz volt. Sot, azt is elarulom, hogy elsoben mar masolt cdket adtam Realos poszterekert(Sztarsport, Kepes sport), vagy 100 forintert. Igaz, utolag edesanyam jol megszidott, mert 8 dbos pakkot vette 1200 ftert. :lol:


Ui: A legnagyobb ereklyem, (ne kovezzetek meg!) 2002 es Pepsis Ronaldinhos oriasplakatom volt. 170 cm magas, meg talan 120 cm szeles volt… ezt egy Duke Nukemert kaptam a lottozos csavotol.
nem tudom hany eves vagy de akkoriban meg a total commander windows commander neven futott. en annyira tudtam hasznalni hogy megkeresem a bal oszlopban a carck mappat azon belul exe majd F5 es enter. jobb oldalon meg legyen a game mappaja :D
valamelyik univerzumban: :box:
----------------tbo---------------
hakimi-militao-rüdiger-davies---
camavinga-tchouaméni-bellingham
---brahim-haaland-mbappe---

edzo: xabi apo

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 5., kedd 19:20

Ahhoz kepest, hogy egy szar FIFA-ert is hatalmas osszegek repkednek, nem tulzo.
Azt hittem 40-50ezer korul kernek egy ilyenert.
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2023. december 5., kedd 18:59

Idén emelték a AAA játékok árát 70 dollár/euróra.
Szerintem a 80 sem lesz elképzelhetetlen 2 év múlva vagy tele lesz mikrotranzakcióval.
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

realmadrid95
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. december 5., kedd 18:52

hehetheoriginal írta:
Ui: A legnagyobb ereklyem, (ne kovezzetek meg!) 2002 es Pepsis Ronaldinhos oriasplakatom volt. 170 cm magas, meg talan 120 cm szeles volt… ezt egy Duke Nukemert kaptam a lottozos csavotol.
zsír.
gondolom nadragjan középen, száján kifurva :lol: :lol: :mrgreen:
Igaz, hogy hosszu haja volt, de mar meg tudtam kulonboztetni azert a nemeket mar abban a korban is. :lol:

R24, Ps5 re 27.990 ftra saccoljak az okosok, amennyibe kerul a Tekken 8 es Mortal Kombat 1 is tobbek kozott. Ez a sima verzio, a deluxe(legelso kiegeszitos pakk) 36.990 fttol kezdodik az utobbi kettonel, igy varhatoan ezt is igy arazzak.

Avatar
Realista24
El Padre
Hozzászólások: 62538
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 0:50
Kedvenc játékosaid: Zidane, Benzema
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Realista24 » 2023. december 5., kedd 18:50

Mennyibe kerul majd a GTA VI varhatoan?
Karim Benzema: "A Real Madridnál vagyok, csak ez számít"
Zidane - The Maestro Of The Decade HD
Carlo Ancelotti: "Benzema egy olyan játékos, akinek nincs szüksége arra, hogy sokat dolgozzon."
Tous avec Karim
Je Suis Benzema

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11007
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 5., kedd 18:47

Ui: A legnagyobb ereklyem, (ne kovezzetek meg!) 2002 es Pepsis Ronaldinhos oriasplakatom volt. 170 cm magas, meg talan 120 cm szeles volt… ezt egy Duke Nukemert kaptam a lottozos csavotol.
zsír.
gondolom nadragjan középen, száján kifurva :lol: :lol: :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

realmadrid95
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. december 5., kedd 18:21

zsuninnyo írta:
realmadrid95 írta: Jo nekem a ps5, nyilvan nem egy fullos pc grafika, de nekem kicsi az ingerkuszobom. :D Mai napig eloveszem a ps1 em, 240 pixeles felbontas, aztan hadd szoljon! Ahogy bedobja a logot, az meg mindig hidegrazos erzes.

Minden tiszteletem azoke, akik honaprol honapra nezik a pchez valo dolgokat, nekem nem lenne sem idom, sem penzem mindig beszerezni a legjobb dolgokat hozza. Meg azert erteni is kell hozza… :D elhaladt mellettem az ido, pedig mekkora kiraly voltam, mikor 5 evesen mar crackeltem a Max Paynet, Far Cryt es a Wolfensteint.
5 evesen te kekszet ropogtattal, lofaszt crackeltel te :D. bar lehet apukad engedte, hogy megnyomd a paste-t :D

Pedig igy volt, total commanderrel par masodperc alatt kesz volt. Sot, azt is elarulom, hogy elsoben mar masolt cdket adtam Realos poszterekert(Sztarsport, Kepes sport), vagy 100 forintert. Igaz, utolag edesanyam jol megszidott, mert 8 dbos pakkot vette 1200 ftert. :lol:


Ui: A legnagyobb ereklyem, (ne kovezzetek meg!) 2002 es Pepsis Ronaldinhos oriasplakatom volt. 170 cm magas, meg talan 120 cm szeles volt… ezt egy Duke Nukemert kaptam a lottozos csavotol.

feliX
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2023. november 25., szombat 7:44

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: feliX » 2023. december 5., kedd 17:57

hehetheoriginal írta:
feliX írta: 1,5-2 millió forintból kijön egy high end pc 4090-es kártyával és i9-es procival
sztem tesó dual 4090-re gondol 256 gb leggyorsabb rammal, ugy azért még 1 millert hozzá lehet adni :lol: (sztem amugy nincs is még 64-es ddr5 modul :lol: )
Jah, úgy mindjárt más :lol:
De egy 4080as kártya is high endnek számít már. Annyin kell is futnia normálisan egy ps5re fejlesztett játéknak

zsuninnyo
Hozzászólások: 1192
Csatlakozott: 2021. március 5., péntek 13:42

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: zsuninnyo » 2023. december 5., kedd 17:46

realmadrid95 írta: Jo nekem a ps5, nyilvan nem egy fullos pc grafika, de nekem kicsi az ingerkuszobom. :D Mai napig eloveszem a ps1 em, 240 pixeles felbontas, aztan hadd szoljon! Ahogy bedobja a logot, az meg mindig hidegrazos erzes.

Minden tiszteletem azoke, akik honaprol honapra nezik a pchez valo dolgokat, nekem nem lenne sem idom, sem penzem mindig beszerezni a legjobb dolgokat hozza. Meg azert erteni is kell hozza… :D elhaladt mellettem az ido, pedig mekkora kiraly voltam, mikor 5 evesen mar crackeltem a Max Paynet, Far Cryt es a Wolfensteint.
5 evesen te kekszet ropogtattal, lofaszt crackeltel te :D. bar lehet apukad engedte, hogy megnyomd a paste-t :D

Avatar
dzsi91
Hozzászólások: 11110
Csatlakozott: 2013. december 3., kedd 0:26
Kedvenc játékosaid: Cristiano Ronaldo, Sergio Ramos, Karim Benzema, Luka Modrić
Kedvenc csapatod: Real Madrid C.F

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: dzsi91 » 2023. december 5., kedd 16:57

Beszéltek itt a pcről azt amire megjelenik pc-n végigtoljátok konzolon tableten mobilon. Amire kijön pcre az a vga ami csutkán viszi már megfizethető kategóriában lesz. Értem ez alatt a 2-300ezres árkategóriát :D
"Real Madrid have made me feel small, as if I had a small penis...Football is my religion and I don't like that there are gods bigger than mine."- Robbie Williams

realmadrid95
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: 2022. augusztus 17., szerda 21:31
Kedvenc játékosaid: Guti, Pepe, Marcelo
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: realmadrid95 » 2023. december 5., kedd 16:22

Jo nekem a ps5, nyilvan nem egy fullos pc grafika, de nekem kicsi az ingerkuszobom. :D Mai napig eloveszem a ps1 em, 240 pixeles felbontas, aztan hadd szoljon! Ahogy bedobja a logot, az meg mindig hidegrazos erzes.

Minden tiszteletem azoke, akik honaprol honapra nezik a pchez valo dolgokat, nekem nem lenne sem idom, sem penzem mindig beszerezni a legjobb dolgokat hozza. Meg azert erteni is kell hozza… :D elhaladt mellettem az ido, pedig mekkora kiraly voltam, mikor 5 evesen mar crackeltem a Max Paynet, Far Cryt es a Wolfensteint.

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11007
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 5., kedd 16:14

jabocs

akkor is kivancsian varom, hogy akkor mi a high end pc :mrgreen:
thereisonly1ronaldo

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2430
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Santi » 2023. december 5., kedd 16:13

hehetheoriginal írta:
feliX írta: 1,5-2 millió forintból kijön egy high end pc 4090-es kártyával és i9-es procival
sztem tesó dual 4090-re gondol 256 gb leggyorsabb rammal, ugy azért még 1 millert hozzá lehet adni :lol: (sztem amugy nincs is még 64-es ddr5 modul :lol: )
Viszont van 8 ram slotos alaplap :mrgreen:

Avatar
hehetheoriginal
Hozzászólások: 11007
Csatlakozott: 2021. augusztus 30., hétfő 16:05
Kedvenc játékosaid: elfenomeno

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: hehetheoriginal » 2023. december 5., kedd 16:08

feliX írta: 1,5-2 millió forintból kijön egy high end pc 4090-es kártyával és i9-es procival
sztem tesó dual 4090-re gondol 256 gb leggyorsabb rammal, ugy azért még 1 millert hozzá lehet adni :lol: (sztem amugy nincs is még 64-es ddr5 modul :lol: )
thereisonly1ronaldo


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 6 regisztrált és 0 vendég