PC (játékok, Steam, konfiguráció)

Mindenféle számítógépes és konzolos játékokról lehet itt szó.
Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. január 29., vasárnap 15:52

nekem am mar 3 ladat is dobott, sajna egyik se cobble volt

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Santi » 2017. január 29., vasárnap 15:17

fnaticnak sztem droppolni kellene discot és helyére hozni egy igazi ingame leadert. Maga a csapat sztem is rendben van, twist is maradhatna, én őt tartom annyira jónak, mint JW-t, ha nem jobbnak és még van benne potenciál, JW-nál meg kicsit túl a csúcson érzésem van. Ha nem dennisnek kell irányítania, akkor sztem az ő játéka is újra feljavul majd, a KRIMZ-olof páros meg mindigis rendben volt.

Avatar
Csabi
Hozzászólások: 10048
Csatlakozott: 2013. április 13., szombat 12:50
Kedvenc játékosaid: Figo, Cristiano Ronaldo, Modric
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Csabi » 2017. január 29., vasárnap 15:11

Santi írta:Annyi choke után már megérdemelné az Astralis. :D Amúgy pont device nekem sem túl szimpatikus, elsősorban nekem dupreeh az egyik kedvencem még ha nem is ő a kimondott world class player a csapatban. Magisk-el lehetnének még erősebbek egyébként a dánok mondjuk Xyp9x helyett.
- parkinzonkóros +magisk
en a VPnek szurkolok. astralist csak addig birtam ameddig tsm-ként underdogban hoztak a skineket

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. január 29., vasárnap 15:08

A VP ellen duplán nehéz, majdnem minden mapon jók, ha kilövik az astralis mapjait akkor kb el is dőlt. Ez lemegy, összeáll a sztár francia gárda, G2-ként elvileg, arra kíváncsi leszek. Svédeknél meg remélem a fnatic nem lesz olyan hülye és nem viszik vissza JW-t meg flushat. Oda csak egy komoly irányító kellene, és még egy kis idő, mert amúgy rohadt jók, és tetszik hogy lazán játszanak, kár volt az elődöntőért, de amit ott az astralistól láttam...jó lesz ez a döntő

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Santi » 2017. január 29., vasárnap 14:49

Annyi choke után már megérdemelné az Astralis. :D Amúgy pont device nekem sem túl szimpatikus, elsősorban nekem dupreeh az egyik kedvencem még ha nem is ő a kimondott world class player a csapatban. Magisk-el lehetnének még erősebbek egyébként a dánok mondjuk Xyp9x helyett.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. január 29., vasárnap 14:48

Astralis döntőt nyer? Na ne vicceljünk :mrgreen:
Igen, náluk mondjuk mindig benne van a choke, de általában az elődöntőben zúgtak ki mindig. Én is valamivel esélyesebbnek tartom őket egyébként, főleg úgy hogy a Navit is ők ütötték ki. Device-ért én se vagyok oda, igazából csak dupreeh az akit bírok tőlük, a VP meg amúgyis szimpi volt mindigis.

Na mind1, a lényeg hogy legyen jó meccs, és ne olyan mint a legutóbbi major döntők, amik sima 2-0val végződtek.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. január 29., vasárnap 14:39

Astralis döntőt nyer? Na ne vicceljünk :mrgreen:
Egyébként én devicet nem kedvelem. A világ egyik legjobbja kétségkívül, de eléggé toxic megnyilvánulásai vannak. Persze ez visszavezethető a korára is. Engem meglepett hogy ez a két csapat jutott a döntőbe, a lengyeleknek nem volt még olyan régen az a 8-9 hónapos teljes sikertelenségi szériája.
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Santi » 2017. január 29., vasárnap 14:12

Én meg 1-2 késői meccset leszámítva végignéztem az egész majort és egy láda nem volt hajlandó esni, tavaly is néztem a majorokat, de akkorsem. Más meg 2-3at is kap vagy belenéz 10 percre és esik neki, ugye Faust? :mrgreen:
Én is az angol twichet nézem amúgy, megszoktam már az ottani arcokat, jó a caster team is, értenek hozzá.

Ma a döntőn szerintem Astralis valamivel esélyesebb, simán kiejtették a NaVi-t, akikről a csoportkör után azt hittem megállíthatatlanok lesznek, és azon kívül is elég meggyőzőek a dánok. Lengyel barátaink szintén megérdemelnék a győzelmet, bár talán valamivel könnyebb ágon jutottak a döntőig, az SK-n kívül komolyabb ellenfelük nem nagyon volt, de ők meg stand-in-el játszottak, úgyhogy ők sem voltak annyira veszélyesek, mint az elmúlt 2 majoron.
Mindkét csapat megérdemelné, nekem mind1 is melyikük győz, van pár szimpatikus játékos az Astalisnál is, és a lengyeleket is bírom, én csak jó meccset akarok látni, biztos, hogy nézni fogom.

Avatar
ateeemadrid
Hozzászólások: 4426
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 18:04

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: ateeemadrid » 2017. január 29., vasárnap 13:21

Amit tudtam néztem, esett is egy Cobblestone collection. :D
Én az Envy-nek szurkolok, sajnos elég gyengék az utóbbi időben, érik is pár játékoscsere a teamnél.
Én twitchen lesem, mert ezek a magyar kommentátorok kiborítanak, komolytalanok nagyon szerintem.

Ma egyébként 4től döntő, remélem polák barátaink behúzzák valahogy.

Avatar
BBeno
Hozzászólások: 11970
Csatlakozott: 2013. április 21., vasárnap 9:43

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: BBeno » 2017. január 29., vasárnap 12:26

én megnéztem pár meccset de nem nagyon drukkolok senkinek. az első meccsen a deadfoxék ellen feltettem egy szép összeget hogy kikapnak az SKtól az jól jött többet nem is tettem pénzt senkire mert utána kb fogalmam nem volt az erőviszonyokról és hát lett is jó pár olyan meccs ahol a nagyobb odds nyert.

viszont droppolt két ládát is de egyik sem cobblestone sajnos.
GARETH:coffee:


RONCI A LEGENDA


Grande Pipita Higuaín


Ronaldo: Özil zseni

VAR<3

18/19: Perez nagy éve .lol. P3/L16/SF


Götze Gareth ReusRashford KdB Hazard Sterling Lukaku Mario Pogba Sané James Jesús

Avatar
P. Krisz
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 12:37
Tartózkodási hely: Civitas Invicta

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: P. Krisz » 2017. január 29., vasárnap 10:33

Én csak Nylon-t szoktam követni a Twitchen. :mrgreen: :loveyou:
Hogy híjják?
Bill.
Ide hallgass Bill!... Bill??!!! Mi a lófaszt hallok én, Bill?

Avatar
wZoLee7
Hozzászólások: 13044
Csatlakozott: 2013. május 26., vasárnap 13:36
Kedvenc csapatod: REAL MADRID
Tartózkodási hely: SK

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: wZoLee7 » 2017. január 29., vasárnap 10:14

ferni írta:CS:GO ELeague Majort nem nézi senki?
Sose néztem ilyet, de nagyon rákattantam és rohadt profi és hangulatos az egész és Twitchen mêg magyar kommentár is van hozzâ.

Engem megvettek nagyon... :)
Én nézem, mondjuk leginkább a kedvenc csapatom meccseit meg DeadFox-ékat néztem. Nem semmi ez az egész, brutál összegek repkednek, a VP tagjai havi 20-25 ezer dolláros fizetése is csak h egy példát mondjak.

Avatar
Veidt
Hozzászólások: 1780
Csatlakozott: 2016. február 27., szombat 20:58
Kedvenc játékosaid: guti, de rossi, arbeloa
Kedvenc csapatod: real madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Veidt » 2017. január 29., vasárnap 0:57

En követem, igaz messze nem néztem az osszes meccset eddig, csak az érdekesebb csapatoket. A magyar cast meg elegge gyermekcipoben jar az angolhoz kepest, de igazabol nem rossz es osszegyujtottek erre a megfelelő arcokat, jo dolog pl az hogy játékosokat is hivnak 1-1 meccsre. Ez a Hemi nevu figura kb 1 eve jelent meg teljesen a semmibol, de rohadt jol osszefogja a magyar kozosseget, a honlap is amit felepitettek egesz profinak mondhato. Mondjuk nem oldja meg azt a gondot, ami mar az 1.6 ota hianyzik (egy gyujtoforum), de talan mar nem is kell ez. Az o erkezesevel es nehany plusz ember bevonasaval vegre elindult ez is egy profibb iranyba itthon. Mar csak jo csapatok kellenenek.. pontosabban nem artana eloszor egynel-kettonel tobb csapat, akiket nemzetkozi szinten is jegyeznek. :kivagyhe:
JUANITO MARAVILLA

LM19 - TK8 :sziv:

ferni
Hozzászólások: 8250
Csatlakozott: 2013. április 17., szerda 17:55

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: ferni » 2017. január 29., vasárnap 0:14

CS:GO ELeague Majort nem nézi senki?
Sose néztem ilyet, de nagyon rákattantam és rohadt profi és hangulatos az egész és Twitchen mêg magyar kommentár is van hozzâ.

Engem megvettek nagyon... :)

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. január 21., szombat 18:49

AC Syndicate

Kitolva ez is. Már csak a 2D-s játékok vannak vissza.

A végére elég jól felpörgött a játék. :agree: :salute: Élményre nagyjából a GTA 4-hez tudom hasonlítani. Grafikailag gyönyörű. A mozgások, a harcok zseniálisak. Élmény eltölteni a pályán az időt. Viszont történetben nem igazán ütős. Kicsit szürke, kicsit lassú. No, a Unitynél szintekkel jobb lett, az igazi AC élmény mégis hiányzik belőle.

Területfoglalás, vadászat, stb. Ezt remélem továbbra is megtartják, mert nagyon átjött. :agree:

ui: a dobókés rohadt nagy cheat. :lol:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
Remy
Hozzászólások: 27245
Csatlakozott: 2013. április 14., vasárnap 20:54
Kedvenc játékosaid: Zidane, CR, Ramos, Jesé, Griezmann, Varane, Marcelo, Modric, Bappé, Ødegaard
Kedvenc csapatod: Real Madrid
Tartózkodási hely: Gotham
Kapcsolat:

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Remy » 2017. január 17., kedd 15:30

AC Syndicate... 2 hónap után végre megoldottam a vinyó gondjaimat, így ma már tudtam folytatni. Hát ja... most már emlékszem miért megy ez ilyen lassan. Ha az Ubisoft nem tanul a hibákból, akkor csúnya vége lehet a franchsienak. Már a Unity sem volt dinamikus, de ez a Syndicate-re még jobban igaz. London gyönyörű, a harcok is faszák, de a történet hiányzik. :kivagyhe:
2014 - 10.
2016 - 11.
2017 - 12.
2018 - 13.
2022 - 14.

Ballon d'Or
Cristiano Ronaldo 2008, 2013, 2014, 2016, 2017!
Luka Modric 2018!
Karim Benzema 2022!

Schumacher, Verstappen, Alonso, Mick

New England Patriots

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 16., hétfő 15:00

Közben sikerült. Bénáztam a cracknél. :fpalm:
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
M1Ö
Hozzászólások: 5602
Csatlakozott: 2013. április 23., kedd 6:36
Kedvenc játékosaid: Zidane; Modric, Isco, Ramos; Nagy Ádám; Özil, Xabi
Kedvenc csapatod: Real Madrid

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: M1Ö » 2017. január 16., hétfő 13:36

Santi írta:Chillnek egy kis Euro Truck Simulator-t is bedobhatsz
Azt nem tudod véletlen, hogy miért írhat ki olyan hiba üzenetet, hogy a játék nem tudja elérni a steam klienst? Crack-elés után elvileg nem kéne, hogy szarozzon a steamnek. Valami ötlet? :)
De Gea - Carvajal, Varane, Ramos, Marcelo - Modric, Kroos, Verratti - Isco - Benzema, Agüero

Avatar
Santi
Hozzászólások: 2434
Csatlakozott: 2013. április 15., hétfő 10:58
Kedvenc játékosaid: Santillana, RobyCarlos, Casillas, Zidane, Callejón
Kedvenc csapatod: Real Madrid, Ferencváros

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: Santi » 2017. január 16., hétfő 12:04

FlatOut 2 nagyon jól optimalizált, kicsi gépigénye van. Esetleg még megpróbálkozhattok a DiRT, GRID, NFS Shift-el is, talán eliviszi őket még ez a vas. Chillnek egy kis Euro Truck Simulator-t is bedobhatsz, attól függ milyen beállítottságú, nagyon törne zúzna vagy fogékony az ilyen nyugodt dolgokra. Ha igen, akkor kormánnyal játszható, szinte relaxál a cucc.

csabi*
Hozzászólások: 3467
Csatlakozott: 2013. augusztus 8., csütörtök 23:00
Kedvenc játékosaid: zizou, marcelo, modric
Kedvenc csapatod: los blancos.

Re: PC (játékok, Steam, konfiguráció)

HozzászólásSzerző: csabi* » 2017. január 13., péntek 19:10

flatout2t nagyon érzi, menne ettől jobb is ahogy nézem, sőt de erre még én is emlékszem szóval köszi mindenkinek :D
Kép


Vissza:

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: 15 regisztrált és 0 vendég